HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 10 tra 2020, 10:10. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
smjeŔko

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 11 lis 2006, 5:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel davno davno veƦ je bio Gogi.VeƦ sam i zaboravila o ĆØemu smo tad priĆØali....ali ono Å”to znam je da je gogi jako jako drag i dobar deĆØko. U to vrijeme od kad smo zapoĆØeli duel pa do danas bio je i 2 puta u Zagrebu,inaĆØe je iz jednog mjesta pokraj Splita,Podstrane. U ova naÅ”a 2 live susreta stvarno se moglo i u djelima vidjet da je jako drag i simpatiĆØan,uvijek spreman pomoƦi.Pa tako i sad na križnom je neko vrijeme nosio i 2 ruksaka dok prijatelj nije mogao.....a kad ga vidiÅ”,nemaÅ” kaj za vidjeti Wink Wink Wink Wink Wink bravo Gogi,svaka ĆØast pljesak pljesak pljesak pljesak .BaÅ” me bio razveselio kad je reko doƦ na križni Smile Smile Smile Smile Smile ,a to mu je bio dobar naĆØin da se prolufta od uĆØenja i ispita kojeg je bio baÅ” prije par dana položio. Za vrijeme prvog posjeta Zagrebu njegovog vidla sam i da je dobar plesaĆØ,ali isto tako i zezant veliki. Mislim da bi ga svaka mama za zeta htijela,zato cure navalite. Ja bar mislim da joÅ” možete,za vrijeme prvog posjeta znam da je bio frizbi.....sad nisam pitala jer sam bila toliko rastrgana drugim obavezama pa mi je jako žao Å”to nismo mogli malo viÅ”e vremena provest zajedno.Bit Ʀe valjda opet koji susret gdje Ʀu se ja puno viÅ”e moƦ posvetit ljudima a ne samoj organizaciji.Gogi BTB

olim za novi duel da me se predbilježi Smile Smile Smile Smile

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Žan
mod team leader

Spol: muško
PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 8:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dakle, ponavljam joÅ” jednom:
Dueli koji nisu ni zapoĆØeti zbog nestanka jednog sudionika, smatraju se neodržanima i ovaj prvi se može prijavit u iduƦi krug. Svi oni dueli koji su održani ili postoji moguƦnost da se dogode, aktualni su do onog trenutka kad se predaju izvjeÅ”taji jako sretan A poslije možete vi joÅ” duelat, ako vam je guÅ”t Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duelcek ovaj put je bila ANCHA..nismo se bas stigli previse dopisvati jer ona jednostavno nije na forumu,ali prije tehnicki smetnji i nestanak svih pp poruka osatlo mi je samo ovo....

Ancha ili pravim imenom Ana zivi u zg sa svojom obitelji....
Ove godine upisala je 4 godinu geografije na Prirodoslovnom-matematickom fakultetu u zg,osim sto voli jako putovati dokaz da voli jako geografiju je i to sto je clan kluba za studente geografije....
Jako joj je vazno prijateljstvo i jako ga cjeni,ne voli laz,neiskrenost i kada je netko od prijatelja iznevjeri,a voli dobrotu,spremna je pomoci svakome koji je u nevolji i biti spremna sve ucniti,voli se jako zfrkavati i zezati dakkle sve sto je potrebno za jedan dio prijateljstva,....
Ljubavi se nismo dotakle,ali sto se tice duhovne ljubavi Bog je uviijek na prvom mjestu......

Jako je draga i simapticna osoba ovako a nadam se da cu je jednom prilikom i upoznati.....

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
jagodica bobica

PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 18:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ʀe neko bit dobri pa meni objasnit ke je to?

If the cow says "mu", does the Mu says "cow"??
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jagodica bobica napisa:
Ʀe neko bit dobri pa meni objasnit ke je to?

Sam naslov ti kaže - to ti je upoznavanje forumaÅ”a Wink ZnaĆØi nakon Å”to se ljudeki prijave za novi krug, izvlaĆØe se parovi duela. Zatim se forumaÅ”i upoznavaju neko vrijeme, znaĆØi upoznajeÅ” se sa ljudekom koji ti je izvuĆØen kao par, a zatim se piÅ”u izvjeÅ”taji s obzirom na to Å”to si saznala o svom duelu...Smile

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 21:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala,little angel,na iscrpnom izvjeŔtaju i Ŕto si me toliko nahvalila! Nakon podužeg dueliranja,evo da napiŔem neŔto little angel ili Maji. jako sretan

Pa evo,Maja je upisala drugu godinu na Prirodoslovno-matematiĆØkom fakultetu,studij geografija,smjer istraživaĆØki. Na taj studij odluĆØila se iz svoje velike ljubavi prema geografiji,a najviÅ”e voli uĆØiti o stranim zemljama,gradovima,stanovniÅ”tvu,prirodnoj osnovi i svemu pomalo. jako sretan
Pa smo stoga otkrili da dijelimo ljubav prema geografiji i putovanjima.
Nakon domovine najdraža zemlja joj je Kuba,koju bi svakako voljela posjetiti(vjerujem da Ʀe joj se ta želja i ispuniti Wink ),a istodobno ju privlaĆØi siromaÅ”tvo i prirodne ljepote Kube.
Od ostalih zemalja i kontinenata voljela bi posjetiti i Meksiko,Južnu Ameriku,Afriku(pogotovo JužnoafriĆØku Republiku),sjevernoeuropske zemlje poput Å vedske,Finske,Danske,NorveÅ”ke i Islanda jupi ,ali najveƦa joj je želja posjetiti "zeleni otok"-Irsku.
Od gradova voljela bi posjetiti London,Barcelonu,Madrid,Oslo,Kopenhagen,Dublin,Moskvu,a Pariz joj je lijep jer je u njemu veƦ bila. Laughing odoh ja

Živi s mamom,tatom i sekom koja ima 14 godina,te je upravo prvi srednje u slavnom ŽOG-u(Ženskoj opƦoj gimnaziji),u koju je i sama iÅ”la.
Stanar njene kuƦe je i jedan mali smeĆ°i zeko(koji uopƦe ne liĆØi na zeca hehe ),a trenutno je na posudbi kod bake,no iz nekih razloga moglo bi se dogoditi da ostane i trajno razmislja tuzan .
Najdraža životinja joj je pas. Kad god vidi psa na ulici,mora zastat,pogledat ga i uvijek je nasmiju ti peseki. Laughing A voli joŔ i yeku,macu,papagaje(pogotovo nimfe),majmune,konje,a sve vrste kukaca i zmija baŔ ne voli. tuzan
Voli jesti ƦevapƦiƦe,tjesteninu,pizzu,tikvice,sarme,Å”kampe,sve vrste salata...
Å to se tiĆØe sporta,najveƦa ljubav joj je nogomet,pa ĆØim joj se pruži prilika,zaigra ga.Voli fotografirati i pisati.

Od proÅ”le godine je u Frami,zajednici koja joj puno znaĆØi u životu(a s vremenom Ʀe joj znaĆØit i joÅ” viÅ”e jako sretan Wink ),a 1.listopada je dala i svoja prva obeƦanja Å”to joj je vrlo drago. pljesak
Na ĆØovjeku najviÅ”e cijeni iskrenost,osmijeh,lijepu rijeĆØ,zagrljaj,pruženu ruku,povjerenje-jednom rijeĆØju,prijateljstvo koje pruža. Prijatelji joj puno znaĆØe u životu kao neprocjenjivo blago,snaga za dalje,te je zahvalna Gospodinu na svakom od njih.
Kod ljudi ju najviÅ”e rastuži i razoĆØara nepravda i laž,onda ĆØovjekova mlakost u nekim stvarima,prijevara,ružne rijeĆØi,svaĆ°e.
NajviÅ”e je u životu razveseli zagrljaj,kad može neÅ”to dati ili nekome pomoƦi,kad ju netko sasluÅ”a i savjetuje,kad osjeti da joj je Bog blizu,u molitvi,u razgovoru s ĆØovjekom,dobra pjesma.kad vidi nekoga nakon dugo vremena,kad joj se netko povjeri.

Ovaj forum joj puno znaĆØi,jer je tu upoznala predivne ljude,prijatelje i tu Ʀe uvijek rado napisati koju rijeĆØ. jako sretan

Hvala ti,little angel,Å”to sam te upoznao i imao prilike razgovarati s tobom,nadam se da Ʀemo se nastaviti ĆØuti i razgovarati,te se,naravno,i vidjeti! Laughing Shvatio sam koliko si drago i dobro biƦe,uvijek radosna,nasmijana i samo ostani takva. jako sretan jako sretan jako sretan Wink
Bog te blagoslovio, mali andjeo !

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
sike

PostanoPostano: čet 12 lis 2006, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh,kad bi s enaÅ”la na foruma jedna dobra duÅ”ica da prekopa sve ove stranice i o forumaÅ”ima koji se vrte u svakom krugu izvuĆØe sve o njima napisano,jer ĆØini mi se da se stalno ponavljamo u duelima,a toliko ima joÅ” prekrasnih stvari kod svakog duela koje bi bilo lijepo znati i napisati..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: ned 15 lis 2006, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo nam i parova ovog - 12. kruga duela hop hm hm hm hm hop

Korny - angelous
pingi - Maki
.bubamara. - Jole
smjeŔko - magivek
banana - Žan
ivanĆØica - logica
little_angel - Dara

Sretno s upoznavanjem! Laughing zuji

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: ned 22 lis 2006, 5:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moram priznati da nas se malo prijavilo... Confused
little_angel

PostanoPostano: ned 22 lis 2006, 13:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pingi napisa:
Moram priznati da nas se malo prijavilo... Confused

Hm.. kad nas je malo ostalo koji nemamo dugova s izvjeŔtajima.. Wink Laughing

prvi znaci su pobjedi
magivek

PostanoPostano: ned 29 lis 2006, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel...hm...pravim imenom Ana (prema tome: imendan 26.7.) iz Velike Mlake... Krenula je doduÅ”e na katehetski, ali zavrÅ”ila je negdje izmeĆ°u svojih web-stranica i zagrljaja svog buduƦeg muža... Smile Smile Za taj veliki dogaĆ°aj se (m)uĆØi plesanjem (držim joj palĆØiƦe...) fora , voli putovati i, iz navedenog ste skužili: definitivno nije frizbi!
Slatkica (corny od brusnice) joj omekÅ”a srce, joÅ” ako joj servirate irish nessicu... slasno znat Ʀete odmah o kome priĆØam...
Dobra papica je u njezinoj prisutnosti uvijek otkriva, zaŔto je namjenjena i nestane njam (njoke, trganjce s vrhnjem), ali zato vam ne voli zelje (salata i kiselina - ne hvala)... ajoj
Traži trenutno i lijepe cipelice za kiÅ”u i zimu (broj 39, pa ako ima gdje viÅ”ka, znate, kome ponuditi) a kaže i da ima vreƦu za spavanje... spava
Alkohol joj smeta (da nije ona to prepisala od mene???) Shocked , ali zato pored modnog nakita za uŔi ne prolazi, a da bar jedan par ne zavrŔi u njezinom vlasniŔtvu... buhahahaha belji se
Ako joj poklonite ĆØarape ili najlonke s uzorkom, otkrit Ʀe vam nadimak na forumu... Wink
A ako negdje putujete, obavezno joj se javite razglednicom... A za one, koji Å”alju roĆ°endanske ĆØestitke: 27.02. joj je roĆ°endan... Wink
Voli humor i veselje (da sad ne bih rekao, da je to naprosto dio njezine naravi...)
Ali ono, Å”to mi se najviÅ”e dojmilo je otvorenost njezinog srca i radost, kojom zraĆØi, te ljubav kojom prihvaƦa svakoga, tko joj se približi... I na tome, draga Ana, ti od srca hvala... jako sretan srce
A sad vas sigurno zanima, ako veƦ niste otkrili, tko je... ...pa... ...ako niste pogodili dosada...
The winner is... naravno: SMJEÅ KO! pljesak pljesak pljesak
Meni je jako drago, da sam ju upoznao i od srca ti, Ana, želim obilje Božjeg blagoslova, da te kroz život prati i uvijek ĆØuva! mali andjeo andjelcic jupi molitva
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 09 stu 2006, 0:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I? Jel napreduju dueli? jako sretan HoƦe i ovaj krug potrajat par mjeseci po prethodni iliii?? Laughing Laughing Wink BaÅ” sad kad su mi proÅ”li ispiti, ja se veƦ moram pripremat za iduƦe Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes I kak da ĆØovjek onda u miru duela razmislja

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: uto 14 stu 2006, 9:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hej pipl....

evo kad sam veƦ tu da napiÅ”em izvjeÅ”taj o svom duelĆØiƦu (poÅ”to me u zadnje vrijeme nema baÅ” puno... Confused ).....

dakle.....

Moj duel u ovom krugu bio je angelous - imenom i prezimenom Ivan GlaviniƦ. Dolazi iz Siska gdje pohaĆ°a 1. razred opƦe gimnazije, Å”to ga ujedno ĆØini i jednim od naÅ”ih najmlaĆ°ih forumaÅ”a. Smile Wink Osim Å”to je forumaÅ”, takoĆ°er je i framaÅ” i ministrant, a kao Å”to možete primijetiti po njegovom avataru, najviÅ”e voli - konje. jase Kaže - kada su kao mali svi htjeli biti policajci i vatrogasci, on je htio imati konja... Cool i pred 4 godine je ostvario svoj san - u Sisak je doÅ”la udruga za terapijsko jahanje ĆØiji je korisnik postao i naÅ” angelous, a sada trenira veƦ godinu dana! jako sretan hej Osim Å”to voli konje, ima i jednog malog pekinezeriƦa, a imao je i ribice koje, eto, nisu baÅ” sretno zavrÅ”ile..... Laughing Laughing Embarassed Wink

NaÅ” angelous se u životu uvijek trudi biti optimistiĆØan (bravo angelouse!! Wink ) i u druÅ”tvu voli puno priĆØati (dakle, joÅ” jedan brbljavac... Laughing jako sretan Wink ). Nada se da Ʀe ubrzo dobiti jahaƦu licencu, a možda jednom i postati trener jahanja. Želja mu je posjetiti Rim (posebno Vatikan) te Saumur ("grad konja" u Francuskoj). Kaže da kod ljudi ne voli sarkazam, sebiĆØnost i umiÅ”ljenost, a kod sebe lijenost, to Å”to lako plane i da se lako naživcirati.

A sad neÅ”to malo drukĆØije - Å”to nam angelous voli papati?? njam Laughing

Najdraže su mu pite (od krumpira, mesa.....), lovaĆØka juha, mahune, a za
desert ljuti ĆØips (slani mu se nikako ne sviĆ°a.... Laughing )......
Å to se tiĆØe piƦa - voli popiti i od vode do gaziranoga, ali ne voli baÅ” guste sokove.

Eto, toliko o mom duelu! Drago mi je Ŕto smo se imali priliku malo bolje upoznati! Šaljem ti jedan veeeliki pozdrav!!!! pozdrav zuji hej pusa
MARIJA

PostanoPostano: sri 15 stu 2006, 22:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji! zuji
velika isprika ko kuƦa molitva place dal da udarim glavom u zid Å”to uopƦe nisam napisala duel izvjeÅ”Ć¦e o Makiju. Embarassed sram me je i najradije bih mlažnjakom na dizel gorivo odletjella vozi se prema jugoistoĆØnim dijelovima zelene Irske i tamo se sakrila u jazbinu nekog jazavca...
Arrow rajcica

eto da zapoĆØnem Arrow Idea Maki je jedan JAKO dobar deĆØko. andjelcic Upoznali smo se osobno dok je vani pržilo sunce,joÅ” ljetos sunce moje malo .
Studira na PMF-u diplomiro,živi sa cimerima i ima jako povoljne raĆØune za internet pljesak inaĆØe je iz Slavonskog Broda.Jako je angažiran u svojoj župnoj zajednici i njegov sveƦenik je sretnik biskup hej crkva
Maki se voli Ŕaliti i putovati po svijetu.
Maki, drago mi je Ŕto smo se upoznali,neka te Božji blagoslov uvijek prati! zivio živio!

Zadnja promjena: MARIJA; sri 15 stu 2006, 22:33; ukupno mijenjano 1 put.

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: čet 16 stu 2006, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svog duela sam juĆØer upoznala i on se krije ispod nadimka MAKI!

Maki je mladi deĆØko zuji (tek mu je 19. godina), koji se krije pod imenom Marko, iz Slavonskog je Broda, živi i studira matematiku u Zagrebu. Ima ĆØak 2 navijacica navijacica starije sestre (25. i 28. godina) i najmlaĆ°i je ĆØlan svoje obitelji beba.
U svojoj župi u Brodu velika je pomoƦ svom župniku, tamo je i voditelj ministranata i ĆØlan jedne zajednice mladih.
Rekao mi je da jako voli putovati odoh ja, ali najĆØeÅ”Ć¦e kasni spava na buseve & vlakove. Proputovao je Italiju, BeĆØ, BudimpeÅ”tu, Azurnu obalu, Vojvodinu, BiH, kaže da je bio jednom i u Kninu (ali kratko), a posjetio je i Taize!
Kaže da mu je mana brzopletost i to Ŕto probleme sam rjeŔava. Kada upozna nekog novog, kaže da ga pokuŔava ispitati o njemu i tako ga upoznati, a onda on stupa na scenu. okice Zaboli ga kada netko iskoristi njegovo povjerenje i ljubaznost. Voli svoje prijatelje dragi moj - bez njih ne može!- i smatra da oni najbolje govore o tome kakav je on...
PriĆØali smo i o kuƦnim ljubimcima; rekao mi je da ga nema, ali da bi htio imati labradora ili zlatnog retrivera. Predstavio je sebe kao velikog gurmana alaj sam kuharica , voli sve slavonske specijalitete (naravno!), ali nikako talijansku kuhinju!
Od glazbe bend sluÅ”a BalaÅ”eviƦa, Gibonnija (i ja ga volim), Olivera, tamburicu; RHCP & Nirvanu, zatim Hladno pivo, Prljavce, Parni Valjak, ali voli sluÅ”ati duhovnu glazbu i bogoslovne zborove. Njegova najdraža pjesma je PriĆØa o Vasi LadaĆØkom. pjeva
Iako smo priĆØali svega sat i pol vremena, Maki mi se ĆØini jako simpa momĆØiƦ vozi se , možda malo sramežljiv, ali kad krene s pitanjima, ajme... hm hm
Znam da imaÅ” joÅ” mnogo toga lijepoga za pokazati ljudima! Neka te dragi Bog uvik blagoslivlja, a njegovi anĆ°eo anĆ°eo anĆ°eo neka te ĆØuvaju!
angelous

PostanoPostano: sub 18 stu 2006, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene ljudovi s izvjeÅ”tajem. (IspriĆØavam se na zakaÅ”njenju Embarassed )

Dakle,

Moj prvi duelĆØek bila je- KORNY hej . Pravim imenom Kornelija ƈakarun. Korny vam
je zavrÅ”ila jeziĆØnu gimnaziju ( i to kao uĆØenica generacije- bravo Korny pljesak ) , a sada je brucoÅ”ica na Filozofskom fakultetu u Rijeci.

Korny obožava bebaĆØe i voli plesati. JoÅ” se bavi folklorom, te svira klavir i gitaru. svira svira
SluÅ”a sve osim ā€˜cajkiā€™ i metala. Wink Korny i ja dijelimo jednu želju- posjet Vatikanu jako sretan , a
Korny joŔ želi ponoviti posjet Londonu. ( iako je sklona gubljenju u europskim metropolama Laughing Wink - Ŕala, Ŕala pozdrav )

Ponosni je ĆØlan Frame Trsat, a ima i ministrantsko ā€˜ā€™poluiskustvoā€™ā€™ jako sretan .
Voli popiti sve bezalkoholno, od prirodnih do gaziranih sokova.....alkohol ne pije zivio Laughing (bravo Korny).
Korny kaže da je joÅ” u fazi u kojoj ĆØesto poželi da je svaki dan sa svojim razrediƦem i svojim srednjoÅ”kolskim profesorima...... Wink
Ah, al i uživa u studentarijamaā€¦ā€¦ Laughing Laughing

Å to se tiĆØe osobina - kod ljudi ne voli dvoliĆØnost i sebiĆØnost, a kod sebe tvrdoglavost i ponekad nagle promjene raspoloženja...... Rolling Eyes Wink

I eto, to bi ukratko bila Korny Wink . Drago mi je Å”to smo imali priliku upoznati seā€¦ zuji

Btb!

andjeo

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Jole

PostanoPostano: pon 20 stu 2006, 14:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ljudi da i ja napisem svoj izvjestaj... jako sretan
moj prvi duel bila je .bubamara. Pravim imenom, Lucija! Smile
ona pohaưa X. gimnaziju u Zagrebu (KlaiƦeva ulica Smile ), ide u 4. razred, a nakon srednje misli upisat FER, PMF ili farmaciju, dakle, troumi se Smile Sretno ti bilo u donosenju odluke!! Wink
dva tjedna nakon sto je dospjela na ovaj forum, upoznala se s puno forumasa ali nije bas imena popamtila Laughing hehe Smile ma sve je to za ljude, zar ne?
Zivi u Bistri, a zupa se zove Sv. Nikola Biskup. .bubamara. je cistokrvna Bistranka, jer, svi njeni su otamo Smile
Voli jako skijati, a skija vec od 4. osnovne! Smile iako su je njeni morali na to prisliliti, u pocetku nije bas bila za.. Smile Prije dvije godine strgala je tako ruku, a vec 3 tjedna nakon skidanja gipsa je opet stala na skije i to na nasem predivnom Sljemenu! hrabro, hrabro! bravo! jako sretan
Ima dva brata; Andrija (inace na forumu Chvembo) ce uskoro imat 23 godine, a Domagoj ce za koji mjesec (odnosno na Valentinovo) bit punoljetan Smile
jako voli kucni rad, izraduje narukvice, ogrlice i nausnice. Najvise toga, naravno, za mamu! Smile
Dan joj nikad nije nepotpun, uvijek ima nekog posla po kuci poput peglanja ili ciscenja vikendom jako sretan lijepo je to Smile
Voli ljude koji su otvoreni i spremni na komunikaciju jer i ona sama voli pricati i upoznavati nove ljudove Smile
ne podnosi kada netko psuje ili vrijeda Crkvu i vjeru, a kada to bude, onda postane ljuta.
Vjeruje ljudima i zbog toga nazalost nekad ispadne naivna. Uvijek trazi iskrenost kod ljudi.
A ne voli nikako kad se razocara tako da joj najbolji prijatelji okrecu leda, ali uz Isusa joj je to sve lakse za prihvatiti, pa nakon takvih situacija jos vise zavoli te ljude jako sretan
A razveselit je moze jako puno stvari, npr. kad joj netko vjeruje, kad joj netko nesto povjeri (zato sto hoce pomoc koliko moze) Smile , poseban joj je svaki osmijeh, kad na ulici slucajno nekog sretne, pogotovo one koje dugo nije ni vidjela ni cula, kad joj netko takne dusu necim sto joj mnogo znaci... jako sretan
joj, malo sam se raspisao...ali evo, to bi bilo to sad jako sretan
nadam se da nisam nesto bitno izostavio Wink

"Gdje ti je blago, ondje Ʀe ti biti i srce" (Mt 6,21).
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
.bubamara.

PostanoPostano: pon 20 stu 2006, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joooleee jako sretan hvala na ovom duelanju Wink izvjeŔtaj o tebi uskoro stiže...

ali kuƦni rad??? buhahahaha buhahahaha buhahahaha
ne ne - ruĆØni rad je u pitanju! Wink

pozdrafĆØek i BTB+ ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Chico

PostanoPostano: uto 21 stu 2006, 0:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da i ja neŔto napiŔem o svom duelu

mash

jako malo sam saznao o njoj.plavuÅ”a je.lijepoo pjeva.dolazi na probe zbora za taize susret u zagrebu gdje uĆØi taize pjesme sa puno ljudi iz pripremnih skupina iz razliĆØitih župa.jako je lijena,rijetko odgovara na pp i sretno svakom iduƦem koji ju dobije za duel.predpostavka je da je jako neorganizirana jel uvijek kasni i pravo je ĆØudo kad doĆ°e na vrijeme.sve se to možda može i pripisati njenoj plavoj boji kose.inaĆØe sam stekao dojam da je jako draga osoba i ponekad sramežljiva

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Mash

PostanoPostano: uto 21 stu 2006, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A uh...... Embarassed Embarassed Embarassed sad ne samo da me sram, nego
bih se najradije pokrila i sakrila u neki kut Embarassed
grozno, baÅ” me treba dobro eto ti na sad eto ti na sad eto ti na sad

eh.. Chico je prvi duel koji nisam "ostvarila" place tj. poĆØeli smo, ali
zbog mog nedostatka vremena nismo ga nikada priveli kraju...
hmmm... ali, joÅ” uvijek ostaje moguƦnost (osim ako me prije ne eto ti na sad ) da ga nastavimo... zeleni molitva

eh, sad... ovo je i zanimljivo- jer, piÅ”emo izvjeÅ”Ć¦e na temelju prvog dojma ili drugog Laughing , mislim nije baÅ” da sam ostavila neki dojam Embarassed , al tak mi i treba Mr. Green

nego... ovako... Chico
sigurna sam da ste ga svi veƦ upoznali, vjerojatno puno bolje nego ja...
no, vrijedi pokuŔati jako sretan
dakle, i Chico je bio na molitvenom susretu taizea i na probi zbora pjeva (khm.. na koje sam ja naravno-zakasnila Rolling Eyes )
Ima veliko srce, a njegova najveƦa Ljubav srce nosi uvijek prepoznatljiv jako sretan osmijeh...
mislim da ne voli kasniti (i one koji kasne Embarassed ) ,
ĆØini se kao tip osobe kojeg bi najradije strpao negdje u neki džepiƦ i uvijek nosao svukuda sa sobom hm hm andjelcic

savjet buduƦim duelima- ne propustite priliku upoznati ga...

i moja želja:

Tebi i tvojoj Ljubavi - da ste zauvijek u Njegovu Srcu
srce

Bog sa tobom andjelcic

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Jole

PostanoPostano: uto 21 stu 2006, 14:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sorry, al posto se rimuje sam slucajno zamijenio slova jako sretan
jos kazem kako cu napsiat rucni, a ne kucni rad... Embarassed Embarassed
a eto, dogada se..

"Gdje ti je blago, ondje Ʀe ti biti i srce" (Mt 6,21).
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: sri 22 stu 2006, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel je bila Dara jako sretan
Prvo Å”to moram napomenuti je da mi je to veƦ ĆØetvrti duel sa Trsata Shocked Wink Dara nosi ime Daria (vjerovali ili ne), a ima 23 godine. Studentica je treƦe godine fakulteta za hotelski i turistiĆØki menadžment, a usput radi kao medicinska sestra. ƈesto ju znaju pitati kakve veze ima to dvoje jedno s drugim, a Dara objaÅ”njava da se zbrojem medicine i turizma dobije wellness centar Wink A njeni dragi framaÅ”i i framaÅ”ice jednoga Ʀe dana tako imati popust Cool

U frami je veƦ 4 godine, a ove subote dala je treƦa obeƦanja jako sretan Kaže da joj je frama jako puno pružila te joj joÅ” uvijek pruža. NajviÅ”e voli onaj karitativni dio gdje može sebe dati za druge te naravno putovanja. Do sada je bila na dva marÅ”a, dva puta je bila u Asizu, te nezaobilazni odlasci na obeƦanja. To sam se mogla uvjeriti i na obeƦanjima u Sigetu kada nam je doÅ”la kao jedina sa Trsata Wink Tako za framu kaže da joj je kao druga obitelj jako sretan

InaĆØe, kada netko spomene Daru, svi se odmah pitaju Å”to je sada napravila, polomila, razbila, slomila... Laughing Osim po tome, poznata je i po tome Å”to jako voji ĆØokoljadu, osobito Mars Razz

I prijateljstvo joj je jako bitno u životu, ima puno dragih prijatelja, a od bisera izdvaja siketa, Srkija, Daniela i Katu koji su joj kako kaže uvelike pomogli. Ovim putem im zahvaljuje Laughing Wink

NajviÅ”e voli spavati, smijati se i zezati. Od glazbe voli Tonija Cetinskog kojeg sluÅ”a veƦ 12 godina pjeva Osim njega drag joj je i Gibo, ToÅ”e, Robbie Williams, RHCP, Coldplay, a od duhovne glazbe voli posluÅ”ati Luku Balvana.

Dara takoưer voli iƦi i na seminare fra Zvjezdana LiniƦa u Samobor, maknuti se od svega, i jednostavno biti sama s Bogom.

Voli i putovati, a najudaljenija zemlja u kojoj je bila je Danska. Ove godine možda posjeti i Finsku... Smile
Upoznavanje novih ljudi ju takoĆ°er usreƦuje, a kaže kako ih je mnogo upoznala baÅ” preko ovog foruma.

I na kraju, Dara je jedna vrlo simpatiĆØna cura, uvijek nasmijana i spremna za razgovor... jako sretan A i frizbi, pa deĆØki, treba vam malo tolerancije, iskrenosti i poÅ”tivanja da biste zadivili ovu dragu curu...Wink
Btb! ne moram niŔta objaŔnjavati

prvi znaci su pobjedi
little_angel

PostanoPostano: ned 26 stu 2006, 20:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I evo, izvuĆØeni i parovi novog - 13. kruga duela! hop hop hop

pingi - 6ak
little_angel - Jole
MARIJA - angelous

prvi znaci su pobjedi
little_angel

PostanoPostano: pet 01 pro 2006, 23:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jednom davno je ovo napisano,
sada se povijest ponavlja Laughing
Pljiz ljudeki, držite se toga Wink
klara napisa:
sadržaj ove teme bi trebali biti popisi za duele,
informacije jesu li dueli održani ili ne,
i izvjeÅ”Ć¦a sa održanih duela ...

za sve ostalo koristite PP ... Wink

prvi znaci su pobjedi
.bubamara.

PostanoPostano: ned 03 pro 2006, 23:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

na redu je JOLE miiir miiir miiir

eh pa ovak Wink
pod nickom Jole krije se deĆØec pravim imenom Josip Wink tehniĆØar Josip Wink haha
pa ipak ide u RuĆ°er paaa Razz Wink sad je 3. razred... ni sam ne zna kak je tam zavrÅ”io, al Å”trajk mu je jako dobro doÅ”ao Wink a jedini probljem u Å”kolici mu stvara matematika...
živi u s mamicom, taticom, sekama Miom i Karlom i bakom u Velikoj Mlaki, župa sv. Barbare i odnedavno je u zboru mladih miiir pljesak pjeva pljesak
jaaaako voli i brine o životinjama pa tak ima i 2 kuƦna ljubimca: njemaĆØkog ovĆØara zvanog Bingo i macu zvanu Moza Wink
kak mi se ĆØini nikak ne voli hladnoƦu i zimu (brrrrr), ciklu, papriku i kiÅ”u...
al zato voli plivanje, klizanje, vožnju biciklom i skuterom i sve sliĆØno tome, a u slobodno vrijeme mu vrlo ĆØesto za oko zapne ili tv ili komp ili mu se svidi odlazak van s druÅ”tvom Wink
za ljude uvijek kaže da su svi posebni i jedinstveni, ali da nikako ne voli umiÅ”ljene ljude, sebiĆØne, egoistiĆØne... al zato voli iskrene i otvorene i nema baÅ” neke kriterije za ljude jer smo ipak svi mi djeca Božja... ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
o svojim vrlinama i manama nije želio ni rijeĆØ reƦi nego mu je mnogo draže kad drugi priĆØaju o tome Wink

jako sretan VOLI FORUM!!! jako sretan ali - NE POZNAJE JOÅ  NI JEDNOG JEDINOG FORUMAÅ A! place place place mi se nikak nismo uspjeli upoznat, al ne znaĆØi da ubrzo neƦemo... Wink
veeeliko ti hvala na ovom duelu Wink ne moram niŔta objaŔnjavati

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.