HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 10 tra 2020, 9:26. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Coje

Spol: muško
PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zgodno si to iznio - svaka ĆØast!

Novi krug Ʀe biti opet vrlo zanimljiv - na opƦu radost... jako sretan jako sretan jako sretan

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 16:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, veƦ sad vam mogu reƦ neÅ”to Å”to je ArkiƦ izostavio u svom izvjeÅ”Ć¦u: Malena ipak JE frizbi! Mr. Green

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad sam ja imao duel s Malenom nije bila frizbi. Wink

Malena Ŕto se nisi javila, istina da nisam 84. godiŔte ali nisam ni ja za bacit zar ne? Cool

Nemoj me toliko hvalit joÅ” Ʀu se umisliti. Da sam znao da si frizbi namjestio bi te opet sebi. Laughing

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: pet 11 ožu 2005, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,samo bi vas htio pohvaliti Å”to smo se veƦ nakon dva kruga skupili u tolikom broju na duelima!
I preporuĆØam ArkiƦu da napravimo sad malu pauzu dok se naĆ°emo sa svojim partnerima i napiÅ”emo izvjeÅ”taje a onda palicu ždrijeba prepusti nekoj curi!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pon 14 ožu 2005, 8:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja nisam vidio jos nijedan izvjestaj s dueala osim svog, ljudi dajte se potrudite malo. Wink

Mislim da cemo sljedeci krug izvlacenja morat jos malo oduziti. Cool

Tko je kao Bog?
arkandeo

PostanoPostano: uto 15 ožu 2005, 6:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

parovi ovog kruga:

Daria-Trsat - Domac
Annabel - Zole
Mash - Coje
Smjesko - Mathe
Ycteris - Malena-Vtc
Heartsong - Fratar
Zveki - Ja sam
Dado - Vasha
ToNkIc - Sike
Arkandeo - Inga

Evo unesena je ispravka.

Tko je kao Bog?
sike

PostanoPostano: sri 16 ožu 2005, 14:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo,da ArkiƦevom priložim svoje kratko izvjeÅ”Ć¦e s duela s Chi..
naime,znate da se nikako nismo uspjeli dogovoriti i onda se danas zatekli na forumu,pa je skoro strop na njenu glavu pao(naÅ”i u firmi su malo ĆØvrÅ”Ć¦i)
odosmo na chat i baÅ” kad su se pitanja poĆØela slagati(unatoĆØ jako sporom mojem kompu)..otiÅ”la Chi.. tuzan
Pa,evo ovako:
- ima super posao - na poslu je samo kad ima posla! jako sretan
- sluŔa rock i pop opciju,naŔe i strano
- kad bude velika htjela bi biti velika! Laughing Uz to, htjela bi raditi u udruzi, imati obitelj, biti socijalni radnik, priĆØati nekoliko jezika
I tu smo se rastali, pa nadopunim kad opet sjednemo na kavicu!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: čet 17 ožu 2005, 6:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ingu su mi s foruma izbacili hakeri. tuzan

Tko je kao Bog?
smjeŔko

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 19 ožu 2005, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto i mene malo ovdje!!!
hmmm...pa da i ja neÅ”to progovorim o svojem duelu prvom,sad kad sam konaĆØno malo vremena ulovila. Moj prvi duel je bio sa Cojetom:-)Smile!!! Njegove osobne podatke ne želim iznositi,mislim da i to nije bio cilj ovih duela,a ako baÅ” nekog zanima neka ga sam upita Wink ! zanimljivo mi je to da smo ja i on baÅ” malo prije prvog duela poĆØeli kratku komunikaciju preko icq-a i onda baÅ” nas dvoje ispadnemo i eto ti prilike i dodatnog razloga da ĆØovjeka malo bolje upoznaÅ” Smile Smile Smile a možete mislit kak je meni to teÅ”ko palo. Wink Wink !!jako mi je drago da sam ga imala barem ovom prilikom upoznat,jako je dobar suputnik,a mislim da je takav i prijatelj!!!barem znam da je fantastiĆØan internet prijatelj,hvala Bogu Å”to imamo cojeta!!!!nama je ipak bio premalen jedan susret,morali se mi naĆØi viÅ”e puta da se Å”to bolje upoznamo i utvrdimo gradivo!!! nadam se da je ovaj duel bio samo dobar uvod i poĆØetak u jedno lijepo i dobro prijateljstvo barem preko interneta.mash tebi bi preporuĆØila da naĆ°eÅ” vremena za svog duela jer nemaÅ” pojma kaj gubiÅ”!!! Hvala ti coje na svemu,jako mi je drago Å”to smo se upoznali i nadam se da Ʀemo i dalje ostat u kontaktu i imat koji puta tako dobre rasprave kao na naÅ”em duelu,sugovornika kao Å”to si ti stvarno je teÅ”ko naƦi,a kad ga naĆ°eÅ” ko da si naÅ”ao veliko blagoĀØ!!!!

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: ned 20 ožu 2005, 0:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa kad smo veƦ poĆØeli, da i ja nekaj napiÅ”em. Moj prvi duel je bio sa ja sam. BuduƦi sam joj obeƦao da neƦu odat niÅ”ta prema ĆØemu Ʀe se moƦ otkrit tko je, neƦu moƦ reƦ sve kaj sam saznao. Uglavnom, ja sam živi u Osijeku, prije je iÅ”la u Framu Jug, ali nakon jednog zoljinog posjeta je otiÅ”la u TvrĆ°u. Frizbi je (bar je bila onda), nosi cipele broj 39-40, ima vreƦu za spavanje, obožava radit kolaĆØe. Ide u sportsku gimnaziju, bavila se nekoliko godina Tae kwon do-om (ak se dobro sjeƦam), neko vrijeme nogometam, al u posljednje vrijeme je sve to ostavila radi Frame i Å”kole. UĆØi svirati gitaru i zato stalno gnjavi "frĆØkavog", a nekad mu i otme njegovu gitaru. PriliĆØno je ozbiljna za svoje godine, s njom se stvarno ozbiljno može porazgovarat ali i zezat. Za vrijeme naÅ”eg chata smo proÅ”li ĆØitav niz tema i osobnih stavova o kojima ne bih baÅ” pisao bez njezinog dopuÅ”tenja jer mi se ĆØini da su neki od njih ipak malo preosobni. Bilo je joÅ” toga, ali bojim se da Ʀu ako napiÅ”em viÅ”e prekrÅ”it svoje obeƦanje, tako da Ʀu ovdje stat. Nadam se da Ʀete zasad bit zadovoljni ovime...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Chiara

PostanoPostano: ned 20 ožu 2005, 15:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
odosmo na chat i baÅ” kad su se pitanja poĆØela slagati(unatoĆØ jako sporom mojem kompu)..otiÅ”la Chi.. tuzan

Nije istinaaaaaa..... ja sam ostala, i vikala, sikeeeeeee, di siiiiii i tako sve to .... i cekala jos neko vijeme, oko pol sata i izasla iz chata i ponovo se vratila ali niej ni to pomoglo... pa sam na kraju odustala i otisla doma... a pitanje koje mi sa siketove strane nije bilo odgovoreno je... sto ce on biti kad odraste... novinar ili vjeroucitelj? i onda mi nije odgovirio... jel to povezano... mislim sike to uopce nije neko provokativno pitanje....

place

nadam se da kad cemo slijedeci put chatati ti uspijes na bolji komp... jer zbilja ja sam cekala da mi odgovoris i nije mi bilo jasno zakaj pises postove na hbk a samnom neces pricati place a sad mi je jasno....

nego u kratko....

- sike kad nema pametnijeg posla sjedi u uredu i sara po netu (kao i mi ostali) samo kaj mu cesto zapadne spori komp...
- od muzike koju slusa... balas, oliver dragojevic, gibonni...
- sike misli da je sah sport Smile a pasivni je sportas... cini mi se nogomet i kosarka? ali u sahu je bio faca...
- zna raditi koktele i rekao mi je da ce mi smuckati 1, 2, 5, 10... hehe
- inace radi kao novinar u Novom Listu... i najcesce pokriva te obavijesti i dogadjaje uz vjerske (ako sam dobro shvatila)
- i apsolvent je teologije Smile

a ostalo... nadam se da cu saznati uskoro... a do tad bum slozila jedan spisak pitanja Smile

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: pon 21 ožu 2005, 21:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo mog izvjestaja od duela s darijom...
dakle:
punim imenom i prezimenom: Daria PoliƦ
popularni nadimak: PoliƦka
starosna dob: 21 godina
zanimanje: studentica 2. godine fakulteta za hotelski i turistiĆØki menadžment i iki(gdje god to bilo); zavrÅ”ila srednju medicinsku Å”kolu-smjer medicinska sestra;
probala upisat viŔu medicinsku, ali na njenu veliku žalost nije uspjela
braƦa/sestre: jedan stariji brat-po njenim rijeĆØima "dosta", a na kraju je dodala "Å”ala"
braĆØno stanje: neudata; ima deĆØka Damira iz Frame Ilok (veƦ 6 mjeseci); znaĆØi nije frizbi
hobiji: obožava biljar i, naravno, spavanje
od glazbe sluŔa: prljavce, ninu, narodnjake, vise folk...
visina: 170 cm
težina: 65 kg
boja kose: PRIRODNA crnka
boja oĆØiju: smeĆ°a
nacionalnost: Hrvatica
državljanstvo: hrvatsko
broj cipela: 41/42; kaže da joj je teÅ”ko naƦi odgovarajuƦi broj cipela... hmmm, pitam se zaÅ”to...

eto, "ukratko", to je to...

a sad ona može o meni (ako hoƦe)...

dakle, Daria?!

Cool Laughing

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pon 21 ožu 2005, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, konaĆØ no da i ja napiÅ”em izvjeÅ”Ć¦e s mog prvog duela. Cool
SMJEÅ KO ā€“ Ā«djevojka s planeromĀ»

Prvi duel mi je bio Ā«sjekira u medĀ»ā€¦ SmjeÅ”ka vam je veƦ rekla kako je naÅ”a komunikacija poĆØela i prije nego smo znali za ishod prvog izvlaĆØenja, a ono Å”to bih tome dodao je samo osjeƦaj kako je od poĆØetka bilo ugodno biti u njenom druÅ”tvu,ā€¦
SmjeÅ”ko je cura vrlo bogate duÅ”e; spremna prihvatiti ĆØovjeka onakvim kakav jest ā€“ u veƦoj mjeri nego Å”to je to uobiĆØajeno kod ljudiā€¦Milijardu mojih pitanja i sitnih provokacija nisu je omeli da bude prijateljski raspoložena prema meni ā€“ dapaĆØe ā€“ dopustila mi je da ju upoznam onakvu kakva jest,ā€¦ To se danas rijetko susreƦe ā€“ jer ljudi obiĆØno žele ostaviti dobar dojam ā€“ ali SmjeÅ”ko je bila spontana, zabavna, odmjerena, priliĆØno objektivna i prije svega vrlo pažljiva u iznoÅ”enju podataka koji se nisu ticali samo nje,ā€¦
NaÅ”a draga gazdarica u bircu je inaĆØe svestrana osoba: izvrsna koordinatorica i planerka, planinarka i zaljubljenica u prirodu, djelatnica u razliĆØitim poslovima (trenutno se bavi trgovinom ā€“ ako sam dobro shvatio), dobra prijateljica koja vjeruje i u muÅ”ko-ženska prijateljstva, možda buduƦi teolog,ā€¦
Iako je gazdarica u bircu (oÅ”tariji), SmjeÅ”ko ne voli alkohol i veliki je pobornik zdravog naĆØina života koji potpuno iskljuĆØuje djelovanje R-OH skupine,ā€¦ Ona je vrlo hrabra djevojka, prava vjernica, osoba koja dobro primjeƦuje Ā«tragove Gospodnjeg prolazaĀ» njenim životom,ā€¦
AltruistiĆØna je i uvijek spreman pomoƦi ā€“ samo ako može,ā€¦ Voli Internet i ICQ, ali je njen dragi braco ā€“ kojeg jako voli ā€“ malo ograniĆØava po tom pitanju,ā€¦ Ima ĆØak i svoju web stranicu u kojoj se predstavlja kao marljiva vjeverica koja sabire bisere Å”to ih pronalazi tijekom svog života i postavlja ih na svoju stranicu kako bi od njih profitirali svi koji posjete njenu stranicu,ā€¦
SmjeÅ”ko osobito cijeni prijateljstvo i ima nekoliko pravih prijatelja i prijateljica,ā€¦ Uz njih ima i sjajno druÅ”tvo, koje je svakodnevno sve veƦe jer nije zatvorena samo za jednu interesnu skupinu,ā€¦ Vrlo je ugodna sugovornica, zna se vrlo lijepo smijati i vrlo je slatka kad se smije,ā€¦ (ne znam kako izgleda onda kad se ne smije ā€“ takve slike joÅ” nisam vidio)ā€¦

Mogao bih pisati joÅ” mnogo jer smo popriliĆØno razgovarali, ali ostavljam i drugim njenim partnerima moguƦnost da otkriju neke stvari ā€“ osobine ā€“ koje ja nisam spomenuo ili otkrio,ā€¦ Siguran sam da Ʀe naÅ” Mathe uživati u razgovoru sa svojom gazdaricom, a tako i svi oni koji budu u duelu s njom,ā€¦.
pljesak hop hop pljesak hop

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 23 ožu 2005, 17:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” nemam sreƦe s ovim duelima! tuzan da se krivo ne shvati, Chi i TonkiƦ su super samo Å”to uvijek zakaže neĆØiji komp ili net i duel se svede na kavbicu s noggu a ne na neku poÅ”tenu duuuuugu kavu..
Nisam baÅ” pogodan za duel zbog tih stvari pa se nadajte da me neƦete dobiti u slijedeƦim krugovima!
I u to kratko vrijeme s TonkiƦ, saznao sam da smo kolege - ne novinari nego po hotelijerstvu. Osim toga, vrijedno je spomenut da TonkiƦ ne jede zelenjavu pa deĆØki,kad je budete zvali na veĆØeru, nemojte joj sluĆØajno uz glavno jelo naruĆØiti i nekakav zeleni prilog..
Djeluje straÅ”no pozitivno na ljude, osjeƦa se u njoj taj neki nemirni, vedri duh, ljubav prema životu, ljudima..
I tako, doÅ”li smo do 1.poluvremena u ovom duelu. Kads e zavrÅ”i tekma do kraja, saznat Ʀete viÅ”e kako je proÅ”lo!
Dara

PostanoPostano: čet 24 ožu 2005, 11:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle......s mog duela sa Domcem
Za one koji ga nezanaju puno ime i prezime-Domagoj KuŔanic,ali svi ga na frami i na forumu znaju ponjegovom nadimku-Domac
Zivi u Zagrebu,zavrsio je srednju tehnicku skolu rudjera boskovica te je probao upisati visu tehnicku smjer informatika ali nije uspio,pokusava i dalje te ga preporucam u vase molitve.......
Sto se tice obitelji osim sto zivi s roditeljima ima 3 brata i 3 sestre
inace se pojavljuje na tv-pa ste ga tako mogli vidjeti u studio 10,a planira ici na snimanje talk showa sanja
inace je u frami Kaptol i 1.6.ce prvi puta obnoviti obecanja
sto se tice osobnog izgleda-ima smedje oci i smedju kosu,visok je 174.....a tezak je cca 55 kg
inace kako ja volim igrat biljar a on to nikad nije igrao na trsatu ce imati priliku nauciti igrati................eto,ja sam stekla jako dobar dojam o njemu......... belji se
ToNkIƦ

PostanoPostano: uto 12 tra 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ZOLE anĆ°eo
On je moj stariji bratac!
Jedna od najluĆ°ih osoba iz Osijeka a možda i Å”ire u svome rangu. Godine nisu važne, joÅ” je mlad a veƦ gubi kosu place , no to je sve za ljude! Wink
Voli Å”etnje TvrĆ°avicom, smiÅ”ljat hitove, "punit gace" (hehehe) i neÅ”to ispod Å”laga. SluÅ”a narodnjake ( Twisted Evil ) i to nam je (ĆØini mi se) glavna, a i jedina tema za prepirku i kao neko svaĆ°anje (dobro, i moje kurenje)! Voli gnjavit (npr. nazvao je Mash u 02:21 ujutro i rekao opet nazvat oko 04:30, ali na njenu srecu zaspao je do toga doba) i zbunjivat ljude (Å”to je samo meni radio sa faktorom Y?!?)! Voli burek s mesom. Koliko je lud, zamalo je digao kuƦu u zrak, a s kuƦom joÅ” i 8 osoba u njoj (mi+njegova family)!! Ima puno razumjevanja za sve i svakoga, ali kad mu pukne film...a joooooj! Onda je to straÅ”no! ƈak i ja, koja baÅ” ljutnju ne shvacam ozbiljno sam se dobro uplaÅ”ila! Ne uspijeva ispuniti obeĆØanje kad obeĆØa nekome ĆØokoladu. LakÅ”e ju sam pojede! Hehehe!! Ma kad je o tome rijec onda je jaako zaboravan. Voli plavuÅ”e (joÅ” ak' su bosanke...) i trenutno je u potrazi za drugom traĆØnicim ( www.framatvrdja.tk -forum, tu je njegova pjesma!)
Kaj joÅ”...? Da! Ne voli KAJ, FAKAT i ostale kao "purgerske brije".
Ma lega je ZAKON!!!!!!!! sunce moje malo
Hm...javim se kad se joÅ” neceg sjetim! hm hm

Siiiiiiiiiiikeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!! Gdje si????????????????

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Ycteris

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 19:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E sad, buduƦi je veƦ dosta vremena proÅ”lo, mogli bi polako zavrÅ”avat s tim duelima. Da stavimo granicu najkasnije za dva tjedna, Å”to kažete? I mogli bi veƦ polako poĆØet s popisom za nove duele...

NAPIÅ ITE IZVJEÅ Ć†A!

zole

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ajme sekach... uf!

Dakle, moja mala sekac, u ovim krajevima poznatija kao ToNkIƦ, je svakako jedna od najzanimljivijih osoba na ovom forumu. Plava je i to opravdava u svakom pogledu! haha... kako god ju pogledas - plava je! Fora je u tome sto joj to totalno pristaje i da je drugacija ne bi valjalo! Jedini njen problem je sto slusa nesto sto ja ni izgovorit (pa ni napisat) ne znam. No eto, nitko nije savrsen Wink Wink
Jedna je od osoba koje su mi prethodni boravak u zg ucinili nezaboravnim! Takodjer, uz yca jedina je dosla iz zga u os na nasa obecanja cime me je totalno iznenadila i uistinu sam joj skroz zahvalan (pa cu i ja, zajedno sa fratrom, doci na njena obecanja)

Sto jos reci? Decki, mala je jako slatka, pa eto ako imate oko 18, hehe... bacite se na posao (mislim da barenje... hehe....) ups... sad sam se sjetio, moja sekach nije frizbi! Dakle, nista od barenja! hehe... Embarassed Cool Embarassed Cool Cool Wink

Iako cesto suti, mislim da je jako dobra kao rame za plakanje, da zna podjeliti pravi savijet kada je potrebno, da se ne uzrujava previse... sve u svemu (osim glazbe) cura je super!!! hehe... a sta da vam vise kazem osim - pa sekaĆØ mi je! hahahha

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Ycteris

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 22:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pljesak Bravo zole, tako treba! A sad svi slijedite njegov primjer i napiÅ”ite sva zaostala izvjeÅ”Ć¦a...

zole napisa:
Sto jos reci? Decki, mala je jako slatka, pa eto ako imate oko 18, hehe... bacite se na posao (mislim da barenje... hehe....) ups... sad sam se sjetio, moja sekach nije frizbi! Dakle, nista od barenja! hehe...

Dobro da te njezin frizbi nije ĆØuo! Laughing

arkandeo

PostanoPostano: sri 27 tra 2005, 6:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj drugi duel je bila Inga.

Djevojka koja se nekoliko dana prije onog hakerskog napada registrirala na forum. Tako da je ona kao i jos deseci nesretnika do danas nepovratno izbacena s foruma. Bilo joj je cudno uletavat u nase rasprave jer nikog nije poznavala, pa se prijavila na Duele da upozna nekoga. I bas od svih normalnih ljudi zapao sam je ja kronicni ovisnik.

Sto reci o Ingi definitivno je jako draga djevojka, to sam shvatio prilikom komunikacije s njom. Jako je radisna naime radi u frizerskom salonu, sad znate sto je po struci. Ali nije to sve, u salonu radi dvokratno, a nakon sto zavrsi u salonu organizira tombole u kaficima. Sto ce reci da dolazi kuci jako kasno.

Ovo je sve bila uvertira za pricu o nasem komuniciranju. Kako je forum brzo nakon izbora partnera pao nismo se mogli dopisivati preko PP-a. Sva sreca pa smo poceli komunicirat emailom. jako sretan Sad si vi zamislite situaciju: ja radim samo ujutro tj. od pol 8 do pol 4, Inga radi dvokratno s rupom izmedu dva i cetiri, prije posla ide u auto skolu, a poslije ima tombole. Kuci dolazi iza ponoci a ja spavalica u to doba hrcem na veliko. Rolling Eyes I tako smo se oboje morali zrtvovat i uz pomoc Iskon chata komunicirat. Bas mi je drago sto je to bila ona i nije mi zao neprospavanih noci.

Sto jos reci ne znam ni sam. Decki za njom vam se ne isplati trgati, zauzeta je. Nalazi se u duuugoj vezi s deckom koji odraduje pripravnicki staz u Zagrebu, inace Inga je iz Splita. Jucer je polozila vozacki ispit, sutra putuje u Amsterdam...

P.S. Ako vas znimaju drugi detalji slobodno se dopisujte s njom, a kako pa potrudite se nikad ne znate sto vas ceka s druge strane. Wink

Tko je kao Bog?
vasha

PostanoPostano: sri 27 tra 2005, 12:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Od mog duela niŔta place

Valentina
Zveki

PostanoPostano: čet 28 tra 2005, 15:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mog takoder! place tuzan place
Gost

Spol: neodrešen

PostanoPostano: pon 16 svi 2005, 6:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris
Markus
fratar
smjeŔko
pingi
daria-trsat
Thlaspi
arkandeo
Mash
Zita
[Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 16 svi 2005, 13:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I dalje ĆØekam Chiaru i TonkiƦ da se jave da nastavimo naÅ”e prijaÅ”nje duele!

Bacite pogled malo na prve stranice ove teme kad slažete parove
smjeŔko

PostanoPostano: pon 16 svi 2005, 21:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja imam jedan dug joÅ” ovdje,a to je izvjeÅ”Ć¦e sa drugog duela.moj drugi duel partner bio je mathe ili bolje reĆØeno Mali Mate.kao i prvi duel,joÅ” jedan istrijan Smile Smile Smile jako mi je drago da sam Malog Matu imala ĆØak i prilike vidjet uživo i to dva puta.Å to reƦi nego deĆØko dobrog srca,Å”iroke ruke,voli pomoƦ,u skladu sa moguƦnostima,dobrica velika,sramežljiv pred viÅ”e ljudi(dobro to je samo možda pred viÅ”e ne toliko poznatih),da se lako zbuniti,super za zezat Smile Smile Smile Voli papati juuuuuhhuuu puno,piti coca colu:-)!!!!Jako mi je lijepo i ugodno bilo se družit s njim za vrijeme duela,a nadam se da Ʀe se ovo Å”to smo zapoĆØeli i nastavit,da neƦemo stat s komunikacijom krajem duela,nego se i dalje redovito ĆØuti.hvala ti mali mate na svemu,vi istrijani ste stvarno divni ljudi,prvo coje,sad mathe,blago meni Smile Smile Smile Smile

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.