HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 10 tra 2020, 10:05. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
mathe

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 1:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene u ovoj temi nakon duuuuuuuugo duuuuuuuugo vremena jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

Moj prvi duel bila je ni manje ni viŔe nego smjeŔko jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan
Sve koje interesira kakva je može proĆØitati na 16 stranici ove teme, coje je to jako lijepo opisao i potpisujem sve reĆØeno jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

Å to joÅ” dodat a da ne ponovim njega, hm, jednostavno super je, samo Å”to to njena ponizna plava glavica neƦe priznat, ali dobro. Kao Å”to je ona mene susrela dva puta u živo, tako sam nebiste vjerovali i ja nju susreo dva puta jako sretan jako sretan jako sretan. InaĆØe ima viÅ”e nadimaka, ali ovaj smjeÅ”ko njoj u potpunosti pristaje u svakom trenutku kad je vidite. Voli slati razglednice, porukice, mailove koji taknu ĆØovjeka bilo da su ozbiljni ili se nasmijeÅ” do suza. Voli zafrkavat mene i Arkija bilo sa vrlo utemeljenim povodom ili bez njega, voli ĆØokoladu, kolaĆØe, slatko, voli pjevat i plesat uz Fidese na kiÅ”i, voli nemilosrdno zabijat golove na loptanju ujutro i naveĆØer, voli njupat mambu a možda i ne (to je nisam pitao), jako voli svoje prijatelje i najviÅ”e voli Isusa.

InaĆØe uvijek nudi meeeeessssooo ako je ja pozdravim sa juhuuuu, iako nismo u birijama odavno niÅ”ta pojeli, mogli bi sada malo onako za promjenu, hehe, ĆØvape recimo, pronaĆ°e u svakoj reĆØenici neÅ”to Å”to njoj odgovara i tako unaprijed pobije svaku moguƦnost da se argumentirano obraniÅ”, ali ne ljuti se osim ponekad kad ja budem jaaaaaaaaaaaaaaako zloĆØest, voli kad njoj se javiÅ” sms-om, voli kad se javiÅ” razglednicom, dapaĆØe sakuplja ih, .... i tako smo mi priĆØali i priĆØali puno puno puno, i joÅ” Ʀemo puno puno puno priĆØat,

InaĆØe imam joÅ” puuuuuuuno za priĆØat o smjeÅ”ki na ĆØemu sam joj jaaaaaaaako zahvalan (HVALA SMJEÅ KA!!!), ali da se nebi opet zacrvenila, prepuÅ”tam tu ĆØast sljedeƦem partneru neka otkriva dalje.......

jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega ĆØuvam najljepÅ”e rijeĆØi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 14:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa napokon bih i ja mogao svoj drugi izvjeÅ”taj napisat. Dakle, moj drugi duel je bila Malena-Vtc, da ne ponavljam sve prvi dio Ʀu kopirat iz arkijevog izvjeÅ”taja:
arkandeo napisa:
Malena-Vtc punim imenom i prezimenom Kristina Culjak.
Zivi u Virovitici.
Nadimak Malena ima zbog svoje visine od 163 cm, mozda i zbog 17 godina.
Rodendan joj je 26. 09., imendan ima 24. 07. (sad ne mozete reci da neznate).
Ide u srednju medicinsku skolu, nakon skole zeli ici na faks, tako da jos ima dug put skolovanja ispred sebe.
U rezredu koji nije bas za pohvalu ona je odlican ucenik.
Po cijele dane je u skoli i na praksi pa je jako umorna, jos k tome ima upalu pluca (mozda sam krivo shvatio ali cudno je da s upalom pluca ide u skolu?).
Kako je po cijele dane zauzeta nema vremena za kafenisanje.
Tvrdi da nije zgodna, makar one fotografije koje sam ja vidio to opovrgavaju.
Voli se zafrkavati, radi pitu, valjda zna i kolace peci.
Pitao sam je koliko ima brace i sestara, ali nisam siguran sto je rekla mislim da ima sestru.
Obozava zigicanje s Zoletom, ma sto god to bilo.
Ima neki virus na kompu koji joj stalno prekida vezu, tako da se cesto izgubi usred chatanja.
Za sve slobodne decke na forumu, ako jos neznate Malena je zauzeta tj. nije frizbi.
Ima decka, ali nemojte se odmah rastuziti ako ste 84. godiste slobodno joj se javite nikad se nezna. Wink
I jos jedna zanimljivost na kraju pred neki dan je opala na ledu, nije to sve opala je u lokvu vode i namocila se, mogao bi zamisliti taj prizor. Cool
BVB

Ja Ʀu joÅ” malo arkija nadopunit:
Prva i najvažnije stvar: sada je frizbi Mr. Green (tj. bar je bila kad smo se zadnji put ĆØuli, a možda se i to veƦ promijenilo).
InaĆØe Kristina jako voli glazbu, tome u prilog govori da veƦ godinama i svira, a do sada je uĆØila svirati: flautu 9 godina, pikolo 6, saksofon 3, klavir tu i tamo, gitaru 1 a frula joj je najnovije otkriƦe. Broj cipela (obavezna informacija kod predstavljanja!) 37-38, voli puno jesti ali da ju vidite ne bi to nikad rekli. citat:"I da umirem za slatko (hranu, decke...)" Za sve one koji ju niste imali prilike upoznati uživo, mogu reƦi da je jako zgodna i stvarno draga i dobra cura! Ima joÅ” toga ali ne bi bilo fora da sve kažem pa Ʀu to prepustiti nekom buduƦem duelu...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
logica

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 18 svi 2005, 8:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rekla smjeÅ”ka da je danas izvlaĆØenje, pa se ja ponudila. Pogledala sam stare popise, al ako mi je neÅ”to promaklo... recite

Ycteris - daria-trsat
Markus - smjeŔko
fratar - pingi
Thlaspi - Domac
arkandeo - Zita
Mash - mathe
sike - logoreja

Ti me rukom svojom nosiŔ, o Bože moj.
Gledam, ime moje piŔe na dlanu tvom.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mash

PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 11:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, iako je rok istekao, ipak smo Coje i ja odluĆØili dati i svoje duel-izvjeÅ”taje jako sretan hop hop hop

Na žalost, zbog mog Ā«zgužvanogĀ» vremena, nismo se baÅ” puno upoznali, jer smo imali jako malo susreta na chatu , al smo se ĆØak jednom susreli u živo zivio hm hm hm hm!

Jutros su mi izvadili dosta krvi Shocked , pa ako baljeznem koju glupost, odmah molim za oprost Embarassed Cool

Ehā€¦ ovako:

Coje je dobar sluÅ”aĆØ i savjetnik, no ovo posljednje me kod njega jako iznenadilo, jer nema klasiĆØan pristup davanja savjeta, nego to uĆØini tako da se ti sam zamisliÅ” i doĆ°eÅ” do nekih odgovoraā€¦
Meni je jako znakovito bilo jedno pitanje koje mi je postavio i koje mi je i dan danas u glavi i srcu i ĆØesto kad mi je muka neÅ”to odluĆØiti samoj sebi postavim to pitanjeā€¦
Coje , imaÅ” veliki dar- i evo, neka je uvijek Njemu na slavu, a ljudima oko tebe na pomoƦ jako sretan

Mislim takoĆ°er da je jako dobar prijatelj i ĆØovjek, te da je skroman ā€“ sad se sigurno pitate Ā«a kako si samo to zakljuĆØila nakon tako malo upoznavanja?Ā» - evo , jednostavno imam takav osjeƦajā€¦

ƈim sam ga ugledala u Lisinskom, prožeo me taj osjeƦaj ā€¦ a uz to mislim da je i jako brižanā€¦ voli druženja, voli kume , voli se smijat (ĆØak i meni kad sam umorna Laughing ) ,
a voli i kolaĆØe ā€“ tu je dobio maximalan broj bodova pljesak pljesak Laughing Laughing malo se Å”alim,
al baÅ” mi je drago da ih voli jako sretan zivio

mislim da je on tip osobe kojoj niŔta nije teŔko napraviti i da to radi sa guŔtom i osmijehom na licu jako sretan
Isto tako sam primijetila da jako voli prirodu i primjeƦuje sve njene ljepote, nalazi u njoj Stvoriteljevu snagu i zna uživati u tomeā€¦
Mislim da isto tako jako voli djecu i da sigurno zna sa njima!

Coje, drago mi je da sam te bar malo imala priliku upoznati, nadam se da Ʀemo nadoknaditi do kraja naÅ” chat i da Ʀemo se vidjeti i u živo negdje u tvojoj prekrasnoj Istri! hop hop hop hop

Neka te Gospodin i dalje nadahnjuje da ĆØiniÅ” dobro i živiÅ” kao sav Njegov,
budi Blagoslovljen +
Hvala Mu na poznanstvu sa tobomā€¦ Uvijek mi poÅ”alje u život ljude koji su pravi izvor blagaā€¦
sunce moje malo jako sretan
BTB

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Coje

PostanoPostano: pet 20 svi 2005, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hello, poŔtovani dueli!

Ostao sam vam dužan jedno izvjeÅ”Ć¦e - o mom duelu s Mash.
Neko vrijeme Ʀu se povuƦi iz duela, pa zato želim izravnati svoje dugove.

Mash je vrlo zanimljiva osoba. Nekad je boja kose igrala ulogu, ali kod nje - to Å”to je palvuÅ”a ne igra neku važnu ulogu (osim Å”to je time možda nekim deĆØkima privlaĆØnija)... Vrlo lijepo piÅ”e i ima smisao za vrlo zanimljivo izražavanje. Na taj naĆØin jako dobro kamuflira da je studentica pravnog fakulteta,... Osobno bih prije rekao da studira neke jeziĆØne profesije,...
Imao sam tu ĆØast i zadovoljstvo susresti ju u Zagrebu na UF. Premda smo se vidjeli vrlo kratko bio je to lijep susret.

Mash je vrlo angažirana djevojka; ... ima je po svuda i voli sve (ili skoro sve) Å”to radi... Tu onda nastaje problem kad treba uhvatiti vrijeme za joÅ” neÅ”to, ali kad ga pronaĆ°e onda uvrÅ”tava i one koji su bili na ĆØekanju,...

Sve u svemu - vrlo simpatiĆØna i nadasve zanimljiva osobnost koju vrijedi otkrivati - upoznavati,... Meni je žao da nisam stigao viÅ”e komunicirati, ali se nadam da Ʀe joÅ” biti prilike,...

Želim vam svima ugodan nastavak druženja kroz duele,... Cool jako sretan jako sretan jako sretan

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Gost

PostanoPostano: sub 21 svi 2005, 16:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a kak si ti htjela?
[Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 10:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mogu reƦi da je meni bilo zakon na mojim duelima. Cool
I to je sve Å”to Ʀu reƦi o mojem treĆØem duelu. jako sretan

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
logica

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing

Jeste iŔli na chat ili kavu uživo?

Za one koji ne znaju, Arki je bio u duelu sa svojom sekom!
klara

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

logoreja napisa:
Laughing Laughing
za one koji ne znaju, Arki je bio u duelu sa svojom sekom!

Shocked Shocked Shocked

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
mathe

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A tko je samo izvlaĆØio parove Question Question Question Mr. Green Mr. Green Mr. Green

nisi morala baÅ” sve odat, logoreja

Vidi naŔe klare kako gleda Shocked Shocked Shocked , hihihihi

A tek Ŕto smo mi doživjeli u živo Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Cool Cool

Zadnja promjena: mathe; sri 08 lip 2005, 10:35; ukupno mijenjano 1 put.

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega ĆØuvam najljepÅ”e rijeĆØi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zita

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 10:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto sad svi znaju, a baÅ” je bilo fora dok nisu znali jako sretan

Klara nadam se da Ŕok nije bio prevelik!

A Å”to reƦi o duelu koji traje veƦ preko 23 godine, ne bi to stalo na ovaj forum jako sretan
pa kratko i jasno, meni je taj duel isto tako super proÅ”ao i Å”to ide dalje sve je bolji i bolji pa se nadam da Ʀe se ta uzlazna tendencija nastaviti! jako sretan

Toliko od mene o mom duelu! jako sretan
logica

PostanoPostano: čet 09 lip 2005, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj duel je bio sike. Kad bih nekome rekla da ne znam tko je sike doĆØekala bi me reakcija: "Kak ne znaÅ” tko je sike??!!"

Potrudila sam se ispraviti propuŔteno, i upoznati se sa nekad provincijskim predsjednikom Frame koji joŔ ne ostavalja framaŔe jer ih jako voli.

Sike se zove SiniÅ”a (to veƦ sigurno znate), ima 26 godina, joÅ” jedan ispit do diplome. OdraĆ°uje civilku, u Novom listu radi kao novinar, ima osobnog vozaĆØa - fotoreportera. Cijeli dan mu je ispunjen sa obavezama, ali nastoji ne zapostavit framaÅ”e, iako je u novicijatu za fsr. Osoba koja Ʀe poticat i podržat sve one koje žele neÅ”to uĆØiniti, promijeniti, animirati.
Imala sam ga priliku upoznat i uživo. Smile Otkrila sam suputnika za Keln, putovat Ʀemo istim busom.

Prijavljujem se za novi krug.

Dara

PostanoPostano: pet 10 lip 2005, 8:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle moj duel je bio luka ili ycteris.....pa prica ide ovako.....
jednog lijepog dana tocnije 30.listopada godine Gospodnje 1987 u Zagrebu tocnije u Petrovoj bolnici na svijet je dosao Luka Drobilo....i od tada zivi u naselju van Zagreba tocnije u Stupniku...zavrsava 3 razred TÅ RB ili za one kojima je ova skracenica nepoznata-Tehnicka Å”kola RuĆ°era BoÅ”koviƦa.....Luka ima vise nadimaka jedan vam je poznat a to je Ycteris,a ostali su drobac,drobs i brada......inace je u frami vise od 8 mjeseci i najesen prvi puta daje obecanja....a inace je iskusio sto znaci biti animator.....cure inace je frizbi,kaze da ce tako i ostat ali vara se....voli voziti bike na duze relacije.....voli prijetelje,obitelj,gitaru,framu i framase i forumese......kaze da ima vrecu za spavanje i novo zanimanje(ali o tome nista)

Zadnja promjena: Dara; pet 10 lip 2005, 21:12; ukupno mijenjano 1 put.
sike

PostanoPostano: sub 11 lip 2005, 17:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala logoreji Å”to je prva probila led i nahvalila me a da toliko ne zaslužujem pa joj se sad moram revanÅ”irati! ĆØastim te mit Ratzinger-Schnitte am Deutschland. Å tima? jako sretan
A sad malo da i nju upoznate..Evo,kako mi padaju na pamet neke stvari jer bilo je puno toga a put do Koelna je dug pa ako neven dozvoli,bit Ʀe joÅ” naÅ”ih duela.. Cool
Ona vam,ljudi moji dragi,jako voli pisati pisma,ali najviÅ”e voli biti s ljudima koji iz nje izvlaĆØe talente za neke nespoznate hobije kao kave,rekreacija,dugi razgovori,forum,chat,icq.. Smile
InaĆØe, ljudi je doživljavaju povuĆØenom i Å”utljivom, ali se gadno varaju,jer kad krene priĆØat..
A sad ono najbolje:ima 3 sestre i brata.A sad se ĆØvrsto držite za stolice:znate li koliko naÅ”a draga logoreja ima neƦaka i neƦakinja? 23! Sad me kao novinara svrbe prsti..
Uf,koliko bi joÅ” toga mogao napisati ali moram ostavit neÅ”to za njen iduƦi duel..
Btb MarijanĆØek!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 7:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle moj izvjestaj s duela s thlaspiā€¦

nick: Thlaspi
ime i prezime: Ana xxx
datum rodenja: 17.07.1980.
adresu znam, al vam necu napisat ukoliko mi on sama ne dozvoliā€¦
narodnost: Hrvatica
drzavljanstvo: hrvatsko
brace/sestara: 0/0 ā€“ i bas je tuzna zbog toga
boja ociju: smeda
boja kose: smeda
broj cipela: 37 (nema problema pri trazenju tenisica)
vreca za spavanje: ima svoju
bracno stanje: frizbi
najdraza boja: zuta... narancasta i sve druge, prirodne i TOPLE boje, ali ipak naj, naj, naj, zuta... (ne zivi bezveze u Vrapcu-to je njen komentar)
najdraze jelo: nije izbirljiva, voli SVE povrce (osim korabe), ribu... meso bas i ne jede... jako voli cimet... stavlja ga na skoro sve... vocne salate, u kavu, na sladoled, i sl.
najdraze pice: voda, prirodni sokoviā€¦ crni ribizl, od ovog slatkogā€¦sok od bazge; crno vino i jabukovaca dolaze u obzir, ali samo ponekad

studira biologiju na PMF-u, i skoro ce diplomiratiā€¦ kad diplomira htjela bi radit u skoli
JAAAAKOOO voli prirodu (toliko da mene hoce pretvorit u botanicara, al nekako mislim da joj to nece poci za rukomā€¦), voli glazbu (vec 10 godina pjeva u zupnom zboru kojim se jako ponosi)
od glazbe slusa jazz, klasiku, gospel i slicno za gust, al nije snob i voli "cuti sve"ā€¦ od domacih voli dalmatinsku pismu: klape, olivera, spalata iā€¦ secer na krajuā€¦ Gibonnija!
voli plesati-i klasicne plesoveā€¦

glasno se smije i kad ju nesto zanima slusa jako pozorno, a burno/glasno/temperamentno reagira na stvari koje su joj "bliske"ā€¦ nor. teme, frendoveā€¦
unazad par godina je aktivna u zupi i uziva u tomeā€¦
komunikativna je i puno pricaā€¦
vise je literarni tip (voli jezike i pisanje, a i citanje), pa je svima cudno kaj radi na PMF-uā€¦

eto, "ukratko" to je toā€¦

smjesko jel budem sad u bubnju?!

Rolling Eyes Cool Cool

Zadnja promjena: dodododoprecjednik; pon 13 lip 2005, 9:13; ukupno mijenjano 1 put.

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
pingi

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ostala sam vam dužna napisati izvjeÅ”Ć¦e s mog prvog duela, i to s Fratrekom! belji se Dakle, ovako:

Fratrek (iliti pravim imenom Slaven) je jedna vrlo zanimljiva osoba. Ima samo 22 godine, starijeg brata i živi u Osijeku. Voli ljude, Å”etnje (radije Ʀe pjeÅ”aĆØiti nego prijevozom, pljesak !), skuplja pliÅ”ane igraĆØke, a mene je, izmeĆ°u ostalog, oduÅ”evio tim Å”to kako i ja voli Irsku!!! Laughing
ƈlan je FRAME punih 7, 5 godina, oduÅ”evljen je sv. Franjom i njegovim naĆØinom života i odatle i njegov nadimak - želja mu je postati fratar! Ja mu držim plaĆØeve! pljesak
Koliko sam ja shvatila, ne voli govoriti o sebi, radije nek drugi kažu o tome kakav je on. Voli iskrenost, jako VOLIIIIIIIII priĆØati s drugim ljudima, sam misli da je dobar sluÅ”aĆØ i vrlo naivan, a ja sam primjetila da je naÅ” fratrek vrlo emocionalno biƦe. Zato ga i volimo!!! ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
Na žalost, nisam ga imala prilike osobno upoznati, ali se nadam da Ʀemo i za to jednom imati prigode! Fratrek, veliki ti pozdravĆØek! buhahahaha
Thlaspi

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 16:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Also, dakle, Domac je simpatiĆØan mladac iz Dubrave, tamo mu je, naime rezidencija... Punoljetan je veƦ par godina i ima brojnu obitelj... 3 brata i 3 sestre... veliki blagoslov... Iako ih je tako puno, svi se dobro slažu... kako on sam veli "gdje braca nisu bijesna, ni kuca nije tijesna..." jako sretan
Domac, pravim imenom Domagoj, je jedan ovako, pomalo tehniĆØki tip... želja mu je upisati FER...
Ne zna niÅ”ta o cvijeƦu, Å”to je za mene bilo veliko razoĆØaranje, place jer mu je nadimak isatovjetan prezimenu jednog velikog hrvatskog znanstvenika ā€“ botaniĆØara, pokojnog Radovana Domca, koji je jako popularan meĆ°u studentima biologije tj. strastvenim botaniĆØarima... Jer mi na 'teren' ne idemo bez 'DomĆØeve Flore (kljuĆØ za odreĆ°ivanje biljaka)'... Rolling Eyes
No, da se vratim na temu... Domac i ja nismo uspjeli održati duel uživo, iako smo iz istog grada (ali kvartova koji su mu na suprotnim krajevima), ali sreli smo se nekoliko puta uživo i prije, nadam se i ubuduƦe... Pa smo tako tehniĆØke pojedinosti saznali putem postova, tj. pp-a... Eto, a Å”to ƦeÅ” kad smo oboje toliko 'zauzet'Wink
VeƦ je 3 godine u Frami i kaže da ga je stubokom promijenila (naravno, u dobro smislu ā€“ oplemenila, produhovila...), svira gitaru (to Ʀe joÅ” morati i 'dokazati' Wink ), poneÅ”to zna i plesati (eh, sad, cure da je frizbi, rekla bi, navalite, jer muÅ”ko koje zna plesat je rijetkost),

A sad neke 'forumaŔke' fore tj. podatci:
Broj noge 43
VreƦa: da
Frizbi: NIJE

I neke neobiĆØnosti: ima bakine smeĆ°e oĆØi (to mu ih je posudila valjda, ne znam), pije samo kvalitetno vino Exclamation , želi nauĆØiti 'lupati' po klaviru (iako mislim da mu je jeftinije lupat po neĆØem drugom, klavirske tipke su skupe...) Question Question Question

ZajedniĆØko nam je: volimo sok od bazge, klape i Gibeka, mmmm .... volimo glazbu opƦenito...

I tako... to bi bilo to... Laughing

Seigneur, tu gardes mon Ć¢me;
Ɣ Dieu, tu connais mon coeur.
Conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ,
conduismoi sur le chemin d'ƩternitƩ.

"Sve mogu u onome koji mi daje snagu."
Fil 4,13
dodododoprecjednik

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Thlaspi napisa:
Punoljetan je veƦ par godina...

stubokom promijenila, svira gitaru (to Ʀe joÅ” morati i 'dokazati' Wink ), poneÅ”to zna i plesati (eh, sad, cure da je frizbi, rekla bi, navalite, jer muÅ”ko koje zna plesat je rijetkost),

A sad neke 'forumaŔke' fore tj. podatci:
Broj noge 43
VreƦa: da
Frizbi: NIJE

želi nauĆØiti 'lupati' po klaviru (iako mislim da mu je jeftinije lupat po neĆØem drugom, klavirske tipke su skupe...) Question Question Question

ZajedniĆØko nam je: volimo sok od bazge, klape i Gibeka, mmmm .... volimo glazbu opƦenito...

I tako... to bi bilo to... Laughing

a sad malo ispravaka netocnih navoda...

ispravak netocnog navoda br.1: punoljetan sam, evo, ovo je druga godina...istina je dva necega je par, al ne u ovom kontekstu, bar mislim Rolling Eyes

ovo nije ispravka ovo je pitanej...kaj je stuboko?!?!?!

za nastavak...ja nemam sta dokazivat da ZNAM svirat gitaru... oni koji ne vjeruju nek pitaju yc-a, annabel, sandersa, i jos neke ljude...

ispravak netocnog navoda br.2a ne ne zelim ucit svirat KLAVIR, nego klavijature! velika je razlika. kad se kaze klavijature, obicno se misli na nekakav synthesizer(mislim da se tak pise)...

a eto, sad vidite kak je tezak zivot nas umjetnika... jadni mi neshvaceni... Laughing

a sto se tice plesanje, bolje ne prilazite, ak ne zelite imat pogazene nnoge...sala... ma ne znam bas plesat. znam nesto JAKO SITNO trokoraka iliti discofolka...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

poÅ”to nemam pojma kad Ʀu sutra doƦi doma,eto ukratko samo da objavim ždrijeb,izvlaĆØenje je bilo putem papiriƦa nije bilo nikakvih kombinacija pa eto-

1. Mash - Daniel
2. logoreja - Domac
3. ja sam - Sike
4. zita - fratar
5. Pingi - snoopy
6. daria-Trsat - Srki
7. thlaspi - zveki
8. arkanĆ°eo - natty

eto tako je bubanj odluĆØio,želim vam lijepo upoznavanje i druženje na obostarnu korist Smile Smile Smile Smile
pusa svima

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Srki

PostanoPostano: uto 14 lip 2005, 8:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daria i ja smo upravo na faksu i znamo se vrlo dobro. Vidimo se skoro svaki dan i ne treba nam nikakav duel preko foruma jer ga imamo uživo svaki dan! sport hop hop
fratar

PostanoPostano: uto 14 lip 2005, 14:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i moga izvjeÅ”Ć¦a sa duela s pingi jako sretan :

Dakle pingi, pravim imenom Darja (bez i!) inaĆØe je iz Banja Luke, a veƦ 10 godina živi u Kninu. Ima 23 godine, ima mlaĆ°eg brata, zavrÅ”ila je srednju ekonomsku Å”kolu i sad razmiÅ”lja Å”to Ʀe dalje, veƦ 3 godine radi na Hrvatskom radiju Knin!
3 godine je bila framaŔica u Kninu. Voli jednostvne ljude, Ŕetnje, knjige, planine, sv. Franju i pomagati drugima! Jako voli Irsku i htjela bi živjeti tamo.
Sebe vidi kao "obiĆØnu curu koja voli jednostavne stvari, kao npr. Snickers ĆØokoladicu", a voli i upoznavati ljude, družiti se,smijati se,djecu, životinje, cvijeƦe,... Kaže da njena mama najbolje opisuje njen karakter govoreĆØi da je "teÅ”ka" i da je nekad nemoguƦe s njom jer se tvrdoglavo drži svojih principa! Laughing , a sama kaže i da je brljbljava Å”to mi je super jer volim ljude koji puno priĆØaju! Wink
I neznam zaÅ”to misli da kad bi se uživo upoznali da bi pobjegao, a nažalsot nisam imao prilike uvjeriti ju u suprotno ali se nadam da Ʀe biti prilike i za to! jako sretan
Sve u svemu ĆØini se kao vrlo simpatiĆØna osoba i drago mi je Å”to ju bar na ovaj naĆØin mogao upoznati! jako sretan
E da i mislim da ste svi primjetili da jako voli =>belji se Laughing Laughing

Zadnja promjena: fratar; sri 15 lip 2005, 12:08; ukupno mijenjano 1 put.

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: sri 15 lip 2005, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sorry Å”to se mjeÅ”am, ali imam prijedlog za Dariju i Srkija koji imaju duel a nisu voljni obaviti ga a za izgovor im služi ĆØinjenica da su na istom faksu! Sjetih se, naime, jedne metode koja se koristi na braĆØnim vikendima gdje si parovi meÅ”usobno piÅ”u (ne razgovaraju - nego piÅ”u),...

Ponukan ovom dosjetkom predlažem vam baÅ” da odete doma, naĆ°ete se na netu i provjerite Å”to ne znate jedno o drugom. Kladim se da možete otkriti nevjerojatno bogatstvo,... Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Srki

PostanoPostano: sri 15 lip 2005, 22:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo reƦi Ʀu vam sve o Dariji.
Daria ima 22 godine, živi 2 ulice ispod mene. ZavrÅ”ila je medicinsku Å”kolu, sada je sa mnom na faksu, no ni ona ni ja ga baÅ” ne volimo. Živjela je prije jedno vrijeme u Danskoj, zna danski, a i radila je tamo. Ima sestriĆØnu napola Dankinju, napola Hrvaticu. Ne znam koliko mogu biti iskren.
Voli ĆØokoladu, dala bi duÅ”u za nju, narodnjake, vino. Voli pisati poruke, Å”etnju uz more, ne voli ribu osim tune jer je alergiĆØna, ali Ʀe nam skuhati jednom fiÅ”-paprikaÅ”. Voli se zezat, zbijat Å”ale, druÅ”tvo, Framu, pisat lektire Laughing . Voli se sprdati sa svojim tatom, tu i tamo radi kao babysiter. Voli maĆØke i kornjaĆØe, a jednu Ʀe mi i dati. Katkad radi u vrtu, ĆØini mi se da to i voli, a jednoga dana Ʀe i morat. Voli Snoopyja i stvarĆØice koje imaju fora sliĆØice. Valjda sam sve rekao.
Dara

PostanoPostano: sub 18 lip 2005, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dakle sto reci o srkiju ili za one koji ga nezanaju punim imenom i prezimenom Srdjan Ravarsan....pa eto rodio se 29.4.1985...zavrsio je salezijansku klasicnu gimnaziju i upisao faakultet za hote.i tur.menadment u iki..trenutno 2 godina i od tada meni pravi drustvo na faksu iako mu bolje ide nego meni....sto voli.....bolje pitajte sto ne voli.....dakle voli zivotinje pa tako imaslatkog psa rikija,macku i uskoro ce postat vlasnik kornjace...uz zivotinjski svijet voli jos i biljni,ali i ljudski..hehehe.....inace srki vam je prava zvijezda i uz njegovo ime ide slogan ZVIJEZDA JE RODJENA......to je nastalo na marŔu prosle godine e da obozava euroviziju...nove fosile i upoznao je sanju dolezal na duhovnom bdjenju....sreeceio n ije bilo kraja........voli se jako jaaaaaaaako smijati tako da ga mozete nasmijati u 2 sekunde.....voli se zezat,plesati i pjevati......inace je u frami trsat vec 3 godine i konacno se oslobodio funkcije zvane blagajnik.......maskota frame definitivni......svako ljeto ljetuje na krku u vrbniku ali vina bas nevoli......moze s4e jos puno toga reci o njemu ali sve u svemu pravi framas i pravi prijetelj belji se
logica

PostanoPostano: pon 27 lip 2005, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Domac se intenzivno trudi uĆØit jer mu je 13.7. prijemni na FER-u. Povremeni je gost nsb-a (možda bude i ĆØeÅ”Ć¦e tamo ako postane brucoÅ”). Njegov broj mobitela je 098/5679925439678. Ustvari nisam sigurna da je toĆØan, al prvi broj je sigurno 5!

Domac vam je deĆØko koji zna kuhat! Dobro mu idu ƦuÅ”pajzi, specijalitet su bolonjeze, a sa sestrom je u stanju dugo ispitivati kvalitetu tijesta za biskvit dok ga ne dovede do savrÅ”enstva.
5. je dijete u obitelji, Å”to bi nam bilo zajedniĆØko, samo on joÅ” ima 2 mlaĆ°e sestre. Domac voli framu, posebno onu na Kaptolu, ove godine ide na marÅ”. Neki su mislili da Ʀe u fratre jer je ĆØesto radnim danom bio na misi. A njega osvojila cura iz susjedstva (i nju voli). NaÅ”e objaÅ”njenje rijeĆØi frizbi se baÅ” ne poklapa jer je on svoju curu nazvao frizbijanka... Confused

Jedan je od rijetkih koji zna tko je logoped jer je imao bliskih iskustava s njima.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.