HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 16 srp 2020, 16:14. Pogledaj neodgovorene postove
[susreti] Dueli - upoznavanje forumaŔa
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Annabel

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 27 lip 2005, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

logoped... logo... logo... LOGOREJA!!! Aaaaaaaa.... sad sam tek skuzila zasto ti je to nick! Mr. Green buhahahaha Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
logica

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 8:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Htjela sam neŔto s logo... iako logoreja nije baŔ najsretniji izbor.
JuĆØer sam položila ispit koji me upoznao s tim terminom. hop
Ɛulabije

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 02 srp 2005, 0:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ETO I MENE!!!
Ja sam imao duel sa SmjeÅ”kom, pa ƦU vam eto sad reƦ kako se ona meni ĆØini...ONAKO OD OKA:
1.(prvo) SmjeŔko je cura u najboljim godinama!!!
2.(drugo) SmjeŔko,dragi moji,Živi u Zagrebu (bar se nadam)!!!
3.(treƦe) Pretpostavljam da svoje slobodno vrijeme zna potroÅ”iti u Kapucineru (birc nasuprot ZagrabaĆØke katedrale) u ispijanje kave ili odreĆ°enih osvježavajuƦih napitaka!!!
p.s. ĆØuo sam da imaju dobre pizze
4.(ĆØetvrto) NaÅ”a-vaÅ”a SmjeÅ”ko se uistinu voli smijati i popriliĆØno je teÅ”ko biti ozbiljan uz nju u njenom neozbiljnom druÅ”tvu!!! UISTINU!!!
5.(peto i posljednje) SmjeÅ”ko ima brata zbog kojeg ima problema s Internetom u kasnijim veĆØernjim satima, ali bez obzira na to jako ga voli!!!
6.(zaista zadnje) Možda ipak proda brata...pratite stranice
HRT-TELETEKSTA, tko zna?! Ŕalim se!!!

ETO TO BI BILA SMJEÅ KO PO MOJOJ PROCJENI,ONAKO OD OKA!!! Embarassed

''LUDE SVIJETA IZABRA BOG DA POSRAMI ...''
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: sub 02 srp 2005, 8:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mi ti nismo uopƦe niti imali duel,ja pak niÅ”ta ne bi znala reƦi o Ɛulabiju jer on zbog svojih obaveza nije nikako naÅ”ao vremena za obavit duel,ali ja se ne bunim,tak i tak sam ovaj krug trebala sama biti Smile Smile

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
pingi

PostanoPostano: ned 03 srp 2005, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa, ja sam u ovom duelu dobila snoopya. Saznala sam da se zove BoÅ”ko i da ima 21 godinu. Rodom je iz Sinja, ali studira u Splitu. ƈini mi se kao sramežljiv deĆØko, jer mi je napisao samo toliko... tuzan
ToNkIƦ

PostanoPostano: čet 11 kol 2005, 14:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hmmm...izgleda da Sikeu i meni nije suĆ°eno za viÅ”e zavrÅ”imo taj naÅ” duel! I kad smo u istom gradu, doslovce na istom mjestu uvijek nekome od nas neÅ”to iskrsne... Hehehe!

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
dodododoprecjednik

Spol: muško
PostanoPostano: pet 02 ruj 2005, 6:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znaci, izvuceni su novi parovi po vec dobro uhodanom principu da se spajaju musko-zenski parovi...
ali kao i obicno cure su prevladale pa su dva duela zensko-zenska...

a parovi su sljedeci:

vasha - Coje
Zita - Srki
Helena - Zveki
namakahea - Mash
smjesŔko - daria-trsat
sike - ToNkIƦ
logoreja - fratar
pingi - Domac

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Zveki

PostanoPostano: pon 26 ruj 2005, 8:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo jedno kratko izvjesce koje sam duzan. Dakle, Thlaspi i ja smo morali cak do Assisia da bi se nasli i popricali. Buduci da nam je put dugo trajao ostalo nam je malo vremena za razgovor. Necu vam bas sve otkrit, ali evo par detalja:

Nasa Thlapsi se zapravo zove Ana, nema ni bracu ni seku ali ima jednu poluperzijansku macu. Studira biologiju, a jos se zabavlja citanjem knjiga, botanikom i astronomijom. Vec 10 godina pjeva u zupnom zboru i vodi Taize molitvu, a u Crkvi je aktivna na jos nekoliko mjesta.
Decki, pazite ovo: zna kuhat, voli pec kolace i prat sude, ali - not frizbi!

Toliko za sada, ipak da ostavim nesto i za druge. belji se
vasha

PostanoPostano: pet 30 ruj 2005, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, ja Ʀu napisati izvjeÅ”taj o svom duelu sa Cojom (Cojetom, however Mr. Green ).
Dakle, kad sam proĆØitala da baÅ” S NJIM imam duel faca mi je bila ovakva Confused jer sam ga doživljavala kao nekog strogog mrguda Laughing
Ali, pokazalo se da sam bila potpuno u krivu, upoznala sam jednu predivnu osobu hop
Anyway, Coje se zove Dalibor, ima 28 godina, živi u Buzetu (Istra). VjerouĆØitelj je i predaje svim moguƦim razredima, od prvog osnovne do 4. gimnazije, ali bi volio studirati kroatistiku za svoju duÅ”u. Strog je profesor jer zahtijeva barem minimum znanja i truda. InaĆØe je strog kada se radi o vjeri i po stavovima i viĆ°enju vjere blizak je mom predragom biskupu PeriƦu Evil or Very Mad
Nije baÅ” ljubitelj MeĆ°ugorja (tj. dogaĆ°anja u MeĆ°ugorju - naÅ”e krajeve i ljude inaĆØe obožava) i ne vjeruje u ukazanja, Å”to mu ja ne zamjeram sunce moje malo
Veliki je filmofil, ali ne gleda televiziju niti sluÅ”a radio, veƦ se, za sve Å”to treba, služi kompjuterom. Ovisnik je o kompjuteru (welcome to the club) Laughing
Uuuužasno je lijen (malo mu fali da mene stigne Laughing ). Voli ĆØitati, a posebno mu je draga književnost 19. stoljeƦa, pogotovo ruska književnost.
Voli obavljati poslove poput rada u vinogradu ( Evil or Very Mad ) i opƦenito jesenske poslove.
Voli puno papati i kaže da je jako visok, ali ga je ipak lakÅ”e preskoĆØiti nego zaobiƦi (ee prijatelju, znam kako ti je Laughing ).
Ima super druÅ”tvo koje ima krÅ”Ć¦anske stavove, voli izlaziti, ali ne voli iƦi u disko jer ima previÅ”e ljudi, previÅ”e dima i glazba mu je preglasna.
Nije frizbi, iako to ne znaĆØi da ima curu ( Cool ) jerbo nije baÅ” tip za veze jako sretan
InaĆØe, ima veliku obitelj, dvije (ili tri, vidiÅ”, ovo nisam dobro upamtila) starije sestre (udane, imaju djecu) i mlaĆ°eg brata. Napola je Bosanac, napola vagabundo Laughing , ali se sad ipak osjeƦa kao Istrijan (tako i govori Mr. Green ).

Ostalo Å”to smo priĆØali neƦu pisati, nije za djecu mlaĆ°u od 18 godina Mr. Green Mr. Green Mr. Green Cool Cool

Eto, ako sam Å”togod zaboravila, nadopisat Ʀu - ovo je, vjerujem, dosta iscrpan izvjeÅ”taj jako sretan
Mash

PostanoPostano: pet 30 ruj 2005, 20:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ispriĆØavam se svom duelu....
mislim da je bila Namakahea.... place
nismo se uopƦe upoznale... place

oƦemo nadoknadit??? jako sretan

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Coje

PostanoPostano: ned 02 lis 2005, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vasha me iznenadila brzinom komentara. Nekako sam bio uvjeren da Ʀu biti brži od nje,.. Kad, ono - nu - imaÅ” Å”to vidjeti.
Kako u kratko opisati Vashu?
Prvo Å”to bih rekao jest da je Vasha vesela i vrlo optimistiĆØna djevojka. Cvijet koji je poĆØeo cvjetati svom ljepotom. Vjerujem da deĆØkima nije lako biti blizu nje jer im se svako malo otme uzdah želje: "E kad bi barem mene htjela". JoÅ” k tome kad znaju da je frizbi - nastaje opƦa pomutnja u mozgovima i srcima...
Vasha vam je inaĆØe punokrvna Hercegovka premda je i ona imala vagabudskih faza u životu (rano djetinjstvo). Ponosna je na svoje kroijene i svoju vjeru. DoduÅ”e, ovdje ima stvari o kojima ne smijemo govoriti jer stvarno nisu za one ispod 18. Kaže za sebe da je u obitelji "crna ovca". Jako voli svoje MeĆ°ugorje jer tamo ima kvalitetno i drago druÅ”tvo u kojem može biti jednostavno to Å”to jest. Voli zabave, ples - pa ĆØak i disco jer može plesati do mile volje. Iz toga možete zakljuĆØiti da Ʀe njen buduƦi morati imati poÅ”tenu kondiciju.
Vasha studira ekonomiju u Zagrebu i ide joj to dosta dobro. Živjela je malo u PoreĆØu, sad živi u Zagrebu - tako da u sebi objedinjuje sve krajeve gdje žive Hrvati.
Voli književnost, ali nije neki filmofil. TeŔko bi proŔla za zemljoradnika (možda joj to ne bi tako teŔko padalo da može umjesto na krŔu raditi na zemlji Laughing Laughing ) pa joj ne preostaje niŔta drugo nego knjigu u ruke i ... pamet u glavu.
Ritam života joj je vrlo zanimljiv i dinamiĆØan. Nema mnogo vremena u komadu za jednu stvar, ali zna se organizirati i naƦi oko sat vreman ili ĆØak i neÅ”to viÅ”e. Prema tom planiranju vremena podsjeƦa na psihijatre koji su se nauĆØili na vremenski toĆØno odreĆ°en tretman. Bit Ʀe to opasna financijerka. Vi iz Ured, dobro zapamtite ovu curu. Jednog dana bi mogli sreĆ°ivati razliĆØite donacije preko nje.
Rekao bih da je jak karakter i zna upravljati koncima svog života. ƈvrsta poput hercegovaĆØkog kamena. Ipak, u svom životu zna naƦi mjesta za Boga i zna mu povjeravati puteve svog života. To je dobitna kombinacija (ako su takvi i drugi u MeĆ°ugorju - nije ni ĆØudno Å”to tako prosperiraju).

Mogao bih joÅ” podosta govoriti o Vashoj, ali ostavljam i drugim duelima da otkrivaju pojedinosti o njoj.

Zaboravih dodati joÅ” poneku fiziĆØku karakteristiku (iako nisam vidio slike). Idealne je visine: oko 175 cm i voli viÅ”e deĆØke (premda, kad se prisjeti, zna da su joj simpatiĆØni i oni niži), a kaže da ima jakoo veliko stopalo (zamislite - ĆØitavih 39) Laughing Laughing Laughing Lice joj mora biti posebno lijepo jer se rado i od srca smije.

Toliko! Stani, Coje! Ostavi neŔto i drugima,... Cool Laughing

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pon 03 lis 2005, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehehhe Coje, prekrasno si me opisao pljesak pljesak pljesak
Ali, ipak, moram objaviti ispravak netoĆØnog navoda Mr. Green

Kao prvo, nije mi stopalo broj 39, da bar je!! VeƦe je od toga, ali se oĆØito nismo dobro razumjeli dok smo priĆØali Mr. Green

Kao drugo, malo ĆØudno zvuĆØi to "crna ovca" u obitelji, heheh bojim se da drugi ne bi pogreÅ”no shvatili... Nije to "crna ovca" tipa da oni ili ja ĆØinimo neÅ”to loÅ”e, nego u smislu... Evo, npr., banalna stvar, oni svi vole jesti ribu, a ja je ne podnosim, eto tako Wink
To je ona najjednostavnija stvar, ali tako je i u miÅ”ljenjima, stavovima, naĆØinu života.. Oni svi isti, a ja opet po svom Mr. Green
Eto, to je to sunce moje malo
sike

PostanoPostano: pon 17 lis 2005, 22:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dužan sam vam reƦi kako smo pred koji tjedan(zaboravih prije ovdje to staviti)ja i TonkiƦ napokon zavrÅ”ili na chat-kavi nakon duuuuugo vremena i pokuÅ”aja!
Kako smo uglavnom vrtili interne framaŔke radosti i problematike,ne bi vas sada gnjavili o tome..
Ali moram vam svima reƦi da je TonkiƦ pravi zgoditak na lotu za svakog tko se prijavi na duele! jako sretan
A oĆØito ja imam sreƦe na lotu kad sam TonkiƦ izvukao dva puta! Laughing
Ako želite da vam netko uljepÅ”a život svojom radoÅ”Ć¦u i ljubavlju prema životu a koja se oĆØituje u ljubavi prema Bogu i ljudima, onda se molite da vas kod iduƦeg izvlaĆØenja ona dopadne..OĆØito je trebalo toliko dugo ĆØekati da bi se isplatilo! Wink
Nadam se da Ʀe me sreƦa na lotu i dalje pratiti!
Btb TonkiƦ!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sri 19 lis 2005, 9:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iz proŔlog kruga moj par je bila Zita pa da kažem neŔto o njoj.

Zita živi u Zagrebu,apsolventica je na Edukacijsko-rehabilitacijskom fakultetu(bivÅ”a Defektologija),ostala su joj dva ispita. Ne ide na framu,ali je aktivna u svojoj župi. Ima 23 godine i vjerovali ili ne,jedna je od 1o-ero braƦe i sestara Å”to znaĆØi da joj nikad nije dosadno! (treƦa je po starosti)
Voli se družiti,putovati,upoznavati nove ljude,stekao sam dojam da je vrlo ugodna i inteligentna osoba. Ljetuje u Pridragi kod Zadra. Ima psa Arisa i zna raditi pekmez. Voli kolaĆØe,ĆØokoladu i sve slatko,a obožava sarme,paÅ”ticadu,pizzu,palentu.
Voli sluÅ”ati Gibonnija,Olivera,a jako voli i klapsko pjevanje. Ove godine je bila na Svjetskom susretu mladih u Koelnu,a prije toga i u Bavarskoj;neostvarena joj je želja put oko svijeta. U životu je uglavnom svime zadovoljna,neĆØim viÅ”e,neĆØim manje,kao i svatko. Voli ĆØitati sve Å”to je zanimljivo pa s vremena na vrijeme proĆØit i koju bajku.

P.S. Nadam se da sam sve rekao o tebi Ŕto znam. Ako sam Ŕto propustio, Embarassed .
ToNkIƦ

PostanoPostano: sri 19 lis 2005, 20:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao Ŕto napisah na susjednoj temi....

SIKE

na Frami Trsat!
Uvijek za , i .
Pravi je koji Ʀe, kad god naĆ°e vremena u svom rasporedu,ako nije u blizini sjest za ili doƦ i u živo .
Svakoga Ʀe shvatiti i pomoƦi, bilo da se radi o , ili
On je jedna velika (nemojte ovo krivo shvatit, to mislim u pozitivnom smislu!) iako je iz doba!
Jedan veliki i pravi

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Zita

PostanoPostano: čet 20 lis 2005, 10:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki uopƦe nije bitno ako si Å”togod i zaboravio Wink

i samo da napomenem (nije da je neÅ”to jako bitno) da obožavam kolaĆØe, ĆØokoladu i opƦenito sve slatko, a volim sarmu, paÅ”ticadu itd. mislim ipak je slatko prioritet (toliko o zdravom životu Embarassed Wink )

e sad bi mogla i ja napisati poneŔto o tebi Smile
Dakle Srki ima 20 godina, živi u Rijeci na Trsatu! FramaŔ, gdje drugdje nego u Frami Trsat. Wink
Student je na Fakultetu za turistiĆØki i hotelski menadžment, ali fakultet mu nije neÅ”to najvažnije u životu.
Jako voli biljke i životinje, a obožava putovati. NajviŔe voli sluŔati Danijelu, Nove fosile, Olivera..., a od stranih Celine Dion.
Ima vjerovali ili ne samo jednu seku. Wink Ljeta provodi u Vrbniku na Krku. I tako joÅ” puno lijepih stvari,
ali moram neŔto ostaviti da drugi otkriju... Smile Smile
smjeŔko

PostanoPostano: pet 21 lis 2005, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto idemo i s oarovima,izvlaĆØenje izvrÅ”eno

1.TonkiƦ - Srki
2. krkica - ycteris
3. smjeŔko - Ivan D.
4. pocahontas - sike
5. ivanĆØica - daria-trsat
6. zita - coje
7. pingi - zveki
8. Mash - Namakahea
(par koji dobiva drugu priliku)

zveki gdje je izvjeŔtaj od duela s helenom,pingi-domac,kaj je s vama????

sike

PostanoPostano: uto 15 stu 2005, 14:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa evo da kažem par rijeĆØi o Pocahontas kako se ne bi previÅ”e umislila Wink
Ona vam je jedna super cura po imenu Lorina (zar je netko u to sumnjao???). Ima puno živaca pa ih veƦinu troÅ”i uĆØeƦi djecu u Å”koli vjeronauk te je tako za njih - teta kateheta jako sretan
Ima i seku (tko to joÅ” ne zna??? Cool ), u svemu potpuno razliĆØitu od nje , voli rozu boju,pa samo ĆØizme mogu biti crne
Osim mame,tate i seke,najviÅ”e voli papati i plesati (zar je potrebno to i spomenuti???), dugo spavati, skitati po svojim Å aptiƦima Laughing i ĆØuvati koke da im netko ne zavrne Å”iju
Ona vam je vrlo skromna pa zaslužuje i skromniji izvjeŔtaj Smile
Ipak,nova je u duelima pa ne bi bilo dobro da sve otkrijem
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zveki

PostanoPostano: uto 15 stu 2005, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike, ima toga jos puno, ali sve bi bilo samo najbolje.

ps. Po, ne moram niŔta objaŔnjavati
pingi

PostanoPostano: pet 18 stu 2005, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Donosim vam ukratko nekoliko rijeĆØi iz duela o kojem sam vas ostala dužna izvjestiti, a taj duel je bio Domac. NaÅ” dragi Domac, iliti pravim imenom Domagoj KuÅ”aniƦ, stvarno je legenda! Ima tek 20. godina, zavrÅ”io je srednju elektrotehniĆØku Å”kolu i sada traži posao. Držimo mu palĆØeve! Wink
Ima 3 brata i 3 sestre (ajme, jadni oni s njim, Å”ala Wink)! Ne ide na fax, ali se zato 2 puta pokuÅ”ao upisati. Nadam se da Ʀe u njegovu sluĆØaju biti "treƦa sreƦa"! A veƦ 4 godine je u Frami Kaptol. Samo naprid" Laughing
Nažalost, ovo je vrlo malo podataka, ali nismo ih viÅ”e uspjeli razmijeniti, jer mu se u meĆ°uvremenu pokvario kompiƦ... tuzan
smjeŔko

PostanoPostano: ned 27 stu 2005, 12:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio bi red da i ja svoj izvjeÅ”taj dam sa svojeg zadnjeg duela. Moj duel u ovom krugu je bio Ivan D. ......kad sam ga izvukla,bilo mi je baÅ” drago jer kao Å”to je bio sluĆØaj u duelu sa cojetom,baÅ” malo prije izvlaĆØenja sam s Ivanom poĆØela kontaktirat...prvo službeno,kasnije veƦ se poĆØeli upoznavat...a onda eto i dueli nam dali priliku da i po forumaÅ”koj dužnosti kontaktiramo Wink Wink Wink Wink Wink Sva sreƦa,smilovao mi se pa nismo morali ĆØekat srpanj da mu ispiti zavrÅ”e,ipak je naÅ”ao vremena i ranije Wink Wink Wink Wink !!!!!
Svaka mu ĆØast Å”to je izdržao sve moje silne provokacije i kad sam ga ubijala u pojam pa nije znao viÅ”e kaj mislit....
Nego znaĆØi,Ivan je jedan deĆØec dragi iz Stubice.Ima 19 godina,ali tu me iznenadio,razmiÅ”lja i poanaÅ”a se ko da mu je bar 5 godina viÅ”e Smile Smile Smile !!!Å”to znaĆØi zreo momak Wink Wink !!!!!! Ali cure nemojte odma nahrlit jer Ivan nije frizbi,stoga stop!!!!!!! JoÅ” jedan u nizu ferovaca na ovom forumu!!!kak bi se trebao poseban dio za Ane otvorit na ovom forumu bilo bi dobro i za ferovce,ima ih ĆØak viÅ”e nego Ana izgleda Smile Smile Smile .Zveki kaj si to na faksu stavio na oglasnu ploĆØu plakat za forum Wink Wink Wink ???!!!!
ne znam Å”to reƦi,ne bi htijela previÅ”e otkrivat o Ivanu poÅ”to je novi u duelima i bit Ʀe prilike da ga i vi drugi lijepo upoznate.
U svakom sluĆØaju jako ugodno druÅ”tvo,neƦe vam nikad biti s njim dosadno,a zezat ga možete do mile volje i kaj je najbolje ne bu se tak lako naljutil,to mu na svu sreƦu teÅ”ko pada Wink Wink Wink Wink !!!! Prijatelj s kojim možete uživat i na kojeg možete raĆØunat i u lijepim danima,a isto tako i onim manje lijepim!!!!! ovom prilikom mu želim zahvalit na tome Å”to je uvijek bio tu kad je zaÅ”kripilo(posebno zadnjih mjesec dana kad sam imala gadan period),nikad te neƦe ostavit kad vidi da neÅ”to ne Å”tima nego Ʀe se trudit pomoƦ kolko god je u njegovoj moƦi.......osim recimo kad Ʀe te ostavit na hepiƦu na cjedilu i to ne jednom,pobjeƦ iz birtije(izgleda da mu se mare nije svidjela) Laughing Laughing jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan -ovo zadnje je bila mala Å”ala interna,ali ne bi bila ja smjeÅ”ko da ju nisam dobacila......
E da ne smijem zaboravit,jest da te ostavi samu na hepiƦu,ali bio je toliko pažljiv isto tako tamo da kad me vidio sa svim onim nauÅ”nicama nije mogao a da meni pravom malom djetetu kojem su oĆØi narasle ko vuku kad vidi tak puno lijepih nauÅ”nica na jednom mjestu ne kupi bar jedan par i joÅ” uz to nagovori bratoljubca da i on isto uĆØini Smile Smile Smile Smile Veliko im hvala na tome!!!!!!!!E da i super pleÅ”e,ne znam kak inaĆØe,ali na moju omiljenu pjesmu da...to je jedina prlika kad smo imali priliku,drugi put kad je bila prilika je zbriso,valjda zato kaj ja imam 2 lijeve,drvene noge....ali i ono jednom je bilo kratko,ali jako slatko Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ko god da Ʀe dalje dobit njega za duel vjerujem da Ʀe uživat u svakoj minuti provedenoj s njim....a ja sad mogu samo reƦi,sve Å”to je lijepo kratko traje tuzan tuzan tuzan tuzan ,ali bar zato postoji i ona kratko,ali slatko!!!!!! Smile Smile Smile Smile Smile
BTB Ivane,ostani i dalje tako drago biƦe

Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 27 stu 2005, 20:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Woooooooow!!!
Koooliiiikiiiii izvjeŔtaj Shocked Shocked jako sretan jako sretan jako sretan
Malo me Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed , kolko me nahvalila... Embarassed Embarassed Embarassed

Ne znam od kud da poĆØnem jako sretan Najbolje od poĆØetka belji se Wink
Iako je na neki ĆØudan naĆØin ispalo da meni nije bilo drago kaj me SmjeÅ”ka izvukla, bilo je baÅ” suprotno jako sretan BaÅ” smo poĆØeli neÅ”to viÅ”e komunicirati i baÅ” sam se iznenadio kad sam vidio meĆ°u izvuĆØenim parovima: nju i mene jako sretan
Od samog poĆØetka mi se ĆØinila jako dragom i posebnom curom! A ja kad to pretpostavim, mora bit toĆØno Cool Wink Wink
Joooj, kad se sjetim svih onih provokacija, od prvog dana pa na dalje Laughing Laughing Laughing JoŔ se nismo ni poŔteno znali, no ona nije gubila vrijeme jako sretan jako sretan Wink Wink Wink
Uvjeren sam da veƦina vas SmjeÅ”ku poznaje, Å”to iz prethodnih duela i izvjeÅ”taja, Å”to iz stvarnog života... Moglo bi se o njoj pisat i pisat, al evo, to Å”to bi se moglo pisat, ostaje vama za istraživanje jako sretan Wink Tko joÅ” ne zna da je SmjeÅ”kino ime Ana, da živi u Sesvetama, da je BratovÅ”tini Sv. Bernarda, da ima svoju slavnu birtiju, da je neupitno sjajna organizatorica...? jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan To svi znaju belji se belji se Wink Wink Wink
Moj prvi dojam o njoj je bio (kao Å”to rekoh): jako jako jako draga, jako jako jako posebna, jako jako jako super osoba! jako sretan Kako smo se viÅ”e upoznavali, znao sam da je poĆØelo rasti veliko prijateljstvo - i stvarno mi je stalo do toga da ostane ĆØvrsto jako sretan Wink Iako kaže da me je provocirala, sve te provokacije i zezancije su mi bile baÅ” nekako drago i nisam ih shvaƦao kao neÅ”to loÅ”e - jednostavno mi je drago kad me ona krene provocirat Laughing Laughing jako sretan jako sretan Wink Wink (hm, nadam se da neƦe ovo ipak shvatit preozbiljno) Wink Wink Wink

Kad god sam s njom, baÅ” mi je lijepo jako sretan Znam da je pored mene i kad se smije, i ja se smijem, jer znam da je happy jako sretan Wink U druÅ”tvu s njom, ma kolko to trajalo, 2 minute ili 4,5 sata, uvijek je zanimljivo i ono najvažnije - zabavno i radosno jako sretan SmjeÅ”ka zraĆØi tom radoÅ”Ć¦u i ĆØovjek se pored nje mora osjeƦati lijepo, hoƦe-neƦe jako sretan jako sretan (i nije ni ĆØudo Å”to ima baÅ” ovaj nick jako sretan) Evo, kao Å”to možete primjetiti, gle kolka hrpa smajliƦa u njezinom izvjeÅ”taju jako sretan A tek u mojem? To ona sve "kriva" za to belji se belji se Wink Wink Wink
Å to se tiĆØe hepiƦa i mojih loÅ”ih trenutaka, stvarno mi je žao kaj se dogodilo to kaj se dogodilo... Embarassed Embarassed A Å”to se tiĆØe plesa... Hm... ne pleÅ”em baÅ” ĆØesto, gotovo nikad. U životu sam plesao nekoliko puta, i to onda kad sam baÅ” morao jako sretan Al kad me SmjeÅ”ka pozvala, to jednostavno nisam mogao odbiti jako sretan A sad, kak je to izgledalo s moje strane, ne bi komentirao Shocked Embarassed Laughing Wink
Gledam na nju kao na veliku prijateljicu. OsjeƦam da joj se mogu uvijek povjeriti i požaliti, podijelit neÅ”to veselo, al i ono tužno jako sretan Ma, dok je mene, bit Ʀe i zahvalnosti dragome Bogu Å”to sam upoznao AnĆØi, Å”to je postala dio mog života, dio moje radosti jako sretan
Uh, jesam se raspisaooooooo Shocked Shocked Shocked Nemojte zamjeriti Embarassed Prvi mi je duel i neizmjerno mi je drago da je to baÅ” ona! Wink Ovo je zapravo i malo, kolko se moglo pisati jako sretan

I želim da zna: uvijek Ʀu biti tu! Želim da naÅ”e prijateljstvo raste i dalje i da ono bude jedan od naĆØina slavljenja Onoga koji nas je približio na putu prema konaĆØnim vrhuncima jako sretan I ako se pojavi koji trn u naÅ”im životima, treba se prisjetit da svaka ruža ima trn... i da sve ima svoj smisao... Bog se brine o nama jako sretan Wink Wink Wink

Bog Te blagoslovio, draga AnĆØi!

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
ivanĆØica

PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 13:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj je duelĆØiƦ daria! Nekako sam se odmah razveselila Å”to sam nju dobila.... valjda zato Å”to o njoj nisam znala baÅ” niÅ”ta, a ĆØinila se dragom Laughing
Imala sam i tu sreƦu da je upoznam na obeƦanjima u karlovcu Laughing hm hm hop Ona je doduÅ”e doživjela lagani zbunj kad me upoznala, jer me nije tamo oĆØekivala buhahahaha A i neposredno prije toga je napravila piruetu po podu, pa joÅ” nije vljda doÅ”la k sebi! buhahahaha (no, taj je ĆØuveni dogaĆ°aj veƦ spomenut...a Å”to da vam kažem...ozbiljno je shvatila nominaciju za najsmotanijeg forumaÅ”a Wink )
Daria spada u one ljude koji ti postanu jako dragi ĆØim ih upoznaÅ”, podvuku ti se pod kožu i imaÅ” osjeƦaj da ih dugo poznajeÅ”! Laughing
Ona je jedna lijepa i posve dobra djevojka (sve dok joj se ne obratite s darija -kužite razliku? )....jer, onda ne odgovara za svoje postupke Laughing Wink Laughing dakle, probajte zapamtiti da je ona daria, bez j! Laughing ali, znate onu, pas koji laje ne grize!
a sad malo ozbiljnosti...da prijeĆ°em na ono konkretno (momke sigurno zanima)... Laughing Wink
Daria PoliƦ je mleda djevojka od 22 godine, studentica menagmenta. ali, uz sve to, ona radi i kao medicinska sestra! stoga momci ako ne znate kako joj se približiti, slomite koji prstiƦ i ona Ʀe vas maziti i paziti.... Wink (ne pokuÅ”avati kod kuƦe Laughing )
No, oko nje se isplati potruditi, jer je (vjerujte mi) draga djevojka i joÅ” k tome svog princa joÅ” uvijek ĆØeka i ĆØeka... Laughing (za broj se javiti meni na pp Laughing ) JoÅ” neÅ”to zauzima veliko mjesto u dariinom životu, a to je frama trsat! Frama je njena velika ljubav koja joj pomaže rasti u LJubavi prema Bogu i drugima! Kao i svaka prava framaÅ”ica, malo je otkaĆØena, voli puno priĆØati (iako ima veliku konkurenciju Wink ), pjevati, putovati, raditi piruete, veseliti ljude i smijati se (i kad ima i kad nema razloga ) hm hm hm hm hm hm .... A za to je frama pravo mjesto!
da zakljuĆØim....Meni je ovo lijepo iskustvo prvog duela i drago mi je da mi je Gospodin darovao joÅ” jednu prijateljicu jer je to najljepÅ”i dar koji od njega možemo dobiti-braƦu i sestre! ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
ako vas o darii joÅ” neÅ”to zanima...morat Ʀete sami otkriti Laughing
p.s. daria velika ne moram niŔta objaŔnjavati

Ljubav je kao pet kruhova i dvije ribice- uvijek premalo dok ne poĆØneÅ” davati... Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Dara

PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 14:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hej.....evo ljudici moj reportic sa mojim duelom......pa ovako kao sto je vec svima poznato moj duelcic je bila ivancica,ali njeno pravo ime je zaneta,rodjena je tocno prije 24 godine bas kao i njena sekica pochahontes19.11.,ali nemojte zaboraviti da je ivancica starija punih 10 min. Cool .......
...........inace jakooo,jakoo voli plesati pa tako plese u folkoloru 11godina,to je njena velika ljubav...........uz to voli i pjevati........ belji se ...........studira na uciteljskoj akedemiji razrednu nastavu i hrvatski,ali kako ona voli puno uciti studira jos i predskolski odgoj vanredno kako kaze da joj ne bude dosadno.....pa ako vam je dosadno u zivotu imajte kao uzor dobru i lipu i pametnu divojku zvanu ivancica ili zaneta i upisite faks belji se -.......pa decki ako trebate instr. iz hrvatskog znate kome cete se obratiti.... Laughing a mozda pocnu fracati koje ljuubavne iskrice jer ivancica traga jos uvijek za princom koji ce joj srce osvojiti belji se ......i da nije framasica ali ako zelite sazneti sve o frami pitajte nju jer sve zivo zna i a kako je jako drustvena i duhovita osoba tako i u njeno drustvo spadaju framasi.-......eto toliko...... belji se velika pusa ivancic

Zadnja promjena: Dara; čet 01 pro 2005, 17:48; ukupno mijenjano 1 put.
pocahontas

PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa ovako... moj dueliƦ je svima poznati Sike! I kada je o njemu veƦ toliko napisano ja ne znam gdje krenuti. Ako netko to joÅ” ne zna, njegovo ime je SiniÅ”a. Iako nije tako star kako se priĆØa, ipak Ʀemo preskoĆØiti njegove godine! Laughing Jedan poseban mladiƦ u svakom pogledu. Dobar, pažljiv, drag... Voli slati pakete busom Wink Voli puno pisati i priĆØati. Vjerojatno zado i uživa u svom poslu. InaĆØe, naÅ” prijatelj je jako ambiciozan. Trenutno ima dva posal! Exclamation Odbrojava dane do kraja civilke (joÅ” malo pa stanu na prste jedne ruke). Za kraj Ʀe napraviti veeeeeeelikuuuu feÅ”tu za sve forumaÅ”e (iako on to joÅ” ne zna... hm hm hm hm ).
Apsolvent je teologije. Ostao mu je joÅ” jedan ispit! Kada je ĆØuo da sam ja svoj zadnji dala, odluĆØio se požuriti. Cool
i jjaakkooo puno voli putovati. Probajte ga dobiti za jedan termin, želim vam puno sreƦe! Wink
Sike vam ima jako puno prijatelja! Svima nam može biti pravi uzor u duhovnosti!!! Danas je malo takvih!! pljesak pljesak
Sam Ʀe reƦi da su ljudi pretjerali kada su ga opisivali na njegovoj temi. To samo govori da je i jako skroman. Danima sam se raspitivala u nadi da Ʀu naƦi i neku njegovu manu. Jedino Å”to sam uspjela odgonetnuti je to da ne voli plesati!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Hm... to ni nije neka tajna ali... i taj mali nedostatak dao bi se uspjeÅ”no rijeÅ”iti uz par instrukcija u svima nam dragoj birtiji. Laughing
joÅ” jedna velika ljubav po kojoj je poznat je frama! Legenda meĆ°u framaÅ”ima! Wink
Od poĆØetka naÅ”eg duela uspjeli smo se jednom vidjeti. Ali kako je naÅ” Sike jako popularan, nije baÅ” puno vremena posvetio duelanju! (eto, joÅ” jedna mana! Rolling Eyes Wink Wink ) Ali zapravo smo zakljuĆØili da smo se puno puta veƦ vidjeli, toĆØnije bili u isto vrijeme na istom mjestu. Ali bit Ʀe joÅ” prilika! To je jedan otvoren momak uvijek željan druženja i upoznavanja! I pravo je ĆØudo da je takav deĆØko joÅ” uvijek slobodan. Zato cure navalite!! Sike kao da je princ pobjegao iz neke bajke! Laughing Laughing jako sretan jako sretan I nije me potplatio da ovo napiÅ”em. Znate kako se ono kaže... Svaka bi ga majka rado za zeta! Laughing

Dakle, dragi sike! ako imaÅ” uložiti koju žalbu na moj izvjeÅ”taj slobodno se javi. IduƦih 24h. primam primjedbe. buhahahaha buhahahaha
Budi i dalje tako dobar i poseban kao i do sada. Prava Božja ovĆØica i svjedok njegove Ljubavi meĆ°u ljudima! Dragi brate, Bog neka te uvijek ĆØuva! ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.