HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: et 24 lis 2019, 5:12. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
ToNkIæ

Spol: ensko
PostanoPostano: ned 13 ou 2005, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehehe Coje,ti si bar bio "mlad i lud"! Ma ja sam nedavno na putu u muèilište zaglibila u dragoj limuzini...Vozac je bio (cini mi se) malo i pripit i vožnja je izgledala...ko' da smo krompiri...i tako vozi on ludo limuzinu i naglo zakoci.Kako su svi poceli padat jedni prek' drugih tako i ja. Tak' sam se napucala u rebra,no nisam znala u koga, nego sam se automatski okrenula i poèela se isprièavat i hm...dragat (ne znam kaj mi je došlo) potencijalnu osobu. Tak' sam se ufurala da nisam skontala kaj ja radim dok mi frendica nije rekla. Naime,ja sam se uredno isprièava stroju za štancanje karata... Nebi to bilo tak strašno da nije bila ta "špica" i pol rulje iz kvarta... Embarassed

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: ned 13 ou 2005, 21:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha buhahahaha pljesak pljesak
super ste!! Meni se nova bruka dogodila prije par dana... naime, prije par tjedana dopisivala sam se s deèkom i to preko maminog mobitela... i sluèajno mi je u maminom mobitelu ostala jedna njegova poruka škakljivog sadržaja Embarassed Embarassed i mama otišla s prijateljicom na hodoèašæe... i kad se vratila, veli ona meni kroz smijeh: "ostala ti je jedna poruka na mom mobitelu.." O Bože kad sam poèela èitati... doslovno sam osjetila kako mi se mijenjaju boje na licu!!! Da bude još gore, poruku je prvo proèitala mamina prijateljica, a onda i stara... katastrofa!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Valentina
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
zole

Spol: muko
PostanoPostano: ned 13 ou 2005, 23:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahha... dobri ste...

e imam jednu svjezu! hahah

sad za vikend sam bio u nasicama na kriznom putu... i uglavnom moje se drustvo (frama tvrdja i nasice) nalazila negdje u prvoj cetvrtini kolone... i tak su nekako stali da sam ih htio slikat, pa uzmem fotic od ovdje poznatog tvitija i kontam da bi bilo najbolje da preskocim kanal i uslikam ih s druge strane... i tako ni pet ni sest (nego sedam hehe)... da... skocim ja preko kanala... doskocim u snijeg jednom nogom i skontam da mi se izula patika i sada kak sam se vec i drugom doceko na zemlju pocnem se smijat (usput sam nagazio i na trn) i tako se smijem, i oni meni i svi koji su prolazili... pa reko idem pokupit patiku... malo se spustim i skontam da je patika potonila!!! ajme... ispod snijega je vjerojatno bio led koji sam probio kad sam skocio a ispod voda... i jedva sam iscupo patiku (doslovno jedva)... uzas... i onda ju lagano poceo cistiti sa papirnatim maramicama... i tako, ovi me moji slikali (bit ce slike sa kriznog uskoro u nasoj galeriji). A dok sam potrosio maramice, rosla je cijela kolona, tak da su me svi vidjeli i svi se smijali... pogotovo kasnije! hehe... sad sam ocekujem da me netko u gradu pita 'e jesi se osusio' Rolling Eyes Embarassed Cool Laughing

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
dodododoprecjednik

PostanoPostano: uto 15 ou 2005, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je to jedne godine moga predivnoga djetinjstva... Imao sam 7-8 godina. Te godine je bila olimpijada i mi iz ulice smo isli svoju olimpijadu napravit. I tako jedna od disciplina je bila preskakanje prepona. Mjerili smo vrijeme kolko ce nam trebat da preskocimo te "prepone". Prepone su nam bili stolci koje smo poslagali na ulicu i trebalo je preskocit tih 5-6 stolaca i vratit se nazad istim putem. I tak je dosao red i na mene (a to su bili oni veliki, normalni stolci). I prodem ja do druge strane i krenem se vracat nazad i preskocim prvi stolac i idem drugi preskakat, zapnem i razbijem se. Cijela prsa i trbuh sam ogulio, udario glavom u cestu i tak... Zato danas i jesam takav kakav jesam.

a danas sam kuhao rucak (kao i skoro sve druge radne dane u tjednu). Kuhao sam poriluk i mi stavimo unutra malo špeka zbog arome. Idem ja tako rezat špek i valjda sam baš na hrskavicu naletio il kaj, nož izleti van i porežem se. Na lijevom kažiprstu sam si zarezao kožu i dio nokta. Malo je boljelo al sad je u redu. Jedino kaj je problem kaj sad sljedecih barem tjedan dan necu moc svirat gitaru... place place place

al dobro je...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 13:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Podijelio bih s vama jednu anegdotu koja seže u sam poèetak mojih sjeæanja... Imao sam dvije (skoro tri) godine... i jednog lijepog proljetnog dana pratio sam ekipu seoske djece koja su se igrala blizu jednog malog deponija u blizini rijeke... U toj ekipi bila je i moja sestra (starija dvije godine), pa me silno zanimalo što to oni rade,... Bio sam glomazno dijete pa sam nerado hodao, ali toliko me je znatiželja natjerala, pa sam prisustvovao straviènom prizoru,... Vidio sam sestru, i druge rodice kako su kopale po smeæu, našle neke šminke i poèele se šminkati,... Kad sam došao sebi od tog èuda otrèao sam kuæi koliko su me noge nosile kako bih mami rekao što sam vidio... Confused Confused Cool Znao sam da je moja mama dobra ali i stroga i bio sam siguran da mojoj sestri više neæe pasti na pamet nešto takvo,... Kad sam došao do zraka, isprièao sam veæ vrlo zabrinutoj mami što sam vidio... Shocked Shocked Shocked Shocked I, znate što je mama napravila??? Idea Idea Idea Umjesto da istuèe moju sestru, istukla je mene, i rekla je da tako prolaze svi izdajice Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed Embarassed Embarassed place place place Grozno,... Tako, jedno od prvih sjeæanja vezano mi je uz prve batine koje sam dobio - a osjeæao sam se kao pravednik... jako sretan jako sretan jako sretan jako sretan Cool Cool Cool

http://www.kumi.hr
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao klinac dok sam jos pio na flasicu imao sam obicaj baciti je iz kreveta na pod. Normalno flasica je bila plasticna. Jednom se flasica potrgala i mama nije imala drugu nego staklenu, bila je nedjelja. Mama mi je natocila mlijeko, kad sam ga popio bacio sam flasicu i razbilase. Navecer istoga dana sam se plakao i htio piti mlijeko, naima nisam ogao zaspati bez njega. Mama je mlijeko natocila u casu i kad mi je htjela dati ja sam se lijepo legao na leda. Uz sve objasnjavanje nisam htio sjesti i popiti mlijeko, tad sam dobio po ritici i odmah naucio piti mlijeko iz case. Laughing Laughing Laughing

Danas vise volim piti iz flase vjerojatno je to posljedica trauma u ranom djetinjstvu. Wink

Tko je kao Bog?
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 17:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Arkanðeo, ovo me podsjeti na još jednu moju anegdotu (znaaam, zar opet??) Laughing Dakle, kada sam tek nauèila jesti iz tanjura i služiti se beštekom, mama mi je kupila lijepi djeèji kompletiæ - tanjur, beštek, èaša... I jednom sam tako sjedila za stolom, uzela žlicu i poèela lupati po tanjuru. Mama veli: "Valentina, nemoj!", ja još jaèe Cool Mama opet: "Valentina, prestani", a ja još jaèe Cool Cool i tako nekoliko puta i puf - razbije se tanjur! Mama je samo šutke pokupila komadiæe i bacila u smeæe. Poslije ja njoj doðem, zatražim jelo, a mama: "Donesi mi tanjur, pa æeš dobiti"! Shocked I tako cijeli dan Shocked tužan tužan tužan Tek naveèer mi se smilovala, ali sam itekako nauèila lekciju Laughing Laughing Laughing

Valentina
merkat

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ha sjetih se jos jedne, al bilo ih je da je to cudo, no ajd samo ova...
Tek sam poceo hodat pa me tata vodio u park. Drzao me za ruku al kad je morao zakljucat vrata meni Twisted Evil nije dao mira pa sam u tu sekundu i pol uspio krenut samouvjereno po stengama i skotrljat se dole ( da nekima bude jasno zasto sm takav kakav jesam ) te su mi izbile dvije ogromne kvrge na celu pa sam izgledo kao Twisted Evil !!!
tata se kao i inace nije uzbudio previse nego me odveo u park pa se vratio doma kad su ga ostale zene popljuvale kak moze tak dijete vodit vratio se doma. Kad je mama cula to poludila je pa je tata rekao da me ipak vodio jel nisam plakao, a mama veli pa kaj ako nije plakao , znas da je cudan i da nikad ne place ! Laughing Laughing Laughing

Što æe mi život bez vjere ?
Što æe mi vjera bez života ?
Mash

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jooooj, Merkaèe Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pljesak pljesak

evo moje anegdotice, ovaj put iz djetinjstva...

naime, kao malu me tata šetao vani na naèin da bi on prièao sa svojim prijateljima, a ja sam okolo skakutala i igrala se...
moj se tatek malo previše zaprièao, jer nije opazio da sam si našla jednu vrlo zgodnu zanimaciju- naime, odljepljivala sam zaljepljene žvake sa ceste Shocked Shocked
al, to nije sve... Cool

kad sam ih sakupila stanovit broj, strpala sam ih u usta i žvakala...

i dobro... doðemo mi doma... i pita mama zaèuðeno tatu : "pa, što si joj kupio žvake, pa ne zna ona to još..."
Tata veli: "ne, zakaj pitaš"
Mama: "pa što joj je ovo u ustima...??"
ja:" to su zake, sa ceste, fino je..."

jadan tatek, dobio je svoje što me tako dobro èuvao Laughing Laughing

"Iskustvo nas uèi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

arkandeo

PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tako sam ja ko klinac bio velika lijenèina. Nikako nisam htio izgovrit slovo È.Bez obzira na sva uvjeravanja nisam htio. Nisam htio ni pokušati. Jednog dana je tati prekipjelo i ja sam dobio po ritici, od tada èisto normalno prièam. Laughing

Tko je kao Bog?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 18 ou 2005, 23:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad veæ spominjemo format c...

Ovo mi se desilo u prvom srednje, vježbe iz raèunalstva, DOS. Buduæi neznaju svi DOS, a nekad je neizbježan trebalo je i to ponovit. Jedna od najèešæe korištenih naredbi: format a. I svaki put kad je trebalo formatirat disketu kad su pitali kak ide naredba ja svima govorio format c, naravno svi su shvatili da ih zezam pa se nisu obazirali na to. Ali kad smo imali ispit iz tog dijela, prvo je trebalo formatirat disketu. Ja uopæe ne razmišljam, pišem format c. Format je završio neobièno brzo, meni sve to nekak èudno, gledam disketu sve je gore, probam dir na c particiju, niš ne pokazuje. Onda se pametan sjetim da sam bez razmilšljanja upisao format c mjesto a. Profesor je vratio particiju za pet minuta, a ja sam svejedno dobio pet iz testa. Svi sretni i zadovljni, nitko povrijeðen osim mog ponosa...

jako sretan

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Srki

PostanoPostano: ned 20 ou 2005, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada sam bio jako mali, bio sam na Cresu i jeo sam bobice planike ili maginje dok sam se s tatom spuštao na plažu, a kako te bobice nakon velike pojedene kolièine uzrokuju probavne smetnje, dobio sam proljev i morali smo se vratiti u Rijeku. Sve mi je to u magli, samo se sjeæam da mi je nona u trajektu davala kiselo vrhnje.
Ycteris

PostanoPostano: ned 20 ou 2005, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moj prvi (od dva puta) da sam bio na Trsatu je bio dok sam još bil klinac. Jedino èeg se sjeæam je da sam dedu tjeral da me nosi uz stube i da sam zaspao èim je misa poèela. Probudio sam se kad su ljudi poèeli odlazit...

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
merkat

PostanoPostano: ned 20 ou 2005, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E sad sam se sjetio svog spavanja...

Bili smo na maturalcu i taj dan u Becu u prolazu...
Otisli u crkvu a ja sjeo u zadnji red jel sam bio mamuran od prosle noci pa sam htio imat pregled da skuzim kad budu isli van. Kak je to potrajalo zaspao sam. Probudim se i skuzim da je proslo sat vremena, a nikoga ne vidim. Mislim si da nisu izisli van jel bi me valjda neko vidio posto sam sjeo na sam kraj klupe uz prolaz racunajuci i na to. Dignem se ja i krenem prema oltaru i skuzim da postoji izlaz kod samog oltara...za poludit...ostalo je avantura za neku drugu pricu...

Ycteris

PostanoPostano: ned 20 ou 2005, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo veæ kod spavanja...

Kad se ove godine išlo na hodoèašæe Zagrebaèke nadbiskupije na Mariju Bistricu, išao sam i ja sa svojom župom. Buduæi ja inaèe ne spavam previše, a uz malo napora do naveèer sam bio krepan. A èekalo nas je klanjanje. Otišao ja u desni stražniji kut crkve i kleèim ja. Nakon nekog vremena od umora nisam više mogao kleèat pa sam se spustio i sjedio na nogama. Pet minuta kasnije naslonio sam se na zid i zaklopljenih oèiju slušao što sveæenik govori. Uskoro sam primjetio da mi malo fali da zaspim, otvorim brzo oèi kažem sam sebi: drži oèi otvorene! Zatvorim oèi na par sekundi, trznem se brzo, sjetim se da nesmijem zatvarat oèi da ne bi zaspao. Kad vidim ja svi odlaze van, a pokraj mene neka cura, pita me jel sam budan...

Bar sam saznao da izgledam slatko dok imam krvave oèi i izgledam ko da sam napušen Mr. Green

logica

PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 10:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jednom, dok sam bila jos mala, vodila me mama kod susjede. Susjeda, teta Kata, napravila je fine buhtle i pocastila nas. Pojeli smo sve na stolu. Tako su njih dvije ostale pricati a ja sam se otisla prosetati do kuhinje. Poslije sam se javila teta Kati sa blazenim osmjehom i rekla: "Ja sam tebi ukrala..." (naravno, ja sam otvorila pecnicu i najela se buhtli).
logica

PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 10:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Moji su se spremali na hodocasce u Medjugorje (tad sam imala nekih 3-4 godine). Mama mi je pricala da su neka djeca tamo vidjela Gospu. Ne sjecam se sto je sve rekla, ali ja sam valjda ocekivala da cemo je i mi tamo vidjet. Kad smo usli u crkvu ja sam se proderala: "Marijo, evo nas, mi dosli!"
logica

PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 10:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad sam vec kod tih "crkvenih derancija".

Imam dosta stariju sestru, pa kad sam se ja rodila ona je vec imala decka. On je bio kao dio obitelji. Zvao se Miroslav a ja sam ga zvala Misa. Moji su me vodili u crkvu i tako jednom prilikom stajali smo blizu izlaza. Netko me drzao na rukama (to znaci da sam bila prilicno mala). Onda sam ja skuzila Miroslava medju ministrantima, prstom pokazala i izvjestila sve oko sebe: "Eno Mise!"
logica

PostanoPostano: sri 13 tra 2005, 13:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E a sad æu vam isprièati kako sam veæ u nižim razredima pažljivo pratila propovijed. Sjeæam se da je misa bila na otvorenom i da je propovijedao neki biskup. Bilo je puno ljudi... Izmeðu ostalog rekao je da kad se dvoje ljudi vole, ne trebaju gledati jedno u drugo nego u istom pravcu.

I onda sam ja to shvatila jako doslovno. Sviðao mi se jedan ministrant i gledali smo se meðusobno. Ali tad Idea sam poèela pratiti u kojem pravcu on gleda da i ja tamo gledam. jako sretan Laughing

Ti me rukom svojom nosiš, o Bože moj.
Gledam, ime moje piše na dlanu tvom.
pingi

PostanoPostano: sri 13 tra 2005, 15:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Logoreja, ovo s Marijom je sjajno! I one "zake s ceste"... buhahahaha
Evo jednog mog bisera:

Prije nekih 5-6 godina, frendica i ja smo bile na moru i jednu veèer svratile mi do Šibenika. Ljeto, grad pun mladih i nas dvije se sredile, te odluèile prošetat po šibenskoj rivi. A riva je tu veèer bila prepuna mladih. No, kafiæi koji se nalaze na samoj rivi u nedostatku sjedeæih mjesta, stavili su stolice uz sam rub rive, tako da smo se nas dvije doslovno provlaèile meðu ljudima. I tako u jednom trenutku frendica mi veli: "Pazi, upast æeš!" Ona nije ni dovršila reèenicu, a ja sam se našla u vodi pred oko 500 ljudi! Da stvar bude bolja, znate kako se cure oblaèe za subotnji izlazak! belji se
Annabel

PostanoPostano: sub 16 tra 2005, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i ja æu svoju nedavnu dogodovštinu podjeliti s vama...

Ženska hormonalna krivulja vam je skoro kao sinusoida, pa kad krivulja raste neke od nas zbog tih hormona dobiju par prištiæa (moj sluèaj). Kako sam bila doma i nisam nikuda namjeravala iæi, stavila sam si jednu kremu koja bi kao trebala pomoæi da se prištiæi isuše. I ja si to stavim na tih par mjesta kao male toèkice. Znate kako mi žene znamo pretjerivati, tako sam i ja-svugdje gdje se meni èinilo da možda imam neku malu toèkicu koja lièi na prištiæ stavila tu kremu misleæi-pa šta od viška glava ne boli, još kad sam završila pogledam se u ogledalo i nasmijem se sama sebi misleæi kako bi na nekom maskembalu osvojila prvu nagradu za najbolju masku! Sjetim se tako ja da bih možda mogla u duæan (za ruèak sam spremala rižu), al ko da u duæanu ima ljudi, hehehehe. Tako odem i još na blagajni se ja nasmješim prodavaèici i pozdravim ju pred cijelim redom ljudi koji su èekali kod blagajne okrenuti ravno prema ulazu, ona me bljedo pogledala nije ništa ni zucnula... ja si mislim jesi njema il me se bojiš... heheheh... i uzmem ja neke novine još se zaèitam... i krenem u drugi dio duæana. Kad tamo druga teta slaže proizvode... i kad me vidjela... ukipi se... i zgražajuæe reèe: ''Šta ti imaš vodene kozice?'' A ja-ko da sam plavuša-se još u prvom trenutku nasmijem i krenem odmahnuti rukom misleæi joooj teta ja sam kozice imala još... odjednom me proðe nekakva vruæina po cijelom tijelu... stavim ruku na lice i pogledam ruku - ruka BIJELAAAA... mislim da je i krema u tome trenutku poprimila crvenu boju koju je lice imalo... izbezumljena sam jedva našla nekakvo staklace slièno ogledalu na zidu duæana i skinula sve to s rukavom i CRVENA ali ponosna se vratila na drugi kraj duæana sa svojom rižom do tete na blagajni kojoj niš nije bilo jasno...

Mr. Green
vasha

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 6:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

[quote="pingi"]Logoreja, ovo s Marijom je sjajno! I one "zake s ceste"... buhahahaha
Evo jednog mog bisera:

Prije nekih 5-6 godina, frendica i ja smo bile na moru i jednu veèer svratile mi do Šibenika. Ljeto, grad pun mladih i nas dvije se sredile, te odluèile prošetat po šibenskoj rivi. A riva je tu veèer bila prepuna mladih. No, kafiæi koji se nalaze na samoj rivi u nedostatku sjedeæih mjesta, stavili su stolice uz sam rub rive, tako da smo se nas dvije doslovno provlaèile meðu ljudima. I tako u jednom trenutku frendica mi veli: "Pazi, upast æeš!" Ona nije ni dovršila reèenicu, a ja sam se našla u vodi pred oko 500 ljudi! Da stvar bude bolja, znate kako se cure oblaèe za subotnji izlazak! belji se[/quote]

hhahahah! ovo me podsjetilo na moj jedan slièan biser... dakle, kraj škole je bio iznimno popularan kafiæ - svi iz škole su u njega dolazili... i tako smo se nešto zezali i poðe jedna moja frendica sjedat na stolicu i ja joj brže bolje izmaknem stolicu i ona puf na pod! Laughing umiruæi od smijeha pošla sam sjesti na tu stolicu, a ona mi je, ležeæi na podu, izmakne i ja se opružim na podu koliko sam duga široka Laughing tako smo skupa ležale i crkavale od smijeha - kao i cijeli kafiæ (tj. pola škole) Laughing

Valentina
merkat

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 13:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajd da se i ja sjetim nekoh zgoda...

Igrali smo na djecjem igralistu ping-pong. Vola oko stola. Kako sam stalno ispadao prvi naslonio bi se na ogradu uz stol. Jednom sam se tako pokusao nasloniti vec rutinski jel bi uvijek ispao odmah, no na tom mjestu nije bilo ograde... Confused Cak su me i klinci zafrkavali. Pa sam skuzio da sam glavni zafrkant na igralistu jel su me svi zafrkavali ! Embarassed

Jos je bilo bolje kad sam na moru di inace ljetujem obicavao gnjurat ljude. Tako kao aligator ispod oka primjetim prijateljicu kako se kupa a kosu stavila u pundju kako se nebi svila smocila. E, nece moci kaza mi vrag kroz uho i ja ga poslusah. Potiho sam doronio do nje al je bila daleko pa sam zadnjim dahom ju pokusao povuc za nogu. Onak bez maske vise nisam kuzio di sam i sve mi je bilo mutno pa sam povukao za gacice neku zenu. Kad sam izronio pocela je psovati da sam mali perverznjak. Sva sreca da nije bilo strika od camca negdje jel bi se objesio od srama ! Embarassed

merkat

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kaj se mora tice ima jos toga, nekaj mi je najdojmljivije bilo makar sam se tad osjecao kao najveci panj...
Vec sam spomenuo da sam volio gnjurat al i guranje u more neopreznih ljudi mi je bila jedna od specijalki. Mislim kad me ljudi nebi primjetili, inace se nitko nebi odvazio priblizit se rubu vjerujuc da ce ostati suh...

Tako jednom otac mojih prijateljica je stajao uz rub plaze gledajuc mirno pucinu...kobna greska dok sam ja u gradu Cool
Dosuljam se ja kao u crticu Tom na prsticima i gurnem ga pobjedonosno likujuci sto je noc prije bila bura ocekujuc vidjet njegovo lice nakon hladnog soka. Problem je bio u tome sto sam dok jos nije covjek izronio primjetio ga dva metra ulijevo kako sijedi i smije se. Hm, pomislim, jel moze covjek biti na dva mjesta ?
Kad je talijan izronio i poceo vikat shvatio sam je to ipak nemoguce ! Confused

Mash

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aaaaaaaaaaj Merkaèe pljesak pljesak pljesak pljesak Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

imam i ja jednu sa jednog hodoèašæa... jako sretan ne tièe se izravno mene...

bili smo u Jeruzalemu i naveèer nam je naš èasni držao Misu u jednoj slatkoj maloj kapelici... Stajala sam pored jednog malo krupnijeg frenda koji je bio jako, jako umoran...
I pored njega su bila neka mala vrata koja su inaèe bila zakljuèana i sad on se htio malo odmoriti i naslonio se na kvaku od tih vrata misleæi da su zakljuèana.... hmmm... to je baš uèinio u trenu totalne tišine i sabranosti za vrijeme Mise , u trenu molitve Oèe naša kad smo se taman svi primili za ruke i Laughing Laughing vrata nisu ipak bila zakljuèana , no on je tako jako naslonio lakat na tu kvaku da je doslovno propao kroz ta vrata kad su se otvorila i to ne samo on, nega je za sobom povukao i cijeli red....

smijeh nismo uopæe mogli zaustavit.. a ni èasni nije mogao izdržat tako da je prekinuo Misu dok se svi ne smirimo i dok nas ne proðe Shocked Laughing Cool

"Iskustvo nas uèi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.