HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretranik Pretranik lanstvo lanstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 24 kol 2019, 13:50. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Zaponi novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedea tema
Autor Poruka
merkat

Spol: muko
PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

guuubaaa

Kaj se tice onih mojih dogodovstina s mora moram rec da iako mi je bilo jako bad sretan sam sto sam i od nevjernika na tren stvorio vjernike.......jel bi nakon mojih propalih psina obavezno rekli " ima Boga " Confused

Što æe mi život bez vjere ?
Što æe mi vjera bez života ?
Korisniki profilPoalji privatnu poruku [Vrh]
Mash

Spol: ensko
PostanoPostano: ned 24 tra 2005, 18:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh, evo još jedne anegdote jako sretan dogodila se susjedi moje frendice...

ta je susjeda inaèe žena 50-tih godina i radi jedan težak i iscrpljujuæ posao i to od jutra do mraka...
i tak se ona jedno veèer vraæa mrtva od umora sa posla i kad je èovjek tak umoran manje-više niš ne gleda i radi sve automatski...

i tak, uðe ona u zgradu, te veèeri nije bilo rasvjete u ulazu... pozove lift, stisne kat , iziðe na nekom katu, vrata od stana su bila otvorena, uðe u stan (misleæi da je njen), skine kaput, cipele, odloži torbu (malo joj se uèinilo da je stan drugaèiji, al nije palila svijetlo... u mraku je sve slièno Cool ), uðe u dnevni boravak, sjedne na fotelju i stane gledat tv....
bile su još dvije osobe u dnevnom koje su bile vrlo šokirane nepoznatom osobom koja im je ušla i sjela na fotelju... što više , ta gospoða nije ni pogledala te dvije osobe- mislila je da su to njen muž i dijete...
i taman kad je poèela razgovor o tome kako joj je prošao dan,
ovo dvoje su samo šokirano pitali: A TKO STE VI? Shocked Question Question

Žena sam što nije dobila infarkt... tek tada je skužila...
isprièala se i rekla da je fulala stan...

Laughing Laughing nemojte umorni fulat stanove jako sretan

BVB

"Iskustvo nas uèi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

zole

PostanoPostano: ned 24 tra 2005, 21:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uh, dobri ste, bas sam se fino nasmijo...

sad sam se sjetio jedne svoje gluposti od prosle godine (prije Bozica smo kitli borove u crkvi)

e tako fino ja doso u nekim uskim hlacama i naravno penjem se na ljestve (stavljao sam vrhove)... a u crkvi je bilo ljudi (osim nas koji smo kitili, par patera, bilo je ljudi koji su cekali ispovijed i molili se)... e i popnem se ja gore i kako sam savio nogu tako su one hlace pocele pucati... uglavnom, da ne duzim... Embarassed Embarassed Embarassed

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 8:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

[quote="zole"]uh, dobri ste, bas sam se fino nasmijo...

sad sam se sjetio jedne svoje gluposti od prosle godine (prije Bozica smo kitli borove u crkvi)

e tako fino ja doso u nekim uskim hlacama i naravno penjem se na ljestve (stavljao sam vrhove)... a u crkvi je bilo ljudi (osim nas koji smo kitili, par patera, bilo je ljudi koji su cekali ispovijed i molili se)... e i popnem se ja gore i kako sam savio nogu tako su one hlace pocele pucati... uglavnom, da ne duzim... Embarassed Embarassed Embarassed[/quote]

Ima li išta da nisam i ja doživjela?? Embarassed
Dakle, prošlo ljeto na svetog Antu išla sam vani s deèkom i njegovim prijateljima i imala na sebi usku suknju sa prorezom iza.. I iz fore smo išli špijunirati jednog frenda koji je s jednom curom otišao u šašu... khm, znate veæ što Laughing i penjali smo se po nekom brdu i mene moj deèko fino ukrkio na leða da me nosi, ali kako sam morala pritom noge raširiti samo je se èuo zvuk "trrrr"... prorez se prorezao skoro do leða Laughing Embarassed
Vratila sam se u auto i nisam više izlazila odatle Embarassed Embarassed Embarassed

Valentina
merkat

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash, ono o zeni u tudjem stanu je legendarnoooooo Laughing
Tak sam cuo da su ljudi znali uc u tudji auto na semaforu.

Vasha , hm zloco jedna Laughing

Evo jos jedna al nije iz djetinjstva, nadam se da se priznaje. Mislim ima toga dosta da i moji starci prepricavaju prijateljima kao da sam dvorska luda. Confused
Sta bi moja draga mati rekla, da sam htjela nisam mogla blesavijeg stvora rodit. Majcinska ljubav.

Ova je od prije koju godinu.
Bio sam s autom od starog negdje vani popodne i parkiram pred zgradom.
Sjetim se za pol sata otic po nesto s autom i krenem otkljucavat. Neide , pa neide. Skuzim ja stoji neki lik iza mene i ko manijak bulji u mene napadno. Ja si mislim il je munjen il je neki pjesko.
Otkljucavam i ja dalje a on me upita sta radim.
Mislim si ja koji je ovo freak da mene pita kaj radim, pa kaj je slijep i kaj ga uopce bolji djon kaj radim.
Frajer se priblizi skroz da mi je sve bilo neugodno, da je bio mrak bome bi se zabrinuo.
Veli lik oces probat s mojim kljucem, sigurno ces otvorit !
Tja, skuzim ja onako britko kao uvijek da bi to mogao bit njegov auto.
Al kako njegov kad je od mog starog i jos sam ga prije pol sata parkirao.
Pogledam ja iza a iza moj auto , identicni u dlaku, osim registracije sto nisam gledao a i kaj bi kad sam bio siguran da je moj auto.
Lik bi me mozda jos i sorao da nije skuzio sta sam napravio pa se poceo smijat sunce mu njegovo bezobrazno. Confused

Mash

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 14:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JOOOOOOOOJ, Merkaèe Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pljesak pljesak pljesak

slièno se dogodilo i meni, samo još malo gore Embarassed Embarassed Embarassed

pred 3 godine u cièoj zimi išla sam odleðivat auto... te godine je u mojoj ulici moj fiat jedini bio takav i znala sam da ga nitko više nema takvog...
kak je auto bio sav pokriven snijegom , nisam uopæe sumnjala da možda nije moj....

i tak, došla ja sa ful opremom- metla, krpe, tekuæine, sve...
i stala ja èistit auto... i trajalo je to dobrih 30 min. i skužila sam da me neki èovjek promatra sa prozora, al sam mislila: "joj, kak su ti susjedi znatiželjni, baš mi idu na živce, sve moraju vidjet Shocked " i još mu ja onak da ga malo kao zezam- mahnem... Rolling Eyes èovjek je nekak onda bio još više u šoku, a ja sam si to protumaèila: "gle, opæe nema smisla za humor.."
i tak cijeli auto oèistim i uzmem kljuè da æu uæ... i ne daju se vrata otvorit.... i mislim si- valjda je brava još zaleðena... i sad ja to probavam "odledit" sa nekom tekuæinom za brave i samo malo prilikom toga podignem glavu i skužim da mi oko retrovizora ne visi tau i da navlake na sjedalima nisu iste Shocked Embarassed ...
i onda još samo malo podignem glavu i skužim metar dalje još jedan fiat like mine pod snijegom.... Embarassed Embarassed Embarassed
ajmeee.... polako skužim i da je onaj èovjek sa prozora vlasnik ovog autiæa.... i sad da se baš skroz ne sramotim, samo sam pokupila dostojanstveno sav pribor, nastojala sam se pravit da se niš nije dogodilo i preselila sam se metar dalje i stala èistit svoj... jako sretan

ah.... Rolling Eyes

"Iskustvo nas uèi

zole

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe,.... ja sam isto tako jednom upo u tudji auto... zapravo moja kompletna obitelj se prosetala kraj obitelji koja je upravo izasla iz auta (kako smo kasniej saznali) i fino udjemo, sjednemo, ali tata nije mogao upaliti (ja sam jos bio klinac)... uf! koja bruka... izlazimo iz tudjeg auta, vlasnici se smiju (jer su skontali da je nas - identicana njihovm - parkiran ispred)... uf! sva sreca da je bio sumrak...

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazareæanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim æete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni se par puta znalo dogoditi da sam stopirala i netko bi zaustavio auto kraj mene i ja poðem otvarati vrata, a tip hladnokrvno izaðe iz auta, zakljuèa ga i skokne do kafiæa... Embarassed Embarassed Embarassed

Valentina
merkat

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bio sam s frendicom na plazi dugo pa su svi vec otisli, pricali smo neke dogodovstine i zekali se pa nismo ni skuzili koliko je sati tak da nas je tek noc upozorila da idemo doma....

Vracamo se doma a njeni starci pitaju-pa dobro Helena pa kaj ste radili tak dugo ?
A ona nevino- " a nis, tak smo se drapali na plazi da nismo skuzili da je kasno " !
Mislila je od smijeha, al meni je ipak bilo neugodno.... Embarassed

Mash

PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 19:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo jedne od reeeeeeeeboka jako sretan

bilo mi je tak neugodno Embarassed Embarassed Embarassed , naime pala sam kak sam duga i široka na stepenicama u crkvi u K.boku....
i sad imam masnicu prek cijelog koljena...
al, sam bar dobila karte za kazalište jako sretan hop hop hop hop i to je nekaj za pretrpljenu bol i sramotu jako sretan

"Iskustvo nas uèi

Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 19:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ja sam skoro zrušil ono "drvo" kad sam skakal s pozornice...

Veæe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
logica

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad bi dolazili kod bake na selo ja bih prvo obišla sve životinje u štali i oko nje. Najviše me veselilo skupljanje jaja u kokošinjcu. To bi mi bila prilika da se ne pojavim "praznih ruku" pred bakom i ujnom. Obièno bi bilo 2-3- jaja što bih mogla nosit u rukama.
Tako jednom doðem u kokošinjac a tamo koka leži na jajima. Ja je otjeram i vidim kako ima puuuno jaja. Nisam to mogla ni nosit u rukama pa sam ih stavila u majicu. Došla sam pred ujnu sva ponosna s tako puno jaja.
Ujna je poludila kad me vidjela i pokušala se smirit i ne galamit. Vratila je jaja natrag (meni baš nije bilo jasno) jer sam joj otjerala kvoèku s jaja iz kojih su se trebali izleæi piliæi.

Ti me rukom svojom nosiš, o Bože moj.
Gledam, ime moje piše na dlanu tvom.
vasha

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hhahahah logoreja!
Kod moje bake ima veliko gumno kako mi to zovemo i tu su kokoši, krave, svinje.. I tako sam ja išla kupiti jaja i isto sam ih skupila u majicu, al me onda krava poèela ganjati i trèati za mnom... ej srce mi je stalo od straha, jedva sam joj pobjegla! Shocked Confused

Valentina
sike

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 21:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja dok sam živio u kuæi na selu,sad to više nije selo,imali smo psa a kako je amam radila a ja sam po cijele dane,jednom sam bio gladan i odluèio si podgrijat "juhu".Baš je bila ukusna!Kad se mama vratila,odmah je pitala:A gdje je ona voda za Medu(psa)?
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

PostanoPostano: uto 10 svi 2005, 8:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A šta je sa onim klasiènim anegdotama kao otkopèan šlic? Laughing
Meni se to redovito dogaða Embarassed

Valentina
merkat

PostanoPostano: uto 10 svi 2005, 12:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
ja dok sam živio u kuæi na selu,sad to više nije selo,imali smo psa a kako je amam radila a ja sam po cijele dane,jednom sam bio gladan i odluèio si podgrijat "juhu".Baš je bila ukusna!Kad se mama vratila,odmah je pitala:A gdje je ona voda za Medu(psa)?

preeeeestraaaaasnoooooooooooooooooooooooooo hop

ovo me podsjetilo na nekaj iz novin,

pljackasi u Londonu su nakon placke kuce nasli na porculancku vazu na kojoj je pisalo Charlie sto je u njihovom slangu kokain. Otvorili su i nasli bjelkasti prah i nasmrkali se. Lopove su uhitili kasnije a ispostavilo se da je Charlie bila urna koker-spanijela !!!

sorry malo sam out of topic...

logica

PostanoPostano: sri 11 svi 2005, 16:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

vasha napisa:
A šta je sa onim klasiènim anegdotama kao otkopèan šlic? Laughing
Meni se to redovito dogaða Embarassed

Meni se dogaða da pomiješam kartice pa npr. umjesto ixice dam telefonsku karticu i sl.

vasha

PostanoPostano: sri 11 svi 2005, 17:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, kad smo kod kartica... meni je se par puta dogodilo da sam uzela sestrinu karticu i zaboravila koji joj je pin i to dok sam plaæala Embarassed
Jednom sam joj èak zablokirala pin Embarassed Embarassed
A jednom dok sam vadila lovu iz bankomata, zaboravila sam karticu u bankomatu, sva sreæa da me jedna dobra cura na vrijeme zovnula i upozorila Embarassed Embarassed Embarassed

Valentina
Mash

PostanoPostano: et 12 svi 2005, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JOOOOOJ, ovo je od danas popodne... Laughing Laughing Laughing
ja inaèe ne vidim dobro, imam veliku dioptriju i nosim leæe...
sve u svemu, ne razlikujem u mraku oblike i tak....(i to kad imam leæe, jer kad nemam vidim samo mrlje) ...
i bila je danas frendica kod mene, uèile smo i sad ona veli da ide na wc
i ja joj velim ok, al kad budeš gotova, pliz nemoj zatvarat vrata od kupaonice...
malo me èudno pogledala, nisam joj rekla zašto, al je rekla "ok"..
i dobro... nakon 2 ili 3 sata , odem i ja na wc , al je frendica valjda zaboravila na moju opomenu i ipak zatvorila vrata i ja kak u mraku ne razaznajem niš, ja fino da æu uæ i ne skužim vrata i zabijem se svom snagom u njih.... Shocked Shocked
frendica se valjala od smijeha Laughing Laughing
a ja sad opet imam modricu na koljenu i malo me buba glava Laughing Laughing

"Iskustvo nas uèi

Mash

PostanoPostano: et 12 svi 2005, 22:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, a imam još jednu Laughing Laughing Laughing danas ih sipam
iz rukava jako sretan

prije par godina je frendica bila u posjetu muzeju Luvru (ne da mi se pisat kak se piše) i razgleda ona to... i sad imala je neki papiriæ za bacit
i nije znala kamo bi sa njim i u nekom kutu ugleda neku pepeljaru i
pomisli si "super, baš se našla u pravi tren!" i baci ona taj papiriæ u tu pepeljaru i tom trenu se upale svi moguæi alarmi, spuste se rešetke i "zarobe ju" , zakljuèaju se sva vrata muzeja i doðu svi moguæi naoružani
èuvari, jer ta pepeljara u biti nije bila pepeljara , nego neka stara iskopina, nešto kao neka vaza iz ne znam kojeg razdoblja... Laughing Laughing Laughing
sve u svemu, trebalo joj je jako dugo da im objasni što radi i da nije imala namjeru ukrast to èudo...
èak im je rekla da im ona donese puno takvih sliènih sa našeg Zg kolodvora Laughing Laughing
njima, jel, to baš i nije bilo smiješno Shocked Laughing Laughing

"Iskustvo nas uèi

logica

PostanoPostano: pet 13 svi 2005, 15:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad sam bila u Vatikanskim muzejima, stvarno smo imali šta za vidjet, ne znaš kud bi gledao. Tako smo došli do oružja i oklopa. Bio je jedan bakreni oklop s rupom, otprilike u razini srca. Komentar jedne cure je bio: "Ovaj je sigurno umra!"

Laughing Laughing

Tek je kasnije shvatila što je rekla i zašto smo se mi smijali.

Gost

Spol: neodreen

PostanoPostano: sub 14 svi 2005, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super ste!!!!!! Baš da se nasmiješ do suza!!!
Laughing Laughing Laughing
[Vrh]
snoopy

Spol: neodreen
PostanoPostano: et 09 lip 2005, 9:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo se nije dogodilo meni, al mi je bilo smisno!

Dolazi zena kuci, a mjstor nesto radi na skalama. Ona je mislila da joj je to muz. Tako ona njega capi za jaja i kaze nesto ovako: disi ti meni moj mudonja! Covik je pa sa skala i slomio ruku.
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mail [Vrh]
Coje

PostanoPostano: et 09 lip 2005, 13:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Snoopy, neki imaju zanimljive navike,... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Jadni majstor Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Mi se smijemo, a njemu je moralo biti strašno. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Korisniki profilPoalji privatnu porukuPoalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

snoopy napisa:
Ovo se nije dogodilo meni, al mi je bilo smisno!

Dolazi zena kuci, a mjstor nesto radi na skalama. Ona je mislila da joj je to muz. Tako ona njega capi za jaja i kaze nesto ovako: disi ti meni moj mudonja! Covik je pa sa skala i slomio ruku.

snoopy ovo je guba ziva no vulgarno tako da te osudjujem na bicevanje s 20 udaraca,,,

svishhhhh...svishh...sssvisssh....

Iskupio si se... Wink

Jucer sam bio na sljemenu na rally-u pa sam se podsjetio na jednu anegdotu koju samvec zaboravio....
Kako sam godinama redario na utrkama ( zbog rostilja naravno ) skompao sam se s ekipom koja je organizirala utrke na sljemenu pa sam se jucer tako i sjetio toga.

Bio sam na cilju s seficom rally-a ( zena oko 45 god.) te je dosao direktor utrke, inace smijesan lik svojih 70-ak godina, onako kao iz nekog crtica sa western sesirom......dolazi tako on a ja velim " daj molim te vidi onog kauboja " ...a zena ce - "to je moj tata" ! Confused Confused Confused Embarassed Embarassed Embarassed

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Zaponi novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne moe otvarati nove teme.
Ne moe odgovarati na postove.
Ne moe ureivati svoje postove.
Ne moe izbrisati svoje postove.
Ne moe glasovati u anketama.