HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 0:29. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 01 ožu 2005, 22:12
PostNaslov : ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Citiraj i odgovori

Dakle, pišite o svojim biserima iz djetinjstva i raznim anegdotama jako sretan ja sam se večeras sjetila jedne svoje, ali neću pisati o tome dok drugi ne napišu nešto.... Laughing

Valentina
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
dodododoprecjednik

Spol: muško
PostanoPostano: uto 01 ožu 2005, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, bas si neka...
ak si otvorila, bio bi red da probijes led...
ja bi sad napisao nesto, al se nemrem sjetit niceg...
tj. ima nekaj, al to necu napisat. previse je osobno...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 01 ožu 2005, 23:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa ja bih rado napisao nešto, al reci na kakve anegdote misliš? Jel ima neka određena tema il baš kaj nam god padne na pamet iz našeg djetinjstva?

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 6:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ova anegdota nije bas ugodna

Dogodilo mi se kad sam bio u petom razredu OS. Ja i frend iz ulice isli smo kuci, kako su radili branu na potoku po ulici su isli kamioni. Tako se jedan kamion spustao niz ulicu a ja i frend smo se sklonili u dvoriste. Tu me je docepao pas, njemacki ovcar, i ugrizao me je za lijevu nogu. Nakon sto me je pustio ja genije sam krenuo doma pjesice, a zivim 200 m uzbrdo od toga mjesta. Mozete si zamisliti kako je bilo, ja dodem kuci puna cipela krvi, normalno tada je bila strka... Zavrsio sam u Klaicevoj bolnici na deset dana. Najbolja stvar pas je umro nakon nekog vremena i onda su me moji zafrkavali da se otrovao od moje krvi. I danas se nasmijem toj zgodi. Laughing

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
vasha

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 8:09
PostNaslov : Re: ne znam kak?!
Citiraj i odgovori

Već sam spomenula ovdje na forumu kako je moja tetka časna sestra franjevka. Dugo, dugo godina radila je u biskupovoj kući u Mostaru. Dok je mostarski biskup još bio (sada pokojni Žanić), tetka me je dovela k sebi na čuvanje. A on je bio žestoki protivnik Međugorja! I on mene lijepo pozove da dođem kod njega Smile I pita me hoću li mu otpjevati nešto, a ja iz sveg grla zapjevam himnu Međugorja - Došli smo ti Majko draga Mr. Green Časne sestre me pokušale ušutkati, a ja ništa, pjevam ko sretna jako sretan I onda sam lijepo dovukla tutu (kahlicu) i - popiškila se pred njim!!! I još sam ga zvala "dedo" Laughing Časne sestre su se hvatale za glavu hehehehhe Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Valentina
vasha

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 8:11
PostNaslov : Re: ne znam kak?!
Citiraj i odgovori

I još jedna anegdota vezana uz himnu Međugorja Mr. Green Moja mama se zove Mira i znate onaj stih iz te pjesme: "Majko mira moli za nas". E, pa ja sam uvijek kao mala mislila da to oni pjevaju mojoj mami "Majko Mira moli za nas" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Valentina
Ycteris

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 20:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing Super ti je priča! Mogu si mislit kak je sam časnama bilo...

U mojoj župi u župnoj crkvi je pod poldanjom misom uvijek svirala jedna časna karmelićanka iz obližnjeg samostana. Ona je mene obožavala i tak sam ja uvijek za vrijeme propovijedi sjedio pokraj nje gore na koru di je ona svirala orgulje. I jednom je ona zaboravila isključit motor koji je puhao zrak, a ja kakav sam bio skužio sam to i usred propovijedi počeo nabijat po klavijaturama. Nikad neću zaboravit kak me onda pogledala i nasmijala mi se... Smile jako sretan

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
zole

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah.... joj vasha jesi luda! hahahah... ja sam znao citanja (u crkvi) malo preobliciti... pa je znalo ispast svasta! Jednom sam cak umjesto otpjeva za psalam procitao onaj redak prije citanja... i onda su ljudi ponavljali redak koji nema veze sa psalmom... jedva sam se suzdrzo da se ne smijem...
jednom sam okrenio citanja krivoga dana i sve krivo procito (a bila je jutarnja misa) pa je nakon toga pater poceo citati Evandjelje i negdje na pola onako mrtav-ladan kaze "ovo je krivo Evandjelje", okrene sutrasnji dan i nastavi citati pravo Evandjelje... mislim da trepnio okom nije...

A nedavno je bilo nesto pa je doso biskup (Srakic grrr) i sad ja sam drzo i stavljao mitru, a "fratar" stap... i na kraju mise treba podijelit svecani blagoslov i treba mu stavit mitru... odem ja do oltara, crkva puna, a fratar je nesto nosio i zapne za zvonce i naranvno (meni puno treba) odvalim se smijat biskupu u facu! Od tada vise ne ministriram pod njegovim misama! hehe... a biskup hranic mi je reko pod jednom misom da cu mui glavu otkinit ako nastavim tako stavljat mitru! mislim - biskup to kaze usred mise!

joj, dosta mojih glupostiiii

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Mash

PostanoPostano: sri 02 ožu 2005, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pljesak pljesak buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha
buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha
buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha , e kak ste me sad
nasmijali,svaka vam čast pljesak pljesak pljesak

a ja ću vam ispričat nešto što se nije direktno meni dogodilo, nego mom
župniku...
naime, dogodilo se za vrijeme jedne jutarnje mećave... Shocked
Došle bake na jutarnju Misu i sve se naravno jako obukle, sa kapama na glavi...
I dobro, traje Misa, sve super i dođe vrijeme Pričesti i tak župnik dijeli Pričest kad ono ugleda ispred sebe jednu baku koja je imala crnu kapu
na glavi na kojoj je ogromnim slovima pisalo EMINEM , on se
jedva suzdržao da ne pukne od smijeha, tim više što ta baka sigurno ne zna tko su Eminem i da na koncertima pokazuju gole guzice... Shocked Shocked

sve u svemu, očito je baka uzela prvu kapu koja joj je došla pod ruku, najvjerojatnije od svoje unučadi... Laughing Laughing

a bilo je još toga sa bakama u kombinaciji sa mobitelom, al to ću drugi put pričat...

ajd uživajte hm hm jako sretan

Zadnja promjena: Mash; ned 06 ožu 2005, 1:38; ukupno mijenjano 1 put.

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

sike

PostanoPostano: čet 03 ožu 2005, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe,vidim da ima dosta materijala za skrivenu kameru..

Kad sam '89 s roditeljima(tata pomorac) bio u Rio de Janeiru, ja, mama i naš pokojni njemački ovčar Medo smo šetali Copacabanom i nešto smo se ja i mama zezali. Kad sam počeo mahati rukama, Medo je mislio da mislim udariti mamu (mama je bila njegova gazdarica) i čvrsto me zubima uhvatio za rukav jakne i počeo odvlačiti u more, sve dublje i dublje.
Srećom, mama je bila u blizini a i u listopadu je u Brazilu ljeto pa je more toplo.

Isti taj Medo bio je poseban po tome što je više nego išta volio gledati "Santa Barbaru", najviše onu uvodnu špicu, pa kad bi špica krenula on bi počeo zavijati na glazbu..i tako svaki dan..i tako cca 2000 epizoda koliko je serija imala..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Annabel

PostanoPostano: čet 03 ožu 2005, 22:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joooj.... Shocked Shocked Shocked boli me trbuh....

Ali EMINEM je najbolji... kad sam to pročitala...

Ycteris

PostanoPostano: čet 03 ožu 2005, 22:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vasha gnjavila biskupa, a ja sam nervirao svoju mamu. Mr. Green Kak živim na selu, u mojoj ulici ima jako malo prometa i dok sam bio još skroz mali mama me puštala da lunjam oko dvorišta, al ipak da nejdem predaleko bez nje. I jedan dan ja sam se na svojoj trokolici vozio po ulici oko dvorišta, a mama je nekaj radila u blizini kako bi cijelo vrijeme vidla kaj ja radim. Onda je zazvonio telefon i ona je otišla u kuću javit se, poslje je izašla van i opet nastavila kaj je radila. Nakon nekog vremena primjetila je da mene nigdje nema. Krenula me ona oko kuće tražit, al mene svejedno nigdje nema. Sad se već zabrinula i počela tražit malo dalje, al mene opet nigdje nema. Već se uspaničarila jer ne mogu ja sam tak brzo nekam nestat, izašla je na ulicu, gleda u daljinu i vidi mene kak idem prema njoj na trokolici i potrči prema meni. Došla je do mene i pitala me zabrinuto gdje sam bio, ja sam pomaknuo ruku koju sam držao iza leđa i rekao joj: "Bjao sam ti cvećeko! ". Onda je primjetila da u ruci koja mi je bila iza leđa držim cvijeće koje sam pobrao na obližnjoj livadi. Nije znala jel bi se ljutila na mene il bi se smijala... jako sretan jako sretan jako sretan

zole

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 1:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah hvalite me usta moja, a? hahah

e sad sam se sjetio jedne jako stare price (i dan me danas zbog toga zafrkavaju u obitelji... hehe)

Dakle, prije je kod nas (u siroj obitelji) bilo normalno za svetog Ivu ici u Podmilacje (Jajce u BiH)... e tako je bilo i te godine (oko 1987)... ujak, ujna, mama, bratic, sestricna i ja u stojadinu (da bilo nas je 6)... i obicaj je doci tamo noc prije, a spavalo se u dvoristima... npr. ljudi su iznajmili svoje dvoriste pa ti onda udjes sa autom odspavas u autu (ili vani i platis)... i kako smo bratic, sestricna i ja bili klinci (nas dvojica oko 6, a ona 4 godine), roditelji nas stave spavat iza na sjediste. sestricna je spavala na dasci iza (iznad gepeka), a bratic i ja na zadnjem sjedistu. izmedju zadnjeg sjedista i prva dva (u onu rupu gdje inace drze noge oni koji sjede iza) stavili su vrecice sa odjecom kako bi imali siri krevet! (joj sad ce kraj!!!)
I tako kako sam ja bio malo krakat, probudim se po noci jer nisam imo kud sa nogama i sad si kontam da ima rupa izmedju sjedista (gdje su oni stavili vrecice) i onda sam se prodero nekoliko puta: "Di je moja rupaaaaa???"
naravno da sam ih probudio, naravno da su mi to zapamtili i naravno da mi i dan danas znaju nabacit nesto tipa "I, jesi naso svoju rupu?" Laughing Cool Embarassed

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 7:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hhahahahh ljudi super ste buhahahaha Imam ja brdo svojih bisera... dakle, jednom nas je OPET čuvala moja tetka časnica (bila sam jako mala)... I moja sestra blizanka je bila jaaaaako neposlušna i tetka je lagano lupne rukom po guzi... I ona počela drečati i plakati ko da je vukovi deru Shocked tužan a ja smjestim ljutitu facu Evil or Very Mad i kažem: "tetka tetka, zašto si tukala moju seku??" i onda kažem seki: "srce moje gdje te boli?" i POLJUBIM JE U GUZICU!!!! buhahahaha buhahahaha Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Valentina
vasha

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 8:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da, evo i jedna jučerašnja moja anegdota, nije iz djetinjstva, ali... Dakle, kupila sam u prodavnici vreću namirnica. U kuhinji na podu su stajale vreće sa smećem pa sam ih uzela da ih bacim u kontejner, međutim, skupa s njima sam bacila i vreću s namirnicama!! Ono, dođem ja u kuhinju da skuham štogod, kad tamo, nigdje namirnica Shocked i onda sam morala ići kopati po kontejneru tražit ih... Embarassed Confused

Valentina
sike

PostanoPostano: pet 04 ožu 2005, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vasho, nema više ljubljenja kad se vidimo, da znaš!
U Smješkinoj birtiji se uveliko priča o plesu pa se sjećam kako me je od sestrične frendica iz razredica pitala ako bi joj bio partner, što sam s oduševljenjem prihvatio jer mi je to ipak bilo prvo takvo partnerstvo u životu!
valjda je ona mislila da se podrazumijeva da ja znam plesat,hehe
Srećom,sestrična je za partnera pozvala mog prijatelja Marija s Kozari Boka(Tonjić,Dado,Spavanko-pozdravite mi Miloša - za nas uvijek bio i ostao kotačić) koji je bio u sličnim problemima pa dok su se sat prije početka maturalke cure oblačile za izlazak i ples u krinolinama, ja i mario smo učili plesat valcer!
Joj,nisam znao da to tako dugo traje jer kads e činilo da će stati, to je bio samo prijelaz..1,2,3 1,2,3.. Embarassed

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 12:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing aj, pljesak pljesak pljesak buhahahaha buhahahaha

imam i ja jednu, ne iz djetinjstva, nego sad od prije neki dan Embarassed Embarassed

vodila sam susret na vjeronauku i tema je bila Marija..
i sad je sve njih natjeram da za početak da na papir napišu prve asocijacije što ih se sjete kad im se spomene Marija..

i pišu oni i napišu jako sretan i sad je došlo na red i da to pročitaju...
i župnik naš je bio sa nama i isto pisao...
i došao je red na njega da svoje pročita .. i čita on: dostojanstvo, ....., odvjetnica ... i kod ovog zadnjeg jedan dečko po tiho nadoda- Carla del Ponte..
no, župnik to nije čuo.. i sad ja na glas kažem: "Bez veze.. kaj pričaš gluposti.."
i kako župnik nije skužio da je to bio moj komentar na onog dečka, mislio je da sam to njemu rekla kao komentar na sve što je napisao..
ajme, sav se zbunio i šokirao Shocked i pitao:" a zašto?"

eh, al nisam znala da on nije čuo ono sa Carlom Shocked , pa sam mislila da me
pita zašto mislim da je ta usporedba Marije sa njom grozna, pa sam odg.:" ma , užas, kak me uopće to pitate?"
a on i dalje misli da mu to govorim za ono što je napisao...
ajmeeeeeeee... za nekih 15min. smo se skužili !!!!!

joj, kak smo svi skupa neozbiljni...

eto!

odoh jako sretan

Zadnja promjena: Mash; ned 06 ožu 2005, 1:40; ukupno mijenjano 1 put.

"Iskustvo nas uči

vasha

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj ja samo čekam da netko napiše svoju anegdotu, pa da ja dodam još koju svoju, da ne ispadne da se samo ja brukam Embarassed

Dakle (ovo je bilo prije par mjeseci) bila sam kući u Međugorju i dođe nam rodbina u goste, a među njima i moj mali dvogodišnji rođak. Tako smo se zezali i smijali i ja se ustanem da im poslužim sok, kad malac upre prstom u mene i zadera se: "Vidi joj siiiisssaaaa!!".
Ajmeeeee Shocked Shocked Shocked Embarassed Embarassed Embarassed koja brukaaaa! Svi su umirali od smijeha, a ja ono "Bože ima li te?!?!"

Valentina
Ycteris

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 22:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imam ja jednu s Frame otprije par mjesec, jedna Bernardova provala (za one koji neznaju, to je fra Bernard, naš duhovni asistent). Uglavnom, ne sjećam se više koja je bila tema susreta, ali znam da su počeli pričat o celibatu. Bernard, budući da tu ima najviše iskustva od svih nas Laughing je počeo odgovarat na pitanja. I tak je kod jednog pitanja počeo pričat nešto ovakvo: "Ja možda nemam svoju djecu, ali ja imam vas, ja imam svu djecu svijeta. Ja možda nemam svoju ženu, ali zato su moje sve žene svijeta". Tišina (to se inače kod nas jako rijetko događa Mr. Green) Svi se zbunjeno gledaju nekolko sekundi i onda svi pras u smijeh! A Beo još nije skužio kaj je rekao pa nas sve zbunjeno gleda...

dodododoprecjednik

PostanoPostano: sub 05 ožu 2005, 22:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a jadan...

evo da i ja podijelim nesto...
jednom kad sam morao otic u ducan(a bilo je ljeto) i isao sam na biciklu iako je ducan 5 min. pjeske al nema veze...
i uglavnom, vracam se ja biciklom i u kvartu ima jedna zgrada pokraj koje sam prolazio. i morao sam skrenut iz jedne ulice u drugu. i vidio sam u ulici u koju moram skrenut hitnu kak ide i nisam uopce obracao pozornost. ali... ta hitna je stala... iza zgrade gdje ju ja nisam vidio... a ja inace divlje vozim bicikl. i kak sam isao iz ducana, vozio sam s jednom rukom jer sam u drugoj ruci imao vrecicu. i dojurim ja tak u tu ulicu i najednom, hitna ispred mene. i to mozda metar ispred mene, a ja jurim. a auti su bili parkirani sa strane i nisam imao kuda i direkt u hitnu... al dobro, nije bilo nista, osim sto sam ja jos sljedecih sat vremena bio u skou...

i da bude jos veca bruka (nisam htio doma to rec; sigurnoi je sigurno) buraz je bio u autu iza hitne i sve to je vidio...
beeed

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 10 ožu 2005, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pričao mi neki dan prijatelj koji predaje vjeronauk da je klince pitao koje darove su kraljevi donijeli malom Isusu. jedan pametnjaković se ustao i rekao: Hašiš, marihuanu i kokain! A moj će mu frend: Evo tebi jedan dar! Sjedni, jedinica!

vasha

PostanoPostano: pet 11 ožu 2005, 19:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Forum opet radi, jupiiii hop hop pljesak pljesak sad opet mogu pisati o svojim brukama i sramotama kojih ima napretek Embarassed Mr. Green Mr. Green Mr. Green
No dakle, odavno se nisam obrukala kao na sv. Blaža (Vlaha) na derneku (proštenje, zvanje, kako se to već kod koga zove). Dakle, možda mjesec dana prije toga umrla mi je mala rodica. Ono, ni danas uopće nisam toga svjesna. I na dernek došla i njena sestra, onako, u crnini i još kosu obojila u crno i našminkala se, izgledala je kao neka rockerica. Ja skroz zaboravila na Aninu smrt, velim ja njoj: "Šta si mi se ti tako ucrnila, nisi valjda prešla u one rockere i metalce??". A ona me pogleda Shocked : "Pa u žalosti sam...".
O Božeeeee koja brukaaaaaa, zemljo otvori seee!!! Embarassed Embarassed Embarassed

Valentina
merkat

PostanoPostano: sub 12 ožu 2005, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo vec kod komornih tema...
Prijateljici u Petrinji umro otac i ekipa iz kvarta otisla na sprovod...
Inace smo skloni sprdnji svakog tipa bez zaljenja i niko nema prava na vrijedjanje Laughing
Tako kad smo usli prvo sam se sav zbunio kad su mi dali da operem ruke u nekom lavoru (pravoslavci) te sam cak prvo odbio jel pitam ih kaj nemaju wc Embarassed
Poslije smo nakon izrazavanja sucuti mi mladi otisli na gornji kat a stariji su naricali dolje kao u filmovima...
Mi se malo gore opustili i smijali kao da smo na tulumu, jeli i pili ko na svadbi...
Jednom se jedan kompic sjeti di smo i svi umuknemo spontano kao i kako smo se poceli zekat.
Milsim da je to bila zeka bilo bi dobro, mi smo se drapali od smijeha i derali, ni sam neznam kako smo to uspjeli na dan sprovoda a nismo bili pijani...
Dosao je tren da odemo dolje jel je bilo vrijme za ukop...
Idem ja prvi s takvom nelagodom i crvenilom u licu ocekujuci da me rodbina dolje kamenuje...
A kad ono , majka prijateljice me pogladi i sva vesela nam kaze kako je super da smo dosli i njenu kcer malo udaljili od boli i razveselili i cak nas zamoli da dodjemo jos koji put... Confused Confused Confused

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Mash

PostanoPostano: sub 12 ožu 2005, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sjetila se i ja jedne od pred par dana Laughing Laughing

naime, bila sam "majstor" - uradi sam Cool
ajd da nisam plava, možda bih i uradila sama kak treba, al ta boja kose...eh Shocked jako sretan

dakle, na jednom uređaju je otišao kontakt.. trebalo je malo zalijepit žicu za neki dio plastike i dosjetim se da
bih baš to mogla i ja sama napravit Embarassed Embarassed

i uzmem ja ono najjače ljepilo na kojem lijepo piše upozorenje da sve lijepi- čak i kožu Shocked Shocked i to za sekundu!!!!

i dobro, ja sve fino namjestila, zalijepila i zaboravila na upozorenje..
i što dobih Question Question Rolling Eyes
eh, Embarassed Embarassed , zalijepio mi se prst za uređaj i žica za pidžamu(valjda je malo kapnulo) Shocked Shocked Embarassed Embarassed ..
zbilja je bio dobar kontakt Embarassed Embarassed

"Iskustvo nas uči

Coje

PostanoPostano: ned 13 ožu 2005, 0:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Čitajući vaše anegdote dobro sam se nasmijao, pa sam se i prisjetio nekih vlastitih anegdotica. Evo jedne od njih...
93. na jesen prvi put sam u svom životu došao u Zadar - gdje sam kasnije završio gimnaziju,... Prvi put sam ušao u gradski autobus i kupio dvije karte za sebe i mamu... te otišao sjesti na sjedalo... Nakon dvije stanice ulazi u bus bakula provjeriti karte... Trebalo mi je 10 minuta dok sam ih pronašao, a onda - kad sam ih konačno našao - bakula nas je vrlo čudno pogledao... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed i upitao zašto ih nismo "cvikali" Shocked Shocked Shocked Shocked Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ??? Pitam ja njega a što mu to znači, a on me pozove - ubaci jednu pa drugu kartu u aparat za "cvikanje" i demonstrira što bi to bilo... Nije nam naplatio kaznu, ali bilo mi je da propadnem u zemlju... Embarassed Embarassed Embarassed Strašna sramota... Neovisno o tom prvom iskustvu Zadar mi je ostao u srcu kao najgrad mog života... Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.