HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 22 stu 2017, 19:54. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Chico

Spol: muško
PostanoPostano: sub 08 tra 2006, 2:06
PostNaslov : djetinjstvo - zgode
Citiraj i odgovori

evo uleti mi misao u glavu da bi mogao svatko postat neku zgodicu iz djetinjstva.

evo moje: sa jedno sedam godina gledao crtić pink panter,tv je bio na povišenom pa sam sjedio na ormariću, bio je to crtić di su pink panter i onaj nosati cijepali neko drveće,kad bi ga rušili vikali bi timmmmbeeeerrrr,i tako pada jedno drvo, a kako ono pada tako se ja naginjem za njim iiiii bum,tras pade ja sa ormarića na rub od stolca,od tad imam rupicu na obrazu dok se smijem. uvijek se rado sijetim tog crtića i timmmmmbeeerrr jako sretan Embarassed
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 10 tra 2006, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i jedne moje anegdotice Razz jako sretan
Išla sam s tatom u banku, a imala sam negdje 3 godine. I tako me tata posjeo na neku fotelju u banci, a on je otišao stajati u redu. Kako ga dugo nije bilo, meni je bilo dosadno sjediti, ustala sam se, i potražila tatu. Kada sam vidla nekog čovjeka koji je također imao traperice i kožnu jaknu, došla sam do njega, udarila ga Laughing i viknula: "Di ci guzonja?!" buhahahaha buhahahaha Jedini problem je bio što lice čovjeka koji se okrenuo nije bilo tatino već nečije drugo Embarassed Embarassed Onda je tata došao po mene, a morao se i ispričati tom čovjeku Laughing Laughing Strašno Cool

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: pon 10 tra 2006, 21:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad sam imala 3 godine(to mi je mama pričala),jedno poslijepodne nestala sam iz maminog vidokruga.ona se jadna uspaničila i nije znala što bi činila i gdje bi me tražila,meni nigdje ni traga...malo kasnije zove susjeda mamu u gostionu (naime,moja kuća je odmah pored jednog restauranta iliti gostionice)-kad tamo JA!! zanima vas što sam radila?! pjevala sam na bini u mikrofon "Ustani bane Hrvatska te zove,zove" ljudima koji su se tamo zatekli na pivi i štoku-hehe i to za coca-colu!! ajme sramoeee! Embarassed Smile jako sretan jako sretan

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
Natty

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 7:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zakoooooon , i to teški buhahahaha buhahahaha

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imala sam oko 3 godine i išli smo u goste...njima je bilo smiješno sve što bi ja progovorila i tetak me išao "učiti" (zločesto) da kažem odi u materinu... i ja sam tak došla do svojih i rekla im "odi u matejinu" a mama me ćuftnula i rekla da to ne smijem govorit,a ja sam ju onda pitala: "a mama,kud se to ide?" Laughing Laughing Laughing

Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 20:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zakaj mi se čini da su anegdote usko vezane za treću godinu života?? razmislja Laughing Laughing Laughing

Po ovom će svi znati da ste moji učenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: uto 11 tra 2006, 20:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Žan napisa:
Zakaj mi se čini da su anegdote usko vezane za treću godinu života?? razmislja Laughing Laughing Laughing

buhahahaha buhahahaha Izgleda je stvarno tak Wink Vjerojatno zato jer tada počnemo govorit bez da nas netko na to navlači Razz Laughing Laughing Pa to zna bit pogubno Embarassed jako sretan

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: sri 12 tra 2006, 21:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bila sam sa obitelji na misi u katedrali(sjedili smo blizu oltara),nisam imala ni 5 godina i naravno,bila sam nemirna...mama bi me onda stalno opominjala da šutim i da se u crkvi ne smije pričati...kada je svećenik počeo propovijedati,ja sam se digla i iz svega grla rekla:"ZAŠTO TI PRIČAŠ KAD JE MAMA REKLA DA SE NE SMIJE?!" ...i tako kažu mi moji da me svećenik pogledao,nasmijao se Laughing i nastavio propovijed (ako uzmem u obzir da je katedrala bila prepuna-uf sramoteee) Embarassed

Natty

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 7:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ti si bila čudo od djeteta ! Wink

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Srki

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je jednom zvonio mobitel na vjenčanju.

Sramota! Embarassed

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
logica

PostanoPostano: uto 25 tra 2006, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo su moji biseri sa testiranja za upis u osnovnu školu.

Pedagogica me pitala gdje mi tata radi, a ja sam odgovorila da radi u potkrovlju (u to vrijeme je postavljao lamperiju u potkrovlju naše vikendice).

Na pitanje koliko ovca ima nogu, moj odgovor je bio: "Ne vidim od vune!"

Ti me rukom svojom nosiš, o Bože moj.
Gledam, ime moje piše na dlanu tvom.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 9:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gdje je Dara ona ima jako puno anegdota za podjeliti, pogotovo iz Asiza. buhahahaha buhahahaha

Bog moj i sve moje.
Dara

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo me danco,,ma mozes i ti,,,ja cu samo reci da je siketu bilo toplije nakon sto sam mu rasturila krevet buhahahaha buhahahaha.....
No dobro evo neki me ljudi pitaju sto je to bilo u assisu...hm odakle poceti.....pa ovako....
1)prvo sam rasturila siketu krevet,malo mi je dosla zelja da skacem po krevetu jer nije bilo trompolina kojeg obaozavam pa sam skkakala po krevetu, pa sam propala kroz krevet ali sreca pukla samo jedna daska,no kako su tamo bili svi framasi pa tako i danijel koji je umirao od smijeha a sike mi samo rekao da nisam normalna,ali ja njemu da je losa kvaliteta kreveta,on je kasnije spavao na tome ali je svako tolko propao u rupu,pa bar mu nije bilo zima
2)prosula sam pastu na sebe koja je bila za veceru.....
3)i trece vrata koja se otvaraju na parlafon su se otvorila sama od sebe kad sam ja prosla pred njih a nisam ih ni takla.....naravno danijel i sike su umirali......pa eto toliko...sike i danco ce se jos neceg sjetiti navjerojatnije......

ah dara ko dara buhahahaha

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Srki

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 21:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I skoro samozapaljenje. Wink

Dara

PostanoPostano: sri 26 tra 2006, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ah da i to...u duhu molitve se mozes zapaliti sa svijecom,i to mi se dogodila ali nisam gorila

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
sike

PostanoPostano: pet 12 svi 2006, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ne nizamo nove teme a ovo pitanje i ovdje može proći:

Koja je najveća glupost koju ste učinili u životu?
Ono,čega se sad nakon nekog vremena sjetite s osmjehom a tad vam nije bilo možda do smijanja..

Ili možda ako ste i učinili nešto stvarno cooool,avanturističko..

Tako sam jednom s frendom pješačio doslovno cijlu noć od negdje Splita do Sinja,kada smo išli na jedan susret frame. Sjećam se da smo došli do mjesta Dicmo(a da nismo znali da smo tamo)i u neko gluho doba noći ugledali s jednog brežuljka crkvu te u taj čas radosno zaključili da smo u Sinju,ali kad smo došli do te crkve,ona zaključana,a nama tip na benzinskoj kaže da još imamo još puuuuuuuno kilometara za pješačit Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: uto 16 svi 2006, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad ne znam je li ovo za tu,ali ipak ću.

Kada sam 2001. bio u Velikoj Britaniji, na putu iz koledža počelo mi se kakati. Ali odlučio ići ja u shopping,malo vidjet po gradu šta ima za kupiti.
Došao sam u video trgovinu i toliko sam se previjao jer mi se jako...znate šta! Shocked Užasno mi je bilo. I onda nekako dođem doma(a morao sam još ići i do stanice i sići na zadnjoj pa još hodati do kuće,i dođem pred kuću,a ono nemam ključ jako sretan (moja domaćica je bila na poslu)...što sad! Rolling Eyes
I nekako sam ušao u dvorište,pa sam sjedio pred stražnjim vratima.
Al' su me gledali u čudu kad su došli ona i sin! Shocked Embarassed

Zadnja promjena: Srki; uto 16 svi 2006, 21:30; ukupno mijenjano 1 put.

Srki

PostanoPostano: uto 16 svi 2006, 21:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo još jedne.

Bilo je to,čini mi se,pretprošle godine. Ljeto. U Omišlju na Krku.
Moj kum je nešto radio na jedrilici i zadužio sestru i mene da jedrilicu držimo za kraj (jer je bila kraj jedne visoke stijene tako da se sa stijene moglo raditi,jer je jedrilica visoka),a čime,nego sa nogama. Laughing Laughing Cool

Naime,sestra i ja smo se držali jednom nogom na jedrilici,a jednom na obližnjem kamenu. Moja sestra je izdržljiva i jaka pa je uspjela,a ja

utapa se PLJUS!!!

Sav sam bio mokar. Još sam bio odjeven. I sa cijelom robom u more...ni bilo nimalo ugodno pri prvom dojmu...ŠOK!!!
Nekako sam se dovukao do obale i onda se obrisao,omotao ručnicima i do kuće rođaka. Sva sreća da je drugi rođak bio s autom dole.

Kad se sjetim toga buhahahaha buhahahaha buhahahaha , valjalo je i to isprobati! utapa se

MARIJA

PostanoPostano: sri 17 svi 2006, 10:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bilo je to vrijeme kad sam imala mliječne zube...i išla sam sa mamom kod zubara. Surprised nisam željela otvoriti usta Mad pa su doktorica i mama samnom morale utrošiti podosta vremena na pregovaranje Rolling Eyes
onda se mama dosjetila Exclamation :"AJDE MARIJA,OTVORI USTA,MAMA ĆE TI KUPITI FRUTEK."(te sam sokove obožavala)
I tako sam ja otvorila usta,ali-ne dovoljno,pa mi je doktorica rekla:"MALO VIŠE OTVORI USTA." Surprised Surprised A ja sam joj onda odgovorila: "DOSTA SU OTVORENA ZA JEDAN SOK" Laughing Laughing Shocked

banana

PostanoPostano: čet 18 svi 2006, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh Rolling Eyes ...
SHKM
Nakon mise sa par prijateljica otrčala sam do WC jer mi se užasno ''piškilo'' Rolling Eyes ... Kako je većina Wc-a bila zauzeta uletjela sam u onaj za invalide !!! Kako nisam željela nekome (kome je WC namjenjen )oduzeti ''mjesto'' sve sam obavila velikom brzinom Laughing Laughing ...
Kada sam došla do našeg busa shvatila sam da mi nema šala kojeg sam dobila dolasom na susret Shocked Mad ... Bilo bi mi žao da sam ga izgubila tuzan ... Pa sam ne razmišljajući, trčećim korakom krenula prema onome WC-u imajući u glavi samo jedan cilj ; pronaći izgubljeni šal Wink ... Trčeći sam zaobilazila ljudove... Putem sam se zabila u jednog dečka iz ćijeg se pogleda dalo iščitati ; ''Ti si luda!!''...
Došavši do onog moga famoznog WC-a polako sam otvorila vrata... Unutra je bilo mraćno ali sam na podu ugljedala svoj šalić !! Na njemu je bio nečiji otisak cipele...Hehe, al sam ga našla hej !! Biti će da sam ga u onom mraku umijesto na torbu stavila na pod Rolling Eyes !! Sa šalićem sam istim takvim šprintom krenula natrag prema svojemu autobusiću... Misija je bila izvršena ; šal pronađen...

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: čet 18 svi 2006, 21:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srkić, Srkić buhahahaha buhahahaha

Kada smo kod zubarskih priča, sjetio sam se kada sam ja išao prvi puta kod zubara. Bio sam možda prvi osnovne, ako ne i mlađi. Moja zubarica mi je popravljala neki zub i znam da me je jako boljelo, a ona baš nije imala milosti, niti je bila ugodna, uvijek je bila nervozna i galamila. I tako smo nakon silnih bušenja i natezanja oko otvaranja usta došli do onoga "Sad isperi i ispljuni", vodu sam odmah našao ali kako nisam znao gdje ispljunuti, ipak sam bio prvi puta kod zubara, ja sam sve ispljunuo na moju zubaricu. Joj da ste vidjeli kako je glamila i švikala, ha, ha, ha, isplatilo se. buhahahaha buhahahaha A tek njezina faca. Wink buhahahaha

Bog moj i sve moje.
magivek

PostanoPostano: čet 03 kol 2006, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehehe... sjetih se ja jednog svog bisera s faksa... Imao ti ja grcki. I stvarno sam se trudio bit aktivan, tako da me profa, inace nasminkana, zrihtana damica sa stiklicama, suknjicom na faltu, bluzicom i kofericem, znala poimenice...
Dogodilo se to, da se bas na tom predavanju nasao i neki umjetnik iz Varazdina, koji se mucio s njemackim i tako smo mi brbljanje nastavili hrvatski...
Stojimo mi i zezamo se, kad odjednom cujes: bum! Ja se okrenem, kad ono profa iz grckog stoji ko zapanjena, koferic na podu a ona otvorila usta od soka i bulji u mene. "Pa, gospodine Baoticu, sto vi to pricate, ja ne kuzim nista...!" "Nista, profesorice, malo vjezbam svoj maternji jezik." Sad ti ona u jos vecem cudu promuca: "Pa...kako...pa nije moguce, pa vi ste uvijek savrseno prevodili...pa...ne bi nikad rekla..." Pokupi se ona i ode, a meni izleti na hrvatskom: "Nije sve svabo, sto na svabu smrdi!"...
little_angel

PostanoPostano: ned 03 pro 2006, 12:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo jedne vrlo svježe anegdotice.. Embarassed Jutros poslije mise, išla sam s mamom kupit cd od obitelji Božić koja je pjevala na misi. Inače, ko još nije čuo, obitelj koja ima 13-ero djece, i predivno pjevaju. I tako ja nadobudna biram s mamom koji ćemo od tih tri različitih cd-a što su prodavali. Na jednom piše Božićne pjesme, pita mama oćemo taj, a ja rekoh da imamo dosta Božićnih pa bolje onda neki drugi. Ali pogledala ja i druge kad i na drugima piše nešto Božić cd 1, cd 2, pa sam počela mami objašnjavat kak su zapravo na svim cd-ima Božićne pjesme. Čak smo u to uvjerili i jednu prodavačicu... Razz I tako smo svejedno odlučili kupiti jedan taj s "Božićnim pjesmama". Eh, da bi meni onda sinulo da se obitelj zove - Božić... Laughing Laughing Laughing E koja sam ja plavusha, a pred svima ja vičem da su sve Božićni cd-i Rolling Eyes Hm..i došli mi doma sa cd-om na kojem piše Božić, ali ne i sa cd-om sa Božićnim pjesmama

prvi znaci su pobjedi
kicho_kc

PostanoPostano: ned 03 pro 2006, 15:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
Putem sam se zabila u jednog dečka iz ćijeg se pogleda dalo iščitati ; ''Ti si luda!!''

a znači ti si ta cura.. hehe zezam se...

http://stepinackc.blog.hr/
Ne, ja stati neću
U Tebi sam našao sreću,
U Tebi ja vidim spas,
Dobri Bože naš!
elninjo7

PostanoPostano: sub 28 srp 2007, 9:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

daj ajde pišite anegdote meni ništa ne pada na pamet a znam da sam se iskida buhahahaha kad san čita.

"Ne boj se, Jakove, crviću, Izraele, ličinko ja sam pomoć tvoja-riječ je Jahvina-
Svetac Izraelov tvoj je otkupitelj"
Iz 41,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.