HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 21 ruj 2017, 5:10. Pogledaj neodgovorene postove
ANEGDOTE - zašto baš meni?!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sv.Franjo legenda

Spol: muško
PostanoPostano: sub 28 srp 2007, 11:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobru si temu izvukao... Very Happy Very Happy
evo jednu od mog prijatelja...
Njih su četvorica braće a najmlađeg od 4 god. su naučili pogrešno šta znače neki izrazi (glup-nešto pozitivno) (dobar- da je nešto loše)....
I jednom njihov tata silazi niz stepenice a mali ko iz topa izvali!
Tata jesi se lijepo obrijao ko "totalni kreten" luda baba Very Happy Very Happy Very Happy

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
barby

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 13 kol 2007, 10:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto da podijelim s vama jednu "tragediju"iz mog djetinjstva..ja sam bila živahno dijete i moj tatek je uvijek bio prisiljen trpjeti moje reznorazne bedastoće..mislim kaj se tiče igranja...obožavala sam kad bi me onako bacao u zrak,to mi je bilo super..pa sam ga uvijek time davila..imala sam tad 4 godine i bacao stari mene tak u zrak..sjedio na kauču koji je imao drvene naslonjače za ruke..i malo je fulao,pa ja pala na naslonjač... Laughing ...i dobila jedan lijepi gips na ruci... Smile ....kao što pretpostavljate,više mi to nije bilo fora....

Stvoreni smo da bismo voljeli:sva je draž življenja za one koji vole.Budite radosni,neustrašivi!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
klara

PostanoPostano: pet 17 kol 2007, 19:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako sam danas in the mood za pravljenje kolača,
prisjetih se jednog neugodnjaka otprije ...

kad je moj potomak bio u u 1. razredu osnovne škole,
dođem u školu i nasmije mi se učiteljica:
"ooooooooo, stiže mama koja peče kolače kaj se zliju" ...
ostadoh Shocked Confused i žena mi zatim pojasni:
učili su geometrijska tijela,
i zadala im je da nacrtaju bilo koji predmet u obliku valjka ...
i misli moje dijete, misli, al nikako da smisli ...
vidi ga da se muči i kako bi mu pomogla veli:
"ma znaš, sigurno ... kojeg oblika je ono čime mama razvalja tijesto za kolače?"
dijete i dalje grunta, učiteljica će:
"ma znaš kad zamijesi tijesto i onda uzme to da ga razvalja..."
a dijete slegne ramenima:
"al kad moja mama peče samo one kolače kaj se zliju!"

Mr. Green Mr. Green

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 30 kol 2007, 14:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo jedne od jučer...

idem ja doma iz škole ( ne pitajte kaj radim pod praznicima u školi) i mama me nazove da se požurim doma, i ja se požurila, a pošto je ulica u kojoj živim trenutno in construction, cijela je puna rupa, te za kanalizaciju, plin, vodu i kaj ja znam sve ne....a iskop za kanalizaciju ide baš isdpored moje ograde,i sad ja u žurbi, neda mi se koračati do vrata po tom blatu i8 idem ja kroz lesu koja mi je na daljinsko upravljanje,ali može se otvarat i ovak kad je isključeno daljinsko upravljanje, i sad kak imamo postavljene tlakavce do lese je jedan red tlakavci ostal a ispred toga rupa od 30 cm širine i stanem ja jednom nogom na rubnjak, a drugom na taj red tlakavci i probam otzvoriti lesu,ali nemrem..i ništ mislim si ja..bum se pomaknula koji cm desno i prešla prek ograde ( to mi nije strano) ali kak sam se jednom nogom vraćala na travu poskliznula sam se i upala u rupu duibine cca 1 i 20....koji neugnjak...a ulica puna tipova....srećom, samo sam se ogrebla poo nozi,natukla ruku i sredila malo koljeno....ništ strašnoga Wink

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
tkoko

PostanoPostano: čet 06 ruj 2007, 22:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dobro je da nisi teze nastradala

ja cesto bubnem rijecima npr. drzim katehezu koja zavrsava odricanjem od zla i sotone... (kao prije krstenja) to je jako ozbiljan i vazan dio a ja procitam: Odrices li se sotonike? a kaj je najbolje niti nisam skuzila te se nisam niti ispravila...

ovo je jedna iz osnovne skole: bila sam jedna od najaktivnijih na vjeronauku i cesto bi vlč. mene pitao odg kada drugi nebi znali. i jednom on prica i prica i upita kako se zove pokret koji ujedinuje sve krscane a ja kao iz topa (naglas) Ateizam! rajcica

...
Pa da mi je i dolinom smrti proći,
zla se ja nebojim, jer ti si sa mnom.
Tvoj štap i palica tvoja
utjeha su meni.
...
molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva
little_angel

PostanoPostano: čet 13 ruj 2007, 15:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo jedne friške Cool

Prekjučer sam išla s mamom i sestrom u mercator (znate, to vam je onaj vejiki dućan sa puno hrane Laughing ). Kad smo došli do kase, sestra i ja stavljale smo stvari u vrećice, dok je mama plaćala. I tako ja stavljam stvari, i odjednom mi se u ruci stvori neki snop vrećica. Pitam ja sestru pa kaj je mama ovo kupila (misleći da su to one vrećice za smeće...), sestra kaže da nema pojma, i ja stavim to u naše vreće... Kad me prodavačica čudno pogledala, i kad mi je mama rekla da ostavim to, da su to njihove vrećice (znate onaj snop vrećica što uvijek stoji iza kase), shvatila sam da sam upravo ukrala vrećice iz dućana Laughing Onda sam se jako Embarassed Embarassed i doslovno pobjegla van od srama zeleni zeleni zeleni

Plavusha navijacica

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
kike_ri

PostanoPostano: čet 13 ruj 2007, 16:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a evo jedne od nedavo.. mi framasi za malu gospu bili smo na pizzi. nas jedno 20ak.. zauzeli pola restorana.. i tako dok smo cekali pizzu, sokovi su vec dosli, odlucili smo zaigrati jednu igru.. i sve je bilo ok dok ja nisam pocela mahati rukom i prolila cilu casu svoga soka po stolu.. ma dobro, ok, svima se zna desit.. no kad sam isla brisati stol (s krpom po koju sam morala ici u kuhinju), prolila sam i sok od frenda koji je sjedio pokraj mene.. mislim da reakciju svih prisutnih mozete zamislit.. svi su uzeli svoje sokice u ruke i nisu se odvajali od njih.. ahh...

Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

upravo sam čestitla rođendan frendu kojemu zapravo i nije rođendan.Laughing Embarassed Laughing Laughing Embarassed Laughing ...ko na pan reklami....Laughing Embarassed Laughing

M-o-S

PostanoPostano: uto 23 lis 2007, 19:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5rich napisa:
upravo sam čestitla rođendan frendu kojemu zapravo i nije rođendan.Laughing Embarassed Laughing Laughing Embarassed Laughing

lol ... i meni je jedna osoba danas čestitala rođendan,a nije mi rođendan.. Laughing

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
majče

PostanoPostano: čet 25 lis 2007, 18:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh... baš tako... zašto baš meni!?
Kod nas u gimnaziji, na velikom odmoru za užinu donose listnato pecivo... U većini razreda 10min pre kraja drugog časa neko ode da kupi užinu za ceo razred, tako ja u mom, već četiri godine...
I danas sam fino skupila novce za pice, rolnice, šta ko već hoće... I kako smo imali ispravak iz pismenog nisam stigla da sve saberem (koliko čega)...
Otišla i kupila... stvaila kečap onima koji su tražili, i kad sam se vratila u učionicu, kako sam dodavala jednu picu sa kečapom drugarici, pica mi je ispala... help me Naravno morala sam otići po još jednu...
onda me je druga pitala gde je moja pica? a ja sam skužila da nisam dobro upisala (ima dve vrste)... i onda sam se vratila dole po nju, međutima kako se prodala, uzela sam dve rolnice (kako mi je drugarica i rakla da uzmem ako ne bude bilo tih "posebnih")...kad sam se vratila nazad bilo je viška dve rolnice i jedno čokoladno mleko... a ja sam imala manje novaca...
I onda sam skužila šta sam uradila... Embarassed Nisam si napisala da treba da kupim "posebnu" picu, već sam napisala 1 pica i ispod toga 2 rolnice.... tako da kad sam otišla da kupujem, već sam zaboravila ko mi je šta rekao... I za tu drugaricu kupila 1 picu i 4 rolnice... i još jedno čokoladno mleko... rajcica alaj sam kuharica luda baba majko mila alaj sam kuharica rajcica
uh... sva sreća da to pecivo prodaje jedna komšinica, tako da mi je zamenila za novce...
i tako... ako mi se ovo još koji put desi dajem ostavku na mestu blagajnika u razredu...baj baj Ko mi kriv kad sam neopisivo smotana...
buhahahaha

Voliš li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: čet 25 lis 2007, 18:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha

seko,al si zmotana....

angelous

PostanoPostano: čet 25 lis 2007, 19:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

buhahahaha buhahahaha

dobra, dobra..

a još bolje što je meni treba vječnost da to sve pohvatam buhahahaha buhahahaha

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
MARIJA

PostanoPostano: pet 26 lis 2007, 7:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

maloprije sam u liftu jednoj gospođi zamalo voće zdrobila Embarassed ili...što već biješe u vrecici.

http://www.youtube.com/watch?v=B7kcKczSrDo&feature=related
Korisnički profilPošalji privatnu porukuICQ [Vrh]
majče

PostanoPostano: uto 30 lis 2007, 13:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

angelous napisa:

a još bolje što je meni treba vječnost da to sve pohvatam buhahahaha buhahahaha

Rolling Eyes
zašto baš meni? Rolling Eyes Wink

Voliš li me?
Iv 21,17
banana

PostanoPostano: sub 03 stu 2007, 11:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prošle nedjelje sam sa još jednom curom sa frame išla odnesti paket namirnica..
Do te žene nikada prije nismo išli, a smsom mi je rečeno da samo pokucam, otvorim vrata i uđem jer je žena nepokretna te da samo hrabro odem naprijed preko prepreka te odmah počnem pričati o hrani, Trsatu Wink !

Imala sam zapisnu adresu ali kako je to bila zgrada od 25 katova nije bilo lako pronaći pravi stan. Prešvrljale smo nešto po sandučićima i uočivši prezime koje smo tražile otišle na liftom do tog kata.
Kada smo došle do stana sa pločicom na vratima na kojoj je pisalo prezime koje smo tražili nekoliko puta sam zakucala i stisla kvaku kad ono zaključano.Hehe, ja opet za kvaku i ništa, pa malo jače pozvonih...
I na vratima nam se pojavila jedna starija žena ( meni sve nešto čudno jer mi je rečeno da je ova nepokretana ali eto...) Nešto sam počela pričati o frami, Trsatu, pitala sam ju i je li ona gđa XY, je li ona ta trećoredica koju tražimo! Haha, tada je ova pomislila da smo Jehovini svjedoci pa je počela govoriti da ide u crkvu da odemo mi od nje ča, kojoj sekti pripadaju ti trećoredci.. ( a baš sam se dobro nasmijala u sebi Laughing )
Objasnih joj tada neke stvari i svidjelo se očito ženi pa nas je pozvala u svoj stan!
Ispričala nam priča i pričica. Rekla nam je da ima još jedna žena sa XY prezimenom i da je kat iznad..

A dobro, sada barem malo suosjećam sa Jehovama... Wink

Bog moj i sve moje!
5rich
mod team

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e sad..ne znam jel ovo smešno ili tužno...ali..podijelit ću sa vama

U školi imamo ove godine dan jelki, tj svaki razred, profesori i ravnatelj imaju svoj bor koji ukrase kak znaju i umiju,a neutralni promatrači će doći i izabrati najdomišljatija i najljepša tri( prvi dobiva nagradu od 777 kn, drugi 555, a treći 333 kn u razrednu blagajnu)...i moj razred odlučio okiti bor sa lampicama, bordo crvenim mašnicama i ukrasima(nemrem reći kugliacama ) od meda i pčelinjeg voska(budem vam uplodala slike od par,ima preklranih oblika,pogotovo štalica)....a to vam ima prilično lijep miris...i danas nam je ženica koja je radila ukrase donesla...i sad mi gledamo kaj sve ima( od jaslica, anđelčeka, onih konjića, crkvica, srčeka,sunčeka, itd), i dođe jedan kolega iz razreda, i veli joj kak vam lepo ti medenjaki mirišu i pojede jednoga...mi nismo znale dal da se plačemo ili smijemo...veli da su i fini...jel bi on još....da smo mu dale....

Korny

PostanoPostano: sri 12 pro 2007, 21:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, sad kad sam vidjela da mi je ova tema 'narančasta' Laughing , sjetih se da sam pred mjesec dana napravila tešku glupost i htjela to podijeliti s vama pa sam na kraju zaboravila Laughing Rolling Eyes Laughing

Naime, jednog dana hodam ja po Rijeci....trčim s busa prema bolnici do dermatologice na kontrolu....i tak ja idem i idem i dođem do zebre na kojoj je semafor i uredno stanem....međutim, kužim ja da ljudi prolaze pored mene, auta stoje....gledam u semafor i čudim se što se to događa...i tako ja stojim, stojim, ljudi me čudno gledaju....i taman kad sam napravila prvi korak (mislim, ako idu drugi ljudi, zašto ne bi i ja?!), upali se CRVENO svjetlo...!!! buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha Embarassed buhahahaha

no comment Shocked Laughing Laughing

Otvori sva čula - istinu traži,
da vjeruješ u dobro - to svijetu pokaži!
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 04 sij 2008, 14:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kao dijete najviše sam se bojao čike iz aviona! Kad bi mi netko rekao vozi se

"eto čike iz aviona" ja bi svim trkom skace bježao kući... To je bilo predškolsko razdoblje. I danas se sjećam straha ali ne znam zašto sam se bojao jako sretan nemam blage

majče

PostanoPostano: ned 13 sij 2008, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heh, opet ja sa anegdotom Rolling Eyes

Na susretu u Ženevi, bila sam smeštena dosta daleko, pa sam putovala oko 1,5h i presedala
Tako sam krenula posle jedne večernje molitve kući. (Ile, Sike one kad sam vas srela)
Prekoputa mene u vlaku su sedele dve cure iz Poljske. I mi započele priču, i pričale, pričale i pričale. I u svoj toj priči ja nisam izašla u nekom Moržu, već sam produžila dalje za Iverdon... heh kad sam skontala Shocked Onda sam brzo presedala za Lozanu, i tamo čekala oko 1h za Morž Neutral Već sam se pomirila da ću predsilvestarsku noć provesti na najgoroj stanici u Švicarskoj, gde se okupljaju narkomani, i ostala comp (jedina opasna stanica, jer kod njih gotovo da kriminala ni nema)
No onda me je nazvala moja porodica i kasnije došla po mene. Hvala Bogu da su imali moj broj moba, jer da nisu, ne znam gde bih danas bila Rolling Eyes

Voliš li me?
Iv 21,17
neptun01

PostanoPostano: sri 16 tra 2008, 15:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ima jedna anegdota..5rich ju zna..
dogodila se u petak, trebali smo pisat nac ispite iz engleskog..ja zaspao, kasnije se dogovorimo u razredu da umjesto 6 neopavdanih platim 70 kn u raz blagajnu..pouka: ne isplati se duže spavati Very Happy

Tvoj dodir je u meni odagnao bijeg, obnovio zavjet, slomio ponos da ne ostanem, ne padnem dolje (opet). Opet sasušen žeđam za Tobom i večeras, ovaj put zaista obnavljam svoju vjeru spašen u Tvojoj milosti i ljubavi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 19:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo nekaj kaj mi se dogodilo nedavno...pouka..nikad se ne zezaj s imenima...

nedavno je kod mene bila jedna mama curica imenom Orhideja,od maminog bratića kći, ona ima seku Rahelu,koja se trebala zvati Loza(ali ozbiljno,ne zezam se i ne lažem,srećom bilo je pametnih ljudi koji su ih odgovrili), i sad im se rodio brat...i kad je ta mala bila kod mene,nekaj smo se mama i ja razgovarale o dječjim imenima, i skometiram ja da kak su krenuli,malom dat ime Tulipan Laughing Laughing (ne bi bila ja da nekaj je skomentiram), i par dana posle dođemo mi kod njih, i pošto tad još nisu imali ime za maloga,pitaju oni Orhideju kak bi ona htela da se beba zove..a mala ko iz topa: Pa meni se sviđa Petrin prijedlog da se zove Tulipan...meni se smrknulo pred očima, pocrvenila sam ko paprika, i mislila zemljo otvori se majko mila aaa

5rich
mod team

PostanoPostano: uto 29 tra 2008, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

imam još jednu..od danas ujutro

već sam prije negdi napisala da volonetrski radim na radiju,i imam emisiju jednom do dvaput mjesečno...i danas frendica i ja komentiramo državnu matzuru i prosvcijede i za kraj ja želim nešto reći nekaj važnoga i počnem: i još je vrlo bitno za reći,tj važno je znati i muk, tišina,...počnem zamuckivati i izvalim ko oz topa:jkoj ispiravam se,zaboravila sam kaj sam htela reći zaljubljeni eto ti na sad hehehe hehehe
moja suvoditeljica,i cura u montaži su se tak smijale da smo morali podići muziku na dije minute da se smire Laughing Laughing

Anny

PostanoPostano: pon 16 ožu 2009, 17:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uhhhh

mislim da sam i ovdje pitala ima li tko pjesmu "Gospodin Isus upita, što ljudi kažu tko sam ja..."

uglavnom, na jednom forumu sam tražila tu pjesmu i rekla kako ju ja imam ali mi se ne sviđa izvedba. Žena užasno pjeva itd... skoro sam popljuvala ženu
ajme majko

i sinoć mi se javi jena forumašica koja kaže da se samo zbog mene javila i da je ona ta čija mi se pjesma ne sviđe.
Uhh pitam se ja sad! pitam se ja sad!
pokušala sam se izvući; ma sviđa se meni pjesma, riječi su super (što je istina) ali mi je izvedba malo neobična Shocked

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 16 ožu 2009, 17:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anny napisa:
uhhhh

mislim da sam i ovdje pitala ima li tko pjesmu "Gospodin Isus upita, što ljudi kažu tko sam ja..."

uglavnom, na jednom forumu sam tražila tu pjesmu i rekla kako ju ja imam ali mi se ne sviđa izvedba. Žena užasno pjeva itd... skoro sam popljuvala ženu
ajme majko

i sinoć mi se javi jena forumašica koja kaže da se samo zbog mene javila i da je ona ta čija mi se pjesma ne sviđe.
Uhh pitam se ja sad! pitam se ja sad!
pokušala sam se izvući; ma sviđa se meni pjesma, riječi su super (što je istina) ali mi je izvedba malo neobična Shocked

hehe kako je mali svijet Wink

klara

PostanoPostano: pon 16 ožu 2009, 19:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Anny napisa:
uhhhh

ajme majko

sori, al moram: buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha buhahahaha
obično se takve stvari meni dogode ...

hehe, znam komentar, jer sam ti mailala to što si tražila ... Wink Laughing

e, sad: to pjevaju Fidesi ...
razmislja ... što znači ... mislioc Cool

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.