HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 30 svi 2020, 6:13. Pogledaj neodgovorene postove
Idemo na MODRAVE!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
.bubamara.

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 03 srp 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ove godine sam planirala iƦi na Modrave, ali evo igrom sluĆØaja ipak ne mogu... neÅ”to Å”to me toliko bode u oĆØi je granica zavrÅ”ene srednje!!! MOLIM??? to znaĆØi da premda upravo sada imam 18 i pol godina ipak ne bih mogla na Modrave... ne znam, al ova granica meni nema ni najmanjeg smisla... koliko je samo srednjoÅ”kolaca koji su itekako svjesni kamo bi to iÅ”li, zrelih razmiÅ”ljanja i potpuno spremni za takav kamp i žalosno je da se takvima samo zbog nezavrÅ”ene srednje ne dopusti tak neÅ”to... mislim da bi puno bolje bilo da je dobna granica 16 godina ili ako veƦ mora biti "malo viÅ”e godina" onda 18 godina (nikako (ne)zavrÅ”etak srednje), ali da se dopusti i mlaĆ°ima ukoliko imaju punoljetnu osobu koja bi odgovarala za njih...

molim vas - RAZMISLITE O OVOME za sljedeƦe ljeto!!!
jer samo ja znam 4-5 osoba koje nemaju 18, a itekako bi mogle sudjelovati na Modravama i time joŔ viŔe obogatiti svoj život.... Wink

pozdrafĆØek!

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 10:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.bubamara. napisa:
ove godine sam planirala iƦi na Modrave, ali evo igrom sluĆØaja ipak ne mogu... neÅ”to Å”to me toliko bode u oĆØi je granica zavrÅ”ene srednje!!! MOLIM??? to znaĆØi da premda upravo sada imam 18 i pol godina ipak ne bih mogla na Modrave... ne znam, al ova granica meni nema ni najmanjeg smisla... koliko je samo srednjoÅ”kolaca koji su itekako svjesni kamo bi to iÅ”li, zrelih razmiÅ”ljanja i potpuno spremni za takav kamp i žalosno je da se takvima samo zbog nezavrÅ”ene srednje ne dopusti tak neÅ”to... mislim da bi puno bolje bilo da je dobna granica 16 godina ili ako veƦ mora biti "malo viÅ”e godina" onda 18 godina (nikako (ne)zavrÅ”etak srednje), ali da se dopusti i mlaĆ°ima ukoliko imaju punoljetnu osobu koja bi odgovarala za njih...

molim vas - RAZMISLITE O OVOME za sljedeƦe ljeto!!!
jer samo ja znam 4-5 osoba koje nemaju 18, a itekako bi mogle sudjelovati na Modravama i time joŔ viŔe obogatiti svoj život.... Wink

pozdrafĆØek!

Poslato voditelju Modrava 2006.
E da. Mala informacija.
Bus je poskupio na 138 kuna u jednom smjeru.
Sve u vezi buseva i Draga imate na mom blogu.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 14:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davor nam vrijedno skuplja informacije... Wink
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
gogo6ak

PostanoPostano: sri 05 srp 2006, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi u kojem terminu vi idete na modrave 2006?

ja sam na modravama od 6.08. - 20.8.

nadam se da cu nekoga upoznati iz ovog foruma.

pozdrav svima.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 06 srp 2006, 5:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam od 14 do 16.7 možda do 21.7 i od 11 do 27.8.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 13 srp 2006, 13:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

6ak piŔe:

Ja sam tamo u:
06.08. - 13.08.
i
13.08. - 20.08.

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
davorseljan

PostanoPostano: čet 13 srp 2006, 13:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, lipi moji.
Pripreme su u punom jeku.
Sutra u jutro iz Zagreba kreƦe pred grupa i animatori za prvu grupu koja dolazi u nedjelju 16.7.
Neki se veƦ vraĆØaju u nedjelju tako da Ʀete prvi izvjeÅ”taj o tome dobiti tjekom slijedeĆØeg tjedna.
Sada oĆØekujem da mi pater Luka poÅ”alje i prvu poruku za sudionike Modrava. VeƦ je tradicija da pater Luka napiÅ”e par rijeƦi sudionicima kampa koji je on pokrenuo.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 24 srp 2006, 11:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo.
Ja se vratio na 12 dana u Zagreb tj u civilizaciju.
Na Modravama je genijalno tako da sve koji se joÅ” premiÅ”ljaju dali iƦi ili ne iƦi preporuĆØam ono prvo. Krenut.
JoÅ” traju prijave i ima slobodnih mjesta tako da vas sve pozivam na ne zaboravni tjedan dana.
JuĆØer pri odlasku prve grupe, suze su tekle u potocima.
Sada je druga grupa dolje, a ja se vraĆØam na Modrave 5.8.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 24 srp 2006, 20:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Obavijet.
U ĆØetvrtak naveĆØer imat Ʀu termin prvog susreta Modravljana na H-epicentru.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pet 28 srp 2006, 11:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvi susret Modravljana je u nedjelju 10.9 u Krapinskim toplicama.
Raspored i naĆØin prijave su na mom blogu.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 06 stu 2006, 11:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Susret Modravljana u SKAC-u u Zagrebu je u subotu 25.11.2006.
Svi ste pozvani.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 08 svi 2007, 13:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi prijatelji!

Studentski katolicki centar Palma (SKAC Palma) vas obavijestava da Ʀemo ovoga ljeta proslaviti peti mini-jubilarni roĆ°endan kampa za mlade Modrave. U trajanju od sedam dana, izmeĆ°u 1. srpnja i 2. rujna, izmijenit Ʀe se 9 grupa od sedamdesetak studenata i mladih ljudi iz svih krajeva zemlje i inozemstva. Sveukupno Ʀe na Modravama boraviti sedamsto mladih ljudi u Å”atorskom naselju podignutom uz morsku obalu na rtu Ovanj.

Kamp je predviĆ°en za sudionike starosne dobi od 17 do 30 g . (donja granica: upisan treƦi razred srednje Å”kole). Ukoliko planirate organizirati dolazak veƦe skupine mladih iz vaÅ”e biskupije/župe, molimo vas da nam se javite do poĆØetka lipnja, kako bismo vam prije poĆØetka redovnih prijava rezervirali mjesta u željenim terminima. Posebno istiĆØemo pogodnost termina od 1. do 15. srpnja za grupe srednjoÅ”kolaca i mlade radnike.

Razlika u odnosu na proÅ”lu godinu je da je cijena tjednog boravka 250 kn (za zaposlene 350 kn). Prijave poĆØinju 4. lipnja, a sve pojedinosti bit Ʀe obznanjene na naÅ”oj web stranici (www.skac.hr) krajem svibnja.

Molimo vas da ove informacije proslijedite svima na vaÅ”oj mail listi koji bi mogli biti zainteresirani za projekt. TakoĆ°er, ako imate kakav konkretan prijedlog, ne ustruĆØavajte se predoĆØiti nam ga.

Od srca hvala i svako dobro u Kristu Gospodinu!

Hrvoje Mravak, Skac Palma
koordinator projekta ā€žModrave 2007.ā€œ

P.S. SKAC je mala udruga i svake godine imamo financijskih poteÅ”koƦa pri postavljanju kampa na noge. Ako ste u moguƦnosti i na taj naĆØin suraĆ°ivati s ProvidnoÅ”Ć¦u, molimo vas da nam pomognete svojim novĆØanim prilogom (ili na neki drugi naĆØin). Uplatiti mozete RBA: 2484008-1500146100. Nema beznaĆØajnog iznosa!

U radu je spas.
Jole

PostanoPostano: pon 14 svi 2007, 16:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam neki dan dobio mail s prezentacijom o modravama i slikama od prosle godine...
ja sam zainteresiran, ajmo ljudovi, sigurno vas jos ima koji biste zeljeli ici, zar ne?
ajmo napraviti popis onih koji zele ici, pa ukoliko se i ostvari ta zelja, da pokusamo biti u istoj grupi Wink

1. Jole

"Gdje ti je blago, ondje Ʀe ti biti i srce" (Mt 6,21).
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 15 svi 2007, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jole napisa:
ja sam neki dan dobio mail s prezentacijom o modravama i slikama od prosle godine...
ja sam zainteresiran, ajmo ljudovi, sigurno vas jos ima koji biste zeljeli ici, zar ne?
ajmo napraviti popis onih koji zele ici, pa ukoliko se i ostvari ta zelja, da pokusamo biti u istoj grupi Wink

1. Jole

Ono Å”to mogu napisati je da pripreme za 5-tu sezonu Modrava su u punom tjeku. Ovaj vikend na animatorsko more ide druga grupa animatora koja Ʀe animirati ove sezone.
4. lipnja kreƦu prijave.
Sada, ako želimo iƦi orgarnizirano tj svi zajedno trebamo se dogovorit za termin i broj osoba koji bi iÅ”ao. Za grupe prijave traju do 3.6.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: čet 31 svi 2007, 6:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prijave za Modrave 2007 kreƦu u ponedjeljak 4. lipnja i traju do petka 22. lipnja.
Prvi termin je 1 srpnja, a zadnji 26 kolovoza, ukupno 9 termina.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 27 lip 2007, 6:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JoÅ” nije kasno da se prijavite za Modrave 2007.
Last minute prijave su za slobodne termine:
15.-22.7. te 26.8.-2.9.
(oni koji baÅ” nikako ne mogu u ova dva termina, mogu se prijaviti za 12.-19.8.)
Odsada se uplaƦuje iskljuĆØivo putem žiro-raĆØuna!
Sve informacije na www.skac.hr

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: ned 01 srp 2007, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ove godine orgarniziraju se na Modravama, duhovne vježbe.
Godine nisu važne, Važno je samo da možete prihvatiti boravak u kampu tjedan dana.

Cijena je 350 za radnike, i 250 za studente.
Moja preporuka ja da doĆ°ete u Å”to veĆØem broju.
Ja sam bio proŔle godine i bilo je predivno.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 10 srp 2007, 13:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lipi moji.
Kako doznajem svi su termini puni.
Ove godine je 5 godina Modrava.
Svima koji idete želim dobar provod.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 16 srp 2007, 10:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dolaskom predgrupe u ponedjeljak 9. srpnja poĆØele su ovogodiÅ”nje pete po redu Modrave. U Ʀetvratk sam se i ja pridružio toj grupi i ostao do nedjelje. Slike Ʀe biti objavljene na mom blogu do srijede.
Do subote naveĆØer kamp je bio spreman za prihvat mladih koji su tjedan dana doluĆØili ljetovati na Modravama. Na misi koja je bila u masliniku pater Musa je zahvalio svima koji su bili u pred grupi.
Svi termini su popunjeni tako da Ʀe se do 2. rujna.
Ukupno se oĆØekuje oko 400 mladih podjeljenih u 7 grupa.
U nedjelju popodne prva grupa je doŔla i oni su trenutno tamo. Kako dozajem svima je dobro, fenomenalno im je.
Na kraju red je da se i ekipe koja zaslužna za Modrave 2007 predstavi:
Glavni koordinator, doslovce cijeli posao je sam odradio je Hrvoje Mravak. On Ʀe biti dolje cijelo vrijeme izizev jednog tjedna kada Ʀe otiƦ na zasluženi odmor.
Tu je i pater Ivica Musa koji je bio tu kada je neŔto zaŔtekalo.
Obitelj MeÅ”in Ʀe cijelo vrijeme zajedno sa Hvojem i kuharicama biti tamo.
Ove godine za kuhinju su zadužene vrijedne ruke kuharica Mirjane MeŔine, Tereze i Marije.
Animatora Ʀe biti kako dozajem oko 50, ĆØak Ʀe neki morat zbog viÅ”ka preĆØi u sudionike.
Svakako ove godine to Ʀe biti najbolje Modrave i meni je osobno žao Å”to radi posla neƦu biti dolje sve do zadnje grupe kada bi ako Bog da otiƦ.
Sve njih pogotovo osoblje koje Ʀe biti dolje preporuĆØam ih u VaÅ”e molitve.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 24 srp 2007, 14:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DogaĆ°aju se ĆØuda u mojoj ustanovi.
HVALA BOŽE.
Kada sam danas spomenuo novoj Å”efici da idem na duhovne vježbe na Modrave bila je oduÅ”evljena i naravno da me je opet podržala da svakako odem. Kako u tom terminu imam i godiÅ”nji svakako Ʀu otiƦ na te duhovne vježbe.
HVALA TI BOŽE NA NOVIM Å EFOVIMA I NOVE DJELATNIKE MOJE USTANOVE KOJI SU KATOLICI I KOJI NE RADE PROBLEMA OKO ODLASKA NA VJERSKA DOGAƐANJA VEƆ IH PODRŽAVAJU.

U radu je spas.
križar og

PostanoPostano: pon 06 kol 2007, 11:46
PostNaslov : Modrave 2007
Citiraj i odgovori

ProÅ”li smo tjedan bili na Modravama! bilo je zaista prekrasno! bilo nas je oko 80 u kampu,od toga 30 iz gospiƦko-senjske biskupije! Duhovnici su nam bili vlĆØ. Tomislav RogiƦ iz Ogulina i vlĆØ. Zoran GrgiƦ!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 5:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” mi je drago da Vam je bilo dobro.
Ja Ʀu ako u tom terminu ne bude kakav festival duhovne glazbe ili kakav koncert duhovne glazbe na Modrave 26. kolovoza.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: uto 21 kol 2007, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo koji ste bili na ovogodiŔnjim 5 po redu Modravama, kako vam je bilo.
Jako je malo pisano o ovoj sezoni.
Kako znam bit Ʀe nekih promjena.
Najavljeno je da Mravak viÅ”e neƦe vodit projekt nego bi on prema zadnjim informacijama bio koordinator svih projekata u SKAC-u u Zagrebu i da bi Modrave 2008 trebao preuzeo netko drugi.,
InaƦe svake godine sam na Modravama, proÅ”le godine sam bio zabavni animator.
Ove godine zbog posla sam bio u predgrupi i možda, ako bude sve u redu, idem na Duhovne vježbe koje Ʀe vodit pater MaslaƦ i ostajem na raÅ”ĆØiÅ”Ć¦avanju kampa.

U radu je spas.
anomar

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 22 kol 2007, 21:23
PostNaslov : modrave
Citiraj i odgovori

ma modrave su zakon!!! evo da se pohvalim, ja i krizar og smo bili animatori, i upoznali smo puno novih, dragih, dobrih ljudi... bilo nam je predivno i naravno jedva cekamo iducu godinu!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: uto 28 kol 2007, 12:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jako sretan hop Eeej, ljudi, MODRAVE SU ZAAKOOONNNN!!! jako sretan veseo jupi eeehaa aaa
Stvarno imam fenomentastiĆØno iskustvo s ovogodiÅ”njih Modrava jako sretan U terminu u kojem sam ja iÅ”ao (19.-26.8.) bilo nas je pedesetak sveukupno Smile Prije mog termina, priĆØali mi mnogi o svojim iskustvima, hvalili Modrave itd., al ja ko nevjerni Toma, bio sam nekako skeptiĆØan i nisam znao Å”to oĆØekivati... I nakon tjedan dana provedenih dolje, mogu reƦ da mi je sad potpuno jasno odakle ljudima toliko oduÅ”evljenja i radosti kad se priĆØa o Modravama jako sretan jako sretan jako sretan Biti tjedan dana odsjeĆØen od svijeta, civilizacije, živjeti u maloj zajednici, dijeliti s njima sve, doživjeti preko njih i preko predivne netaknute prirode blizinu Božju, prati zube i posuĆ°e u moru, biti bez struje, novina, buke prometa... zbilja neopisiv doživljaj i iskustvo... jako sretan ImaÅ” dovoljno vremena smirit se, osluÅ”kivat zvukove izvana - Å”um vjetra, valova, skakavce, a joÅ” viÅ”e osluÅ”kivat zvukove iznutra, uƦi u dubinu vlastite duÅ”e, susresti dragoga Boga, puniti duhovni akumulator... stvarno neÅ”to izvanredno... srce Bogu hvala Å”to sam imao tu milost biti na Modravama, Å”to sam imao prilike "klesat" se iznutra, upoznat i prihvatit sebe onakvog kakav jesam moli Doživio sam blizinu Božju koja me dotaknula i potaknula na neprestanu i ustrajnu borbu kroz život... jako sretan

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.