HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 5:53. Pogledaj neodgovorene postove
Idemo na MODRAVE!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Niko II Poznat

Spol: neodređen
PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 13:17
PostNaslov : Idemo na MODRAVE!
Citiraj i odgovori

sunce moje malo MODRAVE 2004. sunce moje malo

ide li tko?

dal je tko bio?

kako je bilo?

i sve ostalo što ide uz to!?

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zoki

PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 16:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a da budeš malo određeniji?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIM [Vrh]
majuska

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 01 lip 2004, 16:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zoki napisa:
a da budeš malo određeniji?

skroz je jasan! Modrave su opcenarodno poznati ljetni tzv. kamp za mlade na kojem mladi mole i rade (tj. sudjeluju u izgranji naselja) i sve to uz razne radionice i zabavu... Zeno, kak nisi cula za to?!

ja nisam bila, al sam ful htjela ic ove godine s curama s faxa, al je to ocito propalo... smrc tužan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: pet 04 lip 2004, 13:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Modrave su zakon! To je kao zivot na pustom otoku koji te ocvrsne sam tak! Mene je sokiralo kad sam prvi put dosla i trebalo mi je da se priviknem, ali kasnije mi je puno toga bilo bolje! Skuzis koliko je u zivotu zaista bitnih stvari a koje su one koje su tu sam da je lakse, a opet bez njih se moze!
Dakako more je cisto i tako je lijepo da se zaista i uzrad kojeg imas toliko odmoris!
Meni je bilo zakon pa cu izgleda i ove godine od 4. 7. pa do 11. 7. bit tamo sa svojima iz zupe!!!

U biti jedva cekam more!!!! Cool sunce moje malo hop

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Niko II Poznat

PostanoPostano: uto 08 lip 2004, 8:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
U biti jedva cekam more!!!! Cool sunce moje malo hop

ma da?!

ko ne?!

uf - još malo!!!

i onda skok pa zaron, malo plivanja, malo ronjenja pa na barku i sve to dok te sunce grije sunce moje malo

a navečer kupanac u sumrak dok sunce ne ode

i onda tulum
spava
sutra dan sve ispočetka Smile jako sretan

"`ko sam pije sam će i umrijeti"
cvjetkus

PostanoPostano: pet 11 lip 2004, 21:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

upravo je to čar cijelog ljeta-ići na more i provest dan kao što je Niko opisal jako sretan

jos malo pa ću i ja tako jako sretan

o tim modravama vec dugo slusam, i moram priznat da mi je sve na drugo uho izlazilo van Embarassed , al ne znam zasto, al smo ove godine vec dogovorili da idemo, i to isto pocetak osmog mjeseca, pa mozda se i vidimo Niko, ha? Wink jako sretan

meni su te modrave, tj. kaj se tam zaprav i kolko radi, koliko je to pusto, kak dan izgleda,...,sve mi je to apstraktno, i to mi se svida,...ono, nešta novo + sa starim prijateljima = dobar provod, nebre biti drugačije jako sretan
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: sub 12 lip 2004, 23:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ekipo.
Sve informacije o Modravama možete dobiti na
www.skac.hr
Tamo ima puno toga o ovom kampu pa čak i slike od prošle godine.
Svatko tko ode neće požalit.
Modrave su ZAKON i ako imaš priliku odite.
I ako nemaš s kim odi sam tamo ćeš več nači društvo.
Neče ti biti dosadno jer cijelo vrijeme je program. Program nije naporan. Naravno ima svega. Najviše sunce moje malo .
More je cisto.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 18 srp 2004, 13:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja ću dolje kako sada stvari stoje od 8 do 15 kolovoza. Pokušat ću molit za raniji termin.
Moram priznat da mi termin baš ne odgovara jer odmah ulijećem u petu brzinu. Počinju pripreme za novu sezonu.
Jedva ćekam da krenem. Kolegica kojoj sam pomagao oko ispita obečala mi je povratnu kartu za nagibni vlak. U tom slučaju idem do Šibenika a onda na bus. Vrijeme dolaska i povratka mi odgovara jer u Šibenik dolazi u 11.55 a vraća se u 16.50. Ima samo 135 mjesta.

U radu je spas.
cvjetkus

PostanoPostano: ned 18 srp 2004, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nije da te zelim obeshrabriti, ali tesko da ces dobiti raniji termin- oni su u potpunosti popunjeni sa listama cekanja ako tko odustane, guzva je totalna!

mi smo nazalost zeznuli u prijavi, tak da smo na listi cekanja i kako stvari stoje mislim da nece biti niceg od modrava ove godine ( za mene place )

svi koji idete-sigurna sam da cete se super provesti Wink jako sretan

p.s. sjetite se i nas koji cemo biti u kontinetalki jako sretan
davorseljan

PostanoPostano: ned 18 srp 2004, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovih dana ću se čuti sa Katarinom koja je dolje i molit je da stavi fotke na SKAC-ovu stranicu kako je bilo dogovoreno.
Kako je bilo predviđeno slike sa Modrava trebale su se na stranicu stavljati svaki tjedan ali kako doznajem web stranica i dalje kasni.
Isto tako doznajem da za neke termine povremeno se stvori mjesto. Nazovi SKAC i raspitaj se.

U radu je spas.
cvjetkus

PostanoPostano: pet 13 kol 2004, 20:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eto, ljudici se trenutno super zabavljaju na modravama...al upucuje lijepe pozdrave svima nama u kontinentalki jako sretan

sjetili su se i nas hop hop hop

samo jos da dodu kuci i napisu kako im je bilo.... a kako nego sunce moje malo Wink

uskoro....
davorseljan

PostanoPostano: pet 20 kol 2004, 23:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cvjetkus napisa:
eto, ljudici se trenutno super zabavljaju na modravama...al upucuje lijepe pozdrave svima nama u kontinentalki jako sretan

sjetili su se i nas hop hop hop

samo jos da dodu kuci i napisu kako im je bilo.... a kako nego sunce moje malo Wink

uskoro....

Evo mene. Bio sam u terminu od 8 do 15. kolovoza.
Što reći nego da je bilo predivno. Zbilja ne zaboravno. Ovim putem šaljem veliki pppooozzzdddrrraaavvv svima.
spava spava spava sunce moje malo sunce moje malo sunce moje malo
(Nadam se da ekipa iz te grupe nemaju jutarnju moru koja je svih 7 dana bila DDDOOOBBBRRROOO JJJUUUTTTRRROOO !!!). Buđenje je bilo u 7.30 a zadnji dan u 8 sati.Za buđenje je bio zadužen autor ovog posta.
Onako pospani u 8 sati bilo je vrijeme za časoslov. Nakon toga doručak a iza toga misao dana. Več tada sunce moje malo je počelo pržiti. Nakon misli dana po grupama bi krenuli na rad. Grupe su se izmjenjivale u kuhinji i u čišćenju kampa i za pripremanje Mise (podjela čitanja i sastavljanje molitve vjernika).
Nakon rada slijedio je odmor osim za grupu koja je bila u kuhinji. jako sretan. Nakon ručka slijedila je popodnevna molitva i zatim odmor, oko 17 sati bilo je vrijeme za obrađivanje masline. Večer je brzo došla. Raspored je bio večera, Misa i duhovni program po grupama. Oko 23 sata bi bio kraj dana. Mnogi su dugo u noć na pontoncima pjevali i pričali.
Ovo je bilo u kratko raspored dana.
Ne smijem ovdje zaboraviti i spomenuti piće Modrava 2004. To je gazirana mineralna voda EVA.
Stalna ekipa kampa u sastavu barba Marko, Katatina, kuhar Ante i bogoslov ... zajedno sa animatorima (koji se izmenjuju za svaku grupu)predvođeni glavnim animatorom 7 grupe Hrvojem B. trudili su se da naš boravak svima nama ostane u ne zaboravnom sječanju.
Ovim putem im upučujem
pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak zivio zivio zivio zivio zivio i veliko HVALA.
Što na kraju napisati.
Bilo nas se iz svih krajeva Lijepe naše.
Bilo nam je super i drago mi je što sam bio sudionik ove grupe na Modravama.
Na kraju pozdrav, Čakovcu, Splitu, Pločama, Delnicama, Zaprešiću, Zagrebu, Šibeniku, Vrlici, Daruvaru, Velikoj Gorici ... .

U radu je spas.
fra Josip

PostanoPostano: ned 17 lis 2004, 19:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srdacan pozdrav svima koji su upoznali Modrave

posebno pozdravljam 4. ovogodisnju grupu koja je sredinom srpnja
dijelila zajednicke trenutke Modrava

pozdrav
Dubrovniku
Splitu
Drnisu
Kninu
Zagrebu
Slovencima
Sibenskoj okolici

sve vas pozdravlja

fra Joke belji se

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pet 22 lis 2004, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je super.
Prvo je bila misa koju je predvodio povjerenik za mlade Šibenske nadbiskupije. Trebao je tu misu voditi Šibenski biskup ali je zbog bolesti morao ostati u Šibeniku.
Od poznatih osoba koje su bile u svim grupama bili su Marko Mešina i Katarina.
Na susretu je bio i idealni začetnik Modrava pater Luka. Čak se i obratio okupljenima mada još uvijek teško govori. Mnogima je ovo bio prvi susret s njim nakon nesreće.
Uz druženje vrijeme je brzo prošlo.

U radu je spas.
fra Josip

PostanoPostano: uto 22 vel 2005, 14:40
PostNaslov : MODRAVE IDU DALJE!!!
Citiraj i odgovori

Modrave idu dalje Laughing

ulaze u trecu godinu

zato je potreban pozitivni odaziv svih sudionika da se Modrave na vrijeme spreme i budu jos bolje i bolje.
uspjeh Modrava ne ocekuje se samo od onih koji vode ovaj projekt nego od svakoga koji dodje na to mjesto

IDEMO NA MODRAVE!!! belji se Laughing

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
fra Josip

PostanoPostano: ned 20 ožu 2005, 6:52
PostNaslov : IDEMO NA MODRAVE
Citiraj i odgovori

AKO NISTE ZNALI, PROJEKT MODRAVE SE NASTAVLJA. OVIH DANA PREDHODNICE DOLAZE NA MODRAVE IZVIDITI STANJE I PRIPREMITI SE ZA LIPANJ.

OTVARAM RASPRAVU

IDEMO NA MODRAVE, Laughing MODRAVE, MODRAVE Laughing
IDEMO NA MODRAVE, Laughing NAAAAAAAAAA MODRAVE Laughing

vise informacija na ovom linku

http://www.skac.hr/sadrzaj.php?Zastava=1&GumbID=178&SadrzajID=161

Laughing

mir i dobro

Laughing

fra joke
fra Josip

PostanoPostano: sri 30 ožu 2005, 20:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

22. - 28. kolovoza

ima jos mjesta

mir i dobro

Laughing

fra joke
Mash

PostanoPostano: pon 04 tra 2005, 21:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

do kad su prijave za Modrave i znate li u kojim točno terminima ima mjesta?
meni je već par ljeta želja ići u Modrave, ali nikako da se ostvari, jer u glavnom zakasnim sa prijavom i više nema mjesta Embarassed place

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

pingi

PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 10:16
PostNaslov : ...
Citiraj i odgovori

Mash, prijave za Modrave počinju tek od 1. svibnja. Još se ne znaju datumi, uglavnom početkom idućeg mjeseca ti svrati na adresu www.mladi.hbk.hr/modrave i tamo ćeš, vjerujem naći sve što te zanima. Pozdrav belji se
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

link ne radi, bar meni.

A jel ima i neki drugi termin?

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
cvjetkus

PostanoPostano: uto 05 tra 2005, 17:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa termini su ti u biti tjedni- svaki tjedan od lipnja pa do rujna ti je jedan termin; dolazis u nedjelju-odlazis sljedeće nedjelje...itd...

princip ti je tak nekak na tu foru...mozda sam fulala koji dan (tipa- ne radi se o nedjelji nego o suboti) al u biti je jedan tjedan=jedan tzv.termin
davorseljan

PostanoPostano: sri 06 tra 2005, 15:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pozdrav svima.
Znam da se svi raduju što će i ove godine biti Modrava.
Kako doznajem orgarnizatori su već biti tamo i na web stranici SKAC-a već postoji reportaža.
U pregovorima sam sa tajnicom Modrava u vezi gostovanja na KNI chatu. Za sada je termin zadnji ćetvrtak u travnju.
Ono što mene raduje to je da će ove godine Modrave posjetiti i pater Luka.
Inaće sve informacije možete naći na www.skac.hr

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sri 06 tra 2005, 15:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako znam izmjene grupa bit će nedjeljom.
To je po mome najbolje riješenje jer su manje gužve na cestama prema moru sa kontinenta.
Isto tako doznajem da će i ove godine voziti popularni Varaždinac iz Zagreba sa polaskom u 7 sata i povratkom u 16.30 sati. I ove godine linija će voziti preko Biograda (ulazak u grad), Pirivca (ulazi u grad), Vodica (ulazi u grad), naravno i sva mjesta na Murteru.
Ako Modrave počnu krajem lipnja postoji mogučnost da i oni počnu voziti tada mada imaju u planu krenuti sa linijom 1.7. Imam iskustva s njima ako im se javi na vrijeme rado se prilagode.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: sub 23 tra 2005, 13:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve koji volite Modrave ili oni koji do sada nikada nisu bili pozivam na KNI chat u četvrtak 28.04.2005 godine.
Tema Modrave, a gošća je tajnica projekta Modrave gospodična Marijana.
http://www.katolici.org
Vaš domačin je davor110 odnosno ja.
Pozivam sve da u što večem broju dođete.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pet 29 tra 2005, 14:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo novosti u vezi Modrava.
1. Prijave sudionika kreću u ponedjeljak 02.05.2005.
2. I dalje se prijave primaju u SKAC-u.
3. Cijena je 200 kuna.
4. Grupe su ograničene na najviše 50 sudionika po terminu.(broj bez osoblja kampa)
5. Zadnja grupa počinje 21.08.2005.
Što na kraju napisati nego ako već sada znaš kada bi išao na Modrave prijavi se.
VIDIMO SE NA MODRAVAMA.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.