HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 26 lip 2019, 4:41. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste deĆØki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : HoƦe li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: čet 15 stu 2007, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

M-o-S nisi u pravu, oni ovdje nisu izaÅ”li kao pojedinci, ĆØak ni kao grupa pojedinaca, a uostalom nisu ni plaƦeni za to veƦ su izaÅ”li kao dinamo. A dinamo je i Chico.
A Å”to se tiĆØe ispadanja u drugu ligu od toga niÅ”ta, ipak je ovo Hrvatska Wink
To Å”to je ovaj klub uĆØinio nema veze sa zdravom pameƦu. Croatia je napravila d.d. Croatia i potpisivala ugovore sa igraĆØima ( svi se sjeƦate straÅ”ne croatijine momĆØadi koja je igrala i u LP) Nartavno iz budzeta su dolazili novci a obecanja su bili samo toiliki bez temelja naravno, kad je nestalo love i d.d. Croatia je otiÅ”la u steĆØaj i zavrsila svoje poslovanje. tako su prevarili igraĆØe i državu ( nisu poreze plaƦali) To je izveo MamiƦ i ekipa jer oni su kad su preuzeli dinamo preuzeli sve osim obveza tj dugova i onda su igraĆØi tražili da im se plati Å”to je potpisano da se ispoÅ”tuje ugovor. Sud je preudio u korist dinama??????????? Shocked Shocked Shocked Shocked Å”to je zaista zaĆØuĆ°ujuƦe i npr CvitanoviƦ Ʀe morati prodati kuƦu da plati troÅ”kove sudovanja. Sad je on uložio žalbu pa Ʀe mo vidjeti.
U Europi se dogodi da klub doživi steĆØaj i onda on prestaje postojati poĆØinje iznova opsniva se i starta iz zadnje lige u ovom sluĆØaju bi to bilo iz županijsjke lige ( sad ne znam koji je najnizi rang u Zgarebu, 2 3 ili mozda cetrvta zupanijska). Imate primjer Fiorentine, pa i Leeds United je doživio velike financijske probleme trenutno je u treƦoj engleskoj ligi a prije par godina je igrao polufinale LP sa Barcelonom;)
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: pet 16 stu 2007, 16:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
M-o-S nisi u pravu, oni ovdje nisu izaÅ”li kao pojedinci, ĆØak ni kao grupa pojedinaca, a uostalom nisu ni plaƦeni za to veƦ su izaÅ”li kao dinamo. A dinamo je i Chico.

neƦu puno. sam Ʀu reƦ da se nismo sporazumjeli. ja sam mislio na pojedince.kao sto su neki od nogometasa i rukometasa u spotovima stranaka..nisam mislio na cijeli klub. daklem, pojedinac.. Wink

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ok al chico je napisao za nogometaŔe dinama a ostale je usput spomenuo, uostalom ovo je tema o dinamu. A taj klub je neŔto Ŕto opet baca ljagu na njegovo ime on je platio oglas za HDZ, to se pravim klubovima nikad ne može dogoditi to je sramota za klub.
vjernik

PostanoPostano: sri 26 pro 2007, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ugodno me je iznenadio MamiƦ a vjerujem i vas, kad se ispriĆØao novinarima za sve svoje istupe i napade upuƦene njima.
Lijepo Very Happy

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: sub 29 pro 2007, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel vjerujete MamiƦu da su ponude za ModriƦa dosezale 50 mil.ā‚¬? ƈisto sumnjam.

Mislim da ga ĆØuva za poslije europskog prvenstva.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 29 pro 2007, 23:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ovo mu je najveƦi lažnjak! Mislim da nije uspio dobiti viÅ”e od 20mil. pa je odustao od prodaje...

Za usporedbu:
Ronaldinho danas vrijedi 50 mil...

ne ubij, ni maĆØem, ni traĆØem!
vjernik

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Luka7 napisa:

Mislim da ga ĆØuva za poslije europskog prvenstva.

Pa da mu poraste cijena.
Ja ne vjerujem da Ʀe itko ponudit veƦu ponudu od ovih do sad.
Mislim da je najveƦi iznos spominjao Å ahtar nekih 25 mil.eura, a oni su samo odmahnuli rukom.

MamiƦ se nada a i mi da Ʀemo dogodine bit bolji u europi, pa ga je zato zadržao.Mislim da nije pogrijeÅ”io.Nije sve u novcima Wink

"Objavljeno ti je, ĆØovjeĆØe, Å”to je dobro,
Ŕto Jahve traži od tebe:
samo ĆØini pravicu,
milosrĆ°e ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da MamiƦ nije dobio onoliko koliko je htio..
ako traži 30 milja za njeg..
ĆØim dobije ponudu 31 milju, ode Luka...
iako je moguƦe da i ostane do kraja prvenstva

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 15:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

S jedne strane mi je drago da je ostao (iako ne navijam za plave), a s druge strane siguran sam da je ModriƦ pomalo tužan jer bi u engleskoj njegova karijera ipak bolje napredovala nego u dinamu. Kako god bilo da bilo, mlad je i ima joÅ” vremena. Ako dobro proĆ°emo na Euru onda Ʀe mu sigurno porasti cijena.
M-o-S

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je žao luke jer mislim da Ʀe duÅ”u dat za dinamo, kao Å”to veƦ je dosad a niÅ”ta neƦe bolje dinamo proƦ, nego dosad..

jer modriƦ nemože sam niÅ”ta napravit..

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Anny

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navijam za dinamo i zelim mu sve najbolje al' mi je zao Ŕto luka ostaje

mislim da bi taj deĆØko napredovao vani i puno viÅ”e dao za reprezentaciju. A ovako hmmmmm.......

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
Luka7

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 20:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ste ĆØuli najnovije vijesti. Novinari ga u Zadru na misi uhvatili da daje izjave! Pa ti naÅ”i novinari stvarno nemaju nikakvog morala.
Anny

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a Ŕta Ŕ'

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 13 sij 2008, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mali osvrt. Mislim da je MamiƦ zadnjih godina kao ekonom uĆØinio mnogo za Dinamo al i za sebe. Iako je, koliko mi se ĆØini mogao i viÅ”e zaradit da je ostao sa strane kao menadžer. ƈini mi se da je doÅ”lo vrijeme da ode sa funkcije. Ne zbog poslovanja veƦ zbog ugleda Dinama. Nema niÅ”ta gore kad netko ili neÅ”to postane ovisno o nekoj osobi a pogotovo kad je ta osoba stalno u nekoj svaĆ°i i skandalima. Danas kada vidim situaciju u Dinamu sa ljudske strane, doista mi je žao igraĆØa koji su u njegovim rukama. Pogotovo malog ModriƦa.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo koda sam znao! Zaista MamiƦ nema granice... Sramoti Dinamo, Hrvate a posebno hercegovce.... Zaista mi neugodno kad se tako ponaÅ”a neko iz mog kraja....

angelous

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ĆØekam dan kada Ʀe navijaĆØi reƦi svoje (ne neredima, na se rzumijemo Wink )... Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i ĆØist.''

Otk 19, 11,14
penziƦ

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Mali osvrt. Mislim da je MamiƦ zadnjih godina kao ekonom uĆØinio mnogo za Dinamo al i za sebe. Iako je, koliko mi se ĆØini mogao i viÅ”e zaradit da je ostao sa strane kao menadžer. ƈini mi se da je doÅ”lo vrijeme da ode sa funkcije. Ne zbog poslovanja veƦ zbog ugleda Dinama. Nema niÅ”ta gore kad netko ili neÅ”to postane ovisno o nekoj osobi a pogotovo kad je ta osoba stalno u nekoj svaĆ°i i skandalima. Danas kada vidim situaciju u Dinamu sa ljudske strane, doista mi je žao igraĆØa koji su u njegovim rukama. Pogotovo malog ModriƦa.

i ja bih bio dobar ekonom dinama kad bi dobival love iz gradskog proraĆØuna grada Zagreba. ne tako davno zagrebaĆØki gradski otac zadužen za sport naÅ”el se na naÅ”oj nacionalnoj televiziji na meti novinara koji ga je priupital zakaj dinamo dobiva novac od gradskog proraĆØuna. odgovoril je da novac dobivaju svi sportaÅ”i koji podižu ugled gradskog sporta u europi. dal da udarim glavom u zid kaj sve ne bi roĆ°o bandiƦ napravil za roĆ°u mamiƦa.
Chico

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kolko god da je primitivan al neke stvari je dobro rekao.da je prodao modriƦa svi bi rekli da je sve zbog novca,ne proda ga da bi možda dinamo nekaj napravil druge godine i opet ga svi napadaju,kao jadan modriƦ vani bi napredovao,nudio mu 3 milje eura po godini al nije htio zbog svlaĆØionice,svaka ĆØast.

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

On je pokuÅ”ao prodat ModriƦa al oĆØito nije postigao cijenu koju je želio. Sam ModriƦ je izjavio da je bio dogovor da ga se proda.
Tu je ponovo MamiƦ pokazao svoj karakter.
Isto tako ovim potezom je oprao svoje ruke. Ako ModriƦ ostane onda super, ako ode onda on nije kriv....

PenziƦ:: RoĆ°o BandiƦ niÅ”ta posebno nije napravio za Ro0Ć°u MamiƦa. Naprotiv oni se ne podnose. Oko 80% novca koji Dinamo dobije od ZG ide na održavanje stadiona koji je gradsko vlasniÅ”tvo. Tako da se može slobodno zakljuĆØit da se Dinamo ne pomaže niÅ”ta viÅ”e od Zagreba, Cibone, RK Zagreb..... Svi oni dobijaju od 5-10mil. kuna godiÅ”nje.

penziƦ

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PenziƦ:: RoĆ°o BandiƦ niÅ”ta posebno nije napravio za Ro0Ć°u MamiƦa. Naprotiv oni se ne podnose. Oko 80% novca koji Dinamo dobije od ZG ide na održavanje stadiona koji je gradsko vlasniÅ”tvo. Tako da se može slobodno zakljuĆØit da se Dinamo ne pomaže niÅ”ta viÅ”e od Zagreba, Cibone, RK Zagreb..... Svi oni dobijaju od 5-10mil. kuna godiÅ”nje.

moja sestra je podstanarka i ona se sama mora brinuti o stanu: ona kupuje sredstva i pribore za ĆØiÅ”Ć¦enje, sama mora ĆØistiti i održavati stan, a ne njezina gazdarica. i zamisli sad da moja sestra keže gazdarici da se gazdarica mora pobrinuti za ĆØistoƦu u stanu!!! evo ti analogije, moja sestra predstavlja dinamo, a gazdarica gradske vlasti. znam ja da se bandiƦ i mamiƦ ne podnose, ali on(gradska vlast) daje tolke novce dinamu ne bi li na taj naĆØin postao draži u oĆØima zagrepĆØana, tj, njegovih biraĆØa. to ti je politika i to nemoralna. nema te stvari koji politiĆØare ne bi napravili da budu na vlasti. a kaj se tiĆØe cifra i kolko koji klub dobiva: onaj proĆØelnik je rekel da je glavni kriterij za dobivanje novaca podizanje ugleda u europi. koji to ugled dinamo diže posljednjih nekoliko godina? a i ne zaboravi da za mamiƦeve primitivne ispade zna cijeli europski nogometni svijet, Å”to ne samo da zagrebu ne diže ugled, nego se dapaĆØe svi tome smiju
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina je da je podizanje ugleda u EU kriterij. Pa neƦe NK Dubrava dobiti 5 mil. kuna.
Želim samo reƦi da Dinamo troÅ”i na stadion 80% novca koji dobije od grada jer je održavanje nogometnog stadiona jako skupo za razliku od npr Cibonine dvorane koja za održavanje treba 10 puta manje od maksimira.

Dao si usporedbu stana svoje sestre. Razlika je u tome Å”to tvoja sestra ima ekskluzivno pravo na stanovanje dok plaƦa stan a Dinamo nema, iako ga praktiĆØki sami održavaju. Na njemu igra i Repka i održavaju se koncerti.

penziƦ

PostanoPostano: pon 21 sij 2008, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina je da je podizanje ugleda u EU kriterij. Pa neƦe NK Dubrava dobiti 5 mil. kuna.
Želim samo reƦi da Dinamo troÅ”i na stadion 80% novca koji dobije od grada jer je održavanje nogometnog stadiona jako skupo za razliku od npr Cibonine dvorane koja za održavanje treba 10 puta manje od maksimira.

Dao si usporedbu stana svoje sestre. Razlika je u tome Å”to tvoja sestra ima ekskluzivno pravo na stanovanje dok plaƦa stan a Dinamo nema, iako ga praktiĆØki sami održavaju. Na njemu igra i Repka i održavaju se koncerti.

sam si sebi skoĆØio u usta. prvo veliÅ” da dinamo troÅ”i 80% gradskog novca na održavanje stadiona, a samo koju reĆØenicu poslije da dinamo sam održava stadion. ak mamiƦ nema novaca da održava stadion nek ode iz dinama i nek se nastavi baviti graĆ°evinskim i inim spletkarenjima, to mu jako dobro ide.
a zaÅ”to bi grad uopƦe davao bilo kakve novce bilo kojem privatnom klubu? ak smo svi htjeli ostaviti nesretni komunizam onda se tak i trebamo ponaÅ”ati. ak je neki klub privatan, onda na njega trebamo gledati kao i svaku drugu privatnu djelatnost. ako neki vlasnik nije sposoban da uspjeÅ”no vodi klub, sam si je kriv. nek proda klub, ili nekaj drugo.
graĆ°anima se iskljuĆØuje struja, plin ili voda i zbog 100 kunaduga a naÅ”i nogometni klubovi duguju milijune zbog nesposobnih funkcionera i nikom niÅ”ta
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 21 sij 2008, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisi razumio Å”to sam htio reƦi! Wink
ZnaĆØi, Dinamo sam održava stadion. PoÅ”to je Maksimir u gradskom vlasniÅ”tvu grad bi trebao iznajmljivati stadion NK Dinamu. A poÅ”to je u nas sve naopako onda je i to... Grad daje Dinamu novac kao i svakom klubu u gradu a Dinamo 80% tog novca potroÅ”i na održavanje gradskog stadiona. Nisam rekao niÅ”ta proturijeĆØno Wink

penzic napisa:
graĆ°anima se iskljuĆØuje struja, plin ili voda i zbog 100 kunaduga a naÅ”i nogometni klubovi ...

heh ovo je žalosna istina.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 28 srp 2008, 11:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dok sam ovih dana pratio dogaưanja oko BBB-a i HrgoviƦa....
ƈudi me kako se u Zagrebu ne organizira joÅ” jedna navijaĆØka skupina. Koja bi bila umjerenija i korektno navijala. (ovo se može primjeniti i na druge klubove).
Veliki EU klubovi imaju po nekoliko navijaĆØkih skupina.
ƈini mi se da se u vodeƦim Hr navijaĆØkim skupinama uĆØahurilo mnogo delikvenata i huligana.
bilo bi sjajno kada bi neki deĆØki formirali novu skupinu. Siguran sam da bi mnogo obiĆØnih ljudi koji bi im pristupili. Mislim da je svima puna kapa BBB-a i ostalih vodeƦih skupina...

Chico

PostanoPostano: sub 02 kol 2008, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja na to samo mogu reƦi jedno.................novinari......skupina neukih likova koji nemaju pojma pa piÅ”u gluposti i traže senzaciju.....oko hrgoviƦa su oni i napunili novine i digli tenzije.........nije problem u bbb.........ima skupina mladiƦa(15-1Cool koji su nekontrolirani od strane vodstva bbb..........e oni u cijeloj toj priƦi vode glavnu rijeƦ.....mrze policiju i rade gluposti samo da doĆ°u u sukob sa njima

u hrvatskoj je jako teÅ”ko oformiti novu navijaĆØku skupinu,ja sam svojevremeno namjeravao tako neÅ”to(dok sam bio u takvim krugovima) ali bilo je puno prepreka .ako neko uspije u potpunosti podržavam to

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.