HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 17 pro 2017, 15:40. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste dečki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Hoće li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 19:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

38 utakmica dinam ove sezone
cak u 37 izasao je drugaciji sastav?!?!?!?!?!?!
kako je to moguce???

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 20:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat drummer napisa:
2008/09 uvodi se pravilo da klub mora imati 8 svojih igraca u prvoj postavi
glupost ali ok
vec od iduce sezone uvodi se pravilo da moraju biti bar 4 (relativno dobro pravilo) liverpoool ima dva igraca iz svoje skole, celtic je jedne sezone izasao s 11 igraca, niti jedan skot, i nitko iz iste drzave
dinamo nece imati problema s tim
zahora, drpic, cesar, kardum, ima ih ima ali decki ne znaju
sto dinamo treba je trener koji je egoist, gad, ali dobar, odlican trener
dinamo treba nesto ala jose mourino
trener kojemu je vaznije da se on proslavi nego osjecaji mladih talenata
i treba mu neki zaljubljenik u nogomet koji nema svoju nogometnu ergelu mladih rasnih igraca kao sto ju imam mamic te ih pokusava progurat
tako da ne postoje sukobi u svlacionici i izmedju struke i financija
zubak nije dobar izbor, nikako
svatko tko se bavi prodajom oruzja nema sta radit u nogometu
treba ozbiljno razmislit o ova dva zakona
privatizacija klubova
zastita mladih igraca (igrac se nesmije prodat u inozemstvo do 23 ili 24 godine)

Ma slazem se za Zubaka i prodaju oruzja, koma. Makar brijem da su ovi tu ipak losiji.
Mislim da je priblem nac zaljubljenike kad smo takva drzava gdje nemozes namaknut papriku a nogomet, pogotovo dinamo s stadionom zvan perilica novca je jedinstvena prilika. Zato je i jedan Novosel dosao koji je imao veze s nogometom i managerstvom ko ja sa sivanjem. Al je bio muljator za pet a to i treba ekipi koja bira takve.
Neznam kaj si spominjao one dinamovce al neznam bas da su to domaci decki.
Zahora Vukovarac al iz dinamove skole, Drpic zagrepcan, potpuni dinamovac al starci lovasi pa je i jasno kak je , ma necu kenjat....
Cesar slovenac. Kardum iz Solina....

Najbolje je kaj su iz ove ekipe najveci fajteri makedonac Sedloski, Bosanac Mujcin i Brazilac Da Silva.........
Di ste purgereske pi.....

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 22:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znam da je cesar slovenaca al od juniorskih dana je u dinamu, ko i da silva, a kardum takodjer
mislim da se pravilo odnosi da su igrali bar dvije generacije u dinamu tj u klubu
znaci juniori pa seniori
to je bio kranjcar, ali neeeee, prodajmo ga hajduku
ne znam sto je sa golmanima, turina je dosta dugo u dinamu ko i sarlija,
jozic je rupa i nesmije se smatrat golmanom
modric je dinamovac, gondzic, papa, janjetovic, poldrugac
imaju ih al to sve igra po interu, cakovcu, medjimurju i sesvetama
polovanec.... hahahahahahahahhaha

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Gandalf

PostanoPostano: čet 28 tra 2005, 9:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dečki, vi ste svi papci, a Dinamo će biti prvak!

Dinamoooooo!

Mamić živi vječno!

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: čet 28 tra 2005, 12:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf napisa:
Dečki, vi ste svi papci, a Dinamo će biti prvak!

Dinamoooooo!

Mamić živi vječno!

pljesak hop

To je pravi navijac !!!!

klara

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 30 tra 2005, 7:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dečki, no hard feelings, al moram upast i copy/pastat, baš mi se zdopalo:

Nekada je bio aktualan grafit:
"DINAMO PRVI, IVAN PAVAO DRUGI!"
a danas:
"BENEDIKT ŠESNAESTI, DINAMO SEDAMNAESTI!!!"

Laughing hop Laughing hop Laughing hop Laughing

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: sub 30 tra 2005, 14:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ovo je drska laz, naime dinamo niakako ne moze bit sedamnaesti
kvaliteta njegovih igraca i trenera to ne dopusta... petnaesti eventualno
pa pogldajte samo tu stelarnu konstrukciju.
turina, drpic, zahora!!!! buljat!!!!
tomic, nekitipsulicekojegjemamicpokupioisadajekofolnogometas!!!!!

a josip kuze je trener!!! josip kuze!!!! vec je osvojio kup prvaka za djecake do 12 godina i ligu za djevojcice do 14!!! josip samo-forsat-mlade kuze!!!

stramite s cinici jedni!!! sram vas moze biti!!! da vas vise na sjeveru nisam vidio!!!

fat drummer

PostanoPostano: sub 30 tra 2005, 21:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nazalost stelarni cvetkovic je i danas otisao bez pobjede s jos jednog terena
dinamo je briljantnom sportskom igrom zaradio 2 crvena i izgubio od mocnog zadra (zadnjeg/predzadnjeg na ljestvici)
kamen ingrad je uzeo primat u ligi za opstanak i sada s bodom prednosti bjezi dinamu
sto ce biti u iducem kolu? moze li dinamo uciniti nemoguce i otici sa sva tri boda u svalcionicu nakon 90 minuta? moze li astrid cvetkovic po drugi puta osjetiti car pobjede?!?!?!

Gandalf

PostanoPostano: pon 02 svi 2005, 14:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kuže je dobar trener.
Nitko ne može napraviti pozitivnu atmosferu u klubu sve dok bude i jednoga moćnika koji će dizati negativne tenzije.

A Tomić je perspektivan i jako talentiran mlad igrač, ne znam zašto ga pljuješ. Gledao sam ga par puta na Kutiji, fakat ima talenta. Siguran sam da bi u momčadi s pozitivnijom atmosferom pokazivao puno više. U ovom Dinamu se ne bi pokazao ni Ronaldo. Za Tomićev napredak bi bilo bolje da ode u neki drugi klub, negdje gdje se igra nogomet i gdje se ne ubija svaki talent. Pogledajte Modrića u Interu i sada u Dinamu. Ili Zekića. Ili Kranjčara. Ili...

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: pon 02 svi 2005, 16:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kuze je drzak... kakav je trener to ce dinamo vidjet za otprilike 3 i pol mjeseca. vec je izjavio da bi s ovakvim dinamom osvojio ligu. i fat bi isto osvojio ligu, i ligu prvaka ak treba, samo sto je prosao vlak
mamic je pokopao dinamo, tocnije pokaopa je i sebe i dinamo i to sve platio 3 milijuna eura. fino bome, najskuplji kolektivni sprovod u povijesti
zekic, poljak, bartolovic, kranjcar, corluka sve je to dinamo fino dao na posudbu ili prodao jer se stvara europski dinamo
da silva i modric su se isto vucarali po interu jer su losiji od dinamovih rezervi, a kamo li od dinamove udarne 11 (koja je to nitko nezna)
navodno se misle kupiti DARIO SIMIC (hahahahahahaha), josip simic i maric jerbo to je ono sto dinamu treba. ko sto su im trebali i zekic i hrman, a bez jesea nisu mogli. cesar je rupa ko i sedloski dok ne zagusti, a onda kad ne ucine cudo su opet rupe rupetine
tomic se lomi, psiholoski zna puknut, treba njega poslat u inter na sezonu dvije

Gandalf

PostanoPostano: pon 02 svi 2005, 16:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da u Inter. Milano Question Exclamation Laughing

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: pon 02 svi 2005, 20:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf napisa:
Kuže je dobar trener.
Nitko ne može napraviti pozitivnu atmosferu u klubu sve dok bude i jednoga moćnika koji će dizati negativne tenzije.

A Tomić je perspektivan i jako talentiran mlad igrač, ne znam zašto ga pljuješ. Gledao sam ga par puta na Kutiji, fakat ima talenta. Siguran sam da bi u momčadi s pozitivnijom atmosferom pokazivao puno više. U ovom Dinamu se ne bi pokazao ni Ronaldo. Za Tomićev napredak bi bilo bolje da ode u neki drugi klub, negdje gdje se igra nogomet i gdje se ne ubija svaki talent. Pogledajte Modrića u Interu i sada u Dinamu. Ili Zekića. Ili Kranjčara. Ili...

Vrlo tocno.
Jedino sto mislim da pravi igrac je uvijek i svagdje pravi igrac.
Amnestira ih samo to sto kad im je razvitak najbitniji nemaju gdje ga brusiti kao vatreni sa 20 god. u jakjoj jugo-ligi.

Gandalf

PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 10:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Još k tome su i Vatreni morali prolaziti prilagodbu od par sezona prešavši u jake lige dok nisu počeli igrati vrhunski nogomet.

A di će ovi klinci kojima je Sv.Mamić dao "sve uvjete" i sad oni ne igraju. A najvažnije, brušenje, drilanje, stvaranje igrača je propustio. I misli da je dovoljno što im je omogućio skupe aute, satove, klupske kurve pojavljivanje u novinama i narodnjake. Pa na kraju, što ti klinci ne igraju?

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 10:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je poanta.

fat drummer

PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 12:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

muahahahahahahahahahahahahahahahahaha, josip simic se vraca u dinamo a nas zvezdan misli jos nabavit brata mu darija!!! buahahahahahahaha
sve se bojim da se jos ne vrate biscan i balaban te butina!!!! muahahahahahahahahahahahaha, dario simic u dinamu, ne prestanite, prestanite molim vas... dinamo ne moze platiti 10% ugovora milanu i ni tolko place dariju

mladi igraci su nazalost razmazena derista. poslao bih ih na teren na kojem igraju polaovanec i gatuzzo pa bi potrcali da im ne polome noge

merkat

PostanoPostano: uto 03 svi 2005, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Slazem se smijesno je, jos ako dodas Sokotu, Marica, Mikica, bila bi to solidna ekipica, al odakle nofci ?
Pa stadion je oprao milijune kao najbolja ves masina a ako im se plati nitko nece vjerovati da igraju za desetinu place al i da kazu realnu svotu nitko nebi pitao za porijeklo sredstva jel smo mi hrvatska !
A nebi se nit usudio. A ako pak i bi, opet nista. Previse je lopova danas tako da nitko nije nevin po tom pitanju.
Sjetim se majke kad bih nadobudno poceo raspravljati kako je netko ipka bolji od drugih nekada davno jos a majka bi rekla sta se uzbudjujes, svi su ti oni isti.
A jesu, mudrost starijih je kadkada vrlo jednostavna al i nepogrjesiva.

Kad bi se natko ipak sjetio da je adut siromasnih nogometnih zemalja vlastita proizvodnja igraca mozda bi kaj i bilo.
Sam kad se sjetim kad sam pokusao doc na trening plavih kao klinac ja i jos jedan iz skole posto smo kao bili neki talenti( neš ti talenata) receno nam je da solo bez veze i guranja nema progresa. Da svi klinci koji igraju placaju to, ustvari njihovi starci. Cak i Bobanov da je placao al to je trac, ne shvacajte ozbiljno. I sad sta mozemo ocekivati od dinama ?

fat drummer

PostanoPostano: sri 04 svi 2005, 8:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

frend je bio na pripremam u zagrebu... trener je sazvao roditelje i klince i rekao da mu "treba poticaj" da izabere njihovo dijete za klub
reko, bravo majstore. stari od frenda se okrenuo i otisao fino odoma, a frend zaigrao za kustosiju
simic u dinamo, dario uvijek ali nece doc, a josip je mediokritet koji ce se fino uklopit u sivilo zvano maksimir
dinamo je dao super igraca svijetu: simic, butina, biscan, a prodao je jos mikica, mitua, balabana, olica, viduku, soldu
ma dinamo je gotov s ovakvim kriminalinim stavom

fat drummer

PostanoPostano: ned 08 svi 2005, 17:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jos jedna senzacionalna predstava dinama protiv medjimurja
naravno problem lezi u iscrpljenosti igraca jer su bas neki dan potukli spansko ili tak nekaj 10:0
mamic nije htio komentirat utakmicu jer ju nije gledao... evo pomoci cu mu
iako ni ja nisam gledao utakmicu: igraju ko da nemaju noge!!!!!!!
u ne vezanim vijestima uz to: miksic, nesudjeni predsjednik dinama je u mladosti krao pisace strojeve?!?!?!?! Shocked
ok....

merkat

PostanoPostano: ned 08 svi 2005, 18:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zlosno, kaj se tice Miksica, i ja sam krao presanu sunku u ducanu pa sto !
Kak nisam imao love bas uvjek a bio gladus narucio bi pet deka sira 15 presane sunke i naravno frtalj kruha. Na blagajni bi pokazao samo kruh i sir a salamu po putu stavio u djep. Nije mi to islo bas jel sam bio trtaros pa sam prestao. Kasnije kad sam skuzio kako jadno zive prodavacice sam odlucio prekinut tradiciju ostavljanja tringlta konobari(ca)ma pa sam za iskupljenje poceo ostavljat prodavacicama u ducanu. Eh da jednom, dvaput sam drpnuo traperice u levisom ducanu iz ciste zabave. Mea culpa. Ne znaci da mi nije zao nit da nemogu bit danas posten covjek i pomagat drugima.
To o Miksicu stvarno moze bit istina ali kako se cini zbog tajminga cista glupost. Fat mladji si pa ne znas da su inpektori policijski u jugi bili i udba i ozna obavezno. Cesto ljudi najspremniji na svakojake podlosti. Drugaciji nisu mogli nit bit tamo.
Koliko god napadaju Misksica toliko znam da je bolji covjek. Kad uzmem u obzir tko ga napada. I zasto.
Danasnji politicari koji vladaju i u neke novine koje NARAVNO NISU NJIHOVI ALMANASI naravno nemaju grijeha, ustvari bas se vodi proces beatifikacije a za neke kanonizaije al primjecujem prodali su i Boga i vraga i u banani smo svi, tonemo, neki gladuju a neki se ubijaju. Za koga ces glasati Fat ?

A tek ovaj dinamo, taj ce me kostat zivaca..

Gandalf

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 11:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
dvaput sam drpnuo traperice u levisom ducanu iz ciste zabave. Mea culpa. Ne znaci da mi nije zao nit da nemogu bit danas posten covjek i pomagat drugima.

Ne možeš! Ovo nije forum za tebe, sad ću javit administratorima da te izbace Arrow i da se ne vraćaš dok ne okaješ zadnju od 89DM koliko su koštale levisice Exclamation Exclamation Laughing

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Inače, jeste čitali ono žutilo 24? Par Dinamo - Međimurje je skinut s kladionica nakon 10min, navodno se znalo da će pustit - da se razumijemo, to je izašlo dan prije tekme!!!

Trebali su pustit da pomognu svojoj filijali - Međimurju da ostane u ligi, a najviše zato da izbace Zadar, koji im je prošle godine "oteo" naslov, te da Hajduk ostane jedini dalmatinski klub u ligi, tako da ne bi imao od koga "jeftino" dobijati bodove. Zanimljiva računica...

Ponavljam, to je izašlo dan prije, a Mamić nije išao ni gledat tekmu...

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma nista nemam protiv miskicevih velekriminalnih aktivnosti al kud bas pisace strojeve, to mi je super... sta je radio s njima, potajno pisao romane?? jeli u jugi postaojalo crno trziste pisacih strojeva? jel miksic prodajom djelova pisacih masina stekao svoj zavidan kapital?? nikad necemo znati

dinamo pustio???? NE, nikada, oni jednostavno ne znaju igrat...

merkat

PostanoPostano: pon 09 svi 2005, 21:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf okajat cu bez brige i puno vise, i one jagode koje sam jucer pojeo, ustvari proabrao bolje a losije ostavio, kajem se.
Pomalo mi je neugodno da sam medju anjdelima ovakav prljav ! Rolling Eyes

Fat sorry al naivan si, jedan stari udbas i ozna-ovac da nadopuni bolesno veliku penziju odigra malu rolicu prije izbora i za tebe je to fact ???
A dokaza nema nigdje. Da se razumijemo, ako si citao antiklerikalni jutarnji priznajem da su profesionalno odradili ponudivsi obajsnjenje kako se kod mladjih prekrsitelja zakona nakon nekoliko godina brise dosje ili record. To uopce nije istina, postojao je prije 90-ih zakon da se maloljetnicima nakon punoljetnosti ako naravno ne krse vise zakon sve brise, a to uopce nije istina jel mi je susjed iz tog sustava objasnio kako je to samo finta da se ljudima ponudi nada da nemaju biljega i da se u slucaju zaposlenja kad firma trazi od policije dokaz o nekaznjavanju taj dokumenat i da ali da sve itekako postoji medju ladicama. Zakon je takav pa nit novine nemogu kao fol doci do toga, ali da to postoji svakako bi toga bilo. Nevjerojatno je da se milicajac sjeca necega prije 30-40 godina ??? Svasta. Kao da su mu to bili pocetci, bas me zanima jel to provjereno ? Bas bi se sjecao tih nekoliko imena kao i toga da se prisjetio klinca Miksica danas ??? Ma tko to pusi. Fat sad si me razocaro, ozbiljno.

Vjerujem da se slazes da je vlast lopovska. Ne samo kod nas, svagdje. Samo kaj negdje gdje se solidno zivi ljude nije briga, kod nas naprotiv ne. Katastrofalno je. I kakva je vlast ? Nitko od njih nema mane. Kako to, oni su bezgrjesni a Miksic koji je jedini solo nekaj napravio na nasem politickom nebu je kao neki lopov ?
Pa kaj ne vidis kako kod nas se obracunava s ljudima koji nesto konkretno nude i obecaju, jos od komunizma pa do danas jel je sistem i mentalitet vlasti jednak.
Mislim, kad ljudi to ne kuze i bolje da nam je tako kako je.
Ne zasluzujemo bolje !

Glede dinama kad je vec to tema, svejedno mi je jel je pusteno jel se to nikada i ne dokaze, necu se zamarati s time, cinjenica je da smo u banani i da nis ne mijenjamo jel je sve super, kao i u drzavi. Mi smo ustvari mazohisti, uzivamo kad smo jadni i kad nas gaze, to nas uzbudjuje, to nam je fetis !

fat drummer

PostanoPostano: uto 10 svi 2005, 7:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

docim se slazem da je jutarni list nakupina gluposti na jednom papiru (npr kolumna zivka kustica) i jedino ga 24sata mogu pobijediti u bacanju cadje u oci ne znam zasto sve sto miksic radi ti pokusavas obranit
jel me briga jel krao pisace strojeve ( Shocked )... ne, ne bas. racan je pusio travu kriminalac prokleti, a sanader je jednostavno visok
imao sam priliku slusat miskica kako govori i hrvatski i engleski i ne moze se pohvalit tecnoscu niti jednog jezika. zivo je u sad-u xx godina, al ima vokabular nekoga tko je varsavskoj upravo polozio IV omladinski. gdje je to zivio, u bronxu???? njegovo pacanje u dinamo je amaterski pokusaj pridobivnaja glasova u zagrebu. moze pricat sto zeli al da ce ulozit samo-je-nebo-granica para, muahahahahahahahahahaha. pa navodno ima oci i mozak, svako ulaganje u dinamo je siguran gubitak, abramovic ne bi ulagao u dinamo da ga gates financira
meni je miskic jednak lopov kao i svi drugi jer obecaje. ne volim ljude koji obecaju npr. dom za ne zbrinutu i zlostavljanu djecu i zene itsl.
trebao ga je fino sagradit i onda se pravit vazan. ovako imam pavlovljev refleks na obecanja, tj. povraca mi se (npr tuneli od zagreba do zagorja-bandic i 300 000 radnih mjesta pusic-cacic-mesic te maksimirski stadion ne znam-tko-sve-ne)
nije mi jasan taj miskic, cemu guranje u hr politiku, to je kao da pokusa natjerati mafiju da postane postena...
sto se tice kaznenih evidencija u rh tu iammo ozbiljnih problema jerbo prema ustavu i zdravom razumu i jos par zakona (ZKP) uvid u kazenenu evidenciju imaju samo nadlezna tijela (sudovi), ali ne i poslodavac. dakako, ako imamo na umu da je svaka rasprava javna i svaka presuda javna postavlja se pitanje cemu to. navodno, radi se o rehabilitaciji i resocijalizaciji pojednica, tako da nije opterecen grijesima proslosti (da aha mozes mislit, pogotov u drzavi ukojoj je jedini bitno gdje ti je djed bio 41, tata 71, a ti 91)

merkat

PostanoPostano: uto 10 svi 2005, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm od svih gluposti jutarnjeg sarenila su ti bas kolumne Zivka Kustica najlosije ?
On jedini razumno i pomirljivo govori.
Meni je sjajan.
I ne pokusavam obranit Miksica jel ga nemam od cega, samo ti podvlacim stupidnost vjerovanja glupostima koja oce ocrniti covjeka. Da je ista to dokazivo bilo bi DOKAZIVO a ne rekla-kazala, tako ozbiljne novine ne rade.
Brani se covjeka kad sgrijesi pa se trazi razlog za to ali kako primjecujem neznam od cega bi Miksica branio. Od toga sta je sam stvorio, od toga da radi tvornicu u hr kad drugi prvo rasture pa kupe za kunu pa preprodaju strancu koji sve najuri na cestu, sto su pokusali atentat na njega ( dokazano, vise puta ) sto govori realno i posteno, upravo sto govori je ono realno sto nam treba, tek ako dodje na vlast i ne ucini to ( s mafijom ce iskreno tesko al losije od ovih nemoze ) moze mu se prigovarati a ova bezvezna napadanja nemaju smisla. Nije mene briga sta on radi u kuci svojoj( kao da je bitno treneru kad mu nogometas spava i s kime nego donosi li pobjede ili ne ) i sta je radio prije makar sumnjam u sve to al nije bitno sad, bitno je da covjek moze uciniti bolje od ostalih. Kako ? Neznam kao ni itko, samo mogu pretpostaviti po nacinu kako je uspio u zivotu usporedivsi ga s ostalim kandidatima. I vjerovati. I bez rizika nema profita. A s ostalima smo svi vec profuckali sve rizike i sta sad, pokopajmo se i ne vjerujemo prvom postenom( ili bilo kome kao da nam to moze ista donijeti ) koji naidje nego ga popljujemo jel nam mediji to namecu koji pak u talu s mafijom brane neke znane interese.
Bravo nacijo.
I kazes meni sta ga branim ? A sta ga ti napadas ?
Na osnovu cega ? Novina ? Kojih ?
Bravo !

Jezik ? Slazem se. Ali tko govori tecno. Nas gjavni pjegovajac za EU nezna jec j. Pa sto, simpatican je i cini se sposoban.
Predsjednik nam govori tecno samo ruski (trebao si cut jucer kako stari spreha ). Franjo je katastrofalno govorio engleski iako mu je unuka bila studentica pocetkom 90-ih engleskoj jezika a kasnije i profesorica.
Sad sam malo stao i ramisljao tko uopce govori engleski tecno, cak ne nit oni koji su zivjeli tamo godinama. Ali neznaju nit stranci koji zive kod nas 30-40 godina. Poznajem dr. veterine iz Sudana koji je 30 god u hrv. pa govori kao indijanac, a studirao je i doktorirao u hr !!!
Mnogi skolovani glumci koji idu na razne fonetske i sl. vjezbe uvijek imaju naglasak. I sto, sad svi ti ljudi nevaljaju i to je uvijet da nebudu uspjesni gradonacelnici ?

Kaj se tice obecanja, potpuno se slazem s tobom al to nemozemo optuzivati one koji nisu nikada imali priliku. Poslovica ide " ne pokusas li neces znati mozes li " a sukladno tome necemo znati da li Miksic daje prazna obecanja ili je sposoban nesto uraditi. Iskreno mislim da s mafijom nemozes gotovo nista osim ako nemas jaku pozadinu iza sebe i neke jake interesne skupine u sto se nadam da ima i opet nadam da nisu gore od ovih predhodnih. Ako ih nema, uzalud mu trud, ili nece uspjeti ili ce zavrsiti kao Keneddy !

I ovo za zakon se slazem jel to sam i rekao.

Kaj se dinama tice ne kuzim nis, covjek nudi milijune eura i opet nevalja.
Kaj dinamu treba David Cooperfield ?
Ili Isus da pretvori kretene u pobjednike ?

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.