HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 22 lip 2018, 7:23. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste dečki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Hoće li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: uto 10 svi 2005, 21:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma dobar je taj j.c., voda u vino, hrani mnostvo, al di ces pretvorit drpica u nogometasa?!?!?! ili zahoru u napadaca?!?! ili sarliju u golmana?!?!? ili mamica u stabilnu osobu?!?!?!?
mikisica ne volim jer se bavi politikom, malo diskriminatorno al takav sam.
i zbog izjave da ce gradit luku na savi u zg-u. i kada su mu rekli da nije plovna sava kod zg-a (sto je mogao znati jer se to uci u cetvrtom osnovne) rece boris da ce izdubit savu 30 cm... i rece fat, buahahahahahahahaha
al opet to je u rangu sa izjavama ala akumulacijske brane na savi, tuneli zg-zagorje, metro od preckog do sigeta sve smo to culi od nasih politicara
zivka kustica napadam zbog njegovog elementarnog krsenja pravila logike i nepoznavanja instituta referenduma (izlaskom na referendum o pobacaju hrvati s igraju boga jer odlucuju o zivotu nerodjene djece- sic, kao da hrvati skupno odlucuju o svakom pojedinom pobacaju)
uostalom ako postane gradonacelnik zg-a sumnjam da ce postat i predsjednik dinama.. mislim moze, al nece
takodjer polozaj gradonacelnika zg-a automatski mu oduzima pravo kandidiranja na parlamentarnim izborima jerbo ne moze gradonacelnik zagreba bit saborski zastupnik

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: čet 12 svi 2005, 8:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemojte mi srat po DINAMU, po svetom imenu! Twisted Evil Twisted Evil
I ove godine ćemo bit prvaci, a svi vi ružni tovari ćete nam gledat leđa!"!! Exclamation Arrow Idea

A Mamića za gradonačelnika, ja sam ZA! Arrow

Mikšić nek si gradi pumpnoakumulacionu hidroelektranu na Gornjem Gradu, nek zatvori Krvavi Most i napravi Vodeni Most i imaćemo struje za izvozit Slovencima! Idea
I njega za gradonačelnika, ili bar za predsjednika države Exclamation Arrow

Znas sta...
Gandalf

PostanoPostano: čet 12 svi 2005, 8:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šalu nastranu, ali šta je fakat reko da bi gradio luku na neplovnoj Savi u ZG??? Da ne povjeruješ...

Inače, ono ostalo što si spomenuo nije bez pokrića, koliko znam već postoje planovi za ove serijske centrale na Savi...

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: čet 12 svi 2005, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne bi se stel mesat jel to reko jer ga ja nis cul al su tak novine pisali pa im verujem
jutarnji doduse, al ipak

inache u dinamo NE dolazi silvio maric jerbo mu ne daju 500.000 eura. ne bi ni ja dao, bar ne za marica
al dolazi mladi koreanac i mladi nigerijac i ne mladi josip simic i vukojevic valjda, mozda, nije sigurno eventualno
al mozda ode bosnjak:'(((
i zahora Smile)))

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Gandalf

PostanoPostano: pet 13 svi 2005, 14:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

šteta Bošnjaka, al dobro za njegov razvoj karijere...

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: pet 13 svi 2005, 21:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo vec kod izbora zakon mi je kad je mlada partizanka pusicka bila kod romana nacitanog elokventog bolkovica pa neka zena nazove i nakon bisera o metrou i sl. pita pusicku da kak oni misle sve to gradit kad 20 metri kraj poglavarstva im pod prozorom tolke rupetine da stalno neko il ubije si auto il padne....a pusicka mrtva hladna krene nesto trece objasnjavat po onoj - dobar govornik je onaj koji se ne obazire na cinjenice....

steta bi bilo da Bosnjak ode jel je srcan, kad je bio u 'ajduku osvojio je "hajducko srce " za borbenost od torcide a i u dinamu se nekek najvise bori, ok mi je i dudu, sedloski, mujin, agica mi zao kaj je pobegel i tak....ak dodje grgurovic iz 'ajduka to bu najbolji potez jel ionak ne vidim iz dinamove skole nekaj kaj bi vredelo ...

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: uto 17 svi 2005, 7:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo je pobjedio, dinamo je pobjedio!!!!
ako otvorite zadnje stranice novog zavjeta primjetit cete da je to jedan od uvjeta za armagedon
i to kakav pobjeda, velicanstvena!!! 1:0 u 89 minuti golom bostjana cesara
mogao je talijanima, moze i kamen ingradu!!!!

fat drummer

PostanoPostano: ned 19 lip 2005, 13:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mamic, bosnar, mitu... navodno to su pojacanja dinama
oce li mi itko objasnit prema kojim kriterijima su to pojacanja... jel itko od njih ima ispod 30.. vjerojatno ima pa se ispricavam

merkat

PostanoPostano: ned 19 lip 2005, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

znao sam da ces to kad tad iskomentirat kralju ironije....al slazem se... Cool Wink

fat drummer

PostanoPostano: ned 19 lip 2005, 17:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

shvatio sam! kako sam bio glup!
evo napokon razrijesio sam enigmu zvanu dinamo!
prvo podas sve igrace koji imaju iskustvo i napusnis ekipu klincima!
onda ti klinci kiksaju i se godinu i po dana ne zabavljas u europi jer ne zelis igrat u intertoto kupu
zatim kupis iskusne igrace koji su igrali po jakim evertonima pete zamjene i po njemackoj drugoj ligi devete zamjene i igraca kojeg si prodao proslu sezonu u panatenajkos i onda si glup
cekam nove akvizicije:
cvitanovic (stara slava najboljeg strijelca)
kranjacar zlatko (nema do kranjacara)
prezivjeli iz geneacije koja je osvojila kup velesajmskih gradova jer ako to nije iskustvo sto onda jest!
prosinecki jer fantazist im fali
polovanec kao granitna desna kula + iskustvo iz medjimurja i varteksa
kao trener samo moze doc ardiljes ili eventualno napravit legiju trenera koji su bili na klupi dinama prsle sezone (jurcevic, ilija, nenad, zvjezdan i nekog zaboravljam al oprostit ce te mi)

fat drummer

PostanoPostano: pon 20 lip 2005, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

DINAMO NEMA PARA ZA POVREMENOG BOLIVIJSKOG REPREZENTATIVCA!!!!
aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pozdravimo se s farsom zvanom hr nogomet! petar krpan se vraca u rh! carevic se vraca u rh! zasto?

merkat

PostanoPostano: pon 20 lip 2005, 21:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat pa kak ne kuzis, pranje nofca..kao u u privredi...podravka izveze cokolino u BIH jeftino pa uveze skupo, pa tako i s nogometasima koji nakon isteka ugovora jeftino odu van, postignu cijenu i vrate se skuplji...kao fol managament tu vidi korist, naravno....i onda je svizac...

fat drummer

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 7:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

aha, ne kuzim! ko npr pletikosa, srna i rapaic... svi zele natrag u hajduk i cude se kada hajduk ne zeli iskasirat 10 puta svoj proracun za njihovu posudbu...
dinamo nema tih problema. talentirani gabonci, tunizani, malavci, zelnortskootocani sve cekaju da upadnu u dinamo!
EDI BOSNAR!!!!! kako ce stadion skandirat, vec cujem...

merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat, pa splicani nemaju bandica da sve to placa, ustvari mi...a onda neuki ljudi govore kako je napravio ovo i ono....i ja bi s tujdim po trnju mlatio....

fat drummer

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 16:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

danas za vrijeme tradicionalne pravaske snobovske kave frend (bog mu dao pedeset sinova) proucavamo postavu dinama

nemogu vam je prenjet upotpunosti jer nisam cuo za vecinu imena, al pokusat cu
inace igra se 3-4-1-2 (ko nasa repka al samo sto nema nogometasa)

gol - turina
obrana-drpic, mamic, bosnar
veza- pranjic, mitu, modric, bosnjak
ofenzivni vezni-diego bolivijac cabareraro
napad- da silva ljubojevic

ovo je zapravo 2-6-2, al nemojte nikom rec jer to kuze skriva. naime ovom neobicnom forumacijom u kojoj mamic igra stopera, a mitu igra veznog moze se samo zakljucit da ce svaki protivnik bit neugodno iznenadjen
primjetite kako dinamo odbija igrat s liberom ili fantazistom, a zapravo igra i s liberom i fantazistom!!!!! da, da to je genijalnost taktike! jer drpic ce bit vezni, pranjic ce se povuc ko cistac a da silva ce glumit libera i to ofanzivnog libera!!!! ne znam tocno sto je ofanzivni libero al vjerojatno ce kuze izmislit i to
diego ce glumit fantazista/defanzivnog veznog i markirat ce protivnckog desnog beka ili lijevog stopera koji bi trebao bit u napadu
mislim da je sada sve jasno, mourihno, trapattoni i ostali luzeri ce doc u dinamo gledat cuda taktike!!!

fat drummer

PostanoPostano: pon 27 lip 2005, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo je kupio tri mlada ne afirmirana igraca iz afrike!!! nikako nije bilo pametno npr kupit tadica ili ognjena, kupujmo africko (patrice kwedi) dobro fat patricea je zaustavila u karijeri automobilska nesreca, bas je potpisao za pomorac.....
inace corluka i janjetovic nisu u planovima za prvu postavu (normalno kad igraju mamic i bosnar)

merkat

PostanoPostano: pon 27 lip 2005, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

+1

fat drummer

PostanoPostano: uto 28 lip 2005, 15:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u dinamo dolazi daniel bilos, navodno!!! al to je super!!! jer to je nepoznati igrac sumnjive proslosti, bas takav treba dinamu! iktom jos je napadac koji tehnikom podsjeca na kranjcara, a gradjom na zlatana balkanca ibrahimovica. brzinom vjerojatno na owena, skok igrom na bierhoffa, prodornoscu na adriana, slobodnim udarcima na beckhama, fintom na zinedina zideanea....

ZASTO DINAMO NE PROIZVODI IGRACE?!?!?!?!

Gandalf

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 9:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ha ha, zato što samo debeli sinovi bogatih debelih roditelja (sori Fat) imaju debelo pravo (novac) da treniraju na svetom Dinamovu travnjaku i idu u Dinamove klubove na Dinamove narodnjake i u Dinamove bordele. Ostali nek se smucaju po igralištima na Trešnjevci i Zaprešiću.
Recimo, jedan Ćorluka, kakav je to antitalent, taj nije igrač kalibra Dinama, on se može jedino drpat po Interu, ali Zaprešićkom. Jer, ipak se taj inter se do zadnjeg kola borio za naslov a Dinamo je nosio fenjer sa sobom. Dakle, za dečka bi bio korak nazad da završi u Maksimirskoj šumi...

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To je tocno, al nije to samo u dinamu...corluka mi se cinio ok....danas je tesko uspjet u klubu kao dinamo kao klinac jel je sve u parama, kad sam bio klinac to je bilo tako a kako nece sad kad je 50 puta vise para i 500 puta vise managera, vec kao klinac igras samo ako si u kombinaciji...kad sam bio 10 god htio sam s kompicem ic u dinamo jel smo bili najbolji na skoli za svoje godine. Nismo uspjeli pa smo nasli vezu al onda znate kaj slijedi....jedino kaj priznajem ljude koje poznajem da su uspjeli su oni koji su zaobilazno kao braca Mujdza koji su iz mog kvarta i Krznar koji je iz Zaboka, preko Varteksa stigao u Dinamo.....npr, s Franjom sam haklao i bio mi je tek nesto iznad prosjeka, brz i precizan al kad ga stisnes nema ga samo kaj su njegovi bogati pa je uspio kao i drpic....

P.S. Igaro sam jednom prvenstvo srednje skole i vodimo 3:0, drugo poluvrijeme. Dodje neki lik u koledjicama i trapericama. Kao neki Maric iz Dinama. Mislim si ja otkud ovaj al neka, vodimo i ima malo vremena. Lik posudi tenisice i u trapericama prvi kontakt s loptom volej i gol. Rekoh ajde, sjelo mu. Jos nam je do kraja zabio dva a golman nam je bio junior Zagreba. Dobili na penale. Poslije sam skuzio da su ga svercali jel nije bio iz nase skole (drugi turnus pa nisam poznavao nit sumnajo).

fat drummer

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 12:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

izazivam vas da slozite pola ekipe od igraca koji su stasali u dinamu. ja ne mogu.
pogledajte vi taj sastav. tip iz gane, argentine, bolovije, makedonije, australije, brazila... legija stranaca!!! nemam nista protiv stranac, dapace, al me zivicira sto dinamo ne skoluje igrace, sto nema skauta sposobnih prepoznat talentiranog i marljivog igraca i sto sve ide preko lajne, a kasnije i preko one bijele lajne veselog praha.
dinamo zali za butinom, lekom, biscanom, maricem, mikicem. diegog cabrera.. imam takv osjecaj da je frajer rupa, ko i bilos

merkat

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 12:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pa kaj tu ima cudno Fat, ak znamo kako se uspjeva u nogometu di sam cak cuo za Bobana da je cale Marinko inkasirao( uzmite s rezervom prema birtijaskim sveznalicama ) , braca Andrijasevic dva birca dali za igru u hajduku.....i naravno da takvi uglavnom nevaljaju pa se kupuje satrane i naravno mentalitet maksimirskih genija pomijesan s hrvatskim kompleksom da je uvijek netko sa strane bolji...

fat drummer

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 21:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je to totalno cudno... npr belgijski reprezentativni nogomet je malo slabiji od naseg reperzentativnog. docim nas klupski nogomet je jedna velika NULA naspram belgijskog. znam da su belgijanci 100 puta bogatiji od nas, al opet!!! lige petice necu ni usporedjivat s nasom "ligom" jer cim cujem za npr everton ili wba pomislim kako bi pojeli svoj hrvatski pandan na ljestvici.

nisam ziher al mislim da ronadlinho vrijedi vise od cijele prve lige...

kako treba uvest privatizaciju klubova, niti jedan privatnik ne bi dopustio da neki pomocnik trenera za neku pinku progura maminog sinceka, a sa strane neki mali koji nema vezu radi trostruki bicikl i tehnicira sa narandzom

Gandalf

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 22:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sve je to istina, i vjerujem da su i mnogi veliki morali dati "pinku" da ih se progura. No, Bobana ne mješajte! On je CAR!

Znas sta...
merkat

PostanoPostano: sri 29 lip 2005, 22:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Belgijski klupski nogomet je bolji od naseg al reprezentativni ne. Jednostavo nasi auslanderi su bolji od njihovih, koji su nam vecina reprezentacije. Sta je tu cudno. Da, za Bobana sam stavio s rezervom zbog toga sta je legenda. Ipak to ne znaci da to nije istina. Al ako i je ispalo je sjajno.

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.