HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 16:58. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste dečki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Hoće li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: pon 21 ožu 2005, 14:18
PostNaslov : Plavi, plavi, vi ste dečki pravi...
Citiraj i odgovori

Eto Dinamo šaptom padne...
Dobro ne baš šaptom, bilo je galame i bit će još, no ne sječam se kad je toliko nisko bio...
Razlozi ?
Trener, Mamić, Barišić, igrači, uroci Laughing ?
Danas u novinama piše da su krive orgije i alkohol...
Šta mislite ? place

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: pon 21 ožu 2005, 18:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde ti meni Merkate reci što bi ti radio da imaš love na bacanje. Još da si k tome popularan i sve sponzoruše se vrte oko tebe. Još kad malo razmisliš pa rijetko koji od njih ima i srednju školu završenu, sigurno su neki teški intelektualci. Wink

Tko je kao Bog?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
merkat

PostanoPostano: pon 21 ožu 2005, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja mislim da su igraci krivi, skorojevici i malogradjani.
Jedna frenidca je udana za bivseg nogometasa dinama i najbrbljavija koju znam,tako da sam se o igracima svasta naslusao, no ona voli preuvelicavat i pricat u senzacijama tako da ju ne dozivljavam previse autenticno, no brijem da ima ipak dosta istine...

Da sam ja u njihovoj kozi, tko zna, iskreno .

sike

PostanoPostano: uto 22 ožu 2005, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka čast talentu i imenima Dinamovaca ali bez srca igrati ne može se dobiti ni Dugo selo!
možemo mi pričati o upravi struci u čemu sigurno ima istine,ali Real je pokazao da bačeni milijuni eura ne mogu pobjediti ni getafe koji je zapravo 3.Realova momčad
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
vasha

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 22 ožu 2005, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Krivi su apsolutno svi, ali ne jednako! Najviše su krivi igrači! Ako im već ništa ne znači klub za koji igraju, trebali bi se zamisliti u kakvoj to državi žive, tko to plaća ulaznice da bi njih gledao - ljudi koji jedva preživljavaju! A oni imaju redovite (ogromne) plaće, auta, sve uvjete za rad i treniranje... pa bar iz zahvalnosti prema ljudima koji im to omogućuju mogli bi pobjediti u kojoj utakmici... Potom su krivi treneri koji ih nisu znali disciplinirati ili bar pritisnuti ljude u upravi da ih dooobro kazne. Potom je kriva uprava koja je također zatvarala oči pred istinom i umjesto da ih je sve dobro kaznila i disciplinirala, zabavljala se s novinarima, prepucavala se sa nekim trećim ljudima i mijenjala trenere. I onda još saznamo kakve su treninge uistinu provodili naši dragi igrači. Sramota! Confused

Valentina
Gandalf

PostanoPostano: sri 23 ožu 2005, 12:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Igrači su direktni krivci jer nisu uspjevali pobijediti.

No, trener je kriv jer nije uspio natjerati igrače da ispunjavaju njegove zamisli. Nekom treneru igrači "ginu" na terrenu, nekom ne.

Uprava je kriva jer je izabrala očito POGREŠNE igrače i trenera, ili bar njihovu kombinaciju (trener hoće 442, a ili nije kadar objasnit taj sustav ili su igrači glupi - što nije istina, vidjet ćemo kad se ti igrači rasprodaju okolo).

Sad, kad kažem pogrešne, igrači su DOBRI, ne može se poreći, i nisu oni krivi što ih je 10 mladih, bez iskustva, bez neke čvrste karike. U momčadi mora ubijek biti neki Metuzalem, neki Soldo, ili Goran Jurić, koji igra glavom i iskustvom.

Silan novac je za njih samo opterećenje s kojim se ne znaju nositi, a ne motiv. Ne čudim se orgijama, jer kad klinjo iz provincije dobije 200.000E, i bijesan auto, i (kako mi je rekao frend kojem buraz igra u Dinamu) kad mu dođe Mamić i da 20-ak brojeva telefona i kaže: "ovo su klupske kurve, troši koliko oćeš..." ne možeš drugo ni očekivat.

No, oni bi trebali imati ispunjeniji radni dan, a ne 2 sata redovnog treninga. Ljubićić ustaje u 9, i ide spavat u 9, a između trenira (tenis, fittnes, teretana, jogging...) i poslije mu nije do tuluma.

I na kraju, najveće pogreške uprave (čitaj Mamića):

- kupnja samo premladih igrača sa statusom zvijezda
- prodaja Sedloskog na kraju sezone (najboljeg igrača lige prošle sezone)
- nestrpljenje i otkaz Jurčeviću
- totalni krah, prodaja Kranjčara - prodan najvećem suparniku za naslov, a da su ga uzeli u zaštitu i dali podršku, te da je proigrao ovo proljeće dobili bi možda dvostruku lovu na ljeto ili sljedeće godine, plus njegove usluge.

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: ned 03 tra 2005, 13:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jucer je bilo zabavno u maksimiru
nakon velicanstvene pobjede od 5:1 nad rossonerima iz medjimurja navodno se dario zahora rasplakao zbog vrijedjanja dinamovih "navijaca"
sto je super
jer ocito u listu krivaca mozemo dodat i neke bbb
vecina ih je zdusno navijala za dinamo (cak i kad su gubli 2:0 protiv slavena culo se NEMA PREDAJE) manji dio je mlatio zahoru, skandirao drpicu...
mamic preuzima bar 50% krivnje sam, igraci kojih 30%, treneri 10%, nives celzijus 5% i navijaci 5%

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Gandalf

PostanoPostano: pon 04 tra 2005, 8:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drpić se rasplakao, Zahora je vjerojatno otišao na još jednu kuru "zagrijavanja" Laughing

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: sri 06 tra 2005, 20:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dinamo prva postava-dianmo druga postava- 0:4

samo naprijed!!!!!

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
wind

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 11 tra 2005, 16:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i opet remi.. Rolling Eyes

čovjeće ja ću bit sretan ako oni ne ispadnu iz lige s takvom igrom..
onu cijelu prvu momčad treba smjenit i otjerat, sav juniorski pogon u prvi plan pa čekat ako treba i tri sezone.. Rolling Eyes
fat drummer

PostanoPostano: sri 13 tra 2005, 8:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sto je najgora nisu oni ni toliko losi, stvaraju prilike, stiscu protivnika ali nemogu gola dat
mislim 20 kornera i ne daju gol?!?!?! pa gdje su ti skakaci????
mozda sazriju u ovih preostalih 8 utakmica kao momcad (buahahahahahahaha)

davorseljan

PostanoPostano: čet 14 tra 2005, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mamić se vratio.
Srezao je igračima plaće. Oni će po novom dobivati iznos cca dvije moje plaće. Rade 90 minuta tjedno (bez treninga). Jadnici pitam se kako će preživjeti s time. Smile .

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: ned 17 tra 2005, 8:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

lol, kako bi rekli neki
miksic se javio kao ozbiljan protukandidat spasitelju mamicu
tvrdi da je neozbiljno govoriti da je dinamo europski klub sa smo 5 milijuna eura proracuna jerbo ronaldo kosta 100 milijuna (NE)
bravo boris, ti socijalno neosjetiljivi balvane!!! na pitanje kolko je spreman uloziti u dinamo kaze da je nebo granica
da, dajmo toj razmazenoj hrpi derista jos vise para da jos losije igraju!!! nada se da ce dinamo s bobanom na celu postati europski prvak
miksic je glup, htio bih tako zavrsiti ovaj post

wind

Spol: neodređen
PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisam to čuo za mikšića, ali ako je mislim da ga ipak malo prtjeruje.
a čuj i predizborna je trka sad za zagreb.. ma znaš šta, nebi se čudio i da se pusićka sad javi da bi u plavi salon htjela sjest..

a možda ipak mikšić i nije loša ideja?
merkat

PostanoPostano: uto 19 tra 2005, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

fat drummer napisa:
lol, kako bi rekli neki
miksic se javio kao ozbiljan protukandidat spasitelju mamicu
tvrdi da je neozbiljno govoriti da je dinamo europski klub sa smo 5 milijuna eura proracuna jerbo ronaldo kosta 100 milijuna (NE)
bravo boris, ti socijalno neosjetiljivi balvane!!! na pitanje kolko je spreman uloziti u dinamo kaze da je nebo granica
da, dajmo toj razmazenoj hrpi derista jos vise para da jos losije igraju!!! nada se da ce dinamo s bobanom na celu postati europski prvak
miksic je glup, htio bih tako zavrsiti ovaj post

Ne zelim sad zapocimat raspravu s tobom samo moram reci da poakzujes inteligenciju prosjecnog hrvata ( iaoko sam te cijenio ) sto nam i objasnjava zasto nam je tako.

Ako Miksic kaze da 5 ( ja citao 3 ) mil. eura nije dovoljno za europski dinamo onda je to fact !
I usporedb as Ronaldom je odlicna, dokaz da nikad necemo moc bit ko najbolgatiji klubovi sto neznaci da bar nemozemo nastupat u europi casno.

A najgore je ako milis da je sve to Miskic rekao da istim balvanima placa vise onda neznam di ti je pamet. Ocito je da sa vise novca moze kupiti druge, kvalitetnije igrace, nij nemoguce da s eneki stari dinamovci vrate ako im neko ponudi dobar projekt jamac europe, kao Sokota, Mikic, Maric...
Miksic nije zaradio milijune da je toliko blesav da ih daje istim i nesposobnima, zato sto mnogi razmisljaju kao i ti zato je Miksic i neshvacen i bezrazlozno blacen.
Covjek nudi konkretnu lovu a ljudi se bune, pa da poludis ... Mad
Pa nama i trebaju neki pikzibneri koji ce nam uzimat lovu a ne davat kad smo tolike ovce ! Evil or Very Mad

fat drummer

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 14:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ne moze miskisc doc i stvorit novu momcad preko noci, zamjenit 22 igraca i rec sad osvajajte
u hrvatskoj je neozbiljno govorit o europskom klubu u finiacijskim okvirima
1)klubovi u hrvatskoj jos nemogu bit u privatnom vlasnistvu
2)miksic tvrdi da je lakse spasit dinamo nego neku tvornicu od propadanja sto je glupost na kvadrat... dinamo ovisi o igracima, navijacima a ne samo o novcima sto je ova generacija i dokazala
kakvo dovodjenje sokote, balabana, biscana... pa zar bi oni lomili noge po kvalitetim terenima stanova ili kantride
mornar je odbio povratak u hajduk jer se boji publike i kako bi ga primila
da bi se stvorio dinamo od 100 milijuna eura treba se usput stvorit i hajdu, varteks i rijeka od 100 milja eura i jos par klubova koji bi im mogli parirat snagom novca.. kako to napravit kad dinamo moze godisnje ispljunut jedva 5 milja eura a najjaci je u hrvatskoj??
miskic ima dobre namjere al ih je krivo usmjerio.. neka tih 100 milijuna ulozi radije u mungose i razminiranje hrvatske, vratit ce mu se stosruko

merkat

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nebi Miskic ulagao u dinamo da se to sve ne isplti a nit bi ga svi tjerali ako ni Zvonka Zubaka koji je isto pun paprike da tu ipak nije velika lova.
kao svi nesto su iz pomoci dinamu oko kluba a sve je to ( cak i dinamove legende koje glume neki purgeraj ) hrpa besposlicara i klosara koji misle vozit bijeli mercedes. Do danas nitko nije nista napravio. Osim canjuge koji je nepravedno trosio nasu lovu.
Ciro je na nocnoj mori izjavio da ko god je prosao kroz dinamo se je obogatio a price o neisplativosti i humanosti su za malu djecu.
Samo pranje novca kroz satadion je prestrasno.
Mislim sta ne puste Miskisca ak nudi svoju lovu, sta tu nije jsno ni transparentno, pa ak zabrlja potrosio je svoju lovu , no jasno je mafiji koja je u klubu da nebi uzalud bacaio novac nego nesto napravio ili barem zaradio.
Sta ga ne puste ako je dinamo toliko riskantan, politicki je opasan po mnoge pa je dinamo prilika ako ne uspije da ga pokopaju.
No ocito da nitko na to ne racuna kad je dinamo ipak jos zlatna koka, samo to rulja ne ziku !

fat drummer

PostanoPostano: sri 20 tra 2005, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da je dinamo, tj grad prao pare o tom nema sumnje
samo zao mi je vidti miksica kak trosi pare jer misli da u hrvatskoj klubovi posluju legalno
makar i boris bio cist, ostatak lige pere pare preko transfera i placa

niti jedan klub u hrvatskoj valjda ne zadovoljava uvjete uefe za natjecanjau europi sto se tice financijske sredjenosti

merkat

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 11:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

To i ja mislim, da se majstor busineesa Miskic nece snaci u balkansom busineesu !
Jedno neide uz drugo.
Mnogim makinatorima balkanskog busineesa ne odgovara europa jel se takav businees nemoze uskladiti s eu.
Nisam pobornik hrvatske u europi danas al kad udjemo nadam se da ce se bar to samnjiti. Hocu reci da mnogima eu ne odgovara zbog takvog nacina poslovanja i vodjenja drzave u koheziji s mafijom.
Mozemo se samo zato nadati proeuropskom dinamu.

fat drummer

PostanoPostano: čet 21 tra 2005, 14:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

doduse i neki europski klubovi su se izvlacili onako malo sumnjivo (monaco, real madrid) al neki su u dugovima i tesko se izvlace (lazio, roma, parma)
ja u dinamo nikad ne bih ulagao, nema sanse... bar do dinamo i svi klubovi nece moci biti privatizirani ili postati dionicka drustva
ovakvo socijalisticko poslovanje gdje se ne odgovara za ekonomske promasaje je katastrofa

fat drummer

PostanoPostano: ned 24 tra 2005, 8:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kako su unistili pulu, totalno su ih ubili
ja bi odmah ulozio na dinamo, istog casa

malo se stelarni cvjetkovic presisao kad je rekao da ce osvojit 30 bodova u ligi za opstanak i imat vise bodova od hajduka
to je tako ironicno. dinamo je imao napada na pocetku sezone: zekic, da silva, ljubojevic, zahora, karic, iza njih mujcin, kranjcar, bosnjak
sada ih spasava talentirani teo kardum....

merkat

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 5:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zalosno.... place

fat drummer

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 6:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaze mamic da ce dinamo iduce godine prodat vecinu danasnjeg sastava
sto je glupost... glavni dinamov problem uz klince s pustim milijunima je neuigranost
loncarevic dvaput nije izasao u istoj formaciji, a o postavi da ne govorimo
nadam se da ce netko tko ima para izbacit mamica i od dinama napravit profesonalan i ozbiljan klub

merkat

PostanoPostano: pon 25 tra 2005, 12:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A neznam bas posto su se promijenila nekolicina trenera. Pa nisu valjda svi u banani. Covjek bi pomislio da ovi danasnji dinamovci zive razuzdano. Zivili su i oni prije. Mislim da dobar razlog lezi u tome da to nisu domaci decki koji bi se srcem borili za svoj klub.
Zasto su Maric, Simic, Sokota, Biscan, Mikic bilo odlicni ?
Zato kaj su domaci decki i imaju purgerski smek i drskost.
Nemam nis protiv decki sa strane , dapace, al politika dinama ( kao i cibone, znam iz vl.iskustva) je neki patoloski problem gazda koji kolaju dinamom a blage nemaju osim o lovi, da je uvijek netko izvan Zagreba bolji.
Kad sam ja bio klinac do danas vecina trebera u dinamu tvrdi da decki koji dodju sa "betona" nisu ni do koljena onima koji po zemlji i prasini tjeraju loptu...
Ocito da jos nisu shvatili da nije stvar u podlozi nego u srcu !

Kaj se dotikavlje nekoga s paprikom koji bi trebao doci i maknut Mamica ne vjerujem. Pa bili su i Zubak i Miksic ( jos ga nisu stjerali al oce ) pa su ih makli.
Pogotovo to ne ide kad ima novinara (T.Zidak) koji su na platnoj listi makar to zakamufliraju profinjenim i odmjerenim kritiziranjem Mamica da bi nam zamaglili oci a u presudnim trenucima za buducnost kluba vrlo perfidno i profesionalno stjeraju bilo kojeg uljeza a dok svi s pravim razlogom napadaju Mamica , ON iskoristi slabu psiholosku tocku masa koja ipak se stavlja na stranu napadnutog iako on bio kriv. E tu nastupa T.Zidak i kao onako, odmjereno sa strane shvaca DA NEMA BOLJEGA OD MAMICA, i to tako ide...Miskica napada makar je zaboravio onu " ne sudi konja kojeg nisi jahao " jel Miksic je profesionalac svjetskog kalibra koji nepoznaje placanje novinara, zato ga i deru svi.
Nemoze nit europa u hrvatski kupus a di ce svijet .

fat drummer

PostanoPostano: uto 26 tra 2005, 7:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

2008/09 uvodi se pravilo da klub mora imati 8 svojih igraca u prvoj postavi
glupost ali ok
vec od iduce sezone uvodi se pravilo da moraju biti bar 4 (relativno dobro pravilo) liverpoool ima dva igraca iz svoje skole, celtic je jedne sezone izasao s 11 igraca, niti jedan skot, i nitko iz iste drzave
dinamo nece imati problema s tim
zahora, drpic, cesar, kardum, ima ih ima ali decki ne znaju
sto dinamo treba je trener koji je egoist, gad, ali dobar, odlican trener
dinamo treba nesto ala jose mourino
trener kojemu je vaznije da se on proslavi nego osjecaji mladih talenata
i treba mu neki zaljubljenik u nogomet koji nema svoju nogometnu ergelu mladih rasnih igraca kao sto ju imam mamic te ih pokusava progurat
tako da ne postoje sukobi u svlacionici i izmedju struke i financija
zubak nije dobar izbor, nikako
svatko tko se bavi prodajom oruzja nema sta radit u nogometu
treba ozbiljno razmislit o ova dva zakona
privatizacija klubova
zastita mladih igraca (igrac se nesmije prodat u inozemstvo do 23 ili 24 godine)

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.