HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 19 stu 2017, 8:39. Pogledaj neodgovorene postove
Plavi, plavi, vi ste dečki pravi...
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Hoće li Dinamo ispast iz lige ?

Da 
42%
 42%  [ 8 ]
Ne 
57%
 57%  [ 11 ]

Ukupno glasova : 19

Autor Poruka
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: čet 15 stu 2007, 15:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

M-o-S nisi u pravu, oni ovdje nisu izašli kao pojedinci, čak ni kao grupa pojedinaca, a uostalom nisu ni plaćeni za to već su izašli kao dinamo. A dinamo je i Chico.
A što se tiče ispadanja u drugu ligu od toga ništa, ipak je ovo Hrvatska Wink
To što je ovaj klub učinio nema veze sa zdravom pameću. Croatia je napravila d.d. Croatia i potpisivala ugovore sa igračima ( svi se sjećate strašne croatijine momčadi koja je igrala i u LP) Nartavno iz budzeta su dolazili novci a obecanja su bili samo toiliki bez temelja naravno, kad je nestalo love i d.d. Croatia je otišla u stečaj i zavrsila svoje poslovanje. tako su prevarili igrače i državu ( nisu poreze plaćali) To je izveo Mamić i ekipa jer oni su kad su preuzeli dinamo preuzeli sve osim obveza tj dugova i onda su igrači tražili da im se plati što je potpisano da se ispoštuje ugovor. Sud je preudio u korist dinama??????????? Shocked Shocked Shocked Shocked što je zaista začuđujuće i npr Cvitanović će morati prodati kuću da plati troškove sudovanja. Sad je on uložio žalbu pa će mo vidjeti.
U Europi se dogodi da klub doživi stečaj i onda on prestaje postojati počinje iznova opsniva se i starta iz zadnje lige u ovom slučaju bi to bilo iz županijsjke lige ( sad ne znam koji je najnizi rang u Zgarebu, 2 3 ili mozda cetrvta zupanijska). Imate primjer Fiorentine, pa i Leeds United je doživio velike financijske probleme trenutno je u trećoj engleskoj ligi a prije par godina je igrao polufinale LP sa Barcelonom;)
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
M-o-S

PostanoPostano: pet 16 stu 2007, 16:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
M-o-S nisi u pravu, oni ovdje nisu izašli kao pojedinci, čak ni kao grupa pojedinaca, a uostalom nisu ni plaćeni za to već su izašli kao dinamo. A dinamo je i Chico.

neću puno. sam ću reć da se nismo sporazumjeli. ja sam mislio na pojedince.kao sto su neki od nogometasa i rukometasa u spotovima stranaka..nisam mislio na cijeli klub. daklem, pojedinac.. Wink

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 17 stu 2007, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ok al chico je napisao za nogometaše dinama a ostale je usput spomenuo, uostalom ovo je tema o dinamu. A taj klub je nešto što opet baca ljagu na njegovo ime on je platio oglas za HDZ, to se pravim klubovima nikad ne može dogoditi to je sramota za klub.
vjernik

PostanoPostano: sri 26 pro 2007, 16:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ugodno me je iznenadio Mamić a vjerujem i vas, kad se ispričao novinarima za sve svoje istupe i napade upućene njima.
Lijepo Very Happy

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: sub 29 pro 2007, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel vjerujete Mamiću da su ponude za Modrića dosezale 50 mil.€? Čisto sumnjam.

Mislim da ga čuva za poslije europskog prvenstva.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: sub 29 pro 2007, 23:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ovo mu je najveći lažnjak! Mislim da nije uspio dobiti više od 20mil. pa je odustao od prodaje...

Za usporedbu:
Ronaldinho danas vrijedi 50 mil...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
vjernik

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Luka7 napisa:

Mislim da ga čuva za poslije europskog prvenstva.

Pa da mu poraste cijena.
Ja ne vjerujem da će itko ponudit veću ponudu od ovih do sad.
Mislim da je najveći iznos spominjao Šahtar nekih 25 mil.eura, a oni su samo odmahnuli rukom.

Mamić se nada a i mi da ćemo dogodine bit bolji u europi, pa ga je zato zadržao.Mislim da nije pogriješio.Nije sve u novcima Wink

"Objavljeno ti je, čovječe, što je dobro,
što Jahve traži od tebe:
samo čini pravicu,
milosrđe ljubiti
i smjerno sa svojim Bogom hoditi."

Mihej 6, 8
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 11:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

mislim da Mamić nije dobio onoliko koliko je htio..
ako traži 30 milja za njeg..
čim dobije ponudu 31 milju, ode Luka...
iako je moguće da i ostane do kraja prvenstva

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Luka7

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 15:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

S jedne strane mi je drago da je ostao (iako ne navijam za plave), a s druge strane siguran sam da je Modrić pomalo tužan jer bi u engleskoj njegova karijera ipak bolje napredovala nego u dinamu. Kako god bilo da bilo, mlad je i ima još vremena. Ako dobro prođemo na Euru onda će mu sigurno porasti cijena.
M-o-S

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 15:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je žao luke jer mislim da će dušu dat za dinamo, kao što već je dosad a ništa neće bolje dinamo proć, nego dosad..

jer modrić nemože sam ništa napravit..

Htio je ostaviti trag svoj u tebi !!!
Anny

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

navijam za dinamo i zelim mu sve najbolje al' mi je zao što luka ostaje

mislim da bi taj dečko napredovao vani i puno više dao za reprezentaciju. A ovako hmmmmm.......

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
Luka7

PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 20:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ste čuli najnovije vijesti. Novinari ga u Zadru na misi uhvatili da daje izjave! Pa ti naši novinari stvarno nemaju nikakvog morala.
Anny

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 30 pro 2007, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a šta š'

Dami la mano, voglio restar per sempre insieme a Te
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: ned 13 sij 2008, 14:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mali osvrt. Mislim da je Mamić zadnjih godina kao ekonom učinio mnogo za Dinamo al i za sebe. Iako je, koliko mi se čini mogao i više zaradit da je ostao sa strane kao menadžer. Čini mi se da je došlo vrijeme da ode sa funkcije. Ne zbog poslovanja već zbog ugleda Dinama. Nema ništa gore kad netko ili nešto postane ovisno o nekoj osobi a pogotovo kad je ta osoba stalno u nekoj svađi i skandalima. Danas kada vidim situaciju u Dinamu sa ljudske strane, doista mi je žao igrača koji su u njegovim rukama. Pogotovo malog Modrića.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo koda sam znao! Zaista Mamić nema granice... Sramoti Dinamo, Hrvate a posebno hercegovce.... Zaista mi neugodno kad se tako ponaša neko iz mog kraja....

angelous

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

čekam dan kada će navijači reći svoje (ne neredima, na se rzumijemo Wink )... Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
penzić

PostanoPostano: pon 14 sij 2008, 20:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sv.Franjo legenda napisa:
Mali osvrt. Mislim da je Mamić zadnjih godina kao ekonom učinio mnogo za Dinamo al i za sebe. Iako je, koliko mi se čini mogao i više zaradit da je ostao sa strane kao menadžer. Čini mi se da je došlo vrijeme da ode sa funkcije. Ne zbog poslovanja već zbog ugleda Dinama. Nema ništa gore kad netko ili nešto postane ovisno o nekoj osobi a pogotovo kad je ta osoba stalno u nekoj svađi i skandalima. Danas kada vidim situaciju u Dinamu sa ljudske strane, doista mi je žao igrača koji su u njegovim rukama. Pogotovo malog Modrića.

i ja bih bio dobar ekonom dinama kad bi dobival love iz gradskog proračuna grada Zagreba. ne tako davno zagrebački gradski otac zadužen za sport našel se na našoj nacionalnoj televiziji na meti novinara koji ga je priupital zakaj dinamo dobiva novac od gradskog proračuna. odgovoril je da novac dobivaju svi sportaši koji podižu ugled gradskog sporta u europi. dal da udarim glavom u zid kaj sve ne bi rođo bandić napravil za rođu mamića.
Chico

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kolko god da je primitivan al neke stvari je dobro rekao.da je prodao modrića svi bi rekli da je sve zbog novca,ne proda ga da bi možda dinamo nekaj napravil druge godine i opet ga svi napadaju,kao jadan modrić vani bi napredovao,nudio mu 3 milje eura po godini al nije htio zbog svlačionice,svaka čast.

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 15:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

On je pokušao prodat Modrića al očito nije postigao cijenu koju je želio. Sam Modrić je izjavio da je bio dogovor da ga se proda.
Tu je ponovo Mamić pokazao svoj karakter.
Isto tako ovim potezom je oprao svoje ruke. Ako Modrić ostane onda super, ako ode onda on nije kriv....

Penzić:: Rođo Bandić ništa posebno nije napravio za Ro0đu Mamića. Naprotiv oni se ne podnose. Oko 80% novca koji Dinamo dobije od ZG ide na održavanje stadiona koji je gradsko vlasništvo. Tako da se može slobodno zaključit da se Dinamo ne pomaže ništa više od Zagreba, Cibone, RK Zagreb..... Svi oni dobijaju od 5-10mil. kuna godišnje.

penzić

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Penzić:: Rođo Bandić ništa posebno nije napravio za Ro0đu Mamića. Naprotiv oni se ne podnose. Oko 80% novca koji Dinamo dobije od ZG ide na održavanje stadiona koji je gradsko vlasništvo. Tako da se može slobodno zaključit da se Dinamo ne pomaže ništa više od Zagreba, Cibone, RK Zagreb..... Svi oni dobijaju od 5-10mil. kuna godišnje.

moja sestra je podstanarka i ona se sama mora brinuti o stanu: ona kupuje sredstva i pribore za čišćenje, sama mora čistiti i održavati stan, a ne njezina gazdarica. i zamisli sad da moja sestra keže gazdarici da se gazdarica mora pobrinuti za čistoću u stanu!!! evo ti analogije, moja sestra predstavlja dinamo, a gazdarica gradske vlasti. znam ja da se bandić i mamić ne podnose, ali on(gradska vlast) daje tolke novce dinamu ne bi li na taj način postao draži u očima zagrepčana, tj, njegovih birača. to ti je politika i to nemoralna. nema te stvari koji političare ne bi napravili da budu na vlasti. a kaj se tiče cifra i kolko koji klub dobiva: onaj pročelnik je rekel da je glavni kriterij za dobivanje novaca podizanje ugleda u europi. koji to ugled dinamo diže posljednjih nekoliko godina? a i ne zaboravi da za mamićeve primitivne ispade zna cijeli europski nogometni svijet, što ne samo da zagrebu ne diže ugled, nego se dapače svi tome smiju
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: uto 15 sij 2008, 22:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina je da je podizanje ugleda u EU kriterij. Pa neće NK Dubrava dobiti 5 mil. kuna.
Želim samo reći da Dinamo troši na stadion 80% novca koji dobije od grada jer je održavanje nogometnog stadiona jako skupo za razliku od npr Cibonine dvorane koja za održavanje treba 10 puta manje od maksimira.

Dao si usporedbu stana svoje sestre. Razlika je u tome što tvoja sestra ima ekskluzivno pravo na stanovanje dok plaća stan a Dinamo nema, iako ga praktički sami održavaju. Na njemu igra i Repka i održavaju se koncerti.

penzić

PostanoPostano: pon 21 sij 2008, 21:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Istina je da je podizanje ugleda u EU kriterij. Pa neće NK Dubrava dobiti 5 mil. kuna.
Želim samo reći da Dinamo troši na stadion 80% novca koji dobije od grada jer je održavanje nogometnog stadiona jako skupo za razliku od npr Cibonine dvorane koja za održavanje treba 10 puta manje od maksimira.

Dao si usporedbu stana svoje sestre. Razlika je u tome što tvoja sestra ima ekskluzivno pravo na stanovanje dok plaća stan a Dinamo nema, iako ga praktički sami održavaju. Na njemu igra i Repka i održavaju se koncerti.

sam si sebi skočio u usta. prvo veliš da dinamo troši 80% gradskog novca na održavanje stadiona, a samo koju rečenicu poslije da dinamo sam održava stadion. ak mamić nema novaca da održava stadion nek ode iz dinama i nek se nastavi baviti građevinskim i inim spletkarenjima, to mu jako dobro ide.
a zašto bi grad uopće davao bilo kakve novce bilo kojem privatnom klubu? ak smo svi htjeli ostaviti nesretni komunizam onda se tak i trebamo ponašati. ak je neki klub privatan, onda na njega trebamo gledati kao i svaku drugu privatnu djelatnost. ako neki vlasnik nije sposoban da uspješno vodi klub, sam si je kriv. nek proda klub, ili nekaj drugo.
građanima se isključuje struja, plin ili voda i zbog 100 kunaduga a naši nogometni klubovi duguju milijune zbog nesposobnih funkcionera i nikom ništa
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 21 sij 2008, 21:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nisi razumio što sam htio reći! Wink
Znači, Dinamo sam održava stadion. Pošto je Maksimir u gradskom vlasništvu grad bi trebao iznajmljivati stadion NK Dinamu. A pošto je u nas sve naopako onda je i to... Grad daje Dinamu novac kao i svakom klubu u gradu a Dinamo 80% tog novca potroši na održavanje gradskog stadiona. Nisam rekao ništa proturiječno Wink

penzic napisa:
građanima se isključuje struja, plin ili voda i zbog 100 kunaduga a naši nogometni klubovi ...

heh ovo je žalosna istina.

sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 28 srp 2008, 11:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

dok sam ovih dana pratio događanja oko BBB-a i Hrgovića....
Čudi me kako se u Zagrebu ne organizira još jedna navijačka skupina. Koja bi bila umjerenija i korektno navijala. (ovo se može primjeniti i na druge klubove).
Veliki EU klubovi imaju po nekoliko navijačkih skupina.
Čini mi se da se u vodećim Hr navijačkim skupinama učahurilo mnogo delikvenata i huligana.
bilo bi sjajno kada bi neki dečki formirali novu skupinu. Siguran sam da bi mnogo običnih ljudi koji bi im pristupili. Mislim da je svima puna kapa BBB-a i ostalih vodećih skupina...

Chico

PostanoPostano: sub 02 kol 2008, 21:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja na to samo mogu reći jedno.................novinari......skupina neukih likova koji nemaju pojma pa pišu gluposti i traže senzaciju.....oko hrgovića su oni i napunili novine i digli tenzije.........nije problem u bbb.........ima skupina mladića(15-1Cool koji su nekontrolirani od strane vodstva bbb..........e oni u cijeloj toj prići vode glavnu rijeć.....mrze policiju i rade gluposti samo da dođu u sukob sa njima

u hrvatskoj je jako teško oformiti novu navijačku skupinu,ja sam svojevremeno namjeravao tako nešto(dok sam bio u takvim krugovima) ali bilo je puno prepreka .ako neko uspije u potpunosti podržavam to

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.