HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 21 srp 2019, 0:31. Pogledaj neodgovorene postove
Papa Ivan Pavao II.
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pet 10 ožu 2006, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koliko je samo pokojni Papa znao kad bi imao malĆØice slobodnog vremena,spustio se kriomice u baziliku sv.Petra i skrio u ispovjedaonicu.ispovjedao bi ljude a da oni nisu ni znali da ih ispovjeda Papa!
Ili bi samo stajao kraj prozora,gledao na trg gdje prolaze ljudi i odabrao nekog od njih i molio za njega.To samo sveti ĆØovjek može!

Tako me stegne oko srca kad se samo sjetim svega toga..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pet 10 ožu 2006, 13:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene uvijek nekako uhvati ponos kada se sjetim da sam živio u vrijeme dok je on bio papa. Jednako mi je drag i Benedikt, nekako kao da nije doŔlo do nekakvog prekida, i Benedikt je ostao na njegovom tragu. Živimo u vremenu velikih papa.

Bog moj i sve moje.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 14 ožu 2006, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JoÅ” malo, ljudi, i ako Bog da imamo blaženog Papu Ivana Pavla II.jer Vatikan razmatra ĆØudo ozdravljenje jedne redovnice za koju su njenne susestre molile i ona je toĆØno 2 mjeseca nakon Papine smrti 2.lipnja ozdravila od parkinsonove bolesti,od koje je bolovao i sam Papa.
ƈim lijeĆØnik nije mogao medicinski objasniti to ozdravljenje to je veƦ pokazatelj naÅ”em Benediktu XVI. da priprema teren za skoraÅ”nji proglas novog blaženika, na Å”to i mi Hrvati možemo biti ponosni i Bogu zahvalni

Zadnja promjena: sike; čet 16 ožu 2006, 14:36; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Marinica-Ri

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 18:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A bilo bi i vrijeme...... Wink Svim svojim postupcima svojim svjedoĆØenjem i životom,brigom za svakog ĆØovjeka zaslužio je da ga proglase blaženim......Ljudi s tako velikim srcem rijetko se raĆ°aju ali nevjerojatna je snaga kojom je zraĆØio ,ta ljubav koju je davao svim ljudim i sve Å”to je postigao mislim da Ʀe zauvijek ostati u srcima onih koji koji su ga barem jedanput vidjeli ili ĆØuli.......... Wink Wink
little_angel

PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 21:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Marinica-Ri napisa:
..ali nevjerojatna je snaga kojom je zraĆØio ,ta ljubav koju je davao svim ljudima i sve Å”to je postigao mislim da Ʀe zauvijek ostati u srcima onih koji koji su ga barem jedanput vidjeli ili ĆØuli.......... Wink Wink

To si lijepo rekla, istina. Ja sam bila na jednoj njegovoj generalnoj audijenciji, 2003. godine, iÅ”li smo sa gimnazijom u Rim. Stvarno je predivno bilo, biti blizu njega, i sluÅ”ati njegove rijeĆØi. Taj mir kojim zraĆØi, to je sveti mir. Ta ljubav u njegovom pogledu, ma neÅ”to posebno. Otpjevali smo mu tada i pjesmu "Rajska Djevo, kraljice Hrvata", baÅ” je bilo super pjevati meĆ°u tako puno ljudi, samo za svoju zemlju, mahati malim hrvatskim zastavicama.. Divota jako sretan Cool Uvijek Ʀe mi ostati u lijepom sjeƦanju.

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
klara

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 8:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

'Pustite me prijeƦi Gospodinu'
http://hkr.hr
Ivan Pavao II.

Knjiga je tiskana uoĆØi prve obljetnice smrti pape Woytile. Opisuje dane kada je svojim životom ispisao 'encikliku boli'.

ā€žPustite me prijeƦi Gospodinu' posljednje su rijeĆØi Sluge Božjega pape Ivana Pavla II. Naslov je to i knjige koju je u povodu njegove prve obljetnice smrti tiskala izdavaĆØka kuƦa San Paolo, a neke izvatke prenaÅ”a tjednik 'Famiglia cristiana'. Knjiga je velikim djelom posveƦena posljednjim danima Ivana Pavla II.. Bili su to dani kada je papa Wojtyla ispisao 'encikliku boli' s kojom je definitivno osvojio srca svijeta. To 'žalosno otajstvo' Pape opisali su njegovi najbliži suradnici želeƦi prikazati taj bliski odnos boli i trpljena za vrijeme ĆØitavog njegovog pontifikata.

U prvom dijelu naslovljenom 'Trpljenje u životu i nauĆØavanju Ivana Pavla II' njegov dugogodisnji tajnik, nadbiskup Stanislav Dziwicz i isusovac Czeslaw Drazek, opisuju posljednja dva mjeseca Woytilinog života. Posebno je dirljiv opis posljednjih rijeĆØi koje je Papa rekao sestri Tobiani: 'Postite me prijeƦi kuƦi OĆØevoj'. U drugom dijelu naslovljenom 'Dani trpljenja i nade' doktor Renato Buzznetti, osobni papin lijeĆØnik, opisuje dramatiĆØne trenutke provedene pokraj Pape od trenutka atentata 13. svibnja 1981. do trenutka smrti. U treƦem dijelu naslovljenom 'Odmah svet' nadbiskup Angelo Comastri, generalni vikar Vatikana, piÅ”e o milijunima vjernika koji su iz svih krajeva svijeta posljednji puta doÅ”li pozdraviti Svetog Oca te opisuje glavne crte svetosti Ivana Pavla II.

uĆØiniti dobro, a zatim otiƦi bez buke ...
klara

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 9:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

moj prvi i jedini susret s Ivanom Pavlom II. bio je
za zahvalnog hodoĆØaÅ”Ć¦a o 25. obljetnici njegovog pontifikata ...
jednostavno nemam rijeĆØi kojima bih opisala atmosferu u dvorani za audijencije ...
Krist na žalu otpjevan s ljubavlju samo za njega, ushit, sreƦa,
a istovremeno i traĆØak tuge i suze zbog nasluƦivanja njegovog odlaska ...
ostalo mi je sve u tako živoj uspomeni, kao da se juĆØer dogodilo ...

u jednom trenu oĆØi mog sina su malo "zasjenile" ...
vrlo "skromno" je rekao da mu je žao Ŕto za njegova pontifikata
neƦe stiƦi postati biskup ili kardinal ... Rolling Eyes Smile

a okinula sam dok je sestri rekao:
"Eeeee, sister, sister, Papa je Poljak, a ĆØita bolje neg ti ..." ... Laughing Laughing Laughing

Bogu hvala na naŔem Velikom!

Natty

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 11:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osim zahvalnosti na velikom životu, na djelu koje je ostavilo traga u ĆØitavom svijetu, ja mu zahvaljujem Å”to sam vjernik. Jer je njegov pogled i njegov blagoslov to uĆØvrstio u meni zauvijek.

I sada kada gledam trg sv. Petra uhvati me sjeta priznajem, i nedostaje mi...

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Marinica-Ri

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kada mi ga netko spomene,odmah se osijeƦam radosno jer sam imala ĆØast živjeti dok je on živio...i da sam vlastitim uÅ”ima mogla ĆØuti Å”to su poruĆØivale njegove snažne i pune ljubavi rijeĆØi,sluÅ”ajuƦi ga s tisuƦama ljudi koji su vapili za rijeĆØima ohrabrenja ,utijehe ,pa i ljubavi koje je on izgovarao kada god bi imao prilike .......njegov odlazak s ovoga svijeta koliko je težak i bolan za nas trebao bi nam dati snage da krenemo njegovim stopama,da Å”irimo tu rijeĆØ koju nam je govorio,da iz dana u dan svjedoĆØimo i da tom velikom ĆØovjeku zahvalimo svjedoĆØeƦi ljubav nas krÅ”Ć¦ana i da budemo glasnici mira i rijeĆØi BOŽJE KAO Å TO JE TO I ON SAM ƈINIO I GOVORIO.............. Wink Wink
sike

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 14:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nikad toliko "leptiriƦa" (kako bi rekla jedna moja miljenica jako sretan ) nije proÅ”lo kroz mene od ponosa i sreƦe kad sam tog velikog ĆØovjeka istinski doživio na najveƦem svjetskom susretu mladih u Rimu 2000.na Tor Vergati u Rimu.

I onda sam shvatio veliĆØinu svog krÅ”Ć¦anskog poziva kad je sve nas uputio na ove Isusove rijeĆØi koje ĆØine moj potpis dolje. Shvatio sam koliko taj ĆØovjek polaže nade u mlade vjernike danas i tada ĆØvrsto odluĆØio da za mene ne postoji niti Ʀe postojati u životu niti jedan put osim onaj koji vodi k Isusu, jer On ima rijeĆØi života vjeĆØnoga!

A taj veliki ĆØovjek mi je na to ukazao!

A kad je u Solinu s mladima zapjevao Rajska Djevo Kraljice Hrvata.. JoÅ” i sad s enaježim od radosti i ponosa Å”to sam ga kao graĆ°anin hrvatske domovine mogao ugostiti, i to 3 puta, koliko puta sam ga vidio vlastitim oĆØima u životu: 1998. na mariji Bistrici, 2000. u Rimu i 2003. u Rijeci

arkandeo

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam ga vidio viŔe puta. Tri puta u Rimu (proŔao sam pokraj odra) i tri puta u RH: Zagreb, Marija Bistrica i Dubrovnik.

Tko je kao Bog?
klara

PostanoPostano: pet 31 ožu 2006, 22:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Karol, papa koji je ostao ĆØovjek"

Papa uronjen u doticaj s Bogom, uvijek osjetljiv na oĆØekivanja ljudi, i ĆØije rijeĆØi mira i nade joÅ” uvijek snažno odjekuju ā€“ tim je rijeĆØima papa Benedikt XVI. opisao Ivana Pavla II. nakon juĆØeraÅ”nje predpremijere filma ā€žKarol, papa koji je ostao ĆØovjekā€œ, održane u nazoĆØnosti Svetoga Oca u Dvorani Pavla VI. u Vatikanu.

PrisjetivÅ”i se svojega predhodnika, Sveti je Otac posebice istaknuo kako joÅ” uvijek snažno odjekuju njegove rijeĆØi mira i nade, te osude rata i totalitarnih režima.

IzrazivÅ”i pohvale onima koji su sudjelovali u pripremi filma, a koji su znali vjerno istaknuti osobnost Ivana Pavla II., Sveti je Otac kazao kako je iz filma proiziÅ”ao lik neumornoga proroka nade i mira, koji je proÅ”ao putovima Zemljine kugle kako bi svima navijeÅ”tao EvanĆ°elje. Godine papinstva Ivana Pavla II., u filmu su proÅ”le u nekoliko minuta, ali nije propuÅ”tena snaga njegovih rijeĆØi, Å”to je papa Benedikt XVI. posebno istaknuo. Vratile su nam se u sjeƦanje njegove zanosne rijeĆØi kojima je osudio tlaĆØenje totalitarnih režima, ubilaĆØko nasilje i rat ā€¦ kao i rijeĆØi ohrabrenja i osude konsumistiĆØkoga druÅ”tva i hedonistiĆØke kulture, koja teži izgradnji jednostavno materijalnoga blagostanja koje ne može zadovoljiti duboka oĆØekivanja ljudskoga srca ā€“ kazao je Sveti Otac nakon prikazivanja filma.

Zadnja promjena: klara; pet 31 ožu 2006, 22:06; ukupno mijenjano 1 put.

klara

PostanoPostano: pet 31 ožu 2006, 22:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pripreme za obilježavanje prve obljetnice preminuƦa Ivana Pavla II.

Vjernici cijeloga svijeta pripremaju se za obilježavanje prve obljetnice preminuƦa Ivana Pavla II.
2. travnja na Trgu svetoga Petra, kad Ʀe kardinal Camillo Ruini predvoditi molitvu svete Krunice.

Obred poĆØinje u 20 sati i 30 minuta ĆØitanjem nekih tekstova Ivana Pavla II.
Benedikt XVI. Ʀe se u 21 sat pojaviti na prozoru svoje sobe i zapoĆØet Ʀe molitva Svete Krunice. Potom Ʀe se Papa u 21 sat i 37 minuta, trenutak preminuƦa Ivana Pavla II., obratiti okupljenima i udijeliti svoj apostolski blagoslov.

Dok se množe svjedoĆØanstva ljubavi prema blagopokojnome Papi, biskupijski proces beatifikacije i kanonizacije ide svojim tijekom. Monsinjor Slawomir Oder, postulator beatifikacije, kazao je za Radio Vatikan kako su nakon otvaranja procesa, uoĆØi svetkovine svetoga Petra i Pavla, i ustanovljenja Suda, odmah zapoĆØeli s radom. TrenutaĆØno se obavlja sasluÅ”anje svjedoka, a Povijesno povjerenstvo prikuplja dokumente o sluzi Božjem, blagopokojnom Papi. Usporedo se radi i na treƦem vidiku, to jest ĆØudu, procedura je otvorena u Francuskoj ā€“ kazao je i dodao kako je rijeĆØ o iÅ”ĆØeznuƦu simptoma Parkinsonove bolesti, od koje je bolovala jedna ĆØasna sestra. Dva mjeseca nakon Papina preminuƦa, usliÅ”ane su molitve cijele zajednice, potpuno su nestali simptomi oboljenja.

Na upit može li se predvidjeti datum beatifikacije, odgovorio je kako to nije moguƦe. RijeĆØ je o veoma važnoj, velikoj osobi, koja je ostavila snažan trag u povijesti i Crkvi, a broj svjedoka je dosta obiman. TehniĆØke teÅ”koƦe usklaĆ°ivanja rada suda i svjedoka ne omoguƦuju, za sada, nikakvo predviĆ°anje u tom smislu.
Svjedoci smo s kolikom je ljubavlju tijekom pontifikata bio praƦen Ivan Pavao II. poglavito tijekom posljednjih godina i dana njegova života. Sasvim je naravno da se to i sada nastavlja. Uostalom, svatko žanje ono Å”to je posijao. Posijana ljubav žanje plodove ljubavi ā€“ istaknuo je monsinjor.

OsvrnuvÅ”i se na prikupljanje svjedoĆØanstava, kazao je kako ona pristižu sa svih strana svijeta i od svih naraÅ”taja.

sike

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedan dobar blog sa svježim vijestima o Papi:

http://ivanpavao2.blog.hr/

sike

PostanoPostano: ned 02 tra 2006, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cjeli dan mi se samo on vrti po glavi..VeƦ je godina proÅ”la a da ga nema..Kažu da je na Trgu sv.Petra bilo do 500.000 ljudi..Prato sam na Rai-u kako je toĆØno u 21.37h Papa Benedikt XVI.podjelio blagoslov svima!

Na Trsatu je danas bilo jako sveĆØano:križni put koji je Karol napisao,pa misa s njegovim porukama dok je bio u Hrvatskoj i misa..Prekrasno i dostojno tog velikog ĆØovjeka,buduƦeg sveca!

Natty

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 6:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni je dan bio obilježen sjeƦanjem na njega. JuĆØer na poseban naĆØin sam nedjelju posvetila njemu, naposljetku Gospodin me preko njega privukao k sebi. I joÅ” jednom mu želim reƦi HVALA TI SVETI OƈE !

sike

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 11:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Natty napisa:
naposljetku Gospodin me preko njega privukao k sebi. I joÅ” jednom mu želim reƦi HVALA TI SVETI OƈE !

Natty,jel bi mogla to predivno iskustvo podjeliti s nama Å”to Ʀe biti na svjedoĆØanstvo mnogima?

sike

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 14:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VeĆØernji piÅ”e:

Stotinu tisuƦa vjernika sa svijeƦama u rukama, na godiÅ”njicu smrti Ivana Pavla II. molilo je na Trgu svetog Petra krunicu. Vjernici bi hteli Ivana Pavla II. odmah proglasiti svetim, kako su napisali na transparentima. Benedikt XVI. u 21.37 sati, vrijeme kada je prije godinu dana zavrÅ”io svoj zemaljski hod Ivan Pavao II., posvetio je svoje rijeĆØi papi Wojtyli.

Ivan Pavao II. htio je cijelo ĆØovjeĆØanstvo pretvoriti u ĆØovjeĆØanstvo ljubavi, rekao je Benedikt XVI. te se pitao kako sažeti život i evanĆ°elsko svjedoĆØenje ā€œtog velikog papeā€. Kazao je da se mogu upotrijebiti dvije rijeĆØi: vjernost i predanost, potpuna vjera u Boga i bezrezervna predanost misiji pastira Crkveā€.

ā€œPozvani smo ponovno prihvatiti duhovno naslijeĆ°e koje nam je ostavioā€, rekao je papa. On je najprije nedjeljni angelus, pa zatim molitvu krunice posvetio svome prethodniku, rekavÅ”i da su agonija i smrt voljenog Ivana Pavla II. bili kao križni put.

ā€“ PrisjeƦamo njegova posljednjeg sudjelovanja na križnom putu i kako na Uskrs nije mogao izgovoriti Urbi et orbi, veƦ je to uĆØinio pokretom ruke. To je bio najbolniji i najosjeƦajniji blagoslov ā€“ rekao je Benedikt XVI.

Ivan Pavao II. umro je kao Å”to je živio, potaknut hrabroÅ”Ć¦u vjere, prepustivÅ”i se Bogu i povjerivÅ”i se Gospi, rekao je papa.

Podsjetio je na Wojtyline rijeĆØi kojima se obratio prisutnima 22. listopada 1978., kad je izabran za 264. papu: ā€œOtvorite, dapaĆØe, raÅ”irite vrata Isusu!ā€ Posjetima zemljama svijeta i susretima s masama, crkvenim zajednicama, vladarima i vjerskim ĆØelnicima, Wojtyla je potvrdio rijeĆØi kojima je zapoĆØeo pontifikat, rekao je Benedikt XVI. Papa je pozvao na molitvu za mir u Iraku.

sike

PostanoPostano: pon 03 tra 2006, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A OVAJ PODATAK JAKO MALO LJUDI ZNA ILI SKORO NITKO:

Malo je poznato da se njegova majka Emilia na pitanje o svojoj nacionalnosti izjaÅ”njavala kao "Bijela Hrvatica". SveuĆØiliÅ”ni profesor na KatoliĆØko-bogoslovnom fakultetu u Zagrebu Adalbert RebiƦ potvrdio nam je da je upravo zbog te ĆØinjenice pokojni papa Ivan Pavao II toliko volio Hrvatsku te ju rado i posjeƦivao.
- Svijest o pripadnosti Bijeloj Hrvatskoj bila je utisnuta u svijest Poljaka sve do kraja 19. stoljeƦa i mnogo ih se tako deklariralo. Zbog toga je Ivan Pavao II bio veliki prijatelj Hrvatske, volio Hrvatsku i bio joj jako sklon - objaÅ”njava profesor RebiƦ.

Natty

PostanoPostano: čet 13 tra 2006, 7:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eto samo za informaciju. U subotu i nedjelju ujutro u 8 i 11h na CNNu emitira se dvosatna emisija o papi Ivanu Pavlu II. Govori njegov bliski prijatelj i suradnik kardinal Stanislaw Dziwisz o nekim detaljima njegovog života koji nisu poznati javnosti. Neke male, ĆØovjeĆØne stvari koje nisu zanimljive toliko Å”irokoj javnosti, ali nama koji ga volimo sasvim sigurno jesu. jako sretan

klara

PostanoPostano: sub 22 tra 2006, 16:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prekrasan slide show o naŔem Velikom:

klikni ovdje Wink

sike

PostanoPostano: ned 14 sij 2007, 0:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

PoĆØela su se i ĆØuda dogaĆ°ati na njegov zagovor Å”to bi trebalo ubrzati proces proglaÅ”enja svetim jako sretan

banana

PostanoPostano: ned 01 tra 2007, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na sutraŔnji dan joŔ cemo se jednom na poseban nacin sjetiti dragog nam pape Ivana Pavla II..

Koliko god smo izgubili njegovim preminuƦem strostruko viÅ”e smo dobili jer sada nas on sve zagovara kod naÅ”eg i njegovog Oca. Uspomene na njega ne blijede..
Mise na Delti i trodnevno doĆØekivanja pape ispred Telogije kao da je bilo juĆØer. Par dana prije dolaska policajci u naÅ”em domu, provjeravaju moju zgradu jer je bila dosta blizu papina doma.. Iako sam bila dosta mala tih dana njegova boravka trĆØkaranje po igraliÅ”tu se prekidalo i sa frendovima Å”printalo niz stepenice kako bi se na trenutak vidjelo toga velikog ĆØovjeka u autu, a ponekad i papamobilu. Osjecalo se neÅ”to u zrak, naÅ” grad je bio potpuno drugaĆØiji..
JoÅ” se sjeƦam kako nam je te nedjelje na Duhove kuƦa bila puuna, kako nas je mama sve ranoo ujutro probudila te smo krenuli na Deltu..
Iako je meni glavno bilo da se doĆØepam kartonske kutije, promatram helihoptere koji su iznad letjeli, gledam tete koje raznose vodu i u silnom mnoÅ”tvu pronaĆ°em sestriĆØnu nikada neƦu zaboraviti onaj trenutak, njegov pogled kada je papamobilom blagoslivljajuƦi sve nas okupljene proÅ”ao Deltom kraj ograde na koju sam se nabila.. jako sretan

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
majĆØe

PostanoPostano: ned 01 tra 2007, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm... da... zaista ĆØovek na kojeg bi se svi trebali ugledati....
SeƦam se dok sam bila jako, jako mala maÅ”tala sam o tome kako Ʀu biti ĆØasna sestra, a taj simpatiĆØan dedica Ʀe doživeti stotu godinu, (da bi ja stigla do ĆØasne sestre) i ja Ʀu njemu tamo u papskim odajama služiti.... baÅ” sam ga volela Embarassed Confused Embarassed Smile
A onda kad je bio u Osijeku... neopisiv oseƦaj radosti.... pa Rim i Wadovice.... iz svakog koraka, pogleda, reĆØi vidi se oĆØitovana Kristova ljubav....

....." Želim živeti, živeti da bi se borio za svet ispunjen ljubavlju a ne mržnjom!" Ivan Pavao II.....

VoliÅ” li me?
Iv 21,17
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailYIMMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 03 tra 2007, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imat Ʀemo uskoro blaženika i sveca,ako Bog da po Crkvi,u liku tog,svima nama dragog ĆØovjeka koji je okrenuo novo poglavlje u Crkvi,pokazujuƦi svima tko je za Isusa važan:svaki ĆØovjek,osobito onaj najmanji,najpotlaĆØeniji,a upravo je njima odlazio ususret diljem svijeta..

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.