HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 15 pro 2019, 14:23. Pogledaj neodgovorene postove
BDIJENJE NA DELTI
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Srki

Spol: muško
PostanoPostano: ned 15 svi 2005, 17:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma bilo je predivno! Nikakva kiÅ”a nas ne može sprijeĆØiti ni u ĆØemu! Drago mi je da sam upoznao ArkiƦa i SmjeÅ”ka.
Bog je sigurno poslao kiŔu sa razlogom, da se svi skupimo naprijed prema pozornici i joŔ viŔe uživamo... jako sretan Rolling Eyes
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: ned 15 svi 2005, 18:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bdjenje je bilo super, biti cijelo vrijeme na onoj kiÅ”i stvarno je jako svjedoĆØanstvo vjere ali i poticaj za dalje. Ovo je oĆØiti znak da je Rijeka željna ovakvih duhovnih dogaĆ°anja.
Dara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 15 svi 2005, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

bilo je genijalno ma to je nas Gospodin plakao od srece kad je vidio koliko iammo vjere i da nas nista nije moglo zaustaviti.....BVB belji se
Helena

PostanoPostano: pon 16 svi 2005, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma, to je bila kiÅ”a blagostanja, tj.pljusak! Oprostite na izrazu, ali i do gaƦa sam bila mokra, ali bilo je....ma, super!

JuĆØer sam pisala ĆØlanak i poĆØela plakati, jer mi izgleda tek sada 'liježu' emocije! nevjerojatno, u procesiji sam upoznala ljude iz Koprivnice koji su na HKR-u ĆØuli za bdijenje i doÅ”li!!!! A vi koji ste se preplaÅ”ili kiÅ”e, SRAMITE SE!

Srela sam i stariji braĆØni par iz Zagreba (Sike, to je onaj gospodin Å”to je sve snimao, s kapom hrvatske reprezentacije). Dan ranije bio je u Bleiburgu i na povratku doma, odluĆØili su 'svratiti' u Rijeku i pridružiti nam se.

Hvala svma koji su se odazvali pozivu, svim izvoĆ°aĆØima, Sanji, svima koji su doÅ”li pomoƦi oko organizacije...ma, ljudi hvala vam svima na podrÅ”ci!!!!! i vidimo se na godinu na istome mjestu. GospoĆ°a iz Koprivnice 'najavila' je dolazak i slijedeƦe godine, ali nas je molila da ne naruĆØujemo kiÅ”u! Evo, obeƦajemo Exclamation neƦe biti kiÅ”e, je l' tako Sike Wink

Helena
sike

PostanoPostano: pon 16 svi 2005, 13:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Potekle su rijeke žive vode na Delti!Koliko samo Duh puŔe na sve strane - najbolji primjer su to ovi iz ZG-a i KC koje si spomenula.
A sad Ʀemo fino potpisati povelju kako bi se i iduƦih godina mogli viưati na Delti.
Tako sam ponosan i sretan Ŕto se sve to skupa održalo kod nas!
I Rijeka Ʀe se obratiti..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

PostanoPostano: sub 21 svi 2005, 10:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Imam prijedlog: Evo, neka ovo postane KNJIGA DOJMOVA S DELTE!

SVI KOJI STE BILI S NAMA, NAPIÅ ITE KOJI REDAK, MOŽDA ƆE JEDNOG DANA VAÅ E RIJEƈI BITI I OBJAVLJENE Wink

Helena
Jeja

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 21 svi 2005, 20:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo ja nebi bila je da ne napiŔem neŔto!!

upravo sada kad ovo piŔem sjetila sam se subote,tj. danas tjedan dana!!
....kiÅ”a...puno mladih koji su željni dobre duhovne glazbe i sjeƦanja pohoda naÅ”eg pokojnog sv.oca Delti!

meni Ʀe ovo bdjenje ostati u nezaboravnom sjeƦanju,jer takvo neÅ”to nisam doživjela!
bila sam presretna kad sam vidjela svoje prijatelje,bogoslove te mnoge ljude koje sam upoznala te veĆØeri.zahvalna sam dragom Bogu Å”to me vodio i Å”to je zelio da baÅ” ja budem te veĆØeri ondje.meni je ta veĆØer neÅ”to neopisivo i posebno.

Hvala svim organizatorima i svima koji su pomogli da to bdjenje bude neŔto posebno...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: sri 11 sij 2006, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U planu je da se neŔto takvo održi i ove godine,isto na Duhove,pa jel imate kakve prijedloge,želje?

Po meni bi trebalo zadržati misu u ponoƦ ili tu negdje a program uoĆØi mise ispunit glazbom,i to:jednog mladog benda koji izvodi neku modernu-duhovnu glazbu(kao npr.hip hop i sl.),iza toga jedan poznati duhovni bend ili pjevaĆØ(kao Fidesi lani)i jedno poznato estradno ime koje bi izvodili neÅ”to svoje a neÅ”to iz duhovnog repertoara(Tedi Spalato,sestre Husar i sl.)

Koncepcija,kao do sada

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
banana

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 14:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, vidim ove godine obrnuta ''ruta'' Laughing Rolling Eyes Laughing Laughing !!

Ev, malo ĆØitam ove vaÅ”e staare postiƦe...
Vidim da vam je bilo lijepo Wink
Nego, neƦe nam valjda i ove godine padati kiÅ”a ( heh ili Ʀe nam ona postati tradicija ) Rolling Eyes Wink ?!?

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 13:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je jdnostavno i lijepo! Možda je koncert trebao malo kraƦe trajati i biti prekidan nekim razmiÅ”ljanjima Pape ili dr. ali misa i procesija je bila jako lijepa!
OduÅ”evio me je vlĆØ.TomaÅ”iƦ propovijedi o svom životu,otvorenim pristupom,ne skrivanjem i stvari kojima se ne ponosi..

zadnji put kiŔa,sad bura ali bitno da je svijetlo gorjelo u nama!

Hvala svima,posebno mladima koji su doŔli!

banana

PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hjeh, znaƦi slijedeƦe godine nam po redu dolazi sunĆØeko jako sretan , ne Ʀe valjda magla ili potres Rolling Eyes Wink Laughing ā€¦
Lijepo je bilo Mr. Green . Malo pjevali, malo sluÅ”ali, sudjelovali na misi, doĆØepali se pizze hej ā€¦

Hjeh, bilo mi je malo smijeÅ”no juĆØer kada smo se spustili niz Trsatske te doÅ”li do Delte vidjeti zapanjena lica onih veƦinom mladih ljudova koji su se naÅ”li na putu naÅ”oj procesiji Laughing Cool Laughing ā€¦
Heh, smo ih malo zbunili Shocked. JoÅ” da smo zapjevali koju ''malo žestokiju'' naÅ”u pjesmicu Laughing Wink Rolling Eyes Laughingā€¦

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sike

PostanoPostano: ned 04 lip 2006, 23:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
Hjeh, bilo mi je malo smijeÅ”no juĆØer kada smo se spustili niz Trsatske te doÅ”li do Delte vidjeti zapanjena lica onih veƦinom mladih ljudova koji su se naÅ”li na putu naÅ”oj procesiji Laughing Cool Laughing ā€¦
Heh, smo ih malo zbunili Shocked. JoÅ” da smo zapjevali koju ''malo žestokiju'' naÅ”u pjesmicu Laughing Wink Rolling Eyes Laughingā€¦

Ali kad smo prilazili Delti,prolazili smo kroz Ŕpalir njih samih s jedne i druge strane onako zbunjenih pogleda prema nama..
Mi smo imali svoju feŔtu a oni svoju! jako sretan No,vjerujem da je Duh Sveti djelovao i na njih, a da nisu bili toga ni svjesni..

Korny

PostanoPostano: uto 06 lip 2006, 18:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
Ali kad smo prilazili Delti,prolazili smo kroz Ŕpalir njih samih s jedne i druge strane onako zbunjenih pogleda prema nama..

Heh, da, taj prolazak je bio veoma zanimljiv.......... Laughing Laughing
Ali bilo je jako lijepo, i ja se slažem da je propovijed bila odliĆØna, ali dojmila me se cijela misa, pogotovo ono 'feÅ”tanje' u crkvi prije procesije......... jako sretan nisam navikla na takve stvari baÅ”, ali super mi je to! Wink
Å to se tiĆØe koncerta prije mise, nekako mi je bilo zanimljivije na poĆØetku. Frama Krnjevo je super pjevala (i deĆØki i 'ženskice'... Laughing pljesak pljesak pljesak ), a i svjedoĆØanstva sestre Veronike i vlĆØ. Sanjina su bila lijepa za ĆØuti.
Sve u svemu - jedva ĆØekam slijedeƦi ovakav dogaĆ°aj!
Dara

PostanoPostano: pet 09 lip 2006, 13:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je bilo super,jedino mi je bilo bezveze kad smo molitve na delti se razisli,trebali smo bar tamo nestto otpjevat kao prosle godine na trsatu pred crkvom

....Gospodin je moja snaga,moj mir....
Korny

PostanoPostano: ned 11 lip 2006, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dara napisa:
Meni je bilo super,jedino mi je bilo bezveze kad smo molitve na delti se razisli,trebali smo bar tamo nestto otpjevat kao prosle godine na trsatu pred crkvom

I agree with you...bilo je prebrzo gotovo, i ja sam oĆØekivala da Ʀe biti neÅ”to viÅ”e dolje
Helena

PostanoPostano: pon 12 lip 2006, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rijeka je dobila ulicu pape Ivana Pavla II. hop hop

U planu je i prenamjena Delte u park u kojemu Ʀe se na adekvatan naĆØin obilježiti i mjesto gdje je Sveti Otac predvodi pljesak o misu

Helena
Andelic

PostanoPostano: pon 02 srp 2007, 23:28
PostNaslov : Duhovsko bdijenje 2007. - Trsat
Citiraj i odgovori

Duhovsko bdijenje u spomen dolaska pape Ivana Pavla II u Rijeku u njegovog hodoĆØasniĆØkog posjeta Marijinom svetiÅ”tu na Trsatu održalo se i ove godine uoĆØi blagdana Duhova u Perivoju i SvetiÅ”tu Gospe Trsatske u sklopu Nacionalnog susreta FranjevaĆØke mladeži koji se održavao na Trsatu cijeli taj vikend. Bdijenju je nazoĆØilo i 700 - tinjak gostiju, framaÅ”a, mladih iz cijele Lijepe NaÅ”e. Sv. misu bdijenja predvodio je nadbiskup RijeĆØki mons. Ivan DevĆØiƦ.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.