HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 23 srp 2019, 11:39. Pogledaj neodgovorene postove
*** ForumaŔki susret!! ***
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Predlazem da se pod sliku forumaskog susreta u Sibeniku stave imena,kao na nogometnim utekmicama.Znaci:stoje slijeva,cuce itd.
I meni je bilo kratko ali slatko.Super je kad nekog malo upoznas ovako na nevidljivo,iams ga priliku upoznati i osobno.Nadam se da cemo to uskoro ponoviti.I ja sam za Zg,i to na ljeto.Mozemo vec sada iznositi prijedloge za datume.
Mozda bi mogli organizirati Nacionalne surete forumasa!Evo,ovaj u Sibenike neka bude pilot suret,pa mozemo razmisljati o 1.Nacionalnom susretu forumasa. za prvi,predlazem Zg,a nakon toga sve ostale.Trebali bi se prije toga prijavljivati da vidimo koliko bi ljudi doslo pa da se mozemo rasporediti po kucama(obavezan suvenir-prsut).
Sto mislite?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ariadne

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 18:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni su takva upoznavanja gorko-slatka jer najcesce se malo bunim u sebi sto moram onu osobu koju sam si ja zamislila pod tim nickom izbrisati i staviti tu "novu" koju sam upoznala a koja mi se nikako ne uklapa.

tili bi,tili bi mo-ru...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
majuska

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 03 svi 2004, 14:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj, pa skoro zaboravih rec... razvijene su fotke iz Sibenika... Ona nasa, "forumaska" mi je ispala tak-tak i jako sam tuzna. place Al bumo mi nju stavili na net... jako sretan

U biti ljudi, ovaj vikend je odrzan neformalni (bez ikakve Spavankove statistike), mini-susret forumasa... Totalno neplanirano... Uglavnom, Sike, Daniel i Sanders su dosli u Zg... Mjesto radnje: Kozari Bok; prisutni: Spavanko, Maja-Zg, Domac, Putnik, Sike, Daniel, Sanders und ich. Ak sam kog izostavila, sorkach... Embarassed
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: uto 04 svi 2004, 13:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A jucer nam je u Zagreb dosla draga Ks.. i tako smo ju ŽuƦo, Kiki, Mily, Dawid (Dunja), Maminjo i ja cuvali i vodili s nama! Wink Pokazali smo joj Jarun i odveli na najkavu u kvartu (Artis)! Bio je to isto mini forum susret!

Ks.. sljedeci put moras doci za vikend da te odvedemo van...

Bas mi je drago da si dosla! ne moram niŔta objaŔnjavati

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
igor

PostanoPostano: pet 07 svi 2004, 20:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo, kod nas je danas u 20 sati bila misa mladih za mira, a kao posebna nakana je bila takodjer i ta za sirenje radosne vijesti putem interneta.. dakle, to je bilo za nas forumase...

pozdrav iz subotice
spavanko

PostanoPostano: čet 05 kol 2004, 17:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

1. susret forumasa izvan drzavnih granica se zbio u asizu 2.8.2004.

za zapisnik, bili su: srki, sike-trsat,sanders, sljuncica i spavanko (ah ti svi na s ...)

hocu reci sirimo se jako sretan

make love, no war
davorseljan

PostanoPostano: ned 16 sij 2005, 18:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo pune informacije.
ƈetvrti po redu H-epicentar je u utorak 18.1.2005.
PoĆØetak je u 20 sati.
Gosti su Foklorari.
Humanitarni dio namjenjen je sedam godiÅ”njoj teÅ”ko bolesnoj djevojĆØici.
Orgarnizator je vrijedni ekipa tima za H-epicentar koji djeluje pri Katolicima na djelu.
Ovo je ujedino i zadnja prilika da se dobro zabavite jer slijedeƦi Ʀe biti tek 29.3.2005. t.j. utorak iza Uskrsa.
Vidimo se na H-epicentru.

U radu je spas.
Mash

PostanoPostano: čet 27 sij 2005, 23:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hmmmmm, evo i detalja susreta, heheh Smile

dakle,
kako i inaĆØe nikad niÅ” u vezi mene nije sigurno, tako je forumaÅ”e i veĆØeras pratila neizvjesnost u vezi mog (ne)dolaska, jerbo sam se razbolila- grlo... place
no, odluĆØila sam se najest luka Shocked i pobjedit grlobolju i doƦi hm hm ,
moram tu stavit jedan veliki pljesak pljesak pljesak pljesak za samu sebe jako sretan

eh , onda je i mamu trebalo uvjerit kako mi nije niÅ” usprkos temperaturi
i onda je kompromis pao da se doma moram vratit za pol sata place

i dobro...

kada sam pristigla, svi su umirali od smijeha ...
možda se ipak luk osjetio Shocked

Zole, je vrlo zaĆØinio susret, i to tako da je Ycteris dobio blagi potres mozga, jer je u navali smijeha bubnuo glavom u stol...

SmjeÅ”kica se ĆØitavo veĆØer smijala svojim zvonkim glasiƦem-
moram priznat da ima najbolji smijeh kojeg sam ĆØula jako sretan
i njoj u to ime pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak

ondak, Chi, ArkanĆ°eo, SunĆØeko, TonkiƦ su mi bili super hm hm hm hm

Yc. nam je skoro zasvirao jako sretan
no, kad sam trebala poƦ doma , ustvrdila sam da naÅ”i dragi forumaÅ”i
vole krast stvari Shocked

Zole mi je uzeo rukavice, Yc kljuĆØ od auta, a SmjeÅ”kica mobitel ...
eh, sve je bilo ok dok nisam poĆØela Zolu napadat da mi vrati rukavice,
sjeo je na njih i pohvalio se kako se baÅ” najeo graha... Shocked Shocked
i nemojte samo reƦ da sam pipala Zolu il tako neÅ”to, jer to nije istina...

Znate, Zole vam ima komadiƦe hrane na naoĆØalama

i dobro, jel, vratili mi stvari, no domeka sam kasnila kojih sat vremena,
odluĆØih ne lagat i kad sam mami sve ispriĆØala, samo se nasmijala i rekla da sam mogla i neku bolju ispriku smislit Shocked
veli ona: "moÅ” mislit, uzeli ti stvari?!?" Laughing Shocked

no, sve u svemu, Ŕalu na stranu,
bijah kratko, al je bilo slatko hm hm hm hm i
svi su jaaaaakooooooooo dragi hm hm hm hm ne moram niŔta objaŔnjavati hm hm hm hm
i jedva ĆØekam opet!!!! Exclamation Exclamation

baÅ” sam se lijepo nasmijala Laughing Laughing ,
dobro i crvenila sam se Embarassed Embarassed

na susretu su bili:
Ycteris, ArkanĆ°eo, Sunce,TonkiƦ, SmjeÅ”ka, Chiara , Zole koji nas je sve okupio pljesak pljesak pljesak , a navratili su i Spavanko i Dado!
Bog neka vas sve ĆØuva!

laku noƦ spava

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Chiara

PostanoPostano: pet 28 sij 2005, 1:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hehe, sta jest jesti, bilo je lijepo, i bas mi je drago da smo se sreli, i tako zabavili, digli smo cijelu birtiju na noge, skoro pa su nas morali usutkavati....

Presretna sam Å”to joÅ” jednom vidjeh TonkiƦ, SmjeÅ”ku i Zolu, Å”to bolje upoznah ArkanĆ°ela, a prvi put Sunce, Mash, Yc, Dadu i Roka (mada njih dvojica samo kratko) jako sretan

Malo smo nasu Suncicu zanemarili, ona se povukla, jer nije mogla doci do rijeci, ali se kasnije iskupila Smile Sunce, nadam se da ces nam se pridruziti i u drugim temama pa da se bolje upoznamo Smile

Yc je nekoliko puta tako udario celom u stol, da je i mene zaboljelo od zvuka tog, a veli on da je to uobicajno kod njega.... valjda ti stupcani imaju cvrsce glave, nemam pojma Smile

Smjesko mi je kupila rokovnikic kalendar da u buduce ne zaboravim utorke i hepicentre i ostale forumaske susrete Smile Pusa i Hvala Smjeskice!

Mash je zbilja pipala Zolu, ali zato da joj vrati njezine rukavice jer ce franjevci zakljucati dvoriste pa nece moci po auto, a na kraju je i pusu dobila, a i dala, svim trima musketirima... a bome su i ostale cure dobile pusu za oprostaj od zole (osim mene, ali oprosteno mu je hehe jako sretan )

Tonkic je dobila ono sto je trazila, ali to je tajna koju cu vam usoro otkriti Smile

P.s. dado, jesi ti ljubomoran kaj ti nisi mogao sjediti na necijim rukavicama? Laughing

Toliko od mene i nadam seskorom susretu s ostatkom forumasa i onom u istom sastavu... Ŕto prije Smile

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Impresioniran sam vaÅ”im izvjeÅ”Ć¦ima..
Ja sam bio na forumaÅ”kom susretu u dvoje(Mash i moja malenkost)a trebala je doƦi i Eire,ali netko mora raditi..
Susret se održao u nedjelju od 17:48 do 17:53

Dnevni red susreta:
1. pronaƦi se na kolodvoru
2. isprike - nepotrebno
3. pokloni
4. duuugi razgovor
5. oproŔtaj
Mash

PostanoPostano: čet 17 vel 2005, 15:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, hahaha Laughing Laughing Laughing Laughing

Sike, dalo bi se to i ovako opisati :
1. oko 15 do 16 Sike javlja da ima malo vremena i da je u Zg hm hm hm hm , ali veƦ pri odlasku, tako da bih trebala na Kolodvor stiƦi veƦ u 16:15 Shocked

2. taman mjerim temperaturu i uvjeravam mamu da mi nije niŔta i da moram na kratki susret Rolling Eyes ,
a i na Misu jako sretan

3. uvjeravanje ne raĆ°a baÅ” nekim plodom, jer toplomjer pokazuje svoje, ups- al mi je Ā«sluĆØajnoĀ» pao na pod ( to je veƦ drugi kojeg sam uniÅ”tila Embarassed ) , no svejedno mama ne da van Shocked -ona jedina u ovoj priĆØi sluÅ”a doktoricuā€¦ Confused

4. javljam Siki da ne mogu nikako doƦ do 16:15, ali mogu do 17:15 i Sike odluĆØuje iƦ na bus u 18.

5. da, sad joÅ” imam samo sat vremena da uvjerim mamu, da se obuĆØem i doĆ°em do Kolodovora..
sport

6. sve neka žurba, mamu sam nekako uvjerila, al po obiĆØaju vidim da Ʀu kasnit i uzimam auto odoh ja ,
veƦ je 17:15 , a ja joÅ” DOMA Confused ā€¦ u meĆ°uvremenu javljam Eire da i ona doĆ°e, moje isprike svima ostalima kojima nisam stigla javiti i sve dogovoritiā€¦

7. Eire javlja da radi, zovem Siku da dolazim za 15min jako sretan

8. veƦ je 17:35 ā€“ tražim parking Confused

9. 17:45 .doÅ”la na Kolodvor pljesak , ali ne mogu naƦi Siku place , Å”aljem mu poruku i

10. skužim nekog visokog u crvenoj jakni sa mob. u ruci kako nekog traži i mislim si- Ā« to mora bit SikeĀ»

11. i bi Sike hm hm hm hm , ali je veƦ 17:50

12. razgovor i susret su trajali zaista punih 5minuta , ĆØak su nam i 2 goluba proletila Laughing Laughing -
mislim, moram priznat da nisam znala da nam u zatvorenoj zgradi Kolodvora lete golubi zivio

Eto , nadam se da sad kad Ʀete nam ti i Daniel doƦi da neƦe biti tako kratak susret i da
Ʀemo se svi mi forumaÅ”i iz Zg-a okupit fino (kao i za Zolu jako sretan ) i
da Ʀemo iƦ u SmjeÅ”kinu birtijicu i fino priĆØati zivio zivio
Moramo to organizirati kak se spada hm hm hm hm

Nadam se da Ʀe mi do tad proƦ ova dosadna temperaturaā€¦. place

Pozdrav svima koliko vas ima jako sretan

"Iskustvo nas uĆØi

Annabel

PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 22:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svi ste mi simpa.... potvrĆ°eno je ono o SmjeÅ”kinom smijanju jako sretan ona je Domca i mene prva doĆØekala sa smjeÅ”kom na licu jako sretan ... ArkiƦ i Yct su mi baÅ” cool Wink ...Sunce je isto SUPER-ona se ne smije na glas al' stalno se neÅ”to smjeÅ”ka Laughing ... a ja sam zaboravila da se TonkiƦ zove ko i ja... pa smo se malo zbunile kad smo se upoznavale... tj. ja sam se zbunila Rolling Eyes Embarassed jako sretan ... Gandalffa... sam nekak drugaĆØije zamiÅ”ljala...al i on je baÅ” fora jako sretan ... a Ariadne mi baÅ” nekako paÅ”e uz onaj njen avatarĆØiƦ... baÅ” je sladak... jako sretan

Eto... znate kaj ekipa... možda bi bilo dobro da okupljanje ponovimo u nazorovoj-?? Ha? Šta mislite? Da se kroz korizmu ODREKNEMO malo svog slobodnog vremena...
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 25 vel 2005, 23:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Neznam jel ste se ĆØuli s njom, mene je ToNkIƦ nazvala baÅ” kad sam doÅ”ao u Siget, krenula je prema Trsatu...

Bilo je super! Al nažalost, opet nisam mogao ostat do kraja. place Upoznao sam Annabel, nadam se buduƦu kolegicu Wink , Ariadne je isto super, a moram reƦ da me Gandalff jako ugodno iznenadio. Svi ste stvarno super.

Glede Nazorovem ja sam za, al zavisi koji dan...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 0:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovako.

U poĆØetku bijaÅ”e...

Drago mi je Ŕto sam upoznao Annabel ipak je ona ferovka. Wink
Za ostale mi je isto drago: Ariadne, Gandalff, Domca.
Obožavam ljude koji se vole Å”aliti, a koliko sam vas upoznao svi ste takvi, jedino mi Sunce Å”teka ali popravit Ʀe se.

Bilo mi je zakon, pogotovo zapisnik koji su pisale Mash, Annabel i SmjeŔko. Nasmijao sam se jako, a to obožavam. Sretan sam Ŕto mogu vrijeme podijeliti s vama i na forumu i uživo.

Mash je opet rano pobjegla ali veĆØeras nije nikoga pipala, ĆØak mi ni pusu nije dala. tuzan

Normalno dobio sam poklon za roĆ°endan, Å”alicu na kojoj piÅ”e ja sam, vjerojatno se SmjeÅ”ko zabunila kad ju je kupovala ili nije mogla naƦi onu s mojim nickom. Laughing

Å to da joÅ” piÅ”em, veƦ mi nedostajete i jedva iÅ”ĆØekujem sljedeƦi susret, hvala na puno smijeha.

Bog vas blagoslovio.

P.S. Annabel jesi zadovoljna? Question

Tko je kao Bog?
zole

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 3:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heheh, drago mi je sto ste se nasli... inace, da spomenem - sunce je izuzetno pricljivo! i imalo povuceno! Evo jedan poseban pozdrav suncu!!!!!!!!!!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 7:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a na kraju da joÅ” samo spomenem,na kraju smo ipak bili i malo uslikani,TonkiƦ kad je doÅ”la,od druÅ”tva kolko je ostalo,sve uslikala sa fotiƦem,tonkiƦ ĆØekam slike:-),da bi se tek onda i Annabel sjetila kak ima mobitel sa kamerom,koji se zapravo cijelo vrijeme tražio:-)pusa annabel

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
Ariadne

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 10:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni je bas zao sto nisam imala svoj fotic kojeg inace cesto nosim sa sobom, toliko cesto da se bojim da ce me gandalff zveknuti ako ga opet izvadim iz torbe. zato sam se suzdrzala i rekla sama sebi: pa ako ce ti se ti ljudi svidjeti (a jeste, jako), onda ces se valjda s njima ponovo naci, a onda ces ih uslikati i pritom ce ti biti jos vece zadovoljstvo!
p.s. i mi smo sreli tonkic na ulici, zahvaljujuci nekim gandalffovim telepatskim sposobnostima

pss. sta s nazorovom? i ja sam za, iako ne znam o cemu se radi (tako je isto bilo za frizbi ako se dobro sjecam).

tili bi,tili bi mo-ru...
arkandeo

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 10:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jednom davno u doba bajki...

Rulja s foruma se dvaput okupila i otiŔla u dom za napuŔtenu djecu u Nazorovoj. Wink

Tko je kao Bog?
Ariadne

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 11:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jos jedna stvar. mash me iznenadila.
ne znam zasto i kako, ali skroz sam je drugacije zamisljala. i ne znam zasto bas nju (ostale vas i nisam nekako pokusavala zamisliti, nadam se da ovo ne zvuci grubo). imala sam prema njoj nekako recimo negativan stav, valjda zbog neke izjave, sad fakat ne znam kada i o cemu.

jucer kao prvo nisam ni skuzila da je to ona, valjda nisam cula, al sam se totalno odusevila kad sam je spojila s nickom.
mash, svaka cast, oborila si me s nogu!

ps. jos samo mali dodatak: nisam vas bas zamisljala, ali moram jos priznati da mi se arkandeo nekako ironicno (ne)uklapa sa svojim avatarom. pri tom ne mislim nista lose.
da sam ja u povjerenstvu sv.petra i slicnih, prvog bi te odabrala za krilatu delegaciju i bila bi zadovoljna odlukom.

tili bi,tili bi mo-ru...
arkandeo

PostanoPostano: sub 26 vel 2005, 17:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VeĆØeras u 20:30 susret s Siketom u SmjeÅ”kinoj birtiji (Kapucineru) doĆ°ite ko može. Wink

Tko je kao Bog?
Mash

PostanoPostano: ned 27 vel 2005, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaj jako sretan hm hm hm hm
A kak ste mi svi moji ne moram niŔta objaŔnjavati ??? a?

Ah, vidim svi se raspisali o svemu od zadnji put kad posjetih forum,
Naime, nisam ga posjeƦivala , jer mi je doktor Sike dao jake lijekove da suzbijemo ovisnost bar na 48 sati, na žalost uspjelo je samo na tih 48ā€¦ Shocked
Sad viŔe ne djeluju i evo mene k vama jako sretan

Ah, da vidimo, ovako:

Ariadne napisa:
jos jedna stvar. mash me iznenadila.
ne znam zasto i kako, ali skroz sam je drugacije zamisljala. i ne znam zasto bas nju (ostale vas i nisam nekako pokusavala zamisliti, nadam se da ovo ne zvuci grubo). imala sam prema njoj nekako recimo negativan stav, valjda zbog neke izjave, sad fakat ne znam kada i o cemu.

jucer kao prvo nisam ni skuzila da je to ona, valjda nisam cula, al sam se totalno odusevila kad sam je spojila s nickom.
mash, svaka cast, oborila si me s nogu!

Ajme, Ariadne, pa kaj sam ti tak grozno djelovala na forumuā€¦ hmā€¦ Shocked
Nije ni ĆØudo kaj ste me zamiÅ”ljali ko neku žabu sa velikim oĆØima Shocked Shocked , a ja skroz neko plavo i plaho stvorenje Mr. Green
A bit Ʀe da ti se nije neÅ”to svidjelo na onim osjetljivim temama o Ā«neĀ» prije braka ili dogmamaā€¦ Laughing Laughing Laughing
Ah, dobro, bar sam te sad pozitivno Ŕokirala u živo jako sretan
Ti si meni baŔ skroz simpa, isto ko i Gandalfffff i volila bih da se opet susretnemo u SmjeŔkinoj birtijici zivio hm hm hm hm !!!!
Naime, ti ipak imaÅ” nekog za mene sa prava Wink
Å aaaalaaaaaaaaa Laughing Laughing Laughing

Ajmo daljeā€¦

Dakle, u petak je bio jedan susret , a u subotu neplanirani drugiā€¦
Upravo zbog ovih neplaniranih, Ariadne bilo bi dobro da mi na pp poŔaljeŔ svoj br.moba, kako
bi te mogli obavijestiti da i ti možeÅ” doƦ o dovest Gandalfffa !!!!!
jako sretan
U petak je bilo super, zapisnik je veƦ davno poslan i ide Zoli, smijeha je bilo pregrÅ”t Laughing , kolaĆØa nije bilo place , ali je bilo ĆØokolade jako sretan i Ā«PoljubacaĀ» sa ljubavnim porukama,
odlazilo se iza zastora- po potrebi , naravnoā€¦ Cool
ArkanĆ°eo je dobio pusu od mene, a ne kako je rekao da nijeā€¦

Bili su : DOMAC, Ariadne, Gandalff, Yc, SmjeÅ”ka, ArkiƦ, Sunce, Annabel ā€“ (baÅ” mi je drago da sam je upoznala, jako je simpa) ā€“to je sastav ljudi dok sam ja bila !!! jako sretan
U brzo sam morala na zbor i Yc u Siget-tak da nismo doĆØekali TonkiƦ i oslikavanje..
Opet su mi pokuÅ”ali sakrit te nesretne rukaviceā€¦place
Kaj joÅ”?
Ma ljudi, u kratko- GENIJALNO !!!!!!! jako sretan zivio

JuĆØer pak je isto bilo ĆØak ā€“ GENIJALNO + GENIJALNO !!!!!!!! zivio
DoÅ”ao nam je doktor Sike (naime, morao se i u živo uvjeriti da smo bolesni i spremni za njegovu kliniku), opet smo bili u SmjeÅ”kinoj birtijici , no SmjeÅ”ka je bila sa nekim drugim ljudima Shocked ā€¦ sustavno nas je ignorirala tužan tužan , nakon tako puno godina zajedniĆØkog druženja!

No, ipak, radi grižnje savijesti nam je dala fotiƦ da se slikamo za lijeĆØniĆØku dokumentaciju jako sretan ,
Zato je ipak zaslužila veliki pljesak pljesak pljesak hop

Dakle, bili su: ArkiƦ, Chi, Annabel, Yc, Sike, Vasha (joj, ona je isto jako, jako simpa i glasala je za Patrika ) i SmjeÅ”ko sa nekim drugim ljudima !

Opet se radio zapisnik koji je na putu do Zole
Jadan Zole..hehehe Mr. Green

Opet je bilo pregrÅ”t smijeha Laughing , opet nije bilo kolaĆØa tužan , ali niti ĆØokolade place ā€¦
Opet nam je arkiƦ nudio prijevoz odoh ja , ali ga Chi i ja nismo imale srca prihvatit s obzirom da smo ipak u dolini, a on na brijegu!

No, poslije nam je bilo žao tužan tužan Ŕto nismo prihvatile tu jako dobru ponudu!
Eh, da , na susretu su se opet svi ljubiliā€¦ ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati
Na povratku, smo se Chi i ja smrzle ĆØekajuƦi bus, a prije toga smo na jednoj tram. stanici trgale neke plakate ā€“na moj prijedlog i to je trebao raditi i Sike sa nama, al je on naÅ”ao prijevozā€¦. Shocked

Sad kad bolje razmislim, mislim da doktor Sike ipak ne bi pristao na sustavno trganje plakata, hahah Laughing , ipak on nije na terapiji, pa ne može razumjet te iznenadne porive nas ovisnika i pacijenata !!!
Na svu sreƦu, nije nas nitko napao, pa smo u miru otiÅ”le ĆØekat bus jako sretan !

Å to se pak Nazorove tiĆØe, ajmo onda dogovorit da bude ovaj mjesec , samo recite dan,
pa Ʀu ja opet zvat i najavit nas jako sretan , a možda i doĆ°em Shocked Laughing

ljudi sve vas puno pozdravljam ne moram niŔta objaŔnjavati hm hm
Bog sa vama

Zadnja promjena: Mash; ned 27 vel 2005, 14:39; ukupno mijenjano 2 put/a.

"Iskustvo nas uĆØi

vasha

PostanoPostano: ned 27 vel 2005, 17:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nego, da i ja kažem koju o forumaÅ”ima koje sam upoznala (znaĆØi, Ycterisa i Siketa neƦu komentirati).
ArkanĆ°eo me je apsolutno oduÅ”evio, to moram priznati hm hm jako sretan
Mash je baÅ” slatka i medena, ista Vanna (joÅ” ljepÅ”a), ali treba joj mikrofon ugradit u grlo ili meni treba proĆØistit uÅ”i Rolling Eyes
Chi uopƦe nije onakva kakvom sam je zamiÅ”ljala, ja sam zamiÅ”ljala neku zavodnicu u minici i visokim petama, malo ufuranu, ali ovako je joÅ” bolje pljesak anĆ°eo
Annabel je otprilike onakva kakvom sam je zamiŔljala - mala i slatka, samo Ŕutljiva i tiha (ali vjerujem da joj to nije pravo lice jerbo ni mene niste upoznali u pravom svjetlu Laughing )

Valentina
Sunce

PostanoPostano: ned 27 vel 2005, 21:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene da konaĆØno report napiÅ”em. U petak smo se okupili u malo veƦem broju nego inaĆØe i to mi je bilo drago, upoznala sam: Annabel, Domca, Ariadne, Gandalffa... Svi ĆØetvero su mi simpatiĆØni jako sretan Jedino je problem kad se skupi toliko ljudi Å”to nemožemo razgovarati svi uglas, pa zato ispada da su neki Å”utljiviji, Å”to uopƦe ne mora biti tako Wink
Kaže ArkanĆ°eo da se ja ne Å”alim - možda imam tako specifiĆØni smisao za humor da sam se ja Å”alila, ali nitko nije primjetio
Bar me zole obranio Å”to se tiĆØe povuĆØenosti (i zato evo mu jedan ) Istina je da se nekog najbolje upozna pri razgovoru u 4 oka. Uz to sam vam na odlasku objasnila neke okolnosti zbog kojih trenutno ne mogu biti najbolje raspoložena. Pozdrav mojoj dragoj Mash koja se sjetila donjeti cd sa snimkom koncerta Wink Zekam se, i tebi. Chi nam je nedostajala
Ni Coje nam se nije zaletio Wink

U subotu nisam mogla doƦi i nažalost propustila sam joÅ” novih upoznavanja, pa vas sike i vasha ovim putem pozdravljam Ali dobra stvar je da sam izmakla fotografiranju Smile

Puno vas sve pozdravljam i nadam se da se skoro vidimo

I gave You my trust, and You took me out of the dark rain...
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 01 ožu 2005, 23:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo veƦ kod forunaÅ”kih susreta, Annabel, Domac i moja malenkost smo imali jedan forumaÅ”ki susret na susretu Frame Kaptol veĆØeras. jako sretan I opet nisu dali jadnoj Annabel da svira... tuzan

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
arkandeo

PostanoPostano: čet 03 ožu 2005, 6:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Smjesko i ja smo imali jucer malo poduzi susret u Povjerenstvu za pastoral mladih i poslije u birtiji naravno. Wink

Nisam ju mogao ostaviti samu da se dosaduje. Laughing

Tko je kao Bog?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.