HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sub 23 ruj 2017, 16:36. Pogledaj neodgovorene postove
*** Forumaški susret!! ***
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Nemo

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 01 vel 2004, 23:19
PostNaslov : *** Forumaški susret!! ***
Citiraj i odgovori

Ej ekipa!

A da se mi forumaši Zagrepčani sastanemo jednom na kavici kad nam prođu ispitni rokovi??? Ja sam ZA!!!

Mišljenje???
(očekujem samo u stilu 'Svakako', 'Jupi' 'Jedva čekam' i sl Cool )

Pozdrav Wink

Ja sam uskrsnuće i život:
tko u mene vjeruje, ako i umre, živjet će.
I tko god živi i vjeruje u mene,
neće umrijeti nikada
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: ned 01 vel 2004, 23:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e pa lijepo, a mi nezagrepcani (pretpostavljam da zagrepcani znaju da u hrvatskoj ljudi zive i u kojekakvim provincijama npr. split, rijeka, osijek...)

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Nemo

PostanoPostano: ned 01 vel 2004, 23:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zole napisa:
e pa lijepo, a mi nezagrepcani (pretpostavljam da zagrepcani znaju da u hrvatskoj ljudi zive i u kojekakvim provincijama npr. split, rijeka, osijek...)

STOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOP!!!!!!

Ne zelim da se ovo protumaci kao segregacija, diskriminacija i sl., nego pošto na forumu ima najviše ljudi koji žive u Zgb(ja nisam zagrepčanin ali ovdi studiram), mislija sam na malo neformalog druženja uz kavicu i sl.

Ali to ne znači da su drugi isključeni ili da se ne može organizirati druženje na razini cilog foruma!!! Molim lijepo!!! Cool

OK??? Wink

Pozdrav

neće umrijeti nikada
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 02 vel 2004, 22:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad, šta, gdje, kako?

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Nemo

PostanoPostano: pon 23 vel 2004, 9:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ljudi moji!!!

Evo uskoro se bliži kraj rokova (YUPIIIIIIIIi)!!
Pa mogli bi se eventualno naći već jednom svi Zagrepčani(i oni koji žele doć) u Zgb na neformalno druženje uz kavicu!!!

Ja predlažem ovu subotu, 28.2. u npr. 10-11 sati ili poslijepodne...meni sve odgovara!!!

Daklem, očekujem Exclamation konstruktivne Exclamation komentare!!!

Sami predložite di da se nadjemo....naposlijetku neće bit problem ako i odgodimo sastajanje za neku drugu priliku!

Pozdrav, Nemo Wink

neće umrijeti nikada
davorseljan

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 23:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo prijelog.
U Šibeniku susret barem na 20 minuta.
To se oglasi preko razglasa ili na neki drugi naćin.
Tamo ćemo biti svi iz svih krajeva Lijepe naše.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 10:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JE!!! Moramo se naci, makar na kratko... no, to bi sve trebalo nekako organizirat. A prvo na m treba program tako da znamo kad smo slobodni...

tko je upuceniji, nek nam napise program susreta!!!

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Program susreta imamamo na pocetnoj stranici Ureda s lijeve strane pod ŠIBENIK - PROGRAM Wink Laughing

Zadnja promjena: Jo; sri 17 ožu 2004, 11:55; ukupno mijenjano 1 put.

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: pon 22 ožu 2004, 12:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,Didi,Jo,i.v.a.n.a i moja malenkos slozili smo se da se jucer u splitu dogodio prvi forumaski suret(uz 2 neutralna svjedoka),u prisustvu clanova iz 3 grada:Zagreba,Splita i Rijeke.
Bilo je kratko,ali slatko..valjda ce iduci put biti duze od 30-ak minuta.

I drago mi je da se to dogodilo bas u Splitu 21.03.2004.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 16:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I meni je bas drago da je bilo u Splitu jer je to zaista prekrasan grad (jedino sto si i.v.a.n.a. nije bas dala truda da ga pocisti i osvjetli za nas Wink - oprostite ovo je mala interna sala za i.v.a.n.u.) Bilo je super i ja se nadam da ce iduci put biti duze!

Lav je u zraku
Sanders

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 9:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije bio samo Split grad u kojoj se desio forumaski susret, jel tako Jo i Sike?
Bila je dobra pizza u Indexu!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 13:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno!Ali znas da se uvijek samo ono sto je prvo pamti.Pizza je bila super!Ne bi mi facu kao sto je Jo vodili bilo gdje!
Daniel

PostanoPostano: sub 03 tra 2004, 9:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Drago mi je što sam sudjelovao na prvom susretu forumaša u Splitu, iako tada još kao jedan od dva neutralna svjedoka.
Jo

PostanoPostano: čet 15 tra 2004, 8:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OKVIRNI PROGRAM SUSRETA U ŠIBENIKU:

Subota, 24. travnja – «Gat Vrulje» u gradskoj luci
- 14 sati – okupljanje, dijeljenje vodiča i šalova
- 15 sati – pozdrav biskupa domaćina, najava programa, predstavljanje biskupije domaćina (riječju, pjesmom, folklorom…)
- 16 sati – svjedočanstva mladih (u duhovnim zvanjima, obraćenih, onih koji su prošli cjelovit odgoj u vjeri, mladih obitelji…)
- 1630 sati – meditacija (na temu Zaveslaj na pučinu)
- 17 sati – središnja Euharistija
- podjela večere (lunch paketi)
- 20 sati – večernji zabavni program

Nedjelja 25. travnja – po župama Šibenske biskupije
- meditacija (bit će tiskana u vodiču koji će se dijeliti dan prije na ulazu u gradsku luku) u vidu priprave na nedjeljnu euharistiju
- Euharistija (obilježena sudjelovanjem mladih prema dogovoru gostiju i domaćina)
- Program «Mladi za mlade» (uzajamno predstavljanje domaćina i gostiju uz prigodno druženje)

Dakle nas susret bi uslijedio prije zabavnog programa! Dakle u 19,29? Jeste li za!?

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: pet 16 tra 2004, 12:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A sto mislite o nekakvim akreditacijama da napravimo na kojima ce pisati nasa prava imena i nadimci s foruma?
jos kad bi se netko polomio da to sredi..ma,bit ce super kako god bilo,kratko ali slatko!
Jo

PostanoPostano: pon 19 tra 2004, 9:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pzdrav svima i vidimo se u Šibeniku, s akreditacijama rucno izradjenim i u 19,29 ispred Katedrale! Ako ne znate gdje je kartu u ruke i brzo saznat!

Laughing hop sport pljesak

Lav je u zraku
Chiara

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 1:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo već kod transparenta, moram vam se pohvaliti da smo večeras napravili transparent naše župe, puno malih složnih ruku, ideja, i jedna super kreativna osoba. Mora se još završiti i to je to. Tako da ako budete prolazili pored najvećeg i najlijepšeg transparenta Laughing s velikim orlom, potražit me negdje tamo, bit ću u sladu s svojim nickom obućena u jasnu bistru svijetlost Laughing Laughing

Sve mogu u Onome koji me jača!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Jo

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 14:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovak, mislim da je nepotrebno komplicirat s tim da ja dam svima broj mobitela! Nije to susret forumasa i Jo nego svih nas! Tako da jednostavno dodjemo tamo, imamo kreativne akreditacije i po tome cemo se prepoznat! Mislim da je tako najbolje, a vi sad vicite na mene! Wink

E ovdje je fakat super, a Mily, Didi, Putnik, Kec i ja stvarno uzivamo! S tim da smo danas bili u Splitu i nasli se s I.v.a.n.a.-om! I mogu vam rec da je zaista sredila grad za nas dolazak danas! Nije bilo ko prosli put! Ovaj put nije spavala cijelu noc sam da nas doceka uredan i suncan grad! Wink
(I.v.a.n.a. pozdrav i sori na posalicama na tvoje ime!)

Lav je u zraku
spavanko

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 1:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zapisnik s prvog sluzbenog susreta forumasa:

Zbog kasnjenja euharistijskog slavlja se susret u 19.29 nije mogao odrzat, ali je ostao u granici akademske cetvrti. Nazocni: sike-trsat, Zveki, cvjetkus, srki, majuska, maja-zagreb, putnik, spavanko (ah ti ponizni framasi), tkoko, žućo, (zaboravih pa mi se javite na pp da nadopunim sluzbeni zapisnik), Jo koja je kasnila (malo) jzekic i zole koji su taman dosli kad su svi napustili spavanka.

dnevni red:
1. okupljanje ispred katedrale
2. predstavljanje sa samoizradjenim akredetacijama (jesmo bili mastoviti; iznimka cvjetkus->balon)
3. statistika foruma s dodjelom nagrada (u organizaciji spavanka)

forum osnovan 2.7.2003.
ukupno postova (do 1 sat 24.04.2004.) 5130
maksimalno 14 clanova srijeda 21.4.2004. u 14.24 (po pravom satu 15.2)
ukupno korisnika 205 od toga 68 sa 0 postova, a 3 su korisnika "zabranjena"
rang lista postova (svaki 100. post = jedan bonbon)
15. i.v.a.n.a 98 (ajde jos malo)
14. 13. 12 Tomislav, Helena, cvjetkus 109
11. dado 118
10. Didi 134
9. 8. Daniel, Sanders 139 (mrtva utrka rijecana)
7. jzekic 171 (sori al nitko nije uzeo Tvoj br. mobitela, zato ajmo ljudi sad)
6. Chiara 214
5. nata 233
4. spavanko 304 (ovaj 3. bonbon sam si u zadnji tren zaradio)
3. sike-trsat 448
2. Džo 515
1. zole 741

4. komentiranje buducnosti foruma i kratka rasparava sta se treba brisat a sta ne
5. slikanje

make love, no war
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Jo

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 18:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jucer sam generalno skuzila da me ljudi s foruma zovu Jo kak se i pise al cita se Đo pa sam vam napisala sa strane da ne bi bilo zabune! Laughing

Inace jucer je bilo super! Al sto je meni bilo fora kad sam dosla svi su stajali po grupicama! Onda smo se skupili u jednu i Spavanko si je zaista dao truda!!! pljesak pljesak pljesak Iznio je cijelu statistiku, koju je vec predhodno napisao i podijelio nagrade! E super su ti oni bonboni, ja bi jos!!!!! Cool hm hm

U kratko bilo je kratko i slatko! Nadam se da ce iduci put biti duze!

Mogli bi u Zagrebu???

Pozdrav iz Sibenika!

Lav je u zraku
Jo

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 18:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I jos neato: najbolju akreditaciju imala je (po meni) Tkoko!!! pljesak pljesak

Ispricavam se sto si nisam dala truda da i ja napravim svoju akreditaciju! Embarassed Embarassed Embarassed Al Cvjetkus i Zole su bili oriđiđi! pljesak

Nato tvoje bonkase najvjerojatnije je pojeo Spavanko Wink ili nije! Al netko sigurno je! Drugi put moras doci! Laughing I svi ostali koji nisu bili ili su dosli kad smo vec svi otisli! tuzan

Lav je u zraku
Jo

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 19:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nismo se dugo druzili place ali bilo je lijepo! Slikali smo se pa cemo staviti sliku na forum ili u galeriju (kad Majuska posalje) pa ces vidjeti!

Danas je kod u zupi na Baldekinu bio St-Ma biskup i bio je zaista genijalan! Propovijed za 5! A grad je bio pust i kisan! Nekako se odmarao od svega!

Bila je jucer cak i jedna domaca zena koja je pitala mog brata: A sto se to dogadja da je tako puno ljudi tu??? Laughing

Inace u Razinama su ispekli 2x18 m2 pizze za sve mlade koji su bili tamo! E bio je to prizor! Cool pljesak pljesak pljesak

Lav je u zraku
Mash

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 20:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Haaaaj!!!!!! PA DOBRO NAM DOŠLI NATRAG, FORUMAŠI I FORUMAŠICE hop ! Mi smo jedva čekali da nam se vratite!!!! Da, Megice mi sljedeći puta obavezno idemo jako sretan ! Nego, brzo nam pokažite te fotke i znam da ste sad umorni od puta i svega, ali mi zbilja jedva čekamo da nam prepričate taj susret i dojmove!! dobro, neke detalje smo već dobili, al mi bi još Wink ! Jeste li nabildali duše? Gledala sam prijenos Mise na tv-u i čini mi se da vam je zaista bilo lijepo i puno Duha Svetog! A prije toga je bio i naš UF i tako mi je bilo drago to sve vidjeti još jednom... Jel još netko gledao? A budite mi svi blagoslovljeni!

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

davorseljan

PostanoPostano: ned 25 tra 2004, 21:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da i ja sam bio u Šibeniku ali nisam stigao do susreta forumaša. Moram priznat da se nisam snašao.
Žao mi je radi toga, ali nadam se da ću drugi put uspjet vas naći. Inaće mene ste mogli vidjeti na susretu jer sam tri puta prošao cijeli prostor u potrazi za izvođačima duhovne glazbe.
Ariadne

PostanoPostano: pon 26 tra 2004, 10:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

joj meni je isto jako zao sto nisam dosla, a bas sam se veselila, pogotovo kad sam vidila da katedr. nije tako daleko od luke.
ali kao sto i sami znate misa se oduljila i strasno je zahladilo, a ja bila samo u majici i umirala od hladnoce kao i svi moji, tako da smo se pokupili prije blagoslova do nase skole da se obucemo, a kad smo dosli do skole i kad su nam otvorili vec je bilo oko 20 ha, tako da nije bilo smisla da đipam do katedrale jer tko zna koga bi i da li bi ikoga od vas nasla. smrc place bila sam jako tuzna, al vrijeme mi stvarno nije islo na ruku.

tili bi,tili bi mo-ru...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.