HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 stu 2019, 21:51. Pogledaj neodgovorene postove
USKRS FEST
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Edmond_Dantes

Spol: neodrešen
PostanoPostano: uto 12 tra 2005, 12:33
PostNaslov : USKRS FEST
Citiraj i odgovori

... Onda? Jel netko ĆØuo koju pjesmu s ovogodiÅ”njeg UFa'05?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: uto 12 tra 2005, 12:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa kaj je bio?
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: uto 12 tra 2005, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Stanje je slijedeƦe.
Kako sam doznao u subotu naveĆØer neƦe biti niĆØega.
IzvoĆ°aƦi imaju druženje od 15 do 21 sat. Å to Ʀe biti znat Ʀu u ĆØetvrtak.
Za uskrsfest KARATA NEMA VIÅ E.
Prijenos Ʀe biti na HKR-u, a velike reportaže na KNI i na Duhovnoj sceni (tri novinara u dvorani).

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
petrica

PostanoPostano: čet 14 tra 2005, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cula ja... mislim da je bilo puno jacih izdanja...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web stranice [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 14 tra 2005, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja mislim.
Ukinuta je subotnja veĆØer i kontakt izvoĆ°aƦa sa publikom
Festival i dalje traje 2 dana.
IzvoĆ°aƦi u subotu imaju duhovni program (kataheza i misa, koncert) na Å alati.
S jedne strane to je dobro, s druge strane to nije. Publika neƦe imati priliku upoznati izvoưaƦe.
Nedjelja je standardna.
Ono Å”to je mene osobno strah je iza kulisa. Puno toga je kasnije izaÅ”lo na vidjelo, mnogi izvoĆ°aƦi viÅ”e ne žele nastupati na festivalu.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pet 15 tra 2005, 11:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, Davore, to i mene brine ... uvijek je bilo da se ljute oni koji gube ... osobno, ne idem na UF pobijediti nego uživati ...
ƈuo sam iz dosta izvora kako neki izvoĆ°aĆØi viÅ”e ne žele nastupati jer im se ne isplati ... ma kakav je to razlog?! Ako je tako, onda se nikad i nisu trebali prijavljivati ... najveƦa nagrada nas tek ĆØeka gore na Nebu. Onaj tko misli da je UF samo oko onih Å”est nagrada, 'veƦ je primio svoju plaƦu'.

'Evo ... sve ĆØinim novo ...'
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: pet 15 tra 2005, 12:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Edmonde, u kojem si bandu?
Nisi valjda u Sve boje lubavi Wink
davorseljan

PostanoPostano: sub 16 tra 2005, 11:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U skorije vrijeme Slavko NediƦ gostovat Ʀe na KNI chatu.
VeƦ sada pripremajte svoja pitanja.
Ako ne možete doƦi ostavite mi ih na PP.

U radu je spas.
Chiara

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 17 tra 2005, 21:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaj nije to ovaj vikend bilo?

i ko je pobijedio?

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: ned 17 tra 2005, 22:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo ekipoi, prije nego Ŕto idem raditi reportaže za medije evo tko su dobitnici.
Nagradu za životno dijelo dobio je ƈedo AntoliƦ koji ove godine slavi 30 godina djelovanja na duhovno-glazbenoj sceni.
Nagradu za tekst dobili su Apostoli Mira za skladbu Ti možeŔ sve.
Nagradu izvoĆ°aƦa Uskrsfesta 2005 dobio je Davor TerziƦ i Bogoslovi Ivana Pavla II iz Rijeke za skladbu Posljednja veĆØera.
Nagradu publike (radio postaje puŔtale su skladbe i svi su mogli glasati za svoje favorite) dobili su Sve boje ljubavi za skladbu U Tvojoj ruci (prema PS.31).
3 mjesto dobila je Marija JaramazoviƦ za skladbu Drvo života.
2 mjesto dobili su Davor TerziƦ i Bogoslovi Ivana Pavla II iz Rijeke za skladbu Posljednja veĆØera.
Pobjednik Uskrsfesta 2005 je Željka, ƈedo i Kefa iz Petrove sa skadbom Nebeski cvjetak.

Sada ste na radu Vi i vaÅ”i komentari. Ja Ʀu svoje ostaviti za kasnije. Danas sam u dvorani bio od 13.30 do kraja festivala.

U radu je spas.
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 8:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mali osvrt na sinoƦ.
SinoƦ sam se proveo kao nikad ni na jednom UF do sad. Iako nisam sa svojim Glasom osvojio ni jednu nagradu. A za to je najzaslužnija subota (dan prije) kad sam upoznao divne ljude kao Å”to je Bruno Krajcar i deĆØki iz BenHura. I to je smisao UFa. Možemo imati ovakvo ili onakvo miÅ”ljenje o pjesmama, ali sve su pjesme dobre jer imaju svoje mjesto u životu svakog pojedinca. O nagradama ne treba raspravljati jer bi drugi žiri dodijelio druge nagrade. Glavno je da su svi izvoĆ°aĆØi dali sve od sebe. JoÅ” jednom, svaka ĆØast organizatorima.
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 8:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Lijepo Edmonde, taj mi se duh sviĆ°a!
Ali, moram reƦi kako sam jako zadovoljan Å”to je ƈedo osvojio prvu nagradu. On kad napiÅ”e prosjeĆØnu pjesmu to daleko odskaĆØe od veƦine.
Naprosto svjetski ...
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 9:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno da sam i ja zadovoljan. Mislim da je nagrada u pravim rukama. Njegove pjesme su jednostavno PJESME ... Njegova proÅ”logodiÅ”nja mi uvijek izvuĆØe suze na oĆØi. On je svoj, on je poseban. Njega se ne može imitirati, kopirati ili obraĆ°ivati. On je jednostavno ƈedo ...
davorseljan

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 10:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ƈini mi se da je subota bila bolja od nedjelje.
Veliki potez orgarnizatora je promjena koncepcije subote. Sami izvoĆ°aƦi su s time jako zadovoljni. Skoro svi s kojima sam juĆØer razgovarao osvrtali su se na subotu. Å teta je samo Å”to je subota bila samo za izvoĆ°aƦe koji su nastupili u nedjelju. Mislim da bi se trebalo razmiÅ”ljati da se na taj program pozovu svi izvoĆ°aƦi koji poÅ”alju pjesmu bez obzira dali su proÅ”li ili ne.
Moj osvrt na juĆØeraÅ”nji dan je.
Tonsku probu bolje da svi Å”to prije zaborave. InaƦe sve je bilo dobro.
Ostalo.
Mediji nisu iskoristili taj dio za razgovor sa izvoĆ°aƦima. Å teta, jer bilo je vremena, moguĆØnosti i nije bila gužva, nervoza i sve ostalo Å”to prati svaki festival.
Zaboravih napisati. Najava je da Ʀe Uskrsfest 2006 biti ili u Ciboni ili u Domu sportova.

Zadnja promjena: davorseljan; pon 18 tra 2005, 10:48; ukupno mijenjano 1 put.

U radu je spas.
Gandalf

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 10:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni ƈedo ove godine po prvi put u zadnjih 5 godina nije bio medju favoritima, iako moram priznat da je pjesma DOBRA, dapaĆØe jedna od najboljih, no nije bilo neÅ”to prerevolucionarno.
TerziƦ mi je bio simpatiĆØan, jedino nagrad za 3. mjesto mi je malo neopravdano uletjela. No, regionalni kljuĆØ na UF-u je uvijek bio prisutan.

Moji favoriti: BEN HUR! Daleko iznad svih!

Broj 2 , Maja Vasilj (jedino Å”to nisam mogao doživjeti tekst kao upuƦen Bogu, no to je moje subjektivno viĆ°enje.)

Od ostalih su mi bili ok i Kefa, Glasi, Emanuel (pjesma, ne nastup), i naravno Krajcar (njegov stil mi je malo presliĆØan Pat Metheneyu, no lijepo je zvuĆØalo i bila je to kompletna pjesma)

Jedino me je fasciniralo Å”to je ipak uspjelo upasti par tragiĆØno loÅ”ih pjesama (frend mi je cijelo vrijeme slao poruke u stilu "paÅ”Ć¦e strop", "GENOCID") pogotovo na "Viva Las Vegas" od Sudca, pardon Å eparoviƦa...

Nego, Edmonde, jesi ti svirao neki instrument? Laughing

Znas sta...
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 10:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, to je dobra ideja. Kad ĆØovjek malo bolje razmisli, zaÅ”to se takvo neÅ”to ne bi moglo organizirati i ĆØeÅ”Ć¦e i recimo, po gradovima iz kojih dolaze izvoĆ°aĆØi. Priprema za UskrsFest ne bi trebala biti samo dan prije, nego kroz cijelu godinu ... kako organizacijski, tako i duhovno ...
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gandalf napisa:

Nego, Edmonde, jesi ti svirao neki instrument? Laughing

Jesam

NagraĆ°ene ne želim komentirati ... zajdeniĆØko je da su sve pjesme dobre ...
Po meni, Ben Hur je zaista odliĆØan - originalnost je samo jedna od njihovih vrlina. DeĆØke sam upoznao i zbilja su super.
Nakon njih, pjesma Kefe mi je odliĆØna ... njihov stil ... efektna izvedba ...
Nakon BH i Kefe je sigurno Maja Vasilj jer je imala drukĆØiju pjesmu. Pjesma je duhovna, bez teoloÅ”kih istina i fraza ... upravo onakava pjesma koja se može vrtiti i na drugim radio stanicama osim HKRa i Radio Marije ...
Ipak, najviÅ”e mi je žao (ako se tako može reƦi) Emanuela i Sve Boje Ljubavi ... oni se zaista trude tijekom godine i imaju puno svojih fanova ... neƦe se valjda dogoditi da jedina nagrada koju Ʀe dobiti je ona za životno djelo ...
davorseljan

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Edmond_Dantes napisa:
Ipak, najviÅ”e mi je žao (ako se tako može reƦi) Emanuela i Sve Boje Ljubavi ... oni se zaista trude tijekom godine i imaju puno svojih fanova ... neƦe se valjda dogoditi da jedina nagrada koju Ʀe dobiti je ona za životno djelo ...

Za SBLJ mogu napisati da su dobili nagradu onih koji suÅ”aju tu vrstu muzike. To je pubika. Ona je po meni glas naroda. Svaki žiri radi svoj posalo. Mislim da je glas (nagrada) naroda puna jaƦa od žirija.
Å to se tiƦe Emanuela pred njima je buduĆØnost. Osnovani su pred 3 godine i veĆØ sada su puno toga napravili. Nagrade Ʀe stiƦi same po sebi.

U radu je spas.
davorseljan

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Edmond_Dantes napisa:

Nakon BH i Kefe je sigurno Maja Vasilj jer je imala drukĆØiju pjesmu. Pjesma je duhovna, bez teoloÅ”kih istina i fraza ... upravo onakava pjesma koja se može vrtiti i na drugim radio stanicama osim HKRa i Radio Marije ...

Kada bi se uvela nagrada za scenski nastup siguran sam da bi sinoƦ dobitnica bila Maja Vasilj. Kako treba izgledati nastup upravo je ona dokazala. Njezina pjesma je odskakala sinoƦ od svih. Otvoreno, žao mi je Å”to nije dobila nagradu. Zaslužila je barem na ovim stranicama pljesak pljesak pljesak pljesak MAJA, MAJA pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak

U radu je spas.
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U potpunosti se slažem s tobom, Davore. Nagrade Ʀe doƦi same po sebi. Fidesi su nastupili na desetak UF i samo jednom osvojili nakon par 2. mjesta, ako se ne varam. Po mom miÅ”ljenju SBLJ je ukupno gledajuƦi najbolji duhovni band u Hrvatskoj jer puno ulažu u sebe i svoju glazbu i imaju specifiĆØni stil. Ali to je samo moje miÅ”ljenje.
A najveƦa nagrada je da su pjesme sluÅ”ane i pjevane i da kod onoga koji ih sluÅ”a potakne želju da bude bolji ĆØovjek. NiÅ”ta drugo nije važno ...
davorseljan

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

InaƦe imam izjave koje su napravljene iza tonske probe sa TerziƦem i Marija JaramazoviƦ . Intervju Ʀe biti objavljeni na duhovnoj sceni.

U radu je spas.
sike

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde fino,drago mi je da su svi komentari do sada pozitivni,Bogu hvala!
Nisam ĆØuo ni jednu pjesmu ali drago mi je Å”to neki od vas favoriziraju deĆØke iz Ben Hura. Znam ih osobno iz raznih zajednica mladih
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 12:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ja sam htio neŔto kritizirati, ali sam onda shvatio da se ovdje kritika redovito doživljva ka napad ...
logica

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 12:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A kad Ʀe to bit na TV-u da i mi to ĆØujemo?

Ti me rukom svojom nosiŔ, o Bože moj.
Gledam, ime moje piŔe na dlanu tvom.
Edmond_Dantes

PostanoPostano: pon 18 tra 2005, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Frajeru, kritika je uvijek dobrodoÅ”la ako se izreĆØe na pristojan i civiliziran naĆØin ... uostalom, dobro je razmjenjivati miÅ”ljenja ...
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.