HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 18 kol 2019, 15:37. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] ZVIŽDANJE REPKI
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Pitanje : Podržavate li zviždanje Niki KranjĆØaru na utakmicama reprezentacije

DA, nek repka igra na Poljudu a ne da se "debela svinja" Å”eƦe po Maksimiru! 
0%
 0%  [ 0 ]
NE 
85%
 85%  [ 6 ]
Ne znam, mislim da je to dobra potvrda razvijene demokracije u Hrvatskoj 
0%
 0%  [ 0 ]
DA, bezuvjetno DA (zvizzz) 
14%
 14%  [ 1 ]
Nisam upuƦen. Ja zviždim samo za komadima! 
0%
 0%  [ 0 ]

Ukupno glasova : 7

Autor Poruka
Gandalf

Spol: muško
PostanoPostano: čet 31 ožu 2005, 12:15
PostNaslov : [sport] ZVIŽDANJE REPKI
Citiraj i odgovori

Podržavate li zviždanje Niki KranjĆØaru na utakmicama reprezentacije?

Smatrate li da je to u neku ruku zviždanje reprezentaciji, i da li bi se to uopƦe smjelo dogaĆ°ati na reprezentativnim utakmicama?

Meni je najružniji trenutak bio za vrijeme akcije za 2. pogodak Malti, kad je KranjĆØar s loptom ulazio u PROTIVNIƈKI 16-erac (i zatim idealno uposlio PrÅ”u za gol) a slavni domoljubni BBB-i su U TOM TRENUTKU ZVIŽDALI!
Gnjusno!

Ajmo Dinamovci, javite se (ja veƦ jesam)...

Znas sta...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Helena

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 31 ožu 2005, 16:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma, nije to zviždanje repki. SjeƦam se kada je 'Rijeka' otiÅ”la u Dinamo... pa kad su gostovali na Kantridi....

To je dio navijaĆØke kulture. Ne treba dizati toliku praÅ”inu oko toga.

Iskreno, moje miÅ”ljenje je da mali KranjĆØar dobro igra, ali NE toliko za koliko je plaƦen. Ima i boljih. Sve je to markentiÅ”ka igra.

Helena
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
dado-kozari bok

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 31 ožu 2005, 20:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

nije u redu kaj su mu zviždali,ali on im je vratio istom mjerom.nakon gola a vidi se na snimci a piÅ”e i u 24 sata kranjĆØar je onak ljutito pogleda prema gore ,tipa ono eto vam ga sad i joÅ” nekaj opsoval tak da.....

Aj' živili
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: čet 31 ožu 2005, 22:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gle Helena, u repki ga niko ne plaƦa.

To je bilo zviždanje reprezentaciji, i to kad najsigurnije kroĆØi kvalifikacijama u zadnjih nekoliko ciklusa.
Mogu mu zviždat na Dinamo-Hajduk, ali ovako?

Fakat su veƦ viÅ”e puta dokazali da su najjadnija navijaĆØka skupina. Ona koja tuĆØe svoje igraĆØe, koja se ulizuje pokvarenoj upravi, i koja zviždi svojoj reprezentaciji.

Dinamovac sam, ali i meni je ovo previŔe.

A Å”to se tiĆØe psovke, pa ko ne bi?

Znas sta...
zole

PostanoPostano: pet 01 tra 2005, 0:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

cujte, ne navijam ni za dinamo ni za hajduk... (hehe... ima i takvih!), ne smatram da bi se prepucavanja na relaciji dinamo - hajduk trebala odrazavati na repku! pogotovo u navijackom smislu!

Donedavno mi je poljud isao na zivce jer je repka (ili bar netko) uvijek bio izvizdan! To me jako smetalo, a sad se pocelo dogadjati i na Maksimiru!

I za kraj... pa zna se gdje je repka najbolje docekana i gdje ima score (otprilike 8:0)... hehe... naravno GRADSKI VRT!!!

ps. jako me zivcira sto cak ni ove 'manje' tekme nisu mogli rasporedit po hrvatskoj! Pa ajd dobro da maksimir ima 50000 mjesta pa da kupe novac od karti, ali na maltu je doslo 10000 ljudi, a da je igrano npr u Osijeku bil bi 18000 (iliti pun stadion), zvizdanja uopce ne bi bilo... jasna stvar! (ne mislim samo na osijek, ima jos mjesta koja bi dostojno docekala repku...)

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Gandalf

PostanoPostano: pet 01 tra 2005, 9:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja citao i u domacim i u stranim novinama da je na Malti bilo 20000. Mozda sam pogrijesio, no hocu reci da smatram da bi repka trebala imati neki domaƦi teren, neki "hram", kao Å”to Englezi imaju Wemley, ono, gdje Ʀe reprezentacija biti doma, gdje Ʀe mladi sanjati da zabiju gol na tom terenu. Do sad sam uvijek bio za Maksimir, nekako je bila najbolja atmosfera i dobivali smo, ali nakon ovog razmiÅ”ljam o Suhopolju, Velikoj... Laughing

Znas sta...
fat drummer

PostanoPostano: ned 03 tra 2005, 9:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zvizdanje repki je ok ak gube 15:0 protiv malte u 7 minuti utakmice
kad se to dogodi prvi cu zvizdat
inace ne
pogotovo ne ak je neki mali simapticni bucmasti klinac presao iz malog simapticnog plavog u mali simapticni bijeli klub
ako ikom treba zvizdat to je komadima (slazem se s gandalfom)

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
zole

PostanoPostano: ned 03 tra 2005, 10:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma stadion radnika (gdje su mladi igrali) je bio fenomenalan... dekro izvrstan...

uopce ne kuzim zasto ne bi dali povjerenje nk radniku... hehe...

ps. nisam za maksimiriziranje ili poljudiziranje repke... prvenstveno zato sto imamo dva velika nogomentna centra i nije pravedno da samo jedan dobije tu cast!
A uz velike i imamo i nekoliko manjih koji mogu bez problema napraviti fenomenalnu atmosferu za ove 'manje' utakmice...

Imamo mi kult repke, ali nemamo kult navijanja za repku, a ne pojedince iz repke... dok to ne uspostavimo, nazalost cemo opet morati slusati zvizduke...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.