HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 16 lis 2019, 20:07. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] Ljudska prava
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Daniel

Spol: muško
PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 7:31
PostNaslov : [ostale teme] Ljudska prava
Citiraj i odgovori

Zanima me vaÅ”e stajaliÅ”te o ljudskim pravima da budem precizniji zanima me Å”to vi mislite o onima koji zagovaraju ljudska prava. Po meni se ta rijeĆØ danas toliko povlaĆØi po medijima da je sam taj izraz postao otrcan. S druge strane imamo primjer Svetoga oca Ivana Pavla II. koji je svojim svjedoĆØenjem uistinu bio pravi i iskreni zagovaratelj ĆØovjeka i njegovih prava.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Natty

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 7:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Joj Daniel, kako je meni drago Ŕto si opet na forumu hop

Molim te malo konkretiziraj. ƈini mi se da misliÅ” na ove naÅ”e "liberalne" borce koji se bore za sve Å”to ljudskom mozgu može sinuti i tada tome pridjenu pridjev "normalno" te uvrÅ”tavaju to u ljudska prava istovremeno poniÅ”tavajuƦi sve Å”to je prirodno (ja bih rekla Božje), ĆØovjeka (iako nesvjesno) trpaju u roblje pod krinkom slobode, a da pritom ne vide dalje od svog nosa, a kamoli Å”to je to sloboda ili ljudsko dostojanstvo koje je u danaÅ”njem svijetu na zadnjem mjestu. Ljudi su doista ovce, prihvaƦaju ono Å”to im se nameƦe, naĆØin života, odijevanja, ponaÅ”anja koje je neko okarakterizirao kao moderne preuzimaju pod svoje vlastite stavove, a da i ne osjeƦaju kako se u njihovoj duÅ”i javlja bezdan u kojeg sve dublje poniru. Tko joÅ” danas osluÅ”kuje svoje srce, ljudi trĆØe ko sumanuti, ne vide ni vlastitu familiju koja im se pred oĆØima raspada, a sve zato jer su ima nametnuti stavovi, razmiÅ”ljanja i vrijednosti koje nemaju veze sa ĆØovjekom.

S druge strane velikan kao Ivan Pavao II, moralna vertikala svijeta kako su ga nazvali svjedoĆØi svojim životom i svakim svojim djelom Å”to su to ljudska prava i tko nam ih je na kraju krajeva ni dao.

Ako misliÅ” na njih, eto imaÅ” i odgovor. Cool

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Daniel

PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 12:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Upravo na te pojedince mislim, s jedne strane zagovaraju prva jedne odreĆ°ene skupine ljudi dok s druge strane krÅ”e prava drugih. Npr. ako se netko javno izjasni protiv stavova koje oni zastupaju odmah ih se u medijima žigoÅ”e kao nazadnjake, da nisu tolerantni, da govore jezikom mržnje i tome sl. Mad
Fantom

PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 13:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa onda ti je valjda jasno tko je zapravo mrzitelj u cijeloj priĆØi. To ti je ono: optuži nekog da je kriv prije nego Å”to on tebe optuži!

A sad jedan primjer slobodnog zapadnog svijeta u kojem se poÅ”tuju sva ljudska prava. Bilo je na televiziji intervjuiranje po nizozemskoj - zaÅ”to su odbacili ustav - i kažu da je vrh EU i cijela njihova birokracija arogantna, bahata, samovoljna... I da su konaĆØno imali priliku neÅ”to reƦi i bili su sretni zbog referenduma. Istovremeno se kod nas organiziraju emisije o tome kako uopƦe nije smjelo biti referenduma nego je to skupÅ”tina trebala prihvatit ili odbacit... Toliko o slobodi i uvažavanju. Nema ljudskih prava dok se ne nauĆØe oni na vrhu prihvaƦat da ne može bit sve kak su oni zamislili, zar ne?

Molitva je radost koja uljepŔava duhovni život!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sub 04 lip 2005, 10:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa da to je to, napad je najbolja obrana.
Nažalost to su dvostruka mjerila kojima se pristupa pojedinim zemljama u Europi, s time da je javnost tih zapadnoeuropskih zemalja svjesna svoje važnosti na izborima dok je kod nas situacija drugaĆØija, ljudi nisu svjesni svoje važnosti a politiĆØari se drže kao da su nezamjenjivi.
Fantom

PostanoPostano: sub 04 lip 2005, 21:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma to je samo jedan dio problema. Drugi dio je Å”to se i naÅ”i i ostali ljudi u Europi ponaÅ”aju onako - "dat Ʀu ti sve Å”to poželiÅ”, samo mi se pokloni". Oni nas nasite ili nam barem obeƦaju a mi povjerujemo, ili nas potkupe neĆØim, i ljudi ih biraju. Nitko pri tome ne vodi raĆØuna da ne živi sam i da postoje drugi ljudi oko njega koji nisu nužno isti kao on, i da i oni imaju prava koja ne mogu ostvarit... ali bitno da su moja ostvarena i ja Ʀu dat glas takvima. Siguran sam da su Europski politiĆØari u žestokoj konkurenciji Å”toÅ”ta obeƦali i uĆØinili da doĆ°u na vlast i dali svakakve slobode svojima - ali nitko od tih ljudi nije vodio raĆØuna kako Ʀe se takvi politiĆØari jakih zemalja ponaÅ”ati prema onim slabijima kao Hrvatska, BiH... i ostale. To ti je dokaz da ĆØovjeku zapravo nije stalo do tuĆ°ih prava i drugih ljudi, nego do sebe samoga. Dok se ljudi ne ujedine, niÅ”ta od prava... Pitam se koliko joÅ” ratova mora proƦi do toga?

Molitva je radost koja uljepŔava duhovni život!
merkat

PostanoPostano: ned 05 lip 2005, 16:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudska prava i liberalisti ?
Kao da kurva prica o postenju !

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Helena

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 10:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ej, dobra tema... Samo premalo mi je prostora da kažem sve Å”to želim reƦi. Borba za ljudska prava je dobra stvar ako se 'borimo po pravilima', ali u danaÅ”njem druÅ”tvu rijeĆØ je o borbi za popularnost-znate ono..razne zvjezde i zvjezdice bore se za ovo ili ono.. U redu, ukoliko su polularne, javno mogu djelovati, ali sve je to danas GLUMA!
Opet, s druge strane, neki ljudi su doista dobrotvori u 'sjeni' i doista daruju i bore se za slabije. Npr. Bono Vox kako znate veƦ se godinama bori za 'brisanje' duga zemalja 'treƦega svijeta'. To je meni borba za ljudska prava. ƈovje se bori kao javna osoba da se ljudima omoguƦi da privreĆ°uju za sebe i da imaju Å”to pojesti, a ne da gladuju i da ih iskoriÅ”tava Amerika.

Helena
Natty

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 11:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E sad kad si spomenula, dosjetih se joÅ” par njih, tek nekolicine koji ĆØine dobro. Paul Newman, Robert Redford i ĆØini mi se Robin Williams. No to je Å”aĆØica ljudi. Neki dan sam sluĆØajno na tv gledala reportažu sa roĆ°endana Naomi Cambell. Mene to tako razbjesni !!! Kupaju se u zlatu i novcu! Ja bih njih svih bacila meĆ°u gladne i siromaÅ”ne u Africi da iskuse na svojoj koži i tamo ih ostavila mjesec dana. A pitam se koliko bi im onda znaĆØilo svo zlato i dijamanti koje nose po sebi. Kako licemjerno!

Ne kužim jedno, kako se mogu klanjati drugim bogovima (materijalizmu), i tako prožive ĆØitav život, doduÅ”e isprazno, s bezdanom u sebi i glumiti. Biti toliko neprirodan. Ustvari kad razmislim, žalim ih, daleko su od svakog svjetla, koraĆØaju i svaki im je korak u prazno. Ono Å”to me ljuti je Å”to na svijetu ne bi trebalo biti gladnih i siromaÅ”nih, svega je dovoljno, samo Å”to neki uzimaju daleko previÅ”e nego im je potrebno!

merkat

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 11:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena , je to za javne likove mozda i je gluma al neka. Makar je bolje da cine mnogo a ne reklamiraju se. No bolje i ovako nego nikako. Za Bona su govorili kako sebe reklamira s karitativnom djelatnoscu no ja nikada nebi slusao U2 zbog toga nego zato jel su mi ok za slusat. No Bono je postao vrlo jak po tome i poznaje mnogo mocnih ljudi na svijetu tako da ga smatram vrlo korisnim.

Najgore mi je cuti o ljudskim pravima za onu humanitarku koja je pomagala zenama afganistana pa su ju oteli. Cak je i Papa digao glas za njeno oslobadjanje. Neznam jel problem sto je pomagala zenama ? Mislim , nije valjda ???!!!

A sto se tice otpisa dugovanja siromasnim drzavama bojim se da nece proci jel se bas na njima bogati bogate, kamate, ucjene i sl. Pa na kraju GMO je smisljen zbog njih. No cinjenica je kako se bogati uvijek bogate na siromasnima. Npr. tvornice u Kini i Indiji gdje je jeftina radna snaga. Ali kad procjene govore kako bi Kina i Indija mogli uskoro preteci najrazvijenije ( 20 g.) vec se sada gleda kako da se obrane od toga. a iskoristaviti ih se moze i unistavati zbog zarade domace stanovniostvo. Sve u svrhu profita manjeg dijala bogatih. jel sto su jedni bogatiji to su drugi siromasniji. Gdje su tu ljudska prava ???
A i kamate za primjer stranih banaka u Hrvatskoj su vise u odnosu na njihove drzave, sto znaci da se bogate na nama. Mi nemozemo se izvuci iz raznih kredita, sto drzava sto gradjani i jasno je da smo kolonija i da nas drze u saci. Nije nit cudo sto tu nesposobnost placamo Gotovinom.

merkat

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Natty sad si me sjetila jedne davne anegdote koju sam citao u novinama. Kad je Brena bila u africi skuzila je koja je najbolja dijeta. Gladovanje. Jel tamo su svi mrsavi. place
I Isus je rekao " ne mozes sluziti Bogu i bogatstvu " Ne mozes imati dva gospodara.

Dodao bih o ljudskim pravima da me najvise zivciraju srpska manjina koja govori kako svi trebaju koalirati s njima jel da nam je to ulaznica u europu. Ma nemoj, nisu se posteno nit ispricali nit platili ratnu odstetu nit vratili pokradeno a sad jos nas se ucjenjuje da nekome trebamo dati VECA PRAVA od samnih nas. Koja je to demokracija ? Ona po teoriji da je demokracija oblik vladavine gdje manjina vlada nad vecinom. To je po europskom modelu hrvatska demokracija.

Jos me jako, jako zivciraju homoseksualne udruge. Bio je neki napad na nekog homica u Zg i sad su se oni digli na noge kako bi trebalo POSEBNO U ZAKONU utvrditi kaznu za napade na homice !!!
Mislim opet postejemo lika. Drustvo zasticenih medvjeda.
Znaci ako mene netko istuce dobiti ce manju kaznu nego ako istuce homica. Dakle po tome sam ja manje vrijedan. I pametnije je mene zatuc. Znaci bolje bi mi bilo da propederim. Onda i nadjem dobar posao i nitko me nesmije stjerati s njega zbog nadljudskih prava. Jel pederi su ocito kao i srbi, nadljudi. Svemirci. Al mi budale to jos neznamo.

Znaci ne dati nekome prava kao svakome nego veca, a tada svi ostali imamo manja. Znaci ljudska prava preko ledja drugoga. A sta je onda s pravima drugih ? Ti drugi nisu liberalisti pa nemaju liberalna prava. Vrlo liberalno. Oslobodi me Boze od toga !

Natty

PostanoPostano: uto 07 lip 2005, 7:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
Kad je Brena bila u africi skuzila je koja je najbolja dijeta. Gladovanje. Jel tamo su svi mrsavi.

E fino, onda bi ih pustila tamo godinu dana Smile

ImaÅ” praf Å”to se tiĆØe srpske manjine. Nije fer. Ja osobno na sreƦu nisam iskusila rat na svojoj koži, nisam nikoga i niÅ”ta izgubila jer smo svi sa sjeverozapada, ali duboko suosjeƦam s ljudima koji su proÅ”li strahote rata. Ma ima li itko pravo da izbriÅ”e sve kao da se nije ni dogodilo. Pa zar to nije oduzimanje zadnjega Å”to ĆØovjeku ostaje - dostojanstva. Moje je miÅ”ljenje da kod svih i svega treba ukazati na loÅ”e i isto tako pohvaliti dobro. Ide mi na živce Å”to druÅ”tvo uvijek nekoga marginalizira, da li su to žrtve rata, djeca, crkva ili bilo Å”to drugo, nevažno, ali dokle god ne poĆØnemo ustajati i ukazivati nema tu kruha jer vidimo i sami tko najviÅ”e vriÅ”ti, oni koji najviÅ”e i imaju...

A ovo pak sa homoseksualcima ĆØini mi se da Ʀe dogurati tako daleko da Ʀe se reƦi kako je prirodno biti s osobom istog spola, a sve drugo je nenormalno Exclamation JuĆØer sam ĆØula na HKR kako su u Francuskoj upali u katedralu i izveli tamo lažno vjenĆØanje dvije lejzbike, urlali protiv pape Benedikta XVI, a ĆØini mi se da su mu i prethodnika spomenuli. U nastojanju da ih izbaci iz crkve kapelan je lakÅ”e ozlijeĆ°en.

Rekla bih ja na to: vidite li ljudi da oni viŔe nemaju nikakvih granica. Meni je to LUDO !

Citat:
Znaci ne dati nekome prava kao svakome nego veca, a tada svi ostali imamo manja. Znaci ljudska prava preko ledja drugoga. A sta je onda s pravima drugih ? Ti drugi nisu liberalisti pa nemaju liberalna prava. Vrlo liberalno. Oslobodi me Boze od toga !

pljesak pljesak pljesak Just like that !

merkat

PostanoPostano: uto 07 lip 2005, 7:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo u Francuskoj govori da se samo radi o sotonama u ljudskom oblicju. Jel ako zele brak mogu ga sklopiti u drzavi u kojoj je to dozvoljeno u maticnom uredu. No oni zele bas u crkvi. Hoce kriz okrenuti naopako. Pa da bas u crkvi bude sve naopako. Homoseksualni brak. Nije im dakle dosta sto uspijevaju na civilnom nego zele i u crkvi to nametnuti.
A to se radi na raznim podrucjima, i to bas oni koji s crkvom nemaju nikakve veze, od pitanja o celibatu, svecenicama i sl.
Zanimljivo, ne zele utjecaj crkve na drustvo ali zele utjecaj drustva na crkvu. Opet smo na liberalistima. Ljudska prava ali samo u jednom smjeru !

I jos je caka u tome da se crkva bori za prava obespravljenih da imaju prava poput ostalih a ti liberalisti na silu zele neka prava sto ugrozavaju druge preko njih u tudjem domu.

Daniel

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 11:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nemojmo osuĆ°ivati unaprijed! GledajuƦi iz danaÅ”nje perspektive i Isus je bio borac za ljudska prava borio se i zagovarao one najpotlaĆØenije i najobespravljenije u tadaÅ”njem druÅ”tvu, stoga ga i mi trebamo nasljedovati i u tome.Iako Ʀe to mnogi pobiti ali nepobitna je ĆØinjenica da je u danaÅ”njem svijetu na snazi jedna ideologija liberalizma, koja nije jasno definirana u svojim idejama ali je u svome djelovanju destruktivna i ruÅ”i sve tradicionalne vrijednosti koje je Bog dao ĆØovjeku. A ovo Å”to se homoseksualci žele ženiti u crkvama i to posebno naglaÅ”avaju katoliĆØke crkve, to nam je samo dokaz koja je prava, katoliĆØka i apostolska crkva koju "vrata paklena neƦe nadvladati." Zato ti veliki zagovornici ljudskih prava najviÅ”e i udaraju po naÅ”oj crkvi jer znaju da su tu nemoƦni, pa ako je veƦ ne mogu slomiti onda joj bar mogu naÅ”tetiti
Natty

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Daniel pljesak

Podsjetilo me to na juĆØeraÅ”nji dvd koji sam pogledala "AnĆ°eli i demoni" po knjizi Dan Browna (autor DaVincijevog koda). Sve u svemu radi se o uroti protiv Vaticana i o tome kako iluminatima niÅ”ta ne ide kako treba jer nikako da do važnijih položaja u crkvi doĆ°u ljudi koji njima odgovaraju. Vjerovatno im je sada i Benedikt XVI trn u oku jako sretan

Istina je da ju ni "vrata paklena neƦe nadvladati" Smile

merkat

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 13:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel i Natty, svaka cast.....

Upravo to, katolicka crkva je najbliza i naipotpunija u naslijedovanju Krista i zato je trn u oku svima i zele ju sto vise napadati i ostetiti i iako ti sljedbenici sotone koji to poricu misle da to mogu neznaju da ni vrata pakla ju nece nadvladati a kamoli sotonini potrckosi....

A to sto oni pak zele da se sotonin dim uvuce u crkvu kroz ljude koji prvo zele ukidanje celibata pa redjenje svecenica pa do toga da nemilice trose crkveni novac kako bi uzivali i time stetitli crkvenom ugledu kojeg mrze te naposlijetku iskoristavaju djecu kuneci se u katolicanstvo zeljeci upravo time postici nepovjerenje u nasu crkvu, ne kuze da im to ipak sve nece uspjeti jel Bog je ipak stvoritelj svega, gospodar zivota i smrti i bilo kad moze uciniti s svakime sto hoce no on to ne zeli , nego preko nas kao i sotona preko njih zastupa svoje interese a mi i oni ih branimo. Jedino sto mi vjerujemo u zivot a oni u smrt.

Oni ce mozda imati zivot na zemlji, bogatstvo, moc i slavu no ovaj zivot je samo zrno u beskonacnoj pustinji koji ce brzo proci, jako brzo a pobjeda konacna ce biti nasa i zato smo toliko spokojni i sigurni u svoju vjeru. A to ih najvise zivcira i muci. Ta snaga i silina kad trpis i patis a pobjedjujes, to im nikada nije jasno, kako netko kad ga tuces i gazis moze pjevati i jos ti sa smijeskom oprastati..... jako sretan

Daniel

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 16:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kuže oni itekako da je ne mogu nadvladati a zato Ʀe uĆØiniti sve da otmu Å”to viÅ”e duÅ”a. Nažalost radi se o zaslijepljenimm jadnicima koji ne vide dalje od nosa jer da su svjesni toga Å”to ĆØine mislim da bi istog ĆØasa istrĆØali u ispovijedaonicu. U biti to je nama poziv da moramo biti dosljedni u onome u Å”to vjerujemo tj. da moramo u punini živjeti EvanĆ°elje i onda Ʀe ljudi u nama prepoznati borce za ljudska prava. Naravno ne one glasne koji to rade poradi vlastite promocije ili iz ideoloÅ”kih pobuda nego zato jer smo Kristovi.
merkat

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 16:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

...i za prava onih jadnika koje nitko ne dozivljava a ne bogate " gayeve" na jahtama i slicne dokolicare...

pingi

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 16:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mnogo je onih "obiĆØnih, malih ljudi" na koje smo svi nekako zaboravili; onih koje nitko ne Å”titi, onih kojima su svi otkrenuli leĆ°a. Borba za ljudska prava i poĆØinje preko tih najmanjih, preko onih koji nemaju nikoga iza svojih leĆ°a da stanu u njihovu obranu...
merkat

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 16:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, zato ce se crkva i ljudi oko nje baviti jadnima i napustenima a politicari gay populacijom, doduse pricati ce i o siromasima radi glasova a raditi ce za one druge jel su i sami takvi izopceni slavom, novcem i moci koji ih vodi blize tome, perverznim izopacinama.

Daniel

PostanoPostano: čet 09 lip 2005, 11:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zato mi vjernici, krÅ”Ć¦ani koji smo svjesi svojega poslanja trebamo biti dosljedni u navjeÅ”tanju i svjedoĆØenju EvanĆ°elja. takoĆ°er trebamo imati na umu da je Isus doÅ”ao zbog svih, posebno zbog napuÅ”tenih i bespomoĆØnih ali doÅ”ao je i zbog bogataÅ”a jednako kao i zbog siromaha, sve ih je On stvorio i svi su oni njegova djeca. S druge strane dao nam je i svima slobodu da sam odluĆØimo hoƦemo li ga pustiti u život i dopustiti mu da nam On progovara ili Ʀemo krenuti drugim putem. Zato i mislim da je takvim ljudima takoĆ°er potrebno navjeÅ”tati EvanĆ°elje, sjetimo se samo Sv. Augustina i njegova života ili meni joÅ” bližega Sv. Franje koji su bili pravi predstavnici svoga vremena zabrazdili u raskalaÅ”enost i rasipnost a Å”to su poslije uĆØinili i koji su trag ostavili to i sami znate. A Å”to se tiÅ¾Ć¦e siromaÅ”nih, obespravljenih i napuÅ”tenih meni veliku utjehu predstavlja Isusova propovije na gori i njegova blaženstva. Stoga mislim i osjeƦam da smo itekako pozvani poljubiti gubavce svoga vremena a tih ne nedostaje samo nam ih je prepoznati.
merkat

PostanoPostano: ned 12 lip 2005, 18:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Daniel napisa:
Stoga mislim i osjeƦam da smo itekako pozvani poljubiti gubavce svoga vremena a tih ne nedostaje samo nam ih je prepoznati.

Bas je danas na misi svecenik o tome govorio citiravsi Isusa. Rekao je kako ga je to prvo zbunjivalo ali shvatio je kad je vidio kako se guba grijeha prosirila medju ljudima i da mu je duznost da ju lijeci.
Slzio bi se daniele s tobom da nam je to svima duznost.

igor

PostanoPostano: čet 16 lip 2005, 10:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HUMAN RIGHTS ARE COOL!!!
fat drummer

PostanoPostano: ned 26 lip 2005, 9:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HUMAN RIGHTS ARE GAY!!!!
e zasro si fat
da jesam
da jesi
dobro necu vise
nemoj
necu
ok
ok
.
.
ja ne volim ljudska prava. zasto nema ljudskih obveza?

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: ned 26 lip 2005, 13:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E sad si ko malo dijete kad se posere nasred livade i cudi se kakav nered je ucinilo, al svidi mu se i cini ponovo....

Jel te to uzbudjuje ?

Slazem se za ljudske obveze. Ima ih u crkvi. Al liberalisti zele to napraviti smijesnim i licemjernim, oni jednostavno zele slobodu, bez obveza. Zato i svijet ide kamo ide, daj Isuse, pozuri, tvoja su djecica nestrpljiva....

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.