HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 21 lis 2019, 20:44. Pogledaj neodgovorene postove
[ostale teme] Ljudska prava
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
fat drummer

Spol: muško
PostanoPostano: uto 28 lip 2005, 6:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kmeeeeeeeeeee, oni me ne shvacaju, oni me ne shvacajuuuuuuuuuu

pjevsrca napisa:
fat, ne znam dali si primjetio

tko ja? ne nisam, procitao sam cijeli blog, dao ga vama na uvid, al psovke primjetio nisam...

fat mimoza napisa:
ljudi su super... htio bih vam dat primjer jednog covjeka kojem sam jako blizak u promisljanjima (NE, ne zapravo)

biti covjek

zelim bit zivotinja

fat senjska bura napisa:
zasto nitko nije kliknuo na link? onaj gdje pise biti covjek
ima prekrasnih recenica o papi i kristu i hrvatima

evo vam jos jednom

biti covjek

fat insultmonger napisa:

tip nije normalan, morate proc cijeli blog da vidite da je kreten

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: pet 01 srp 2005, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kad smo kod prava...
evo joŔ jedne države koja je ozakonila gay
brakove...

sorry, nisam sve ĆØitala Å”to ste pisali, pa sorry Å”to malo prekidam Embarassed

svu u svemu, pitanje: (možda i retoriĆØko) - gdje je granica?!

oĆØito da je nema... tamo gdje bi se na oĆØigled trebalo poÅ”tivati svako dostojanstvo ljudske osobe - se baÅ” ĆØini suprotno,
a na onoj strani gdje bi se trebalo oĆØuvati isto -i to upravo ne davanjem prava- se i opet ĆØini suprotno...
kako god glupavo napisala ovu reĆØenicu gore,
shvatit Ʀete Å”to želim reƦi...

sve u svemu...
bolje da ne zakljuĆØim... Confused

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

merkat

PostanoPostano: pet 01 srp 2005, 20:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sodoma i Gomora......

A cuj kod nas u kazalistu se i felacio izvodi....

U spanjolskoj koja je 90% katolicka i gdje je bilo jako puno masovnih prosvjeda to se dogadja nakon danske, belgije i kanade. Jako zalosno, al kako sam i pretpostavljao i pisao prije, nisu oni samo trazili kao u pocetku ( i kod nas idu na isti stos ) da rijese neka pravno imovinska pitanja nego brak, makar je brak jasan u nazivu.....izmedju muskarca i zene....

Ali sta je najgore u paketu imaju pravo na posvajanje djece...katastrofa...djeca direktno dolaze u gnijezdo grijeha....jao meni necu nit razmisljati...

Kao sto kaze sotonizam...dobro postaje lose a lose dobro...tako je krenulo sa abortusom, Mpo, homoseksualizam, sta je slijedece, ok kloniranje, al to i nije novost, kaj dalje ?
Ne zelim nit pomisljati...

Kao jedna pjesma sotonistickog banda...

Twisted Evil ....THIS IS ARMAGEDOOOOON.... Evil or Very Mad

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: pet 01 srp 2005, 23:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a kad sam ja govorio da su ljudska prava gay nitko me nije slusao....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: sub 02 srp 2005, 10:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma slusali smo te ali nismo razumjeli da zelis reci kako su ljudska prava u europi pederluk a ne ljudska prava. place

fat drummer

PostanoPostano: sub 02 srp 2005, 10:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proslo stoljece je donjelo ove promjene: zene su postale ravnopravne muskarcima (koja glupost) u zapadnim zemljama, djeca vise u zapadnim zemljama bar nisu radna snaga (jos vec glupost), crnci su ljudi (ne mogu vjerovat, bas me sokiralo)
danas se vodi bitka za prava homosekusalca, transrodnih osoba, lezbijki i hdzovaca
sa stajalista prava i pravne logike spanjolci su jedini ucinili postenu stvar. naime, dopustili su i brakve, sto automatski znaci i mogucnost posvajanja djece, a ne kao nizozemci, belgijanci i kanadjnai koji su stvorili dvije vrste brakova i tako odlucili krse ustavno pravo jednakosti (ne moze postojat brak, a da se u jednom slucaju dopusta posvajanja, a u drugom ne) koje vjerujem postoji i u njihovim ustavima. upito je koliko je uopce bilo pametno kompromitrati brak i institut posvojenja koji je vrlo delikatan ovakvim promjenama.
u rh, sumnjam da mozemo ocekivat takve drasticne promjena u narednih 20 godina ili cak i pomisli o njima. u rh ustav stiti obitelj i materinstvo pa sumnjam da ce biti promejna u kojima bi se dopustili i brakovi i posvajanje djece homoskesulacima. cak i dorino manzin tvrdi da bi bilo neumjesno traziti da pravo homoseksulaciposvajaju djecu zbog drustvane stigme

Daniel

PostanoPostano: ned 03 srp 2005, 7:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo sa Å panjolskom je stvarno straÅ”no i prestraÅ”no, katoliĆØka zemlja legalizira pederiju tj. njihove brakove i Å”to je joÅ” najgore od svega dopuÅ”ta im da posvajaju djecu. Å to Ʀe biti od te djece neƦu niti pomiÅ”ljati? place
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
merkat

PostanoPostano: ned 03 srp 2005, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, tesko je to prihvatiti, ali kad se govori cesto danas o posljednjim vremenima moramo biti svesni, kako god nam prirodjeni instikt samoobrane govori ma nije, ma ovo ma ono, da su znakovi i vise nego ociti...

fat drummer

PostanoPostano: ned 03 srp 2005, 19:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

u hrvatskom zakonodavstvu sto se tice posvojenja postoji pravilo adoptio immitatum naturam. kaze da posvajanja mora bit prirodno, tj da dobna razlika izmedju posvojitelja i posvojenika ne smije biti prevelika ili premala. mislim da bi se,uvijek nepopularnom analogijom, ovo trebalo primjeniti i na eventualno posvajanje djeteta od strane homoseksulaca.
jedino sto bih nuzno uveo jest popis zajednica osoba istog spola, nije mi jasno zasto to ne postoji.....

merkat

PostanoPostano: ned 03 srp 2005, 22:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mnogo ljudi se nikada nece moci pomiriti s time da homoseksualci posvajaju djecu. Postoji mnogo religija a raznim vise ili manje slicnim pogledima i tumacenjima ali sve, SVE se slazu da je homoseksualizam najprljaviji i najtezi grijeh koji vrijedja Boga. Eto bas tako je opisano u istrazivanju jednih nasih dnevnih novina. Ako neka stranka na vlasti to donese onda je to zlocin. Bez referenduma ne vjerujem da bi se tko usudio jel time se krse osnovna prava djece koja se nemogu obraniti nit itko njih pita za to. Na to nema nitko pravo bez obzira sto su cetiri drzave u svijetu to omogucile. Mislim nis novo, u svijetu je i ratova, i terorizma i kolonija i izrabljivanja raznih pa i djece, seks turizma s djecom koji radi samo tako i nikome nista. Pa je po tome sve moguce, da svjetski mocnici perverznjaci mogu ispunjavat svoje perverzije grjesne. Ali vjernici to nikada nece dozvoliti, pa bas zato mediji koji su u rukama tih mocnika zele religije, napose katolicku prikazati sto losijima kako bi ljudi napustili vjeru te kao takvi imali manje ili nimalo otpora prema bolesnim idejama.

frajer
iskljuĆØen

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sri 06 srp 2005, 20:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

KatoliĆØka zemlja pa legalizirala (iliti osnovala instituciju gay brakova) gay brakove.
Å okantno!
Jednako koliko je meni nepojmljiv pojam "katoliĆØke zemlje". Bljuv! MoÅ” mislit kak su katoliĆØki. Aaaaa mislite na srednji vijek? Jel to ono vrijeme kad im je katoliĆØanstvo bilo sjajna izlika da kolju i kradu? ...

Pitam se kada Ʀe i da li legalizirati brak brata i sestre. Makar i pod uvjetom da ne pokuÅ”avaju napraviti djecu. I ako ne, zaÅ”to ne. Mislim, ukoliko je to obostrana "ljubav".

Ili sa svojim djetetom ... mislim, zaŔto ne?
merkat

PostanoPostano: sri 06 srp 2005, 21:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pljesak

Najgore je sto se nama katolicima moze dogoditi je kad se losi ljudi stavljaju pod skute nase svete crkve. Da bi se skrili ili nastetili, svejedno.

A perverzije se vezu jedna za drugu. U opisu Isusova druga dolaska se kaze da ce to biti kad brat na brata krene....mozemo shvatiti na razne nacine...makar je pedofilija najveci kraj i kad je ona tu nit kraj nije daleko jel dalje od toga nemoze se ici...

Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 06 srp 2005, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

užas!

eto, ne moÅ” niÅ”ta na to sve ni reƦ...

dobro je da i postojimo joŔ sa obzirom kako živimo...

Confused

"Iskustvo nas uĆØi
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Srki

PostanoPostano: uto 12 srp 2005, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å panjolska je u veƦini sluĆØajeva pokazala da ne poÅ”tuje neke stvari, a ovime se samo osramotila.I to mi je neka katoliĆØka zemlja!
Skrenut Ʀu malo s teme i navesti primjer gaĆ°anja rajĆØicama, a od toga bi se moglo nahraniti bar 500 ljudi.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: sri 13 srp 2005, 6:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki, jesi ti pao s Marsa? Ko se osramotio, o ĆØemu ti priĆØaÅ”? Pred tobom se možda osramotila?
merkat

PostanoPostano: čet 14 srp 2005, 10:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Itekako se osramotila, ne samo pred Bogom nego pred svim vjernickim i normalnim svijetom.
Ali to nije nit cudno za zemlju u kojoj je najveca zabava i tradicija maltretiranje bikova i zabijanja sablji u njihovo tijelo dok u najgorim mukama ne umru. I nacija na to "svrsava" ! place

A tek kolonije i porobljavanje slabijih.... tuzan

Slabo je to njihovo katolicanstvo koje je veliko samo u statistickim brojkama.

Tonka

PostanoPostano: pet 15 srp 2005, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Itekako se osramotila, ne samo pred Bogom nego pred svim vjernickim i normalnim svijetom.
Ali to nije nit cudno za zemlju u kojoj je najveca zabava i tradicija maltretiranje bikova i zabijanja sablji u njihovo tijelo dok u najgorim mukama ne umru. I nacija na to "svrsava" ! place

A tek kolonije i porobljavanje slabijih.... tuzan

Slabo je to njihovo katolicanstvo koje je veliko samo u statistickim brojkama.

A koja se to država nije osramotila? Uostalom, nema smisla proglaÅ”avati narode, države, skupine, religije, gradove, ulice loÅ”ima. Koliko ja znam, savjest ima ĆØovjek, pojedinac, a ne grupa, bila ona velika ili mala. Je li Hrvatska možda idealna država, utopija? Iako su svima puna usta katoliĆØanstva i hrvatstva (nikada mi nije jasno zaÅ”to se ta dva pojma ĆØesto upotrebljavaju gotovo kao sinonimi). RijeĆØi znaĆØe vrlo malo.
merkat

PostanoPostano: pet 15 srp 2005, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Naravno, samo ako pomnije ĆØitaÅ” rekoh kako je nihovo katoliĆØanstvo loÅ”e jel Å”ta im vrijedi visok postotak kad najvažnije stvari im nevaljaju. BaÅ” kao i u hrvatskoj. Država i narodi su druga priĆØa. Ukazao sam na licemjerstvo diĆØenjem neĆØega ĆØega nema u tolikoj mjeri ako uzmemo za pravo nazivati katolicima one koji ĆØine djela Njegova a ne one koji samo viĆØu " Gospodine, Gospodine " a djela niotkud dok nedjela sijaset.

frajer
iskljuĆØen

PostanoPostano: pet 15 srp 2005, 11:05
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super mi je to "osramoƦivanje".
Ko recimo, ĆØovjek ubije ĆØovjeka, a mi kažemo: "Uf, kako se osramotio!"
Ili, ĆØovjek siluje nemoƦnu osobu u Brezovici, a mi kažemo:"Ajme sramoteeeeee ..."
Ili, frajer legne s frajerom i mi isto kažemo:"Sramota!"
Mislim stvarno ...
merkat

PostanoPostano: pet 15 srp 2005, 20:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da, istina, treba mi vremena da skuzim tvoju ironiju, sta ces plav sam.. Embarassed

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.