HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 14 lis 2019, 1:39. Pogledaj neodgovorene postove
[sport] Nogomet - FRAME GRADA ZAGREBA
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Fantom

Spol: muško
PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 10:28
PostNaslov : [sport] Nogomet - FRAME GRADA ZAGREBA
Citiraj i odgovori

Kako bi bilo da organiziramo nogometni turnir zagrebaĆØkih frama, a kasnije ga možemo pretvoriti i u turnir zagrebaĆØke regije? Ili da napravimo ligu pa da igramo tokom cijele godine (npr. jedno kolo u 2 ili 3 tjedna)? Ako nemate volje za neÅ”to viÅ”e, FRAMA "Siget" vas izaziva na okrÅ”aj na Trgu svetog Križa na male golove (6 protiv 6)! sport Samo se javite!

Molitva je radost koja uljepŔava duhovni život!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fantom napisa:
Ako nemate volje za neŔto viŔe, FRAMA "Siget" vas izaziva na okrŔaj na Trgu svetog Križa na male golove (6 protiv 6)!

A okrŔaj na klupe? Mr. Green

Izazvali smo BenkoviƦ i ja KarlovĆØane na jednu utakmicu kad smo im bili na obeƦanjima, baÅ” me zanima kak Ʀe to ispast... Laughing

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Fantom

PostanoPostano: pet 03 lip 2005, 15:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Znam yc, bio sam s vama tamo sjeƦaÅ” se? Ono nezaboravno putovanje vlakom? Laughing Za poĆØetak se nadam da Ʀe se Kaptol odazvat pa da ugovorimo neki termin. KaptolaÅ”i, jel vas trta?

Ycteris

PostanoPostano: sub 04 lip 2005, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

No comment...

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Fantom

PostanoPostano: sub 04 lip 2005, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajmo ljudi, joÅ” se nitko nije javio! Znamo da smo strah i trepet, ali neƦemo izvest na teren najjaĆØu uigranu postavu - budite bez brige. Tako da imate Å”ansu Wink

Ycteris

PostanoPostano: sub 04 lip 2005, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Samo kao napomena: ja ne igram nogomet. Tak da se sad viŔe ne morate bojat i slobodno se odazovete na poziv. Mr. Green

zole

PostanoPostano: ned 05 lip 2005, 18:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a zasto ne igrate unutar KMNL-a, kao i sve ostale zupe i zajednice???

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Zveki

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 6:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jer su prelosi za to!
merkat

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 7:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne, nego stvaraju lobi, jednoga dana ako nisi bio framas neces moci naci posao.... Laughing

Å to Ʀe mi život bez vjere ?
Å to Ʀe mi vjera bez života ?
Fantom

PostanoPostano: pon 06 lip 2005, 23:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zole napisa:
a zasto ne igrate unutar KMNL-a, kao i sve ostale zupe i zajednice???

KMNL se (bar do sada) održavao subotom, a to je vrlo nezgodno... Sve akcije koje naÅ”a frama ima padaju na subotu tako da veƦina ne bi stizala. Uz to, naÅ”a bratska frama KloÅ”tar IvaniƦ ima susrete subotom na veĆØer... I kad sve to zbrojiÅ” sa ostalim obavezama (uĆØenje, doma...) jednostavno ne stigneÅ” joÅ” i nogomet taj dan. Na KMNL-u utakmica kratko traje, a cijena je skupa! Stoga radije igramo utorkom na veĆØer od 8 do 10 (puna 2 sata) i spremni smo ugostit svaku ekipu jako sretan i napunit joj mreže.
Zveki napisa:
Jer su prelosi za to!

Sad budi siguran da Ʀe tvoja ekipa gostovat na Trgu svetog Križa! 2x 25 minuta, a poslije toga se bratski ispremjeÅ”amo pa odigramo joÅ” malo onak... Samo se nadam da Ʀu Å”to prije uspjet sakupit svoje u neki termin. Kako vama paÅ”e utorak na veĆØer u 20 sati? Ajde se raspitaj meĆ°u svojom ekipom da li ima 6 ljudi (ukljuĆØujuƦi tebe) koji bi jedan utorak žrtvovali za jedan prijateljski ogled sa Sigetom u Sigetu!
merkat napisa:
Ne, nego stvaraju lobi, jednoga dana ako nisi bio framas neces moci naci posao....
To je i bila izvorna zamisao! Da je meni 5 minuta vlasti... Svi bi Hrvati postali framaŔi i fsr-ovci.

zole

PostanoPostano: uto 07 lip 2005, 22:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hahah.... ajd dobro, ak ti tako kazes... no iz iskustva znam da je kmnl prilicno jaka!

Mi smo sad igrali kup i naletili ni manje ni vise nego na prvaka lige i bilo je laganih 6:0! hahha... vjerujem da je i zagreb prilicno jak tak da bi se trebali ukljuciti u kmnl! A termine mozete dogovoriti, mislim da bi vam izasli u susret da ponekad odigrate nedjeljom ili svaku drugu subotu dva kola...

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Fantom

PostanoPostano: sri 08 lip 2005, 20:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma moglo bi se vjerojatno i tako, i zapravo smo se mi SigeƦani poĆØeli okupljat utorkom da malo igramo pa da se prijavimo u kmnl, ali na kraju su mnogi poodustajali od te ideje iz raznih razloga... npr:
1.cijena
2.nismo dovoljno jaki
3.razne obaveze na raznim stranama
itd...
Ali pozivam Zvekija da se oglasi, da dogovorimo jedan susret...
InaĆØe, ovako imamo priliku živjeti franjevaĆØko zajedniÅ”tvo na terenu i obratiti psovaĆØe ...
Ako mene osobno pitaŔ, ja bih rado u ligu, ali ne stignem. Jedino kad bih se zgurao s nekom ekipom pa doŔao povremeno.

Zveki

PostanoPostano: čet 09 lip 2005, 9:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U nedjelju sam ti rekao da se sa Krunom dogovoris, jer ja nemam nikakve veze sa Framinim nogometom. On je "izbornik" Frame. A on ce mene vec zvat kad se vi dogovorite. A opet, da dodem i da zbog toga budete porazeni na domacem terenu ne bi bilo zgodno. Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing
Fantom

PostanoPostano: čet 09 lip 2005, 18:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma rekao je Kruno da se framina ekipa raspala i niÅ” od toga. Al ja te pitam za tvoju ekipu iz kmnl-a. Koliko sam shvatio igraÅ” s bivÅ”im framaÅ”ima jel? To bi mi htjeli vidjet... No dobro, onda Ʀemo se morat zadovoljit time Å”to Ʀemo natuĆØ kaptol... ah

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOva tema je zaključana: ne možeš urešivati postove niti odgovarati.

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.