HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 14:04. Pogledaj neodgovorene postove
Sai Baba
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : sai baba je...

čudotvorac 
2%
 2%  [ 1 ]
luđak 
42%
 42%  [ 21 ]
"utjelovljeni" sotona 
30%
 30%  [ 15 ]
lažni prorok 
26%
 26%  [ 13 ]

Ukupno glasova : 50

Autor Poruka
igor

Spol: muško
PostanoPostano: pon 20 lip 2005, 22:09
PostNaslov : Sai Baba
Citiraj i odgovori

recite mi sto mislite o njemu, i sto znate o njemu...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Natty

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 6:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Za navedenog gospodina je Amorth rekao da je prvi sin Sotonin na zemlji. Meni je to dovoljno. A isto tako kad vidim kako opija mase govori puno. Jer opijen čovjek ne zna što čini, nije svjestan sebe ni svojih postupaka.

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 7:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je pak najbolje kad nese jaja iz usta ili proizvodi zlatne lancice i prstenje iz dlana. Jasno je da samo sotona moze dati tako bizarne i nekorisne darove kako bi impresionirao mase i zavladao nad njima te na kraju odveo sto dalje od Boga.

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
fat drummer

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 7:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sumnjam da je sai baba sotona. naim ako netko ima tako smijesno ime i tako smijesnu frizuru tesko da je sotona. to nam dokazuju i brojni americki filmovi u kojima je princ tame (primjetiti nesmijesno ime) uvijek ugladjen i nadasve naocit muskarac, cesto crne kose, gotovo uvijek zalizane. to je najbolji nacin da se sotona prepozna.
u ostalim vijestima, sai baba je luzer... al bas je! ak moze stvorit zlatni lancic zasto ne sacuva moc i stvori veliki zlatni lancic i da ga meni da ga prodam nekom. to bi bilo okej od njega, al kad je takav luzer.....

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
dodododoprecjednik

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 9:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam cuo za nekog sai babu, al nista o njemu... tko je on i sta je on...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 12:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma bila je emisija o njegovoj moci materijaliziranja svjezih kokosjih jaja ( navodno agrokor ima deal s njim Rolling Eyes ) i zlata sto se kasnije ustanovilo da je bizuterija i da se to zlato raspada kao sve sto pociva na sotoni, od ideja do duse.

fat drummer

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 16:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

svi koji nude laka rjesenja su varalice! tako je i kod politicara kao i kod raznih vjerskih vodja, karizmatika i tome slicno
sai baba je varalica jer svatko tko ti zeli rijesit problem sa zlatim lancicem te ili zeli pravarit ili ako imas srece odvuc u krevet (al za to moras bit kurva, pa te zapravo nije briga)

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Fat, gle imam ideju, kuis ono , ne, ti namaknes neku papriku, ono 30-40 somova jura, ne, i velim ti buraz, za pola godine kod mene, ziher biznis, nemas beda, provjereno, nebum ti puno prical, moga kompica-kompic je to vec sto puta radil bez pola beda i nema frke....sam trebas imat mani i ne brini, sve cu ja zrihtat.... i kad nam krene molit ces me da idemo dalje, al ja sam ozbilja igrac i to sve radim polako al posto smo si dobri... Rolling Eyes

fat drummer

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 19:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Fat, gle imam ideju, kuis ono , ne, ti namaknes neku papriku, ono 30-40 somova jura, ne, i velim ti buraz, za pola godine kod mene, ziher biznis, nemas beda, provjereno, nebum ti puno prical, moga kompica-kompic je to vec sto puta radil bez pola beda i nema frke....sam trebas imat mani i ne brini, sve cu ja zrihtat.... i kad nam krene molit ces me da idemo dalje, al ja sam ozbilja igrac i to sve radim polako al posto smo si dobri... Rolling Eyes

e di ti ne bi vjerovo, care mamin! nabavim pinku ja nema beda odma sad, samo da frenda nazovem, pa da vidis, nema nas ni'ko! jos cemo i kranjacra kupit!!!!

merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 19:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sta kranjcara?! ... i kranjcara i drpica i nives Cool

igor

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ono sto je meni bilo zanimljivo u primjeru sai babe, jest to kako ima moc zaludjeti par ljudi cak do te mjere da ih uvjeri u neke najbizarnije moguce stvari. tako poslije siluje te ljude i mos mislit, objasni im kako je to sve za njihovo dobro i kako se oni tako ciste...

ima jako puno takvih ispovjesti po americi primjerici, jer amerikanci najlakse povjeruju takvim glupostim kao sto je sai baba..
merkat

PostanoPostano: uto 21 lip 2005, 22:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma pusti 'merkance talijanoljubac Laughing

lik se zove sai baba roga ! Laughing

Daniel

PostanoPostano: sri 08 ožu 2006, 11:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni je dovoljno da vidim tog tipa pa da se naježim. Onakav sav podbuhao s onom raščupanom kosom, kao da ga je grom strefio. kosa mi se dize na glavi

Bog moj i sve moje.
sike

PostanoPostano: pet 10 ožu 2006, 12:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo

Postano: čet ožu 09, 2006 1:55

--------------------------------------------------------------------------------

Mislio sam ovdje nesto pisati o Sai Babi i njegovim trikovima i zabludama i opasnostima te ponudi stranicu Davida Coperfielda za one koje zaista zanimaju trikovi i imaginacija da uzivaju kod stručnjaka a ne kod hohštaplera koji mnoge može odvesti u propast te koji nažalost i u Hrvatskoj ima dosta poklonika ponajviše zahvaljujući Dragu Plečku

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Helena

PostanoPostano: pet 10 ožu 2006, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike, o čemu ti to pričaš dal da udarim glavom u zid Ma daj, glasala sam u anketi-'ludjak'!!! Ma, nije vrijedan da o njemu gubimo vrijeme na razgovore. Isto i s vremenom koji je naša nacija provela blebecuci o 'štikli' buhahahaha Koji smo mi luzeri Rolling Eyes

Helena
Natty

PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 9:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena napisa:
Ma, nije vrijedan da o njemu gubimo vrijeme na razgovore.

slažem se s tobom, no ta ista varalica mnoge vodi u propast. placeI što mene najviše fascinira. Ljudi odrasli u ovom podneblju, u zemlji čija kultura počiva na kršćanstvu odjednom puknu i otputuju tamo u Indiju i klanjaju se, slijepo slijede i vjeruju nekom tamo tipcu koji tako izgleda da mu ne bi ni djecu dali na čuvanje dok su mala, a sada mu spremno daju svoju dušu Shocked

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
sike

PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 11:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zato bi ga bar tu trebalo raskrinkati a za to je po meni najbolji - sneni. Pomagaj!!! jako sretan

Ako idemo sa stavom prema ljudima koji nisu stabilni da je Sai luđak bez argumenata, to njima ništa neće značiti i možda bi ih baš zato što im ništa konkretno nismo tekli mogli baciti u njegove ruke

Jer ipak on čini dobra djela, iz prašine čini čuda..labilni ljudi na to nasjedaju!

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Bernard

PostanoPostano: čet 20 tra 2006, 16:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uskoro će iz tiska izići magistarski rad fra Josipa Blaževića o Sai Babi. Preporučam ga svima. Tek da kažem da je Sai Babi nepobitno dijagnosticirana shizofrenija (reče fra Josip na predavanju), i da je to kao službenu dijagnozu prihvatio Sai Babin ašram u Indiji.
Inače, u jednom listu (davno) pročitah da je Sai Baba prorekao svoju smrt u 2006. godini. Baš me zanima hoće li pogoditi.

Bog se protivi oholima, a poniznima daje milost.
banana

PostanoPostano: čet 06 srp 2006, 18:00
PostNaslov : Re: SAI BABA
Citiraj i odgovori

igor napisa:
recite mi sto mislite o njemu, i sto znate o njemu...

Ja baš ništa ne znam Rolling Eyes ( osim ovoga što sam tu pročitala Wink )

Više puta mi se dogodilo da sam dok sam prelistavala neke knjižice u knjižnici vidjela ljudove koji su uzimali neke njegove knjige ...
Heh, a ljudovima je sve to zanimljivo Shocked Confused , sve što ide suprotno, malo naopako Rolling Eyes ...
Kada sam vidjela da toliki ljudovi uzimaju neku knjigu sa naslovom ''Sai Baba'' uzela sam ju u ruke i na naslovnici vidjela nekog velikog tipa u sjedećoj pozi onak i pomislila sam da je neki budist ili neš takvo istočnjaćko pa ostavih knjigicu da se bezveze ne zamaram još i njime Rolling Eyes

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Mara

PostanoPostano: čet 06 srp 2006, 19:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Još jedan od samozvanih "proroka" koji time odlično živi, a prodaje new age malo više pakiran u hinduistički celofan

Ljubi i čini što hoćeš
Gabriel Split
isključen

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 06 kol 2006, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sai Baba je varalica koji umije da dobro izvodi mađioničarske trikove.Ali nikako nije "utjelovljenje sotone" već je božje dijete kao i svi drugi.Varalica je ali nije "antikrist","demon" ili išta od toga.Kažem,Bog ga je stvorio i on je jednom imao majku i oca,stoga malo poštovanja prema njemu kao božjoj kreaciji te malo poštovanja prema njegovim roditeljima.
merkat

PostanoPostano: ned 06 kol 2006, 21:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dobro ali taj koji vara ljude nudeći im krivovjerje jest pod utjecajem sotone i vodi ih u propast.
Gabriel Split
isključen

PostanoPostano: ned 06 kol 2006, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Dobro ali taj koji vara ljude nudeći im krivovjerje jest pod utjecajem sotone i vodi ih u propast.

Može bit da je pod utjecajem sotone ali i ne mora.Nije u tome bit.Utjelovljenje sotone,antikrist znači da neko nije kao Božje dijete došao na zemlju,nije se rodio voljom božjom već sotoninom.A to je moraš priznat velika razlika od toga da je netko pod utjecajem sotone.To meni smeta.
klara

PostanoPostano: ned 06 kol 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gabriel Split napisa:
nije se rodio voljom božjom već sotoninom

neka čudna teologija ...
si ti malo zabrijao na Rozmarinu bebu? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
Gabriel Split
isključen

PostanoPostano: pon 07 kol 2006, 2:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

klara napisa:
Gabriel Split napisa:
nije se rodio voljom božjom već sotoninom

neka čudna teologija ...
si ti malo zabrijao na Rozmarinu bebu? Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing