HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 25 ruj 2017, 0:58. Pogledaj neodgovorene postove
Davis Cup
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
d _baba

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 6:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike moj... bas sam prekjucer srela curu s Trsata kojoj sam prije tri godine bila animatorica.. covjece, nisam ju ni prepoznala.. totalno starim.. a dobri stari Sero je jos u igri.. Laughing Laughing

da ivoo ja nisam za Hirszona, samo za Gorana.. To bi jednostavno bila kipa kojoj nitko ne bi dosao na kraj.. sam da jos smeksamo taj dalmatinski prkos i ...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 11:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Goran je velikli igrač ali očito misli da bi mu se svi trebali klanjati i moliti ga 100 puta. Ako ne želi priječi preko svog dalmatinskog dišpeta zbog dobrobiti hrv.tenisa već pušta Ljubu da se ovako muči..onda mu baš toliko i nije stalo do Davis Cup hrvatske repke..jer svaki njihovi privatni inetersi nisu važniji od reprezentacije,tako je u bilo kojem sportu zato mi s enikad nisu sviđali neke tzv. zvijezde koje su svoje prioritete stavljali ispred repke. Da ne navodim imena al sjetite se samo košarke, pa i nogometa..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
d _baba

PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 18:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma Goran ima svoj dalmatinski prkos, al ja ga kuzim.. Omeksat ce on.. Nemozes reci da mu repka nije vazna, ja bih ga nazvala ocem hrvatskog tenisa.. Ipak nas je on u Davis cupu kao izbornik-igrac dovukao u svjetsku skupinu..
ivoo

PostanoPostano: sri 15 ožu 2006, 23:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike nije fer njega optuzivati da mu nije stalo do reprezentacije ili Hrvatske. Ako je ikome stalo onda je to njemu. Vidiš dragi sike ako tebi draga osoba s tobom manipulira i laže te, u redu je reci dosta je bilo iako je voliš. Ti naravno neces nista nazao radi protiv te osobe koju voliš vec ces sve uciniti za nju ali ces je pokusati sprijeciti da manipulira s tobom.
Koliko je on učinio i za tenis ali i za Hrvatsku mislim da ne treba pisati da to svi znaju mi bi trebali da mu se klanjamo i molimo ga a ne da kao i mnoge vrijednosti u nasem drustvu odbacimo
sike

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 14:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rekoh,svaka mu čast za velike uspjehe hrv.repke koja se poistovjećivala s njim.Ali taj slavan period je za njim i sad je tu potreban u nekoj drugoj ulozi koju on odbija.I to ne čini jer ga čačić poziva,već jer ga dečki trebaju i oni su tu najvažniji a ne Čačić pa me zato smeta što ne popušta a imamo veliku šansu da ponovimo uspjeh od lani..
Nismo tu bitni ni neki sike,ni neka d_baba,ni neki ivoo,ali ni čačić ni Goran već HRVATSKA REPKA. I ako smo tu potrebni,onda moramo sve učiniti da pomognemo.

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
d _baba

PostanoPostano: čet 16 ožu 2006, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
sike nije fer njega optuzivati da mu nije stalo do reprezentacije ili Hrvatske. Ako je ikome stalo onda je to njemu. Vidiš dragi sike ako tebi draga osoba s tobom manipulira i laže te, u redu je reci dosta je bilo iako je voliš. Ti naravno neces nista nazao radi protiv te osobe koju voliš vec ces sve uciniti za nju ali ces je pokusati sprijeciti da manipulira s tobom.
Koliko je on učinio i za tenis ali i za Hrvatsku mislim da ne treba pisati da to svi znaju mi bi trebali da mu se klanjamo i molimo ga a ne da kao i mnoge vrijednosti u nasem drustvu odbacimo

pljesak pljesak pljesak
odlicna usporedba.. svaka cast! Razz
inace, da se pohvalim.. postala sam sluzbena oposna po okolis!! odoh ja
ivoo

PostanoPostano: sub 18 ožu 2006, 0:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike ti dobro govriš samo me izgleda nisi pročitao. Dobar je i Pilić, reprezentacija nije samo izbornik i igrači. Ako je netko neiskren prema tebi i ako ti radi iza leda, onda treba imati stav i znati reci ne HVALA, iako ja zelim to vise od icega zasto nekome dozvoliti da te ucjenjuje kao sto sad njega pokusavju kad kazu ovako kako ti pišeš da ucini to radi Hrvatske. A zasto ne bi ti koji to govore učinili nešto radi Hrvatske. Kad ga je Mićo pitao na finalu Zagreba da nastupi protiv Austrije i nagovarao on je rekao da bude jedna emisija da se ide otvorenih karata, ja mislim da bi on mozda pristao ali mora i druga strana malo popustiti. Naravno nisam ja da se nekoga moli da nastupa, al je isto cinjenica da je on vise ucinio nego Čacic za hrvatski tenis. Atmosfera je bila lani dobra a sad kako je došlo do ovoga mi možemo nagadati al znamo tko je odgovoran u savezu, to nismo ni ja ni ti a ni d_baba kojoj pak s malim zakašnjenjem ipak čestitam na vozačkoj dozvoli miiir miiir uz želju da ipak sada necemo treba trazi da se uvede novi znak u prometu za opasnost
d_baba u prometu Wink
d _baba

PostanoPostano: sub 18 ožu 2006, 9:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ha,ha, ha.. hehe
ova ti je dobra.. Ne nalijepit cu si naljepnicu Baba za volanom, pa ce to valjda biti dovoljno upozorenje...

Kaj se repke ticde. Ja se slazem. Ni ja ne bi htjla biti u drustvu s tim odvratnim cacicem koji gdje god dodje nesto (s oprostenjem) zasere.. Tog tipa bi trebalo smjeniti, al kod nas su politicari jos uvijek precijenjeni..
Ja se slazem s Goranovim gnjevom, al daj!!! Treba nam cvrsta ruka u reprezentaciji..
sike

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 12:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel zna netko na kojoj ćemo podlozi igrat protiv Argentinaca koje će u zagrebu predvoditi Nalbandian,a uz njega 2.singl vjerojatno igrati Acasuso,Chela ili Calleri.Začudo,u njihovoj repki,nema bolje postavljenih Corije i Gaudia.

Ma,nadam se da naši nisu toliko ludi pa da s eigra na zemlji jer upravo su nas Argentinci kod njih doma dobili na zemlji,jer to im je najjača podloga,a nama najslabija,s obzirom da su za naše odlične servisere onda spori servisi

d _baba

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 19:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma naravno da ne igramo na zemlji. Igramo na tvrdoj, kakva je bila na indoorsu. I imamo brze loptice.. teren je na nasoj strani..
ivoo

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 23:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Teraflex jako sretan
d _baba

PostanoPostano: ned 26 ožu 2006, 20:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da to ce biti najdraza rijec ako prodjemo... Laughing
sike

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 12:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Četvrtfinalni susret Davis Cupa protiv Argentine bit će posljednji u kojem će Ivan Ljubičić obnašati izborničku funkciju hrvatske reprezentacije. Prvi hrvatski reket tu je odluku objavio nakon trijumfa s Mariom Ančićem u prvom kolu parova u Miamiju.“Susret protiv Argentine u čevrtfinalu Davis Cupa u Zagrebu bit će moj posljednji dvoboj kao izbornika i igrača. Najavljujem odlazak s mjesta izbornika poslije tog susreta jer se želim koncentrirati na svoje igračke nastupe,” izjavio je šesti igrač svijeta na svojoj internet stranici ivan-ljubicic.com.
Ljubo je uspješno prošao svoju premijeru igrača-izbornika u Grazu protiv Austrije, no kaže da se ubrzo našao u situaciji sukoba interesa koju želi izbjeći. Tako će Hrvatski teniski savez nakon četvrtfinalnog dvoboja protiv Argentinaca (7.-9. travnja) morati potražiti novog izbornika.

Možda Čačić bude izbornik ako Goran neće a druge kompetentne ne želimo..

d _baba

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 20:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike tak su mi komicni ti tvoji raporti... buhahahaha buhahahaha buhahahaha
ivoo

PostanoPostano: pon 27 ožu 2006, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

He he pljesak
Nego još je Ivan izjavio da on nije ni za Hiršzona ni za Prpića al da neće uvjetovati svoj nastup za reprezentaciju Cool
d _baba

PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ja bi da nitko ne bude izbornik.. tak bi bilo najbolje..
sike

PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 20:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad igramo tekme s nekimk slabijim repkama koje glatko dobijemo,onda nam klupa i može biti prazna ali kad je npr.rezultat 2:2 i npr.Mario igra odlučujući meč onda živci rade 100 na sat i potreban je savjet,smirujuća riječ s klupe..Zato je jako važan izbornik a opet to ne može biti bilo tko.Jasna mi je Ljubina odluka da se zbog toga ne može koncentrirati na svoj meč jer i izbornik izgubi puno živaca.
Ok,ako nećemo Hiršzona ni Prpića,ajmo razmišljat npr.o Željku Franuloviću-nekad veliki igrač ali i izbornik ili što mislite o izborniku strancu? To nije rijetkost,npr.Pilić je dugo godina bio izbornik Njemačke

ivoo

PostanoPostano: uto 28 ožu 2006, 22:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da važan je izbornik, pogotovo za parove. Ja nemam protiv nijednoga od navedenih ništa. Ja sam u principu protiv izbornika stranca, nije to klub, ipak mislim imamo mi dovoljno kvalitetnih ljudi za to mjesto. Inače Ljubo je odredio sastav nije pozvao Karlovića
d _baba

PostanoPostano: sri 29 ožu 2006, 12:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljubo je pozao Karla, ali ga je Karlo odbio.. ponovo.. On bi kao ostao u Jamerici da zaradi vise para.. Moram priznat da mi taj tip bas nije normalan.. al s jedne strane ga kuzim. I tak ce sjediti na klupi..
a Sike, kaj se "slabih" repki tice.. Takvih nema u Davis Cupu jer svi igraju sa srcem, a ne sa svojim atp rankingom..
ivoo

PostanoPostano: pet 31 ožu 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh da, ovdje bi trebao onaj post koji je sike napisao za Gorana uputi prema Karloviću, nismo bitni ni ja ni ti ni Karlović već Hrvatska i to bi trebalo biti glavni motiv al očito nije, važniji je novac. Karlović ne može reći da je netko nešto protiv njega kao što Goran ima opravdanje, jer Ljubo nije mogao garantirati Karlu da će sigurno igrati i onda se on požalio da je bolestan i da neće igrati protiv Austrije a onda osvane na turniru zdrav i igra. Kako on može uvjetovati i tražiti da mora igrati kad čak ni po rankingu nije među dva najbolja naša tenisača? Nego zato je i Ljubo odustao od izbornikovanja kaže da se ne želi zavadi s Mariom. Ako njemu nešto zaboravi reći to opterecuje njihov odnos kako on kaže Radi atmosfere u momčadi potreban nam je izbornik. Inače Čačić je najavio da će ga objaviti prije susreta sa Argentincima.
d _baba

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 8:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jucer je tak kenjac bio na dnevniku.. skroz mi je odvratan.. Al dobro, ne moze ni biti bolje kad su politicari u sportu..

a kaj se ljubine odluke tice, bas mi je drago da tako dobro razmislja. Mario i on su puno toga prosli (sjetimo se samo olimpijade..) i dobri su prijatelji i partneri u parovima, bilo bi tragicno da se uz sve ove gluposti i oni zavade... bravo ljubo.. pljesak
sike

PostanoPostano: sub 01 tra 2006, 10:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Glupo je da je Karlović odbio repku jer zna da će sjediti na klupi.zar bi po tome svaki nogometni reprezentativac trebao odbiti poziv jer zna da neće počet tekmu u prvih 11?
Uostalom,što je taj tip napravio za Hrvatsku da s etako ima pravo odnosit prema dresu reprezentacije što bi i njemu i svima trebala bit svetinja?

Takve više nikad ne bih zvao da sam izbornik..Ali nisam pa će vjerojatno opet dobit priliku..Bolje nek igra mali Čilić a imamo i ostale super mlade tenisače

d _baba

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kaj ste prestali pisati.. ajmo navijat.. jos dva dana!!!!! hop hop hop
stolni tenis hej hej miiir miiir hej hej
sike

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 14:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi pratitelji foruma,za 2 dana u 1/4 finalu Davis cupa u Zagrebu će igrati Hrvatska-Argentina. Naša dopisnica iz Zagreba d_baba svakodnevno će nas izvještavati o situaciji na terenu i oko njega,pa da nam za početak kaže hoće li Ljubo igrati u petak ili ne? jako sretan

d _baba

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 21:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

place place place
Ancicu se ukljestio ledni zivac..
Ne zna se ni dal ce on igrati.. Ak se Ljubo ne sredi, a Mario skrpa za parove.. Ekspedicija ce nam propasti..
javim vise sutra... place place place
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.