HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 23 ruj 2018, 3:12. Pogledaj neodgovorene postove
Crkva pod "medijskim nožem"
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Pitanje : Jesu li mediji u Hrvatskoj neprijateljski nastrojeni prema Crkvi?

a) nisu 
2%
 2%  [ 1 ]
b) samo neki 
25%
 25%  [ 9 ]
c) jesu 
61%
 61%  [ 22 ]
d) samo ponekad 
11%
 11%  [ 4 ]

Ukupno glasova : 36

Autor Poruka
merkat

Spol: muško
PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 21:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sad kad malo razvrtim film o emisiji u sridu sjećam se kako je najavljena tema o čuvanju od predbračnog seksa molitvom.
Nabrajali su molitve...Oče Naš, Zdravo Marijo pa su poćeli sa citiranjem Anđele Čuvaru...zvučalo mi je to jako posprdno...al kaj sad...valjda je emisija bila previše ok prema crkvi pa su dobili kritike, niš, ako nastave trebali bi se oglasiti nekako. Šutnja je izgleda mamac za nove napade i sprdnju.
Glavno da se poštuju i uvažavanju neke minorne skupine koje ionako nitko ne maltretira ali se svako nekoliko jave da se čuje za njih i da nebi nekome palo na pamet da im šta prigovori.
A mi ko mi ! Rolling Eyes

Al šta mene više brine.
Večernji list je kao neki list koji još koliko toliko stoji na strani nekih vrijednosti koje promiće crkva. Barem ima nekoliko kvalitetnih novinara koji pišu objektivno, ne podilaze nit crkvi nit drugima, pišu realno.
I sad gle kaj sam najšel tam... Shocked
U vrijeme kad muslimani pale europom i bliskim istokom radi uvrede njihova proroka Muhameda mi nit nemamo pojma šta nam se događa u susjedsvu i šta je najgore uopće ne obadavamo na slijedeće novinarske opservacije( od prije par dana, koncert je bio 31.01) pazite sad, nešto slično još nisam pročitao u komentaru za nastup grupe za koju nakon koncerata u italiji svećenici posvećuju prostor svetom vodom ! >>>>>>>

Bučni Vampiri začarali Močvaru

Zagreb - Svi koji se pitaju kako izgleda jedan moderni, rockerski bal vampira, mogli su odgovor potražiti preksinoć u zagrebačkoj Močvari, kamo je pohrlila vojska ljudi u crnom, uz horror dress code, kako bi se poklonila talijanskoj horror/gothic metal atrakciji - " Theatres des vampires ".
Unatoć pričama da svećenici naoružani svetom vodicom poškropljuju dvorane i izvode egzorcizam nakon njihovih nastupa, roditelji mogu mirno spavati, jer tu nema nikavih ritualnih žrtvovanja, niti itko ikome pije krv.
Ipak, kako bi opravdali svoj kultni status i " sotonistički imiđ ", atraktivna pjevačica u imresivnom je scenskom nastupu tek na nekoliko sekundi teatralno zapalila raspelo, okrenuvši ga potom naopačke.
-Trst je naš - u šali je netko iz publike poručio talijanskim glazbenicima, prije kojih je ulogu predgrupe odigrala zagrebačka Phantasmagoria. (žvu)

Večernji List, 02. veljače 2006.

Mislim ako ovo nije zalužilo reakciju onda je bolje da zašutimo zauvijek ! Mad

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ako nemamo adresu od Dreleta,od Močvare sigurno imamo pa pošaljimo im pismo upozorenja i ako se ovakva stvar još jednom ponovi,idemo u medije!

Samo me zanima,može li Ured za mlade stati iza tih naših mogućih inicijativa protesta

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: pon 06 vel 2006, 22:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Navodno takvih partya ima i kod nas u Rijeci, ne znam što tamo rade ali vidio sam jednom prilikom plakate. Dosta su neupadljivo ljepljeni ali oni koji takvo što traže vjerojatno su ih i uočili.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 15:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Merkat napisa:
Ipak, kako bi opravdali svoj kultni status i " sotonistički imiđ ", atraktivna pjevačica u imresivnom je scenskom nastupu tek na nekoliko sekundi teatralno zapalila raspelo, okrenuvši ga potom naopačke.

Al ovo mi je nezamislivo. Ono, kao ma nisu niš loše radili, sam su iz fore zapalili križ i okrenuli ga naopak, mislim niš posebno, sam da se malo pokažu. Mislim stvarno...

Definitivno bi trebalo na neke stvari urgirat, neke stvari se mogu pregrist, al kaj je previše je previše. Malo po malo i više nitko neće imat nikakvog obzira...

Oćemo onda bar nekakvo pismo poslat u ime svih nas ak neće nitko s viših razina?

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
merkat

PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 19:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike u redu da pišemo močvari al brijem da je to kao da pišeš đavlu protiv vraga al se slažem da treba pisati jel vidiš kamo nas šutnja odvede.
Pljuje se po nama a ne smije se pisnut protiv pedera, to se nikome ne smije odmetnut u medijima jel automatski nije civiliziran i fašist je.
Al moderno je gazit po kršćanskim vrijednostima i to ne bilo kakvim, po samom Bogu ! Shocked Shocked Shocked
Sad kad su se muslimani digli u obranu Muhameda, naravno opravdano ali nasilje nikada ( Getsemani ) te svi se odjednom slažu kako nitko ne smije vrijeđati tuđe svetinje, ok, slažem se, i vrijeme je bilo da to neko napokon kaže, samo što tako nisu govorili dok se blatilo po našima od zlikavaca pa nadalje.
Ispada da se poštuje kad netko zapali, baci bombu, ubije al se smatra idiotima one koji mirno izraze prosvijed !
Ma da poludiš od te ljudske logike ! Mad Confused place

Sike, mislim da bi za ovaj slučaj najbolje bilo pisati večernjaku od glavnog urednika do novinarke koja se samo inicijalom potpisala.
I ideja je odlična da se zatraži službena podrška Biskupske Konferencije.
Zašto ne bi postajalo kakvo tijelo s predstavnicima mladih, kakva udruga dapače, koja bi štitila naša a i druga vjerska prava. Možda sam malo otišao preširoko, za sada bi bilo dobro kada bi netko mogao u ime mladih HBK javno govoriti. Za početak preko naših glasila i HKR, radio Marije pa i šire, javno.

Yecteris, odlično si primjetio, baš taj dio me je šokirao, kad se ovih dana svi slažu da jedna karikatura proroka Muhameda nije u redu a spaljivanje raspela i okretanje naopačke u sotonističkom simbovlju je kao nešto bezazleno, ma tek toliko da se opravda imiđ, ma da ti pamet stane, kad god to ponovno pročitam mislim da sanjam ! place
I ako ćemo šutjeti, tada nam tako i treba i u redu je da nas gaze ( ali da li je gaženje Isusa ? ) i u redu je da nas Bog kazni što šutimo i to dozvoljavmo !

Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 22:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:

Sike, mislim da bi za ovaj slučaj najbolje bilo pisati večernjaku od glavnog urednika do novinarke koja se samo inicijalom potpisala.
I ideja je odlična da se zatraži službena podrška Biskupske Konferencije.

ja sam za i hoću pisat!
bilo bi super kad bi sad odredili rok recimo od max.5 dana i da u tom
vremenu svi koji žele napišu što misle i da nekak to spojimo i u ime
HBK forumaša (a ako dobijemo odobrenje, onda i u ime samog foruma) to pošaljemo na uredništvo Večernjaka!
može?

za sve druge promjene ćemo morat dulje čekat, a do tad bi bilo pametno
da što prije reagiramo, zato brzo- što kažete na moj prijedlog?

što se pisanja tiče- uvijek stojim na raspolaganju!

BVB

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

merkat

PostanoPostano: uto 07 vel 2006, 22:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hajdmo se onda dogovorit, nek svatko pošalje neki svoj osvrt i tekst mash i nek se to pošalje za par dana ili nek netko nabavi mail odgovornoga i nek nas što više napiše na taj određeni mail svoj osvrt.
I jako je važno da nas što više napiše a ne mislit si nek neko drugi jel to nema smisla. Ako netko spaljuje raspelo a novinarka piše o tome kao o nećemu simpatičnom onda je jadno da mi kao neki vjernici samo šutimo.
Ako nećemo mi tko će ? Grijeh je i propustom !

sike

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 0:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Predlažem da napišemo nešto KRATKO ali jasno,jer ako je predugo samo će odmahnut glavom!

Evo,Mash ti ili merkat napišite jedan uvodni dio (kao npr. Poštovani, u Vašem listu...novinarka ta i ta..evo,što o svemu tome misle mladi Foruma HBK)

Moj skromni doprinos:

I dok karikatura proroka Muhameda vrijeđa vjerske osjećaje islamskih vjernika,ovaj incident itekako vrijeđa osjećaje nas kršćana, katolika. Križ je simobol kršćanstva i njegovo javno spaljivanje odašilje poruku zla, što je nedopustivo, osobito na javnim mjestima.

Siniša Pucić

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Daniel

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 7:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Možda bi bilo najbolje da se svi potpišemo iza ove izjave, jer u njoj je sažeto sve što treba biti rečeno.

I dok karikatura proroka Muhameda vrijeđa vjerske osjećaje islamskih vjernika,ovaj incident itekako vrijeđa osjećaje nas kršćana, katolika. Križ je simobol kršćanstva i njegovo javno spaljivanje odašilje poruku zla, što je nedopustivo, osobito na javnim mjestima.

Siniša Pucić
Daniel Patafta
Mala Truba

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 7:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vezano za ovo bilo bi dobro kontakirati predstojika Tiskovnog ureda HBK vlč. Šuljića u čijoj je ingerenciji tema o kojoj raspravljate. Naime Ured za mlade sam po sebi ne može na ovaj način reagirati, ali Tiskovni ured je (izmeđuostalog) baš zbog toga i formiran pa bi se bilo dobro raspitati kod vlč. Šuljića o onome što nam je činiti.

Mala Truba svira dalje...
Edmond_Dantes

Spol: neodređen
PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 9:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Draga djeco, pismo uredniku Večernjaka treba biti osmišljeno i formulirano kao komentar događaja (paljenje križa na koncertu), a ne kao protest protiv objavljivanja samog članka, kao što je to u slučaju objavljivanja karikature s prorokom Muhamedom. Uzrok problema nije članak već ono o čemu članak izvještava. Prateći novinsko tržište već dugi niz godina, došao sam do zaključka da se i Večernjak okrenuo senzacionalizmu, pa je u istom stilu (duhu) nastao i taj članak. Pismo, dakle, uredništvu trebalo bi biti koncipirano na način da se iskomentira događaj, a ne članak. Preporučujem da malo progooglate i pronađete nešto više o dotičnoj grupi jer šamaranje bez pokrića nikome ne koristi. Morate ostaviti dojam da ste ozbiljni sugovornici koje će možda i pitati za mišljenje u budućim temama.

'Evo ... sve činim novo ...'
merkat

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 10:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svakako da je sam čin spaljivanja raspela neviđena pljuska svim kršćanima ali ovaj put samo banaliziranje stvari člankom novinara je skandalozna na kub !
Što se tiće same grupe loše je što se prije nije reagiralo ali razlog je vjerojatno i u tome da malo tko poznaje tu grupu i da se radi o manjem prostoru za koncert.
Svejedno, spaljivanje raspela time nije ništa manje grozno.

Dvije su stvari ovdije, sam koncert na koji bi trebalo urgirati i od udruga kršćanskih a vidim ( možda griješim ) da nitko ne reagira pa se pitam za koji klinac postoje te udruge, ne valjda za igranje nogometa !

Druga i još možda bolnija stvar je novinsko izvještavanje koje nam jasno kazuje što misli o vjerskim osjećajim i zaštiti naših prava.
Glavno da se skaće uglas kada se i pomenu u negativnom kontekstu neke skupine i podskupine koje se žestoko bore za svoje stavove.
Novinari su već izdresirani tim glasnim borcima za svoja prava kojima se ne usude pisnuti i kad su u krivu a nas koji šutimo kao budale zadnje zatiru i iživljavaju se nad nama. Ma da je s nama bar, ne, nego sa našim svetinjama, samim Bogom, Isusom Kristom ! Shocked Shocked Shocked

Evo maila Antona Šuljića ako netko želi ga kontaktirati.
anton.suljic@ri.htnet.hr

No mislim da bi bilo bolje adresirati nešto na večernji list.

Večernji list
Izdavač: Večernji list d.d.
Slavonska avenija 4
HR - 10 000 Zagreb
Telefon: +385 1 6300 444
ISSN 1333 - 9192

Redakcija Večernjeg lista

Telefon: +385 1 6300 605
+385 1 6300 488
Fax: +385 1 6300 675
+385 1 6300 676

Glavni urednik Miljenko Manjkas gl.urednik@vecernji.net

Glavno uredništvo:
News: Željko Brkić
Regije: Jozo Pavković
Prilozi: Dražen Klarić

Uredništvo:
Hrvatska: Borna Keserović
Svijet: Vladimir Barišić
Kultura: Branka Primorac kultura@vecernji.net
Crna kronika: Marinko Jurasić
Sport: Robert Šola sport@vecernji.net
Zagreb: Mirjana Prišćan gradska@vecernji.net
Komentari: Milan Ivkošić
Forum: Hrvoje Dečak
Otvoreno: Snježana Štefok vl-otvoreno@vecernji.net
Scena: Nevenka Mikac
Život: Bojana Radović
Link: Branimir Kovač link@vecernji.net
Auto moto i
nautika: Sandra Mikulčić automoto@vecernji.net
Manager.hr: Ivan Hrstić poslovni.svijet@vecernji.net
Vrt: Božica Brkan vrt@vecernji.net
Ekran: Arsen Oremović ekran@vecernji.net
Obzor: Žarko Ivković obzor@vecernji.net
Fotografija: Dražen Breitenfeld
Sportski prilog: Igor Flak
Plus: Stefanija Fantela

Online redakcija webmaster@vecernji.net

Urednik: Branimir Kovač online@vecernji.net
Zamjenik urednika: Danijel Lijović
Webmasteri: Tomislav Hostić
Zvonimir Varga
Azra Imširović
Vlado Bošnjak
Vedran Mušica
Novinari: Matko Rak
Barbara Slade
Andro Bernardić
Tehnička
implementacija BeiT Consulting

Kompas kompas@vecernji.net

Koordinator
servisnih sadržaja Tanja Pacek
Događanja Davorka Svoboda
Marija Perišić
TV program Gordan Muktić
Kino Igor Klepac

Dopisništva

Večernjakova dopisništva u Hrvatskoj i BiH

Marketing i promocija promocija@vecernji.net

Direktor: Renata Takač Pejnović
Telefon: +385 1 6300 756
Fax: +385 1 6300 686

Prodaja i oglašavanje oglasavanje@vecernji.net

Direktorica: Ivana Žmegač
Telefon: +385 1 6300 500
+385 1 6300 588
Fax: +385 1 6300 685

Mali oglasi

Telefon: +385 1 6162 888
Fax: +385 1 6162 777

Osmrtnice

Telefon: +385 1 6162 655
Fax: +385 1 6300 800

Pretplata

Telefon: +385 1 6300 888
Fax: +385 1 6300 777

Distribucija

Telefon: +385 1 6300 649

Medijska produkcija

Drago Havranek

Uprava uprava@vecernji.net

Članovi Uprave: Marjan Jurleka - Predsjednik Uprave
Mario Vrgoč
Telefon: +385 1 6300 600
Fax: +385 1 6300 715

sike

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 12:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ok,ja ću kontaktirat Šuljaića na njegov mail i reći mu da mi na ovom forumu raspravljamo o tome i da nas savjetuje što činiti. Ukoliko u 2 dana ne stigne njegov odgovor,shbvatit ću to kao njegovu nezainteresiranost i poslat direktno na večernjak

Edmond,super ideja!Ajd sastavi što prije nešto i stavi odmah ovdje jer dani nam prolaze..

I kome se da malo pročačkat po netu o toj grupi?

klara

PostanoPostano: sri 08 vel 2006, 12:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:

I kome se da malo pročačkat po netu o toj grupi?

za početak ovo...

i njihova službena stranica ...

učiniti dobro, a zatim otići bez buke ...
sike

PostanoPostano: čet 09 vel 2006, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Molim te da se obratiš nekome nadležnom u Rijeci ili pak u Zagrebu,
primjerice vlč. Boľiću ii pak u Zagrebu u NKU", to je dio odgovora vlč. Šuljića u vezi maila kojeg sam mu poslao na temu ove rasprave.

On je nije u Zagrebu pa nije upućen u to što se događa,tako da preko Tiskovnog ne možemo,a ne znam da li ovo preko Povjernstva za mlade Riječke nadbiskupije(vlč.Božić) ili NKU-a ima smisla jer se niti jednih niti drugih to ne tiče,pošto mi ovdje nismo samo iz Rijeke a ne znam kakve veze ima Katehetski ured s time?

Mislim da sad ali i inače trebamo ići u ime ovog Foruma ili ureda za mlade,ako se nadležni slažu(MOLIM DA SE OGLASE!!!)jer inače,ništa nećemo učiniti jer drugi su nezaintersirani za bilokakvu reakciju.

Zato napišite nešto svoje ili potpišite ono što je već napisano da to pošaljemo!

Mash

PostanoPostano: čet 09 vel 2006, 15:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hej!

sorry, nije me bilo par dana, u velikoj sam gužvi i nema me doma,
pa do foruma ni ne stignem...

ajmo ne komplicirat!

Ed ima pravo, Merkat se potrudio i nabavio sve žive i ne-žive adrese i brojeve Wink svaka čast! , dakle- put nam je otvoren!

Sad je najvažnije da napišemo komentare, kako vidim neki već jesu, super jako sretan !
svatko neka se potpiše!

Ako ne dobijemo odobrenje da smijemo pisati u ime ureda HBK, uvijek možemo naglasiti da smo forumaši foruma HBK- za to nam ne treba ničije odobrenje!
to je zadnji korak i trenutno u ovih par dana koje imamo najmanje bitan i najmanji problem!
ne znam koliko Zveki zna za ovo- pa ću mu poslati pp da vidi što on može pitati u vezi odobrenja koje bi nam eventualno bilo potrebno!
no, kako sam rekla- najvažnije- pišite svi koji mislite komentare!

ako se slažete - neka rok za sve komentare bude ponedjeljak!
tako da u utorak još sredimo što imamo, napišemo konačnu verziju i šaljemo na uredništvo u srijedu!
može?

ajmo, pišite!

i moj komentar uskoro stiže!

BVB ne moram ništa objašnjavati

"Iskustvo nas uči

merkat

PostanoPostano: pet 10 vel 2006, 16:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

http://www.kriz-zivota.com/tekstovi.php?rubrika=2&id=1003

Nebi bilo loše kad bi postajalo tijelo, pa možda i najbolje od hbk-mladi ili sl. koje i reagiralo na uvrede kao što postoje udruge koje brane svoja prava, al nama ih istovremeno negiraju, kad se nas blati - demokracija, kad netko njih pomene u kontekstu koji im ne paše onda su drugi netolerantni, fašisti i sl.

sike

PostanoPostano: pet 10 vel 2006, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovaj forum jedini okuplja sve zajednice mladih katolika i pojedince i kao HBK je najreprezentativniji za bilo kakva reagiranja na ono što se događa.

Zato podržavam taj prijedlog da se neka komisija osnuje koja bi imala dozvolu reagirati

Daniel

PostanoPostano: pet 10 vel 2006, 22:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pridružujem se toj inicijativi. Mislim da nismo niti svjesni snage koju imamo, i toga koliko možemo djelovati na društvo. Pogotovo kada zajednički istupamo.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: ned 12 vel 2006, 9:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Potpisujem!

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 13:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash napisa:
bilo bi super kad bi sad odredili rok recimo od max.5 dana i da u tom vremenu svi koji žele napišu što misle i da nekak to spojimo i u ime HBK forumaša (a ako dobijemo odobrenje, onda i u ime samog foruma) to pošaljemo na uredništvo Večernjaka!
može?

za sve druge promjene ćemo morat dulje čekat, a do tad bi bilo pametno
da što prije reagiramo, zato brzo- što kažete na moj prijedlog?

što se pisanja tiče- uvijek stojim na raspolaganju!

BVB

Zar nitko više neće nam se pridružiti?

Onda se nemojmo ni čuditi ako nas pljuju..Možda smo to i zaslužii.. tuzan

Daniel

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Očito nismo. tuzan
Mara

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 14:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mislim da bi se trebalo naći dvoje troje ljudi koji će u takvim situacijama napisati nešto. Ovakvo dogovaranje je predugo i nikuda ne vodi. Ostali mogu samo dat podršku ili supotpisati. Naime treba reagirati odmah, a ne nakon nekog vremena. Uz to treba dobro procijeniti kada reagirati, a kada propustiti, jer ima situacija kada tek reakcija daje nečemu pažnju, a inače bi jednostavno promaklo.

Ljubi i čini što hoćeš
sike

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 14:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovdje od prvog dana postoji želja da se nešto napiše,Mash se sama ponudila,a ponudili smo i prijedlog kako bi to izgledalo a onda se pozvalo da netko drugi nešto napiše ili potpiše.Samo se traži podrška od ostatka foruma.
Reakcija je uvijek dobrodošla,nikad nije zakašnjela,ali ovo je test koliko smo mi zajedno spremni nešto učiniti,tako što izađemo imenom i prezimenom u javnost,bez skrivanja jer ne znam čega se bojimo ako vjerujemo u Krista?

Mash

PostanoPostano: uto 14 vel 2006, 21:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Baš sam pred par dana poslala Merkatu pp o tome kako smo krenuli u nešto sa pregršt volje i entuzijazma i zatim stali i ni makac...

tj. došli smo u međuvremenu na ideju da se osnuje nešto kao jedna
glasnogovornička skupina pri Uredu HBK koja će uvijek reagirati-
ideja je dobra, ali iskreno- mislim da će za njenu realizaciju trebati prilično i truda i vremena...
a do tada nam je preće pitanje- hoćemo li reagirati na onaj članak ili ne?!
i to da me se krivo ne shvati- ne reagiramo na članak i novinarku, nego na sadržaj članka...

sve u svemu ja sam još uvijek za, volila bih kada bi mi se u tome još
pridružila bar jedna duša, ipak je lakše u dvoje,
dakle- molim da mi se na pp (ako tko neće na forum) pošalje komentar, pa da sve spojimo i šaljemo! -mislila sam da se normalno potpišemo -ima, prezime i
u zagradu stavimo- forumaši HBK foruma ili tako nekako...

eto...

BVB

"Iskustvo nas uči

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.