HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 10:52. Pogledaj neodgovorene postove
Rock glazba 60-ih i 70-ih
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
AnĆ°elina

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 24 kol 2005, 1:22
PostNaslov : Rock glazba 60-ih i 70-ih
Citiraj i odgovori

Evo, iako me dugo nije bilo na ovo forumu i sad mi se tesko snac, nekak sam mislim dal da otvorim tu temu ili ne, al na kraju sam ju ipak otvorila. Evo, sve ljubitelje starijeg rocka pozivam na ovu temu da iznesu svoja razmisljanja, dojmove, mozda grupe ili izvodjace koje posebno volite (iz toh godina), neke stvari koji vam se ne svidjaju i tak. Cool

Mir svima !
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sri 24 kol 2005, 12:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iz kolekcije tih godina,prednost Ʀu dati The Kingu,a u kolekciji imam joÅ” Beatlese,Animalse,te neke kompilacije pop-rocka.
Ako se usporeĆ°uje tadaÅ”nja glazba i ova danaÅ”nja-ovo danas je katastrofa,na MTV-u nemaÅ” Å”to viÅ”e sluÅ”ati,sve neki kvazi rockeri i ostali pjevaĆØi.
80-e su bile godine..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Tonka

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 03 ruj 2005, 12:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Meni padaju na pamet Simon i Garfunkel. Melodiozno sa zanimljivim tekstovima, kao priĆØice.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

PostanoPostano: pet 11 stu 2005, 11:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mmm, ĆØekala sam samo da ugledam na forumu jednu ovak lijepu temu belji se I napokon sam je naÅ”la. Ovak, ja sluÅ”am rock glazbu 70.-tih, 80.-tih, to mi je nekak najdraža vrsta glazbe. A koje grupe? Pa npr. Doorsi, Led Zeppelin, Queen, Clash, Ramones..itd. Znam da nisu svi ovi ĆØisti rock sound, al ja ih svejedno svrstavam u to jako sretan A ne sviĆ°a mi se jer danaÅ”nje rock grupe i pjevaĆØi nikako ne mogu usporediti sa onim nekadaÅ”njim. Za rijetko koga mogu reƦi da mi se stvarno sviĆ°a kao ovi stariji. Eto, to bi bilo to od mene Wink

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
AnĆ°elina

PostanoPostano: pet 11 stu 2005, 22:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Apsolutno se slažem s tobom, angel. Iz tog je razdoblja proizaÅ”la najkvailitenija glazba, najkvalitetniji stihovi, grupe..Ma neÅ”to fantastiĆØno. Doorsi su mi osobno bend za kojeg smatram da su stihovi fenomenalni. Clash i Ramones- ma super su.

Mir svima !
little_angel

PostanoPostano: sub 12 stu 2005, 16:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BaÅ” mi je drago Å”to se joÅ” nekome sviĆ°a ta vrsta glazbe. Svaka ĆØast! Wink Wink Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
fratar

PostanoPostano: sub 12 stu 2005, 21:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heej! Tema po mom ukusu, 60, 70, a ja bi tu joÅ” definitvno dodao i 80
Uz navedene ja bi joÅ” idvojio i Gunse, Europe, Dire Straights, ima ih joÅ” puno samo ja uvijek brkam godine no 60, 70 i 80 su naj u svakom pogledu,...
Jedino nikad nisam volio Beatlese, osim nekoliko pjesama ali sve ostale grupe koje ste naveli su ZAKON, a i joÅ” neke koje neƦu navesti jer ih se smatra(a neke vjerojatno i jesu) sotonistiĆØkima - znam, ne bi to trebao sluÅ”at, to mi je jedna od slabosti,... Laughing Wink

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveƦa je meưu njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
AnĆ°elina

PostanoPostano: pon 14 stu 2005, 17:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OsuĆ°ivanje zbog vrste glazbe koju sluÅ”aÅ” je bezveze, naprosto, nekrÅ”Ć¦anski. Ti sluÅ”aÅ” onu glazbu koju voliÅ”. Ne mogu ja sluÅ”at ono Å”to meni ne paÅ”e i stalno imam na umu dal je to krÅ”Ć¦anski ili nije. Ne mogu sluÅ”at narodnjake ako ih ne volim i ne odgovaraju mom uhu. Zato, fratre, ne brini ti Å”to Ʀe tebi neko reƦi za to kaj sluÅ”aÅ”. To je tvoj izbor. Samo jedina napast u svemu tome jest PREVELIKA navezanost na glazbu. To je loÅ”e.

Mir svima !
dodododoprecjednik

PostanoPostano: sri 16 stu 2005, 13:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

meni su jedni od boljih Platters-i...oni su mi No.1!!!!a onda su tu jos Simon&Garfunkel,Beatles(ima pokoja dobra stvar-njihova najbolja je Let it be), pa i Gunsi imaju ponesto dobro i tako...nade ih se...

Hvaljen budi, Gospodine moj....
jagodica bobica

PostanoPostano: pet 04 kol 2006, 19:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uvik mi je drago proƦakulat s ljudovima sliĆØnog mjuzik tejsta, pa daklem ev moizi favorita uz navedene Simona i Garfunkela, Animalse, Beatlese, Ramonese,Doorse, Platterse..... Pink Floyd - definitivno 1 on najdražih mi bendova, Janis Joplin, Joni Mitchell, Patti Smith - Žene neprocjenjiva glasa, Clapton i bendovi u kojima je svira (ĆØovik je virtuoz), Dire Straits,Bowie, Bob Dylan & Leonard Cohen (naj stihoklepci Smile ), Jethro Tull,....

If the cow says "mu", does the Mu says "cow"??
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.