HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pon 20 stu 2017, 13:20. Pogledaj neodgovorene postove
Što ćeš biti kad budeš velik/a?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sub 27 kol 2005, 18:23
PostNaslov : Što ćeš biti kad budeš velik/a?
Citiraj i odgovori

Ja sam kao klinac htio biti sportski novinar.Ajmo reći da mis e pola snova ispunilo jer postao sam samo novinar,ovaj prvi dio plana se nalazi 2 kata u zgradi niže od mene.
A znam da u životu želim nešto raditi na dobrobit drugih,možda je to i ovaj posao,a možda..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Srki

PostanoPostano: sub 27 kol 2005, 19:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam kao klinac želio biti istraživač životinja.
Drži me to još danas,znam da volim promatrati životinje,a istraživanje je malo prerizično.
Samo znam da želim putovati,puno,puuuno!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Mash

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 27 kol 2005, 19:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing super, a ja sam htjela bit pilot Shocked ,
kardiovaskularni kirurg Shocked Shocked i misionar Shocked Shocked Shocked Laughing

ehmm, da... čini se da sam ošla u pravne vode Laughing

"Iskustvo nas uči
da je ljubav jaka i nesavladiva kao smrt"

papa Grgur IX. sv.Elizabeti

Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
sike

PostanoPostano: sub 27 kol 2005, 19:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash napisa:
Laughing Laughing Laughing super, a ja sam htjela bit pilot Shocked ,
kardiovaskularni kirurg Shocked Shocked i misionar Shocked Shocked Shocked Laughing

ehmm, da... čini se da sam ošla u pravne vode Laughing

Nikad ne reci nikad..Samo nemoj u pilote,pliz!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Mash

PostanoPostano: sub 27 kol 2005, 19:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Laughing Laughing Laughing naime, u pilotima me neće, jer u RH žene ne
mogu bit piloti place jako sretan
eh, mislim... kad bolje razmislim na što bi tek naličilo da pokušam
vozit avion Shocked majko mila Laughing Laughing

"Iskustvo nas uči

majčika

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 7:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam oduvijek željela biti učiteljica. Završila sam razrednu nastavu, no Bog je moju želju proširio i poslao me u vjeroučitelje (nema ljepšeg). jako sretan

Bog ne daje križ onome koji ga ne može nositi!
Zveki

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 11:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvo sam htio biti fratar, pa konobar ili kuhar, a sad inžinjer za astronautiku i astronomiju!
fratar

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 11:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mash napisa:
Laughing Laughing Laughing naime, u pilotima me neće, jer u RH žene ne
mogu bit piloti place jako sretan
eh, mislim... kad bolje razmislim na što bi tek naličilo da pokušam
vozit avion Shocked majko mila Laughing Laughing

joj već vidim kako svi bježe s piste kad Mash slijeće buhahahaha buhahahaha i kad na kraju sleti od aviona ništa(naime u djelovima) ali svi putnici i pilot čudom ostali živi buhahahaha

Ja sam uvijek želio biti lingvist, super mi je to kad u dokumentarnim filmovima onak neki lik uđe u egipatsku piramidu i čita one hieroglife bez problema kao da su pisani na njegovom materinjem jeziku, ali pošto sam se zezao s školom završio sam RTV servisera(mislm stvarno,.. svašta) a čak se ni time neću baviti!! Laughing

"A sada: ostaju vjera, ufanje i ljubav
- to troje -
ali najveća je među njima ljubav." 1 kor 13,13

andjelcic
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
fat drummer

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

madijonicar
jedno vrijeme zuta boja (ne pitajte)
ninja do negdje 19
pisac duhovitih satiricno cinicno ironicnih podlistaka i romana (ne pitajte)
odvjetnik koji vice !!!!obdžekšn!!!
nemam ambicija
zatim istrebitelj svih emoticona koji se javljaju na phpbb forumima
te na kraju gibitak i te ambicije
......
placko

I am a Jew. Hath not a Jew eyes? hath not a Jew hands, organs, dimensions, senses, affections, passions?
pingi

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam vam ljudi moji ko' klinka htjela biti modna kreatorica. To me dosta dugo držalo, ali kad me pubertet uhvatio, e onda je priča krenula drugom stazom. Htjela sam biti puno toga: najprije cvjećarica (jako volim cviće!), časna sestra, knjižničarka (volim knjige!), pa zatim pilot (djed mi je bio pilot, pa mi je to bilo nadahnuće), ali nekako sam oduvik znala da želim pomagati drugima i biti im na korist. Tad me dragi Božek poslao na Framu, dao mi da upoznam puno dragih ljudi i usmjerio me kako On smatra da je najbolje. Ali prije koji mjesec kažem ja svom župniku da ću kad odrastem prominit svijet na bolje i da ću jednog dana sigurno osvojit Nobelovu nagradu za to, i on se, naravno, morao složit sa mnom!!! buhahahaha

p.s. no, svejedno, ja i dalje želim pomagat ljudima!
Namakahea

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 13:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam jednom davno htjela biti astronaut, stvarno svasta, bas realno zanimanje Laughing Wink
U prvim razredima osnovne skole pokazivala sam veliko zanimanje za matematiku i kompove pa sam se htjela baviti necim vezanim uz informatiku, al shvativsi kasnije kako mi to bas i ne ide, odustala sam od te ideje place
U petom osnovne me ulovila zelja da postanem profesorica i drzala me sve do pocetka srpnja ove godine kad sam saznala da je novi bolongski sustav malo promijenio smjerove... Tako da nista niti od mog profesorskog zvanja, promjenila ja u zadnji tren smjer, al barem je predmet koji studiram ostao isti jako sretan
Coje

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Bijah stočar i gajitelj divljih smokava!,... Tako je nešto Amos rekao za sebe, a nešto slično tome bijah i ja u danima svog ranog mladenaštva,.. Prve ozbiljne maštarije o tome čime bih se bavio u životu vodile su me u podzemne tajne labose u kojima bih radio na različitim biokemijskim projektima,...
Poslije me počela jako zanimati medicina i bio sam prilično uvjeren da će to biti moja definitivna odluka,...
Određene stvari učinile su čudan obrat i umjesto medicine završih na teologiji (premda na medicinu nisam nikad zaboravio),...
Sad još uvijek razmišljam o nekim stvarima,... S medicinom je gotovo, za to bi mi trebao još jedan život; ali možda još upišem kroatistiku i neki jezik,... To bi moglo biti zanimljivo,...
Kako god bilo; moja maštanja još nisu gotova; Cool Cool

http://www.kumi.hr
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNMICQ [Vrh]
vasha

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 15:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hm, kao mala sam htjela biti balerina, pijanistica, pjevačica... (ukućani i naši gosti su često bili prisiljeni sjediti i slušati mene kako pjevam svoje izmišljene pjesme i skakućem na prstima), a htjela sam biti i pisac. Kad malo bolje razmislim, većinu svojih snova sam bar dijelom ostvarila - završila sam osnovnu glazbenu školu za klavir, više od 10 godina pjevala u zboru, a bio je i jedan nastup na lokalnom festivalu, pisala sam pjesme koje su izlazile i u jednim dnevnim novinama, sastavi u školi su mi uvijek super išli... E, kad sam pošla u srednju školu uhvatila me jaka želja da budem profesorica i ta želja me i dan danas drži. Već radim i na tome, za početak, kandidat sam za demonstratora na fakultetu jako sretan
Ipak, sad uz to imam i puno drugih snova, planova, želja... Ipak, najvažnije je na kraju s povjerenjem se prepustiti Božjoj volji, pa nek bude kako On hoće.

P.S. Zanimljivo, nikad se nisam vidjela u ulozi mame, kuharice... Rolling Eyes
Zato mi mama uvijek prognozira šestero djece u budućnosti Laughing
Dara

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 20:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ja sam kao mala zeljela biti med.setra ili doktorica,pa tur.vodic
eto jedna zelja mi se ostvarila(med.sestra)...druga mi se ostvaruje(tur.vodic ili turizam)... jako sretan
mathe

Spol: neodređen
PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 21:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako ste vi bili ozbiljni kao mali, osim naravno Mash, legende hihihihi

Ja sam maštao (valjda kao i svaki drugi bebač) da budem nogometaš ili bolje rečeno golman, pa tako sam uvijek doma na krevetu isprobavao bacanja na stranu (desnu naravano kad sam dešnjak) i maštao kako vadim loptu iz devedesetke, i onda još za atrakciju lupim malo glavom u stativu, i onda se lopta odbije opet protivniku,a ja opet skočim koliko sam dug i širok i opet skidam i ovacije u publici....... Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
A onda da budem vozač WRC (reli), najbolje su mi staze sa asvaltom, ali pošto skužih da golf 2 1.6 diesel, ide puno sporije nego oni autići na televiziji propala mi misao da dobro vozim....

A poslje toga, ne maštam o nikakvom poslu,zanimaciji, ničemu, jednostavno znate onu "bitno je da se družimo" Wink Wink Wink Wink

Ma sve bude bilo kakom mora bit i nema nikakvog problema tu Wink jako sretan jako sretan jako sretan

Cool Cool

O Ljubavi ja pjevam, o Isusu mom kralju i za njega čuvam najljepše riječi - ISUSE VOLIM TE!!!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Coje

PostanoPostano: ned 28 kol 2005, 23:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zaboravih navesti jednu od glavnih karakteristika koja je vrlo često bila prisutna u mojim maštanjima vezanim uz budućnost,... Zamišljao sam se okruženim mnoštvom ovaca na nekom brežuljku ili planinskoj visoravni s frulom u ustima i osmjehom na licu,... Ova sanjarija me s vremena na vrijeme još uvijek salijeće,... Laughing Laughing Laughing Laughing

http://www.kumi.hr
Natty

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 6:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kao mala htjela sam biti astronaut, kasnije oceanograf. Već sam se zamišljala na plavim sjevernim prostranstvima u gorotex jakni dok me zapljuskuju slane kapljice, a ja promatram orke. Onda sam htjela biti kriminalistički patolog (znam morbidno), pa forenzičar. Uh, svašta, a ništa normalno.

Danas još uvijek sanjam. Htjela bih biti fizičar i astronom. I ako mi Gospodin dozvoli studirat ću fiziku kad tad. Može i u 60-toj Smile

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Helena

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 7:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike, nisi normalan buhahahaha tema ti je super!

Pa, mene je hvatalo neko vrijeme da budem automehanicar!-dragi Bog je znao da to nije zanimanje za mene, jer mojim popravcima bi se povecao broj prometnih!
Onda sam htjela postati glumica, i tu sam se i okusala u osnovnoj skoli (Sike i Danijel su upoznati s tom epizodom i molim ih da ju ne komentiraju!)
I pred kraj, novinarstvo i turisticki vodic. Ovo drugo radim, a ovo prvo sam radila! Znaci, sto mi jos ostaje... da se udam za multimilijunasa i da rodim cetvoro djece Wink

Helena
arkandeo

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 8:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena napisa:
da se udam za multimilijunasa i da rodim cetvoro djece Wink

Multimilijunašica pa četvero djece daj bar koje više.

Koje sam ja čudno djete nikada nisam maštao što bi htio biti. Bez obzira kojim se zanimanjem bavio, a puno toga me zanima i volim znati puno stvari, htio bi prije svega biti najbolji otac i suprug. Cool

Tko je kao Bog?
merkat

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 9:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam kao klinac htio biti pilot kao i mnogi....onda me drzalo vjerovali ili ne da postanem istrazivac natprirodnih pojava kao dylan dog, cak sam si na vrata htio stavit polocicu dylan dog al su mi starci rekli da jedino u jankomiru je to moguce... Cool...shvatio sam na vrijeme i srecu nakon dugo istarzivanja da postoji samo Bog i vrag i da nema nista izmedju sto mnogi danas i vjeruju ...posije sam brijao na nba kosarkasa i k-1 figtera.....pa odvjednik i manager al nisasm uspio upisati...da sam sad klinac brijem da bi brijao isto....tesko je znati tocno sta hoces i to ostavriti da ne pozalis...mislim da je nekako najbolje pokusati biti vodjen Bozjom providnoscu.... Wink

Što će mi život bez vjere ?
Što će mi vjera bez života ?
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiša pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 10:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene je ko klinca cijelo vrijeme držalo da hoću bit kombajner! Mr. Green Al stekavši malo iskustva i uvidjevši stanje u državi brzo me i to prošlo...

Veće ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Mash

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 11:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

merkat napisa:
Ja sam kao klinac htio biti pilot kao i mnogi...

Laughing Laughing Laughing Laughing hoćeš reć kao ja Laughing Laughing Laughing

e ljudi kako ste me nasmijali, zakon su vam bile želje Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pljesak pljesak pljesak pljesak

"Iskustvo nas uči

ToNkIć

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja sam željela biti krimi policajac ili general u vojsci. Mislim...i dalje to želim, ćak bi htjela i služit vojni rok...no....svi mi kažu da sam luda... Rolling Eyes

"...ON je moj Bog, moj Bog
moja nada moje sve..."

"...ponekad neizgovorene rijechi kazu vishe nego izgovorene...."

Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
Namakahea

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 14:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E da... I jedno vrijeme me opako drzala zelja da radim u FBI-u i istrazujem sve i svakog Cool
Valjda sam kao mala gledala previse tv Laughing
Mash

PostanoPostano: pon 29 kol 2005, 18:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e, Tonkić, zlato moje, ti si LEGENDA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing pljesak pljesak pljesak
hop hop hop hop ne moram ništa objašnjavati

a ja sam se još htjela udat za tartufara i uzgajat tartufe ( s tim da se
tartufe ne mogu uzgojit- to je bilo moje veliko razočaranje Laughing Laughing )

"Iskustvo nas uči

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.