HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: sri 18 ruj 2019, 20:25. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 11 ožu 2004, 12:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

HAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!
Ma lovrijo,pa gdje si ti do sad?Pustio si me samog medju ovim Milanistima i Torinezima!!!bas dobro da na sad ima vise!Hehe!i to je potvrda da nemaju sanse,pa se nasladjuju s raznim komentarima i postapalicama!
ROMA CAMPIONE!Nek svima bude jasno!A za nedjelju je dovoljno 1:0 za Juve.
Nego lovrijo,sto se tvog prijedloga tice,apsolutno se slazem,ali moramo bi oprezni da nam netko ne preuzme autorska prava na taj velicanstveni sport.
Mozda da ga prvo prezentiramo u Sibeniku cijeloj hrvatskpj javnosti,pozovemo Jacquesa Roggea-predsjednika mejunarodnog olimpijskog odbora,a onda ga predstavimo i u Ateni na Olimpijadi.Sto kazes?
Ali red je da o ovoj temi nesto kazu i Andjelko i Benko jer su i oni sudjelovali u stvaranju i promociji.Samo jos jedna sitnica-kako nazvat taj sport?(MMK bi s emogao naljutit ako koristimo njegovo ime,pa nam treba neki drugi naziv,ali o tome vise u subotu na prvoj skupstini ovog sporta na Trsatu)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 11 ožu 2004, 21:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

E ljudi cini mi se da je utakmica protiv Turske 31. 3. jel dolazite???? odoh ja zivio

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Chiara

PostanoPostano: sub 13 ožu 2004, 22:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajoj ljudi, ta talijanska liga, neznam zaÅ”to ih baÅ” ne volim... Valjda zato Å”to sam sa sjevera pa nemam duÅ”u kako neko reĆØe, pa sam navijaĆØ Dinama i samo Dinama, a Osijeka i Varaždina kad igra protiv Hajduka.
A utakmica sa Turskom se igra u Zagrebu, jer se svaka ozbiljnija utakmica mora igrati na povoljnom tlu, nisam praznovjerna ali kad se ikakva ozbiljnija utakmica uspjeŔno odigrala na Poljudu?
Bez uvrede, ali realno....

BBB

Sve mogu u Onome koji me jaĆØa!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 0:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chiara totalno se slazem s tobom...Nema svrhe dolje igrati...Na zadnjoj tekmi Olic (bivsi Dinamovac) ima loptu, svi zvizde..
Ali ono kada Neretljak (Hajduk) (bez obzira na to sto je zabio gol) ili recimo Bule koji nije zabio gol primi loptu, svi pljescu...mislim SRAMOTA!
Nista drugo! Pa jesmo HR repka ili Dinamo-Hajduk repka?
Treba dolje ukinut tekme ako misle tako navijat!
Takodjer bez uvrede, ali realno....[/list]

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
1van^VD

Spol: neodrešen
PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sanders napisa:
Chiara totalno se slazem s tobom...Nema svrhe dolje igrati...Na zadnjoj tekmi Olic (bivsi Dinamovac) ima loptu, svi zvizde..
Ali ono kada Neretljak (Hajduk) (bez obzira na to sto je zabio gol) ili recimo Bule koji nije zabio gol primi loptu, svi pljescu...mislim SRAMOTA!
Nista drugo! Pa jesmo HR repka ili Dinamo-Hajduk repka?
Treba dolje ukinut tekme ako misle tako navijat!
Takodjer bez uvrede, ali realno....[/list]

A vi ne zviždite naÅ”im igraĆØima.... ma daj molim te?!? Btw. mi imamo poÅ”ten stadion POLJUDSKU LJEPOTICU dok vi imate joÅ” uvijek gradiliÅ”te.... kako FIFA uopƦe dopuÅ”ta da se utakmice igraju na onakvoj sramoti od stadiona.... Evil or Very Mad ... A Boysi nikad nistu ni znali navijati jer kad igra naÅ”a repka viÅ”e se ĆØuju igraĆØi nego navijaĆØi... Evil or Very Mad Chiara zaÅ”to je zagreb (malim slovom) povoljniji za igranje tih utakmica od SPLITA??? Samo zato jer je to zagreb (malim slovom) i zato jer su svi iz onog sramotnog HNS-a vaÅ”i (ili bi se ipak trebao zvati FSJ).... Evil or Very Mad Mislim da je takvo namjerno diskriminiranje i namjerno zapostavljenje SPLITA u najmanju ruku bezobrazno, ali to nije jedini bezobrazluk ima toga puuuuuno i kako se onda ĆØuditi dogaĆ°aju iz Dugopolja (ja to ne opravdavam) ali TORCIDU se tim pokvarenim zakulisnim igrama hoƦe namjerno razljutiti i kad se napravi nered onda svi prstom upiru u nas, a kad su ĆØetvorica naÅ”ih izbodeni nožem u tramvaju nitko nije ni rijeĆØi u novinama napisao....

Brže nisam mogao, a sporije nisam htio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Jo

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 14:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vidim da se ovdje MORA intervenirat! LJUDI pa sto vam je???? Po ovakvim razmisljanjima, bolje je uopce ne igrati u Hrvatskoj prijateljske utakmice!!!! Nema tu vasi i nasi, sve je to NASE!!!!!!!! Ako cemi i mi ovako razmisljet onda radije neka se ne igraju uopce prijateljske utakmice kod nas!!!!!!

Sramotne su nase utakmice ali ne samo u Splitu nego i u Zagrebu i svugdje gdje se tako ponasa!! Al kako ce se nesto promijeniti kad se i krscanski navijaci ponasaju kao i ostali? Mislim da je ovo iznosenje i jednih i drugih bilo nepotrebno! Stvarno mi je zalosno to citati!!!!!
Ja sam iz Zagreba i navijam za Dinamo ali ne zelim obezvrijedjivati time ostale klubove protiv kojih Dinamo igra! Kad igra Hajduk, Osijek, Rijeka, bilo tko nas, negdje vani navijam za njih jer su NAÅ I!

Nemojmo se povoditi za tako niskim navijaĆØkim osjecajima! Ljubav prema nogometu i sportu uopce, treba nam biti na prvom mjestu!!!!!!

A sve one stvari koje je VD naveo na kraju nisu dobre i treba ih kazniti! Bez obzira tko ih cini!

Pazimo jedni na druge i ljubimo jedni druge!!!!!!

Lav je u zraku
1van^VD

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 14:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam samo iznio par ĆØinjenica zato jer sam isprovociran izjavama Chiare i Sandersa....

Jo

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 14:53
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kuzim, ali zaista je bilo nepotrebno i njihovo i tvoje!!!! Nemoj zamjerit na grubim rijecima, ali mislim da je to tako! Trebamo paziti na nase reakcije!

Lav je u zraku
1van^VD

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 14:56
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo napisa:
Kuzim, ali zaista je bilo nepotrebno i njihovo i tvoje!!!! Nemoj zamjerit na grubim rijecima, ali mislim da je to tako! Trebamo paziti na nase reakcije!

Priznajem da sam prenaglo planuo, ali molija bi i njih da se ispriĆØaju za svoje provociranje.... jer ovo nije forum za Tifose nego za katoliĆØku mladež...

Chiara

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 19:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Vd oprosti ako sam te isprovocirala, nije mi bila namjera, rekoh bez uvrede, ĆØuj, uvijek Ʀe biti takvih svaĆ°a i neslaganja izmeĆ°u naÅ”a dva kluba, i meni je to uredu, ali mi nasilje nije uredu, ja znam neke Bojse koji su itekako razumni, ali ih se smarara starom gardom, i ovi ih novi klinci baÅ” ne doživljavaju. Ja ne kažem da su oni anĆ°eli, ali se trude da ne doĆ°e do klanja i ubijanja.
Kad se radi o utakmicama Hrvatske repke, onda nebi smjelo dolaziti do takvih nesuglasica, ali je navijaĆØima koji se nazivaju pravim i to povod da se susretnu s protivniĆØkim navijaĆØima.
Ja i dalje stojim iza svog stajaliÅ”ta da je ZagrebaĆØki stadion, namjerno nisam napisala Dinamov, povoljnije tlo, jer ukljuĆØivÅ”i malo praznovjerja, statistiĆØki gledano viÅ”e se repkinih utakmica pobjedilo na ZagrebaĆØkom stadionu, oprosti ali je tako.
Kad ukljuĆØim svoju navijaĆØku žicu, oprostite mi ljudi, katoliĆØku malo zapostavim Laughing Laughing Laughing Laughing

1van^VD

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zato jer ih se viÅ”e igralo u Zagrebu pa je logiĆØno da ih se viÅ”e i dobilo... Laughing

Sanders

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 22:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mili moji,ma naravno da nisam ni ja mislio nista lose, samo sam mislio na atmosferu, sto se mene tice, moze se igrat i u Zapresicu,samo da smo slozni! Moramo naucit bit slozni i onda nam nitko nista ne moze..

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 22:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nego,htio sam odgovoriti na onaj post otprije sto se tice Calcia!
A eto izgubili danas mi Juventusovci, zelio bih cestitat Milanezima na osvojenom Scudettu, iako jos ima dosta do kraja..Realno ste najjaci usudio bih se reci i u Europi, ali volio bih da Monaco osvoji, pa da Prso zabije Hat-trick u finalu Lige prvaka!

zole

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

OCU CESTITKE!!!!

heheh. ma salim se! Citam ja ove vase postove i skoro se najezio!

Imate dragi moji jako puno foruma na kojima se mozete prepucavati sa navijacima SUPROTNIH momcadi, mozete se i psovati i oni mogu vas psovati i fino se mozete svadjati i... dosta ironije! STA JE TO BILO?!?!?!

Zar ne vidite da su ljudi toliko razjedinjeni medju sobom bas zobg toga sto netko navija za ove, netko za one! Netko je fan ove pjevacice, netko one! Svi imaju nekog idola razlicizog od onog drugog i onda smo svi skupa razjedinjeni! CISTO KATOLICKI!!! zar ne? Pa ako ja navijam za osijek svim svojim srcem, trebam li tebe mrziti jer si hajdukovac? ili njega jer je dinamovac? Oprosti, ali ja u tebi gledam covjeka, ali trazim da i ti u meni gledas covjeka, a ne razjarenu zvijer koja svojim zubima kida sve ispred sebe da bi NJEGOVA momcad i NJEGOV stadion i NJEGOVI igraci bili NAJbolji, NAJjaci, NAJzastupljeniji... ima li to smisla????

Znam da sam bio zestok, i htio sam biti zestok! Zasto? Pa zato jer se ja jedino borim (i to su moji istinski neprijatelji) protiv onih koji u drugome ne gledaju bliznjeg, nego nekoga iz SUPROTNE momcadi!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pa brate Zole,cestitam na pobjedi,a za cestitke na scudettu morat ces sacekati(nadam se da ti necu morati cestitati).
Totalno me je Juve razocarao,jer sam mislio da ce morati obaviti posao za sebe i nas,ali sto su pokazali..
SIEMPRE FORZA ROMA!

A sto se tice prepucavanja,i meni je doslo da uz pomoc Jo reagiram kao jedan od moderatora,ali Jo je,hvala Bogu,uspjela smiriti strasti.
Sve je poslije receno,cega s etreba pridrzavati!
Trebamo s ekao navijaci ugledati na strane navijace,koji kad je repka u pitanju zaboravljaju sve moguce klupske sukobe i zajedno navijaju za svoj nacionalni tim.
A mi,Hrvati,razjedinjeni..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 14:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne znam zasto ali volio bih da Milan ove godine osvoji scudetto ako ne Juve jer je to zasluzio, nisam vjerovao da cu to rec, ali ne bih volio da to bude Roma, jer mi je ona utakmica na Olimpicu kad je Juve izgubio pa kad je Cassano razbio onu zastavicu nekako mi je uslo u oko....
FORZA JUVE FOREVER!!

Jo

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 15:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

JUVE PER SEMPRE!
Vozim se ja neki dan tramvajem kuci i na stanici stane jedan auto pokraj tramvaja, bacim ja pogled, a ono iza Juventusov sal! Forza Juve!!! Bas sam se nasmijala! Moj doma u ormaru lijepo slozen! Embarassed

Lav je u zraku
1van^VD

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 16:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Piuttosto che indossare il bianconero non giocherei più a calcio"

ENG: "I would rather not play football, than wear black & white"

ZANIMLJIV LINK: http://www.antijuve.com/

Arrow BEZ LJUTNJE MOLIM

zole

PostanoPostano: pon 15 ožu 2004, 23:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nakon ovog jucer (a sad vec i prekjucer) kola, mislim da mogu reci da smo osvojili prvenstvo. U ovom trenutku, nazalost zbog nogometa, niti Juve niti Roma nisu dovoljno jaki...

No, pricekat cemo... naravno! A onda na proslavu Smile

Nego, vidim ja sve ovdje prsti od Juventusovaca, a di su moji?! place place

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
sike

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 12:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

"Dobra"vijest za Sandersa i Jo:odlaze Tudor(Ajax),Nedved i Thuram(Manchester ili Chelsea).
Sanders,samo ti navijaj za Milan!To te Mamic(trsatski)potkupio,ha?Nego,trenutno cu prestat mislit na vas Milaniste i juventine i posvetit se nedjelji..Ljudi,gradski derbi!Tko je sef u Rimu se vec dugo godina zna(od lazialista ovdje ni glasa,a i bolje im je).To u nedjelju treba potvrditi!Dobit cemo lazio a onda opet misliti na sve vas ostale..
zole

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 14:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

heheh... zgodno Smile

Ma eto sike, neka ti Roma pobijedi!!!! Ja ionako ne volim Lazio... u toj talijanskoj ligi su mi najomrazeniji klub!

1van^VD

PostanoPostano: uto 16 ožu 2004, 17:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

zole napisa:
heheh... zgodno Smile

Ma eto sike, neka ti Roma pobijedi!!!! Ja ionako ne volim Lazio... u toj talijanskoj ligi su mi najomrazeniji klub!

FORZA LAZIO - RADIKALE NAZIONALE ------> Å ALA MALA Wink

Ne volim ih ni ja.... kad se samo sjetim MihajloviƦa i onog transparenta posveƦenog Arkanu.....grrrrrrr Evil or Very Mad

Chiara

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi prije rekla da su sunce moje malo kad ne priĆØaju o nogometu, kad gledaju to mi je super, ako nije zanimljiva utakmica, samo ima uvaliÅ” grickalice i pivo pa zbriÅ”eÅ” s curama van na traĆØ partiju, ili okupiraÅ” komp. A kad je utakmica super, bude ti zanimljivo, a znaÅ” da su osigurali grickalice i pivo, di ƦeÅ” bolje. zivio
Zato velim, nek gledaju, ali priĆØat....., jednostavno nakon nekog vremena dosade priĆØe "najboljih nogometaÅ”a i trenera na svijetu"
OĆØekujem muÅ”ke napade Laughing

zole

PostanoPostano: čet 18 ožu 2004, 23:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A znate li vi tko je mnoooogo godina uzastopce hrvatski prvak u zenskom nogometu???

sike

PostanoPostano: pon 22 ožu 2004, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ZNK "Osijek"?
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.