HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 15 lis 2019, 9:35. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
zole

Spol: muško
PostanoPostano: pon 22 ožu 2004, 22:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pljesak pljesak pljesak pljesak
Ma bravo sike!!!!

Vidi se tko prati nogos!!! hehe

Inace, jako mi je krivo sto se prekinula tekma u rimu... Joj, stvarno ne volim lazio, jer su prgav i "lagano" nacisticki klub... ali nakon svega nemam pojma ko je pravi krivac! Cak se nagadja da su se navijaci medjusobno dogovorili za prekid pa su onda tek prenjeli zelju igracima... kazu da je policija glavni krivac... hmmm... sve mi to nekako smrdi... Bas mi je zao....

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 12:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma,imali su srece lazialisti sto je tekma prekinuta jer bi im utrpali 4-5 komada.Ali doc ce kad tad maca na vratanca..
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 13:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Cuo sam da ce se odigrati naknadno cijela tekma!

Srebra i zlata nema u mene, ali Å”to imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista NazareƦanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim Ʀete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 16:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nije valjda da pratite zenski nogomet???? Moja prijateljica igra u toj ligi, bas mrak!

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
zole

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 23:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne pratim ga redovit, znam samo da su osjecanke najbolje. Od osnutka hr do prosle sezone sam siguran da su bile prve, a prosle sezone su pobjedile zagrepcanke. Mislim, nisam siguran...

sike

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo morat ces reci frendici-nogometasici da se ukljuci u ovu raspravu:Mozda bi nam mogla pomoci oko sastavljanja momcadi,jer ipak cura ima nogometnog iskustva
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 12:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a zenska nogometna repka, jel to postoji?

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 13:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jasno da postoji,ali nase su slabe.Nisu se nikad uspjele kvalificirat na europsko ili svjetsko prvenstvo(neka me ispravi ako netko zna drugacije).Ma nisu one krive sto je to tako,jer se ne ulaze u zenski nogomet a i u ligi je samo par ekipa(znam za osijek,Maksimir,Loto..),pa kako onda moze isplivati vise kvalitetnih igracica?
Ali nije to problem samo zenskog nogometa!
Jo

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 14:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike ispravak, ima puno ekipa, ali je istina da se ne ulaze u zenski nogomet! Stalno imaju nekih financijskih problema! Igracice vise volontiraju igrajuci nego da sto zarade tako i puno ih je koje studiraju jer od tog nema "kruha". Zato mislim da su slabe ali ima ih zaista dobrih!

Lav je u zraku
Sanders

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 1:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

da...lako onim amerikankama kada imaju novaca, sport je postao komercijalan, par jakih sponzora...i imaju najjacu repku..

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 11:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Amerikanke nogometasice valjda zaradjuju vise od nasih u HNL-u. Ma moramo prihvatiti da je to tako i nadat se da dolaze i bolji dani za zenski nogomet u Hrvatskoj!
Nego,znate koji su mi naj sportovi? Americki nogomet i hokej!To bih mogao gledati godinama u sutu!
Sanders

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 14:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hokej je i meni strava, uvijek ga gledam kad je na telki...

sike

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 14:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Steta sto nasi ne prenose NFL(osim Superbowla)i NHL,nego samo NBA.
Jo

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 15:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja bi da prenose i veslanje, al nis od toga! samo par utrka i to je to! A kad bi prenosili i studetsko natjecanje mislim da bi bilo mrak! Bas je to kod nas problem sto se naglasava samo nekoliko sportova, a ostalo...!

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: čet 25 ožu 2004, 23:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma vjerojatno se sve vrti oko profita...
A profita jedva i u nogometu ima, a kamoli u "manje atraktivnim" sportovima...

Sanders

PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 10:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo, kad si vec spomenula veslanje, i ja sam veslac, doduse neaktivni zasada, ali imam planova vratiti se tom najzdravijem sportu...

sike

PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 12:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jo,ovih dana je(ili je bilo)Cambridge-Oxford.Za koga navijas?
Sanders i Jo: da u Sibeniku organiziramo utrku osmeraca,npr.Rijeka - Zagreb?Mogu i ostali ali prvo se moraju deklarirati kao ljubitelji veslanja.
Zole,ako ne nadjes veslacku ekipu,mozes za nas!
Sanders

PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 22:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e pa da vidis...uz stolni nogomet jos jedan sport, mogli bi napravit pravu mini olimpijadu kao uvertiru onoj u Grckoj ovo ljeto, ili kao zamjenu jer je pitanje da li ce se uopce odrzati ova u Grckoj kako radovi odmicu od rokova...

lovrijo

Spol: neodrešen
PostanoPostano: pet 26 ožu 2004, 23:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e dragi moj,konacno smo dosli na pravi sport.veslanje je dakle, po meni sport numero uno (odmah iza mmk-a).bas sam se danas na jarunu prisjecao i prepricavao frendici s faksa kako sam se prije dvije godine bas na Veliku Subotu prevrnuo u skifu (ĆØamac samac za neuke).bilo je to zanimljivo preduskrsnje iskustvo.iako sam imao i ljepsih treninga i nacinjenih zaveslaja,ubrzo nakon toga sam se povukao iz tog velicanstvenog sporta shvativsi da kod veslaca ne postoji interes za podvodnim veslanjem (jos jedan prijedlog koji bi se u sibeniku mogao predstaviti prije nego sto s time upoznamo mok u ateni).sto kazete??

inace: go Cambridge ( i vk zagreb)
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
maja-zagreb

Spol: neodrešen
PostanoPostano: sub 27 ožu 2004, 11:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike-trsat napisa:
Amerikanke nogometasice valjda zaradjuju vise od nasih u HNL-u. Ma moramo prihvatiti da je to tako i nadat se da dolaze i bolji dani za zenski nogomet u Hrvatskoj!
Nego,znate koji su mi naj sportovi? Americki nogomet i hokej!To bih mogao gledati godinama u sutu!

BRAVO,SIKE !!!pljesak jako sretan
Pa konacno da se netko sjetio i hokeja!!! meni ga buraz trenira vec 9 godina i totalno me zarazio njime!apsolutno jedan od najzanimljivijih sportova!HOKEJ JE ZAKON!!!! Exclamation jedino je zalosno koliko se malo ulaze u njega (bolje receno :koliko se UOPCE ne ulaze u njega...) tuzan
Jo

PostanoPostano: pon 29 ožu 2004, 18:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A ja cu malo skoknut na veslanje i reci Sandersu da ga podrzavam u vracanju tom sportu, jer je mrak! Ja cu na zalost morat prestat uskoro (jedino ak ne predjem u dvojac ili samac) jer teniram za faks, a nadam se da cu skoro zavrsit!
Prosla godina ce mi ostat u sjecanju jer smo nakon niza katastrofa i losih startova na kvalifikacijama bile zadnje, a na finalu krenule kao 6. a u cilj usle kao prve! Koji je to osjecaj bio! Prekrasno!

A sto se tice Cambridge-Oxford, tu ne navijam za nikoga! (nemojte me kamenovat sad) jer osobno vise volim utrke na 2000 m, a ovo naravno gledam, ali samo gledam i pratim kako veslaju i sto rade, kako idu u zavoje i tako!
Jedva cekam 5 mjesec i prvenstva, koja ce se nadam se prenositi nasa tv, ak ne, Slovenci ce sigurno! Inace treniram u vk Tresnjevka! i jako volim utrke osmeraca, pogotovo kad su nasi na stazi, onda cetveraca te dvojaca! Ostale isto volim ali draze mi je veslanje jednim veslom nego na parice!

A sto se tice hokeja i meni je mrak! Odem po zimi na Salatu i gledam decke kad imaju trening ili koju utakmicu! Zakon su! Sam taj sport je zakon, pogotovo za mene koja sam se ubila na ledu i vise ne volim ici na klizanje! Sad samo uzivam u gledanju! Laughing i divim se kako su sposobni!

Lav je u zraku
Sanders

PostanoPostano: uto 30 ožu 2004, 9:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Osobno su i meni bolje utrke na "2 milje", meni takodjer vise lezi jednim veslom veslat nego na parice, iako nije ni to lose..
Bas sam slusao na HKR-u pjesmu zaveslaj na pucinu; Jo, to bi ti i ja mogli ozbiljno shvatiti i nabacit jednu utrku do Sibenika Laughing Laughing

zole

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 1:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf, alaj ste se raspricali... ali ljudi... gdje su novosti (mislim, sportske)... nema komentara posljednjih dogadjaja... cak se i Sike usutio. Jel to zbog Romine "dobre" igre ili???
Wink Evil or Very Mad Wink

Sanders

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 8:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

e da, moram priznat roma je stvarno briljirala Laughing
a i mile je mogao lako izgubit od chieva...

zole

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

jest, ali velike momcadi... bla bla... heheh... ma cak bi mi bilo drago da je i izgubio... bilo bi prvenstvo zanimljiviije... hehe

ps. zbog svega juve je profitiro... hehe... valjda si zato happy... Smile

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.