HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 19 ruj 2017, 17:05. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 10 vel 2004, 21:05
PostNaslov : Sportske novosti
Citiraj i odgovori

tek sam sad skuzila da na ovoj stranici nema skoro nicega! pomislih ovo: ne znam koliko volite i pratite sport, ali ovdje bi mogli komentirati tak neke utakmice, pricati o sportovima koje treniramo, volimo ili... izmisljati nove sportove! Laughing

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Jo

PostanoPostano: sri 18 vel 2004, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedva sam cekala da nasi odigraju koju pa se ima o cemu pricat! Jeste li gledali???? Question

Lav je u zraku
spavanko

Spol: neodređen
PostanoPostano: sri 18 vel 2004, 22:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

gledao sam samo kraj i isjecke s tekme ali me jedno brine http://www.index.hr/clanak.aspx?id=186648
pa kako smo onda uopce mogli ocekivati pobjedu???

make love, no war
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
zole

Spol: muško
PostanoPostano: čet 19 vel 2004, 3:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

haahha
Toliko cekali, kad ono - corak!

Odigrali smo jalovo, ali me iznenadio nas kapetan Zivkovic. Onaj pametnjakovic Baric ga je napokon vratio na njegovo normalno mjesto i covjek je odigro jako dobro. A ovi ostali slabo, svi su jako mekano usli u susret i tako i igrali! Malo su Kovaci bili cvrsti, ali ne dovoljno. Srna je letio gdje ga je tko gurnuo. Moj prezimenjak Babic je bio solidan pa se uklopio u prosjecnost. Pozitvno me iznenadio Klasnic. Nije nista konkretno ucinio, ali mislim da ce njegovo doba tek doci...

ps. publika je bila ispod prosjeka. Na pocetku je bilo navijanja, ali kako su padali nasi reprezentativci tako je i publika posustajala da bi na kraju izvizdala Olica... To nije trebalo!
ps2. drago mi je sto je Mato zabio gol! On je Bosanac, a prvi CRO klub u kojem je nastupio bio je osijek!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

PostanoPostano: čet 19 vel 2004, 8:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam zeljela da se igra u Zagrebu, (nemam nista protiv Splita, zaista) ali mislim da bi podrska bila bolja! Bas sam se veselila utakmici, pa mozda i ponavljanju rezultata sa svjetskog iz '98. Al eto, nista od toga!
Iznenadjuje me jedino nas gol, kako ga je dobro smjestio taj Neretljak!!! Vidi se da je bosanac kad onako udara glavom!! Laughing Wink
Kad vidim na nekim utakmicama koliko nasi mogu, onda je ovak nesto fakat sramota! Al eto! Nasima nesto fali! Nesto iz '98!

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: pet 20 vel 2004, 12:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

LJUDI!!!BRZO odite na www.hnlmanager.com i registrirajte svoju momcad pred nastavak sezone u 1HNL.Super je igra!A moze bit i za nekog korisna pa bi bilo zanimljivo da netko s ovog foruma ode u Portugal i da nam onda isprica u detalje sto je dozivio.
Ja imam vec dvije ekipe: Roma-trsat i GialloRossi a i kreirao sam svoju ligu:Sef u Italiji pa se prijavite.
ALI SVE TO DO SUTRA JER KAD POCNU TEKME,PROSAO VOZ!!!

I drago mi je da ovdje ima nogometnih fanatika.Zole,svaka cast na analizi!
Po meni je tekma bila dobra,nasi su se malo uplasili ali dobro su odigrali.Tek je to prva pripremna utakmica a i to su ipak Nijemci.Po meni je Klasnic otkrice,treba mu i dalje davat sanse,on je igrac buducnosti za nasu repku.Olic je bio malo presebican u par navrata a i da nije bio Kahn na golu,sigurno bi ga zaobisao i zabio,a ovako je pucao kao pocetnik.Ostali su odigrali tako-tako,Prso dobar,obrana je zakazala,ali kad se vrati Tudor..
Da vas za prvi put previse ne ugnjavim.
Jo,prava si!Da nije bilo tebe,ne bi imali gdje sad filozofirati o nogometu.
p.s.pratim sve sportove.Jel gledao tko Super Bowl?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
zole

PostanoPostano: sub 21 vel 2004, 20:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Oki! jako sretan

E ljudi, moj se Milan vratio u tekmu, trenutno je 2:2!!! hahah, a dok sam poceo odgovarat bilo je 2:0 za Inter... hehe

ps. Milan nije musko ime... (da ne dodje do zabune) hahahhaha

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

PostanoPostano: ned 22 vel 2004, 19:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Tae kwon do je moja "prva ljubav" sto se tice sportova. Time sam se bavila 6 godina (kroz osnovnu i srednju). Nakon toga sam trenirala za skolu odbojku i sa drustvom iz Zupe pocela igrati nogomet! Imali smo obicaj svaku nedjelju poslije rucka otici na Jarun (nekad nas se znalo skupiti i 30, pa mozete zamisliti kak je bilo na terenu! Laughing Laughing ) igrati nogomet. I cure i decki!!! Tad sam zavoljela nogomet i igrala ga kasnije na turnirima na faksu! To je za pisat od smijeha kad cure igraju same! Laughing Laughing strasno!!! E onda sam pukim slucajem na veliko nagovaranje prijatelja s faksa zavrsila u camcu kao kormilar osmercu KBF-a i tak mi se to svidjelo da sam odlucila napraviti ekipu za zenski osmerac KBF-a! Svi su mi govorili da je nemoguce da se na nasem faksu nadje 8 cura koje ce pristati na to "maltretiranje" tri put tjedno po dva sata!!! Ja bila odlucna i uz Bozju pomoc skupile smo se i sad vec trecu godinu veslamo! Prosle godine smo bile 1. u C finalu. Nije to neki uspjeh, ali nama je bio veliki! Tako da mi je to trenutno sport br. 1. Ali pratim i ostale sportove, koliko stignem, a koliko ne onda mi moj mali brat isprica sve u takve detalje da se cini kao da sam gledala! Laughing

Oprostite sto sam oduljila! Al super mi je da se tu javljate! Sport je mrak stvar!!!!

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: ned 22 vel 2004, 20:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja obozavam nogomet,kao i kosarku,rukomet..ma asve sportove!Necet vjerovat ali strasno mi je gust gledati americki nogomet,kao i njihov hokej te bejzbol.Frend mi je nedavno otisao u Buffalo pa sam mu narucio rekvizite s hokeja i nogometa.
Bravo Jo!Pa ti bi mogla na Olimpijadu i natjecat se u viseboju,jer koliko sportova si trenirala i koliko ih pratis..
Poruka za Zoleta:
FORZA ROMA!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
spavanko

PostanoPostano: ned 22 vel 2004, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uz zdrav duh dobijes i zdravo tijelo...

kad vec ne kopamo kanale kako smo to tisucama godinama radili sada moramo naci neke druge fizicke zanimacije

make love, no war
Helena

PostanoPostano: pet 27 vel 2004, 15:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Trenutno sam u žurbi, ali nisam mogla ugasiti komp prije nego sam pogledala o čemu se ovdje ćakula...

Ja sam " MILANEZ" od vremena kada je "Ajax"( van Basten, Goulit....) zaigrao! Mama mi je igrala nogomet, brat također, otac rukometni sudac, a meni je sport u krvi! TRenutno nemam vremena za aktivno bavljenje, na utakmicwe odem kad stignem, navijam NARAVNO za RIJEKU ( FORZA FIUME), ali kad se snijeg otopi, tada sam po rijekama na raftingu.

Drago mi je da ću imati gdje proćakulati o tekmama, a nadam se da ćemo se i vidjeti ljudi na kojoj!

Usput, podijelite s nama vaše najžešće iskustvo na tribinama ili sl. Ja ću istaknuti tekmu: HRVATSKA:JUGOSLAVIJA- kvalifikacije, Maksimir! Ali, paralelno s tim, RIJEKA:OSIJEK (prvenstvo 1999./2000.) i zastavica pomoćnog suca (neću imenovati)

Helena
spavanko

PostanoPostano: pet 27 vel 2004, 15:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

preporucujem badminton: bio sam jucer s fendovima na zg-velesajmu i danas me boli guza...

make love, no war
Sanders

PostanoPostano: ned 07 ožu 2004, 22:57
PostNaslov : Za Siketa i Zolu!
Citiraj i odgovori

Alo romanisti i milanisti!
Ima jos dosta kola do kraja...Mogao bi Juve scudetto osvojit..nekako mi je drazi ove godine jer vrebamo sa 3. pozicije nego liga prvaka,iako ni nju ne bi bilo lose osvojit..kod "stare dame" se nikad ne zna..
FORZA JUVE!!
sike

PostanoPostano: pon 08 ožu 2004, 12:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne bih se stel mesat u pravila,vec samo odgovorit Sandersu.
Slijdece kolo cu,neces vjerovat,navijat za vas da sredite Milana kako bi smanjili razliku na samo 2 boda,sto cemo onda rijesiti pobjedom u Milanu i osvojiti naslov.Jednostavno,zar ne?
Vama za nagradu sto cete dobit Milana poklanjamo 2.mjesto.Ni to vam nije lose!
Zole i Helena,zao mi je!Ostaje vam broncana medalja!
Ha HA!!!
ROMA CAMPIONE 2003/2004
Sanders

PostanoPostano: uto 09 ožu 2004, 20:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Juventus campione!
Evo trenutno gubimo u ligi prvaka, al mi je draze to nego da doma izgubimo od Milana! A mora i Milan i Roma past..vec su remizirali isto kolo a Juve se priblizio,desit ce se to opet..mislim u nedjelju ni govora o remiju 3 boda ostaju na delle Alpiju (za one koje ne znaju to je stadion Juveta). FORZA FORZA FORZA JUVEEE!

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: uto 09 ožu 2004, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Na ovim komentarima bi nam pozavidjeli i iskusni navijaci.
Samo vi dobite Milan i tako mi preuzimamo 1.mjesto koje cemo sacuvati do kraja.
Sorry Jo i Sanders,i drugo mjesto za Juve je uspjeh..haha
Sanders

PostanoPostano: uto 09 ožu 2004, 21:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sto kazes Jo? Mislis li da je Sike malo previse samouvjeren?
Uskoro se vraca Tudor u pravu formu i obrana nam je definitvno najjaca u Europi, sto se napada tice Del Piero i Di Vaio su u pravoj formi..Vraca se Juve na 1. mjesto, gdje mu je i mjesto Wink)
E romanistu, zalim Smile

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
sike

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 13:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kad smo kod Tudora,jucer nije ni ulazio u igru protiv Deportiva,a Del Piero se opet ozljedio.Ne veselim se svemu tome,jer MORATE dobit Milana da bi mi profitirali.Ajde,ajde,samo tu jednu utakmicu odigrajte kako treba!
Jo

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 14:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nesto sam vidjela danas u Sportskim da Tudor odlazi iz Juventusa ali nisam stigla procitati....

Lav je u zraku
sike

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 14:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma,neka dodje kod nas u Romu,tu bi igrao kad vec ne moze u Juvetu!
Jo

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Koliko znam trazi neko manje stresno mjesto za igru...

Lav je u zraku
zole

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 14:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ode on u ESP ili ENG

E Sandersu moj je frend lud za juvetom... a ja za milanom... hehe... sad ce biti okrsaja u nedjelju. Gledat cemo kod njega (na njegovom terenu) eheh

Srebra i zlata nema u mene, ali što imam - to ti dajem: u ime Isusa Krista Nazarećanina hodaj! [Dj 3,6] Po njihovim ćete ih plodovima prepoznati. [Mt 7,16]
Sanders

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 15:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hehe i meni je frend lud za Milanom...Milan je opterecen ligom prvaka dok Juve vise nema tu brigu..ajme kako je Appiah zatresao gredu protiv Deportiva, to je pravo otkrice taj igrac, prava zamjena za Davidsa..
Ajmo prognoze...
Ja kazem Juve 2 Milan 1

zole

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 15:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma Juve ima uzasnu obranu... protiv milana ce primit bar dva gola, pitanje je koliko ce zabit...

lovrijo

PostanoPostano: sri 10 ožu 2004, 21:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pozdravljam sve prisutne na forumu a pogotovo one koji su odlucni u borbi protiv sjevernjackih kompromisa.dakle:ROMA SOLO PER TE LA MIA CANZONE VOLA....!
tu nisu potrebne daljne rasprave.juznjacki klubovi su uvijek igrali bolji nogomet a to ce i naplatiti osvajanjem trofeja.sjevernjacki klubovi nemaju duha,to je ocito.
nego sike (zacetnice i gubitnice grobnicke bitke) i sanders,recite slazete li se da bismo trebali obogatiti sportsku ponudu prezentacijom javnosti najperspektivnijeg sporta danasnjice.dakako radi se o sportu kojem je na celu jedan brkati fant od spada!!!!!!!tog lika se ne bih usudio usporediti ni s najvecim znalcima (cassano,totti,montela,mancini....)...[/b]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.