HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 21 stu 2017, 23:09. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Maki

Spol: muško
PostanoPostano: sub 20 svi 2006, 19:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo minutu prije kraja susreta Juga sa Prorecom. Jug vodi dva razlike i ima loptu. Najvjerojatnije će biti prvaci EUROPE. pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 0:33
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i službeno: Treći put u klupskoj povijesti vaterpolisti dubrovačkog Juga postali su prvaci Staroga kontinenta. U završnom dvoboju Final Foura Eurolige svladali su talijanski Pro Recco sa 9:7 (3:2, 2:2, 2:2, 2:1).

Šta reći nego samo BRAVO BRAVO BRAVO!!!!!!!! pljesak pljesak pljesak pljesak pljesak
Maki

PostanoPostano: ned 21 svi 2006, 0:43
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo šteta što Koprivičanke nisu uljepšale slavlje naših sportaša. Rukometašice Podravke nisu uspjele osvojiti svoj drugi europski trofej. U uzvratnoj utakmici finala Kupa EHF-a ponovo su pobijeđene, baš kao i u prvoj utakmici, s pogotkom prednosti od sastava mađarskog Ferencvarosa. Nakon budimpeštanskih 37:36, mađarske rukometašice slavile su u Koprivnici s 33:32 (20:14). Ozračje u dvorani bilo je fantastično. Takav ugođaj ne pamti se još od vremena kada je Podravka bila europski prvak. Sve je bilo spremno za veliku feštu.

Ali super je i da su finala dogurale. I to je veliki uspjeh. jako sretan jako sretan jako sretan
Maki

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 22:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo još jedna sportašica po kojoj je Hrvatska još poznatija u svijetu. Blanka Vlašić je drugi put u karijeri pobijedila na mitingu Zlatne lige koji se održao u Oslu. Bravo Blanka pljesak pljesak pljesak
Chico

PostanoPostano: pet 02 lip 2006, 23:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BRAVO BLANKA!!!!!

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
banana

Spol: žensko
PostanoPostano: sri 07 ožu 2007, 15:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Večeras idem do Dvorane mladosti gledati Rijeku protiv Mladosti Wink!!
Prati li još tko odbojku Laughing !??

Očekujem dobru tekmu, naravno i da Rijeka pobjedi Mr. Green !!

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
banana

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 13:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Rijeka je naravno i dobila Laughing !! A kad se Mladost skroz pomladila Laughing Wink !
Samo meni uvijek bude žao što dvorana bude puuno punija kada igraju kao prekjučer Cibona i Kvarner nego odbojkašice Wink !

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sike

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 13:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bit će sigurno punija kad Rijeka bude igrala Ligu prvakinja kao prije par godina jako sretan
tada sam gledao Talijanke..

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
morales

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pratim odbojku,bio nedavno na kupu...nase cure su zakon,no liga nam je u banani Wink ...sve slabija i slabija...

bio i na kosarci,ljudi su dosli vidjeti cibonu,ipak prave kosarke dugo nije bilo na trsatu...

iako nije mi logicno da za finale kupa za zene u odbojci karta kosta 10 kna,a za prvo kolo play offa u kosarci 30 kna
sike

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 14:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

morales napisa:
pratim odbojku,bio nedavno na kupu...nase cure su zakon,no liga nam je u banani Wink ...sve slabija i slabija...

kad bi nam liga bila u banani onda bi bila puna Dvorana Mladosti jer redom bi padale Ruskinje, Talijanke.. Wink Cool Laughing

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
morales

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 14:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne volim interne,osjecam se glupo,khkh..

pretpostavka je da banana voli odbojku,mozda i igra?!?
banana

PostanoPostano: čet 08 ožu 2007, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Haha, da - banana je bila do nedavno igrala odbojku, a sada je isto tako voli i zagira ju čim vidi loptu ( pa makar to bila i ona košarkaška ) Wink

I Rijeka se dosta pomladila, ostale su još Maras, Miloš...
Sa nekim curama iz prve ekipe Rijeke pa i prve postave sam prošle godine igrala kadetsko i juniorsko.. Wink

I ja sam košarku išla pogledati samo da vidim Cibonu Wink .
A to što kažeš za karte...eh, a tak ti je to kada je neki sport popularniji, više se vrednuje.. Rolling Eyes

Bog moj i sve moje!
Maki

PostanoPostano: ned 01 tra 2007, 0:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako komentirate Phelpsa. Po meni čovjek je nadljudsko biće. Kada ga vidim kako pliva i s kojom lakoćom ruši rekorde stvarno ne znam šta da kažem. A tek kada se vidi da je gotovo u svim disciplinama najbrži, tj. dominira. Osvojio je koliko mi se čini 6 zlata, uz 4 svjetska rekorda sada na ovom svjetskom prvenstvu.
little_angel

PostanoPostano: ned 01 tra 2007, 16:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I Hrvatska je prvak svijeta u vaterpolu!!!

Bravo!!! hej hej hej miiir

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 01 tra 2007, 18:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

BRAVO ŠAMPIONI pljesak pljesak pljesak
banana

PostanoPostano: pon 02 tra 2007, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svaka im čast Wink jupi
Ima li kakvog dočeka u Zagrebu Laughing !?

Bog moj i sve moje!
little_angel

PostanoPostano: pon 02 tra 2007, 20:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ima!! jako sretan Ne znam još da li će mene vidjet taj doček, bumo vidli ovisno o faksu dragom...

Uglavnom, program počinje oko 13h, a zlatni dečki stižu u 15h...
Mislim da će svirat najviše Oliver i Prljavci Cool Wink

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
banana

PostanoPostano: uto 03 tra 2007, 13:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je sinoć u Otvorenom govora o našim vatrepolistima jako sretan !!
Meni je tako žao što nisam ujutro gledala utakmicu jer nisam bila doma tuzan . Al vidjeh sažžetak Wink !!

Mislim da i u Rijeci bude bio mali doček našeg vatrepolista Wink

Bog moj i sve moje!
little_angel

PostanoPostano: uto 03 tra 2007, 15:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

He bila sam na dočeku na trgu! Malo sam kasnije došla, ali prije nego što su dečki stigli jako sretan Ma super je bilo. Prvi put u svojoj karijeri nastupio je i Mišo Kovač na Trgu bana Jelačića, a došao je na poziv baš vaterpolista Wink
Bole me ruke od pljeskanja, grlo od pjevanja, i noge od skakanja, ali bilo je suuupeeer! Laughing Bilo je stvarno puno ljudi, a par dečki i cura okupalo se u manduševcu Wink Ma zaslužili su dečki takav doček, bravo još jednom pljesak

prvi znaci su pobjedi
banana

PostanoPostano: čet 19 tra 2007, 23:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Šmrc, ja se nadala da će Hrvatska dobiti Euro 2012.. tuzan

Bog moj i sve moje!
Maki

PostanoPostano: ned 22 tra 2007, 22:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja se nisam nadao. Evo nešto smiješno

Chico

PostanoPostano: uto 24 tra 2007, 11:36
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

opće je poznato da borba između sjevera i juga,odnosno maksimir ili poljud neće biti nikad riješena.
ali evo nedavnoo čitam u novinama jedan prijedlog zajedno sa nekom peticijom ja mislim.prijedlog glasi neka se sagradi nacionalni stadion u VUKOVARU!!! reprezentacija bi tamo igrala sve svoje tekme,time bi se postigla decentralizacija hrvatske bar u nogometu,zračna luka je jako blizu,sagrado bi se i koji hotel za primanje gostujućih reprezentacija,otvorilo bi se puno radnih mjesta a ono najvažnije vratilo bi se malo života u vukovar

meni se ovo jako sviđa,ja bi to podržao,ali poznavajući nše glavonje to neće nikad proći

kaj vi mislite o tome

banana

PostanoPostano: sri 25 tra 2007, 13:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Prvi mi glas od tebe za to..
Čitala sam da je odobrena izgradnja te tzv. Arene u Zagrebu.
Misllim da bi Vukovar bio pravi pogodak jako sretan !!

Bog moj i sve moje!
ivoo

PostanoPostano: sri 25 tra 2007, 21:06
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Chico ovo je izvrsna ideja, ja nisam čuo za tu peticiju ali sam o tome razmišljao devedesetih kad su govorili da Maksimir bude hrvatski Wembley. Drago mi je da se netko toga sad sjetio, to bi jako dobro bilo za taj grad, ali ja bih tu organizirao uz to i finale Kupa te Superkup.
Recimo da se svake godine krajem petog mjeseca organizira tjedan hrvatskog nogometa kojoj bi bio vrhunac finale Kupa i tu bi predsjednik države udijelio pehar.
Tjedan bi počeo finalnim turniorom na razini države osnovnih škola u nogometu ( to bi bio mali nogomet), zatim drugi dan, srednje škole, a treči dan amatersko finale sveučilišta Hrvatske, te finale velikog nogometa za pionire najmlade, onda sljedeći dan kadeti te iza toga juniori a zadnji dan ovo veliko finale seniora. svi bi ovi finalisti imali smjestaj do zadnjeg dana i karte za finale i na finalu bi svi prodefilirali stadionom.
Djeca bi imali predavanja o Vukovaru i tako.
Stadion bi koristila reprezentacija, a uz to bi on bio mjesto za koncerte, skupove itd, ne bi nijedan ligaš igrao na njemu. Ja mislim da bi bilo dosta 30000 kapacitet stadiona.
Nešto tako bi pomoglo tome gradu, za održavanje stadiona bi bio odgovoran HNS, a izradnju bi povjerio državi.
Chico

PostanoPostano: čet 26 tra 2007, 8:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

kolko se sjećam teksta namjena bi i bila hrvatski wembley,u prijedlogu je isto tako i finale kupa naravno.mislim ćak da je kapacitet koji su predložili i veći od 40000

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.