HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 19 stu 2017, 8:15. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
Maki

Spol: muško
PostanoPostano: čet 26 tra 2007, 22:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da i ja napišem komentar o tome.
Prvo i osnovno to ne podržavam. A zašto u Vukovar? Evo ja sam iz Broda, zašto ne u Brod ili npr. Knin ili neki desti grad? Meni osobno je Vukovar heroj domovinskog rata, ali ipak realno gledajući, Vukovar je grad - ali trenutno stanje Vukovara je da je to malo veće selo (bez uvrede). Previše se forsira Vukovar. A Brod jednostavno trune. Mi npr. nemamo normalne športske dvorane, a stadion imamo za 3000 stajaćih mjesta, ako i toliko. A grad smo koji ima oko 80000 stanovnika. Da ne nabrajam dalje...
Druga stvar, Hrvatskoj ne treba stadio veći od 20000 mjesta - i to je previše. Zašto? Zato što se ne isplati graditi toliki stadion za 4 utakmice godišnje. Jer današnje stanje naše lige je takvo kakvo je gdje je prosječna gledanost po utakmici nešto iznad 3000 gledatelja.
Treća stvar, aerodrom je po meni daleko. Ne znam koliko ima od Tenje do Vukovara, ali ima negdje busom nešto oko sat vremena - ispravite me ako griješim.
Četvrta stvar, mislim da bi se taj kamp trebao sagraditi negdje uz more pa da bi to postao ne samo naš reprezentativni kamp nego po uzoru na tursku da i nogometni klubovi dolaze u taj kamp na ljetne pripreme.

Ako se sjetim još kojeg razloga napišem vam. Cool
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 27 tra 2007, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Super chico Wink ja sam ovo pisao kako bi ja to predlozio, ja u svakom slucaju podrzavam tu akciju ali kao sto si vec u prvom postu napisao vjerojatno nece biti nista od toga jer sto god valja i mogu prihvatiti svi netko ce iskoristiti i unistiti dobre ideje. J sam ovo predlozio kao učenje svih generacija o Vukovaru, da ne bude samo sportska manifesticija nego prava fešta. Osobno mislim da je država malo dala tome gradu koji je svima nama jako puno dao. Ovo bi bio kao jedan nogometni dar tome gradu, recimo zalosno je da je nasa kinematografija ovako loša ali od Vukovara se moglo napraviti super filmovi itd. Mislim zbog toga naseg emotivnog odnosa ja sam za Vukovar, a ne za Brod ili neki drugi grad. Mislim svi bi mi volili to finale i reprezentaciju u nasem gradu, ali budimo relani nije ni fer da sve se igra u Zagrebu, to što je Vukovar kao selo na drzavi je da ucini da postane grad. Maki zato sasm rekao da odrzava HNS zbog troskova odrzavanja a HNS ima dobru lovu od reprezentacije. A i to je grad koji bi prihvatili mislim svi pa i vi iz Broda. Mislim i Marsonia ako bi došla u finale imala bi vece izglede u jednoj nego u dvije utakmice a i više bi navijača imala nego npr u Splitu ili Zagrebu. Knin bi mislim bio ipak prednost Hajduka, ovako Vukovar je prihvatlkjivo i za Dinamo i za Hajduk. To je moje mišljenje Wink
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 16 lip 2007, 18:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Finalna košarkaška utakmica između Cibone i Zadra odgođena je za sutra,
a trebala se igrati večeras u 20:15,
zbog kvara na jednom semaforu koji pokazuje 24 s...

Stvarno jedna sramota za Hrvatsku... a dvorana tako lijepo ispunjena...
a oni utakmicu odgode pet minuta nakon što je trebala počet... strašno Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Sve mi se čini da je nekome to bilo itekako u interesu Confused

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Maki

PostanoPostano: pon 18 lip 2007, 17:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

REAL MADRID PRVAK 2006./07.!!! pljesak pljesak pljesak pljesak miiir miiir miiir miiir miiir navijacica navijacica navijacica

Čestitam! jako sretan jako sretan jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: sub 23 lip 2007, 15:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Jug u finalu nakon drame peteraca alelujaa alelujaa alelujaa
banana

PostanoPostano: čet 19 srp 2007, 21:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gleda li tko kup UEFA Wink !?
Hajduk i Budućnost odigrali 1 :1,
sada Hajduk očekuje zeznuta utakmica na Poljudu...

..i usput, u Rijeci se održava sveučilišno europsko prvenstvo u odbojci jako sretan .

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pet 20 srp 2007, 9:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh...Hazar- Dinamo 1-1.....Budućnost - Hajduk 1-1....

a sad ono što me veseli Slaven- Teuta 6-2 hop hop hop

iako sam Dinmovac..veseli me ovako dobra igra Slavena...budući da me ni Hajduk ni Dinamo nisu impresionirali Confused

no, idemo dalje...samo nek sva 3 kluba prođu dalje jako sretan

miiir miiir fora fora miiir miiir

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pet 20 srp 2007, 10:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

široki - koper 3-1

nažalost

zrinjski - partizan 1-6

potop, katastrofa, a još k tomu specijalci iz sarajeva premlatili domaće navijače iako su se branili...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
banana

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 13:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A što velite na neprijavljenog igrača i na to da bi se rezultat mogao promjeniti na 3 : 0 za Budućnost Wink !?

Bog moj i sve moje!
little_angel

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ne vjerujem da će se to dogodit... Najvjerojatnije će dobit samo neki ukor, tipa da im taj neprijavljeni igrač neće moć igrat u sljedećoj utakmici. Iako, ne bi ja bila previše ljuta... belji se Laughing Šalim se Smile

prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pon 23 srp 2007, 21:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Franjo mozda su domaci navijaci i napali a? A što se tiče ovog neprijavljenog igrača to je još jedan dokaz o nesposobnosti onih koji upravljaju Hajdukom.
Samo mažu oči navijačima i pričaju priče a od igre i igrača ništa. Budućnost se nije žalila pa možda se na to izvučemo, ali treba da proigraju i pobijede sa 4 0 i nema tu priče, al onda dalje sa ovakvom igrom bojim se mogu li išta učiniti, ali ima još vremena za popravak Wink
sike

PostanoPostano: ned 29 srp 2007, 22:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kako komentirate ovaj cirkus u hrvatskoj odbojkaškoj repki?
Mislim da treba poslušat igrače,pa ako su oni na strani Malevića..
Jasno da savez neće popustit i ode nam u jagode vrhunska generacija koja je mogla napravit vrhunski rezultat na Europskom prvenstvu i otići u Peking
Ovako nas čeka blamaža i muška odbojka ide u kupus

Gospodine,kome da idemo?Ti imaš riječi života vječnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
angelous

PostanoPostano: pon 30 srp 2007, 8:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

eh, ma znam da nije uredu svojima željeti tako nešto, ali ako je takva parodija u HOS-u ...trebao bi nam međunarodni odbojkaški savez nekako kazniti Neutral ...ili bar pecnuti Laughing Laughing ...pa to nije normalno.....to je hrpa ljudi koji se boje zbog svog položajka jer im je ugodno u njihovim foteljama (koje su napunjene novcima Wink )...i nedaju ih ni pod koju cijenu, i nije im stalo do odbojke ni 10%...ma treba ih smjenit...ovakve parodije prije EP-a su nedopustive...

eh...to me podsjeća na konjički sport Laughing ..(samo što je ovo malo dalje otišlo Laughing )

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
sv.Franjo legenda

PostanoPostano: pon 30 srp 2007, 9:18
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Momci su izborili EP i njih treba uvažiti, jer nisu nićim zaslužili da se smjeni trener... Odbor je ničim izazvan smjenio trenera i čini mi se da je to čista zloupotreba položaja, a još su to učinili protivno statutu...

ne ubij, ni mačem, ni tračem!
little_angel

PostanoPostano: uto 07 kol 2007, 19:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

i to bi bilo tooo... veseo

Sammir mi je bio zakon... Cool
A sad Werder... možda bude malo sreće Laughing

prvi znaci su pobjedi
Chico

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 8:11
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

proći ćemo mi njemce.paše nam njihov nogać a i igraći se neće opustiti kao sa slovencima
šanse su ipak 65:35 za werder

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
angelous

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 9:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma ljudi....Werder pada, dinamo ide dalje....možda nas u bremenu i načmu, ali u maksimiru će biti manji od makovog zrna Laughing

DINAMO ZAGREB!

Otk 19, 11,14
Chico

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 9:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

a ja brijem da će biti drukćije
u werderu mi dobivamo a oni nas u zagrebu,samo je pitanje ko će dalje,sjetimo se steaue,auxerra...
moje skromno mišljenje je da će koch briljirati on je stručnjak za švabe i zna kako igrati sa njimal.kolko god da je nesiguran u zadnje vrijeme biti će igrać bar jedne od ove dvije utakmice. Smile Smile Laughing Laughing Very Happy Very Happy
al trebat će puno molitva molitva molitva molitva molitva molitva molitva da bi došli do prolaza i veseo veseo veseo veseo veseo veseo veseo veseo veseo

Chico

PostanoPostano: sri 08 kol 2007, 10:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Blanka

da čestitam,novi hrvatski rekord i drugi najviši skok u povijesti skoka u vis samo je štefka skoćila svjetski rekord,a mislim da će uskoro biti u opasnosti i taj svjetski kao blanka skaće veseo veseo veseo veseo veseo juhuu juhuu juhuu juhuu juhuu juhuu palac gore palac gore palac gore palac gore palac gore

ivoo

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 0:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo Blanka Wink

A što se dinama tiče ima i tema Liga Prvaka, pa dok je još tamo ima pravo da se tamo piše o njemu Wink , A Sammir je poput brazilaca koji se igraju nogometa a to je zaista najljepše za gledati. Guela mi se isto sviđa dok mislim da je onaj Carlos šansa za Hajduk Wink Da sad dalje ne analiziram samo ću reći da Ivanković zaista kukavički postavlja igru, ali isto tako mislim da ce vam i zato biti lakše protiv Werdera nego protiv Hazara Wink Ali on mora biti malo hrabriji belji se
A chico što se Kocha tiče mislim da vam uopće nije bio potreban pored Lončarića Wink i ja isto mislim da ce vam biti lakše u Bremenu Wink
little_angel

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
A što se dinama tiče ima i tema Liga Prvaka, pa dok je još tamo ima pravo da se tamo piše o njemu Wink

Mi vjerujemo da će ostat malo duže, pa ćemo imati vremena za pisanje i na toj temi Cool

ivoo napisa:
A Sammir je poput brazilaca koji se igraju nogometa a to je zaista najljepše za gledati. Guela mi se isto sviđa dok mislim da je onaj Carlos šansa za Hajduk Wink Da sad dalje ne analiziram samo ću reći da Ivanković zaista kukavički postavlja igru, ali isto tako mislim da ce vam i zato biti lakše protiv Werdera nego protiv Hazara Wink Ali on mora biti malo hrabriji belji se
A chico što se Kocha tiče mislim da vam uopće nije bio potreban pored Lončarića Wink i ja isto mislim da ce vam biti lakše u Bremenu Wink

Da, Guela mi se čini super, ali nekako se više ističe na domaćem terenu. Ali vjerojatno treba vremena da se malo uigra, a kad mu krene... On i Sammir će biti nove zvijezde... naravno, ako Modrić ode. Nadam se da će bar još ovu godinu izdržati u Zagrebu Laughing

A Werder... Hm, u Bremenu će past pobjeda, a u Maksimiru... To ću reć nakon srijede veseo Laughing Wink

prvi znaci su pobjedi
Chico

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 20:21
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

uff,laknulo mi je kad sam pročitao da etto nije zadovoljio monacove scoute nevjerojatno.ali ima neku klauzulu u ugovoru da može otići za samo 2 milijuna ja mislim,užas,kakav je to ugovor????

ivoo

PostanoPostano: čet 09 kol 2007, 21:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
ivoo napisa:
A što se dinama tiče ima i tema Liga Prvaka, pa dok je još tamo ima pravo da se tamo piše o njemu Wink

Mi vjerujemo da će ostat malo duže, pa ćemo imati vremena za pisanje i na toj temi Cool

A dobro kad vi tako kažete Wink U svakom slučaju sportski je nadati se belji se belji se belji se belji se

Ali zato danas iz UEFE stiže vijest da je Hajduk novčano kažnjen zbog slučaja Gabrić, što je jako dobra vijest veseo veseo veseo , sada možemo očekivati spektakl za sedam dana na krcatom Poljudu. Ovaj put bi bio zadovoljan i sa 1 0 pobjedom i bodom u gostima Wink molitva

I mislim da se svi trebamo nadati da Slaven Belupo nešto učini protiv Galatasaraya, iako su Koprivničanci realno dobili najtežeg protivnika od svih naših predstavnika i imaju najmanje šanse za prolaz. Galatasaray je prije par godina osvojio Kup UEFA Wink Navodno su Turci odmah po ždrijebu zatražili 5000 ulaznica za svoje navijače, da bi se razočarali kad su shvatili da je ukupni kapacitet stadiona 3000 gledatelja Laughing Laughing Laughing
O)nda su ponudili Slavenu da odigraju obje utakmice u Turskoj pred punim stadionima od 30 40 tisuća ljudi i zarada s jedne utakmice bi išla Slavenu, plaćeni mu svi troškovi u Turskoj, plus odredeni iznos koji bi im platili za tu uslugu. Slaven bi tu financijski super prošao, ali naravno da su odbili tu ponudu i ipak će se igrati u Koprivnici u četvrtak Wink
banana

PostanoPostano: ned 12 kol 2007, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Uf, a zašto baš Dinamo i Werder moraju igrati u srijedu kada neću moći biti pred TV-om Laughing

Ma meni je odluka Slavena skroz OK! Domaći teren je domaći... Wink

Bog moj i sve moje!
banana

PostanoPostano: čet 16 kol 2007, 18:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A gledam sada utakmicu Hajduk - Sampdoria..
I skačem, živčanim zbog propuštene prilike iz indirektnog udarca sa par metara od gola..

Jučer sam čak uspjela pohvatati neke dijelove tekme između Dinama i Werdera. Po meni su se dobro držali naši. Nakon Dinamovog gola bila je prava fešta ali šteta što je tekma zavšili sa 2 : 1.
Važan nam je taj gol u gostima ali sada kada na Maksimir Werder dođe duplo jači, biti će teško..

Bog moj i sve moje!
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.