HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 24 ruj 2017, 10:35. Pogledaj neodgovorene postove
Sportske novosti
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeća tema
Autor Poruka
angelous

Spol: muško
PostanoPostano: čet 16 kol 2007, 18:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ali,i dinamo ima prednosti tu...sad je vidio i osjetio pod svojim nogama igru Werdera, i mogu se za 2 tjednadovoljno posložiti u svojim glavama za još bolji uzvrat...samo da imamo malo jaču tekmu u HNL-u do uzvrata...nprs Rijekom...to bi bio izvrstan trening... Wink

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
little_angel

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 16 kol 2007, 20:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A Dinaamooo... Laughing Začudili su me sinoć kak su dobro igrali u 1. poluvremenu. Ali tolike propuštene prilike, jednostavno nije trebalo biti neriješeno Rolling Eyes

Slaven Belupo me isto iznenadio, i jako mi je žao što nisu uspjeli izvući neriješeno Confused A Hajduk me nije ničim iznenadio Laughing belji se Embarassed

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: pet 17 kol 2007, 5:26
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
:

Slaven Belupo me isto iznenadio, i jako mi je žao što nisu uspjeli izvući neriješeno Confused

ne bi smela okav pisat ali eto...
meni nije nimalo žal iz jednostavnog rauzloga....svi se drže ko da su bogu do obrva i trebalo im je nekaj za spuštanje na zemlju

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vračiš boli,
odbila još nikog nisi, koji za pomoć moli.
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: pet 17 kol 2007, 13:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh Hajduk, place to je posebna priča.
Nikako da uđe u gol a poslije klasika talijanska, bez šanse izležavanjem privesti utakmicu kraju ( u tome je najači Milan ali i osrednja Sampdoria je prejaka za nemoćni Hajduk)
Ali treba se nadati samo treba dati gol, iako to nismo uspjeli ni Zadru ni Cibaliji, možda uspijemo profesorima catennacio Wink
banana

PostanoPostano: pon 27 kol 2007, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Pratite li što svjetsko prvenstvo u atletici koje se održava u Osaki?

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Chico

PostanoPostano: uto 28 kol 2007, 9:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

pomalo pratim.alio najbolje tek dolazi
svaka čast maloj brkljačički najboljim hicem kvalifikacija prebacila normu i ušla u finale,još kad bi tam tak bacala ali vjerojatno će je neka blokada natjerati da podbaci
a i blanka naša njaveća nada za medalju(nadamo se zlatnoj) će uskoro u kvalifikacije(kako ko uzme uskoro,to je ipak za par dana) pa zatim finale
to se željno išćekuje
asafa nije uspio osvojiti zlato na 100 metara a jamajka nakon jako puno dobrih sprintera napokon osvaja toliko željenu medalju,tu se isto vidi psihološka blokada u glavi najvećeg sprintera trenutno,koji nije mogao finale gledati kao i svaku drugu utrku grand prixa
nadamo se da će to našoj blanki uspijeti

tvoj prijatelj je odgovor na sve tvoje molitve
little_angel

PostanoPostano: ned 02 ruj 2007, 11:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Blanka Vlašić je svjetska prvakinja!! veseo veseo Very Happy

Gledajte na 2. programu u 14:20, bit će hrvatska himna! Laughing Cool Wink

I zato križat rane neću ja
jer postat one niz će zlatnika
a svi Tvoji Bože teški križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
angelous

PostanoPostano: ned 02 ruj 2007, 11:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

probala je preskočiti 2.10...ali sva 3 puta je rušila..mada se činilo jako dobro Wink ..

''I vidjeh: nebo otvoreno- i gle,konj bijelac, a na nj sjeo On, zvani Vjerni i Istiniti, a sudi i vojuje po pravdi... ...prate ga na bijelcima Vojske nebeske, odjevene u lan tanan, bijel i čist.''

Otk 19, 11,14
ivoo

PostanoPostano: sri 05 ruj 2007, 21:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jel gledate košarku. Nakon duuuuuugo vremena smo nekoga pobijedili. I to koga, svjetske prvake. kosarka kosarka kosarka bend bend bend juhuu juhuu juhuu
Kakva drama danas i uz to sa happy endom, to odavno nisam doživio, kako se poklopio poraz Latvije i još onda Srbi izgubili od Izraela, i sad ako bi pobijedili Izrael već bi možda mogli biti u četvrtfinalu juhuu juhuu juhuu juhuu
banana

PostanoPostano: čet 06 ruj 2007, 21:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Počelo je EP u odbojci Very Happy !!

Izgubili danas od Bugara. Nije to sramota jer dobro smo ih namučili..
Dobili prva dva seta, a onda porazi..

Sutra je Finska na redu. Dobili su danas Talijane što dokazuje da su težak protivnik!
Sretno naši Wink !!

Bog moj i sve moje!
banana

PostanoPostano: pon 10 ruj 2007, 18:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Eh, niš od mojih odbojkaša Neutral
Nakon tri poraza ispali već u prvom krugu.
Istina, bili smo u jakoj skupini. Talijani koji su uvijek pri vrhu, Bugari sa medaljom sa prošlog svjetskog prvenstva, snažni Finci...

Sada u 11. dolaze kvalifikacije za OI. Nadam se da će ponovo zaigrati Vulin i Ćuk..

Bog moj i sve moje!
ivoo

PostanoPostano: uto 11 ruj 2007, 10:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Da ispadose naši sa odbojke ali tako to bude kad je sve u rasulu, ali u košarci nižemo poraze ali smo još u igri za četvrt finale, treba se nadati da će danas Španjolska pobijediti Izrael i tako nas promovirati u četvrtfinalistu Wink
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.