HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 26 svi 2020, 18:12. Pogledaj neodgovorene postove
Jesu li djeca u osnovnoj skoli preopterecena?
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: pon 11 ruj 2006, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo bi dobro da netko od profesora malo objasni dobre i loÅ”e strane HNOS-a da znam reƦi nekome ako me pita na ulici jako sretan

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Zita

Spol: žensko
PostanoPostano: pon 11 ruj 2006, 11:46
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zanimljivo da baÅ” danas to pitaÅ”, jer sam danas bila na konzultacijama kod profe u vezi diplomskog i spominjala mi je neÅ”to HNOS i rekla da mogu na netu pogledati na stranici www.mzos.hr o tome. Uglavnom to je stranica Ministarstva znanosti obrazovanja i Å”porta, ali tamo klikneÅ” na kvadratiƦ u kojem piÅ”e Hrvatski Nacionalni Obrazovni Standard...
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Zita

PostanoPostano: čet 02 stu 2006, 15:02
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ŽIVOTINJSKA ŠKOLA

Životinje su zakljuĆØile da bi trebale izvesti neko junaĆØko djelo, kako bi odgovorile na izazove novog svijeta. Tako su organizirale Å”kolu.

Izabrale su nastavni plan koji se sastojao od trĆØanja, penjanja, plivanja i letenja. Da bi se plan lakÅ”e provodio, sve su životinje pohaĆ°ale sve predmete.

PATKA je bila odliĆØna u plivanju, ĆØak bolja od svog uĆØitelja, ali je u letenju dobila jedva dvojku, a trĆØala je jako loÅ”e. Morala je iƦi na dopunsku nastavu poslije Å”kole. Da bi uvježbavala trĆØanje preskakivala je satove plivanja. Tako je to iÅ”lo sve dok joj se plivaƦe opne na nogama nisu tako istroÅ”ile da je postala tek prosjeĆØna u plivanju. No prosjek je u Å”koli bio prihvatljiv, pa se nitko osim patke nije zbog toga brinuo.

ZEC je poĆØeo kao najbolji trkaĆØ u razredu. No, dobio je živĆØani slom zbog silnih popravnih iz plivanja.

VJEVERICA je bila odliĆØna u penjanju sve dok nije pala u krizu na satu letenja, gdje ju je uĆØitelj tjerao da krene odozdo prema gore, umjesto s vrha stabla na dolje. Dobila je i upalu miÅ”iƦa od prenaprezanja, a zatim i trojku iz penjanja i dvojku iz trĆØanja.

ORAO je bio problematiĆØan uĆØenik pa su ga podvrgli strogoj disciplini. Na satovima letenja stigao je prije svih ostalih na vrh stabla, ali je ustrajao u tome da ondje doĆ°e na svoj naĆØin.

Na kraju godine je nenormalna JEGULJA koja je znala izvanredno plivati, trĆØati, penjati se, pa ĆØak i pomalo letjeti, postigla najviÅ”i prosjek i proglaÅ”ena je najboljom uĆØenicom.

PRERIJSKI SISAVCI nisu iÅ”li u Å”kolu, jer uprava nije htjela u nastavni plan uvrstiti kopanje i rovanje jazbina. Oni su svoju djecu dali na nauk JAZAVCU, a poslije su se udružili sa AMERIƈKIM SISAVCIMA i osnovali uspjeÅ”nu privatnu Å”kolu.

George H. Reavis

Ima li ova basna pouku?
banana

PostanoPostano: uto 23 sij 2007, 19:47
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sada bi kao u osnovne Å”kole u Hrvatskoj ( u ĆØemu Ʀe se naÅ”a Rijeka prva okuÅ”ati ) trebao doƦi novi sustav obavjeÅ”tavanja roditelja on line ili preko sms-a Rolling Eyes
I Ŕto pametnoga velite na to Wink !??

Bog moj i sve moje!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Mara

PostanoPostano: uto 23 sij 2007, 20:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Å to god tko izmislio, odgovornost i briga se ne postižu na taj naĆØin.

Ljubi i ĆØini Å”to hoƦeÅ”
Natty

PostanoPostano: sri 24 sij 2007, 8:01
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

banana napisa:
Sada bi kao u osnovne Å”kole u Hrvatskoj ( u ĆØemu Ʀe se naÅ”a Rijeka prva okuÅ”ati ) trebao doƦi novi sustav obavjeÅ”tavanja roditelja on line ili preko sms-a Rolling Eyes
I Ŕto pametnoga velite na to Wink !??

Kao roditelj mislim da to nije niÅ”ta loÅ”e. Djeca su jednostavno takva da ih je potrebno imati pod kontrolom. Ne kažem da Ʀe ih se time nauĆØiti odgovornosti, ali time bi se moglo olakÅ”ati odgovornim roditeljima. Svojoj kƦeri uvijek govorim kako prije svega UVIJEK njoj vjerujem dok se ne dokaže suprotno Cool . I mislim da je dobro ne samo vjerovati im veƦ ih i kontrolirati a da oni to i ne znaju kako bi se sprijeĆØile gluposti dok su tek u nastanku.

Bog je milosrdan, spor na srdžbu i pun dobrote.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.