HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: pet 23 kol 2019, 12:18. Pogledaj neodgovorene postove
Planinarski križni put
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
.bubamara.

Spol: žensko
PostanoPostano: uto 04 tra 2006, 14:34
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

evo da se i ja javim, a poŔto je ovo moj prvi post VEEEELIKI POZDRAV svim forumaŔima, osobito onima koji su mi onak lijepo zaželjeli dobrodoŔlicu Wink
zapravo sam poslije PKP-a i doÅ”la na ovaj forum (dapaĆØe prije nisam ni znala za njega place ) al sad sam ipak tu! jako sretan
kak su i rekli neki prije mene - na 37. PKP-u Stenjevec - Bistra - ZapreÅ”iƦ bilo je FENOMENALNO!!! ajme meni
vrijeme nas je jako dobro poslužilo sunce moje malo (bar sve do nedjeljne mise jako sretan )... malo mi je bilo ĆØudno zbog malog broja okupljenih (neÅ”to vise od 150) jer u svom veƦ dugom "stažu" hodanja po križnim putevima (ovo mi je bio 9. Embarassed ) uvijek nas je bilo barem 300... no usprkos tome atmosfera je bila odliĆØna! toliko novih ljudi, novih lica, novih prijatelja... toliko snažnog osjeƦaja Božje prisutnosti tik do tebe Smile
pjesma je stalno bila tu negdje (posebno u subotu naveĆØer ) gitarist...

e da - od forumaÅ”a joÅ” nikoga ne poznajem, al nekak mi se ĆØini da sam polovila tko su zapravo Žan, IvanĆØica i Ancha... Wink

i samo joÅ” pozdrav Sebeljubu (Luki) i Tomislavu iz Stupnika, gitaristu Matiji svira i Jasminki iz Stenjevca (Gajnica) + svima iz ZapreÅ”iƦa i mojima iz Bistre...

Lucija Smile

... s Tobom želim poƦ ... srce
... i ostati s Tobom zauvijek... in love

zaljubljeni
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
davorseljan

Spol: muško
PostanoPostano: uto 04 tra 2006, 15:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.lucija. napisa:
malo mi je bilo ĆØudno zbog malog broja okupljenih (neÅ”to vise od 150) jer u svom veƦ dugom "stažu" hodanja po križnim putevima (ovo mi je bio 9. Embarassed ) uvijek nas je bilo barem 300...

Evo Lucija odgovor na tvoje pitanje.
Mnogi su se odluĆØili maknut iz grada i otiÅ”li (barem 700 mladih, na drugi PKP ZveĆØaj - Duga Resa - Karlovac).
Opet se ispostavlja da ova podjela na dva PKP na dvije trase i u razliĆØitim sredinama niÅ”ta dobra ne donosi.
Istina je da su dvije orgarnizatora (bratovÅ”tina i Ekosspiritus), ali mislim da treba to vratiti na staro, kad se znalo dogaĆ°ati na PKP-u bude i do 1400 mladih.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
ancha

PostanoPostano: uto 04 tra 2006, 15:41
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo da i ja nesto napisem nakon ovo Kriznog puta, makar ce biti tesko jer je previse dojmova nakon svega smo putem dozivjeli...
Htjela bi se prvo zahvaliti svim organizatorima koje sam gledala kako ulazu sebe u taj pohod mjesecima unaprijed - a vjerujem da im je najveca nagrada bilo vidjeti osmjehe na licima ljudi u nedjelju navecer! Jaca, Toni, Andrija, Ivana, Zvone, Cviki, SmjeŔko, Melita, Miljenko i svi ostali - od srca vam cestitam na ovom prekrasnom pohodu!
Hvala i svim ljudima koji su dosli na ovaj Krizni put, u moju zupu, na nase brege (mozda su se ovi koji su otisli na onaj drugi Krizni put maknuli od grada, ali nisu imali ovakve brege kakve smo mi imali! Wink )...
Hvala ljudima koji su nas docekali na postajama...
Hvala Bogu na prekrasnoj prirodi, na pjesmi, veselju, smijehu, na svemu sto nam je u ova dva dana dao...a dao nam je tako puno toga!
Nadam se da je i vama ostalima ovaj Krizni put kao i meni pokazao koliko smo sretni zbog svega sto imamo...
Neka vas sve Gospod prati svakoga dana i neka vam svaki dan bude kao da ste na PKP-u!
BVB!

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
.bubamara.

PostanoPostano: uto 04 tra 2006, 18:13
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ma znam davore za to... inaĆØe sam ja poslije te podjele koja definitivno nikakva dobra ne nosi, uvijek iÅ”la s ekospiritussom i Radovanom, a vjerojatno bi tako bilo i ovaj put da moja župa (Bistra) nije bila domaƦin...

nadam se da vam je grah bio dobar... meni je bio malo papren, al ipak jaaakoo dobar Wink

zaljubljeni
davorseljan

PostanoPostano: uto 04 tra 2006, 20:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ancha napisa:
Evo da i ja nesto napisem nakon ovo Kriznog puta, makar ce biti tesko jer je previse dojmova nakon svega smo putem dozivjeli...
Htjela bi se prvo zahvaliti svim organizatorima koje sam gledala kako ulazu sebe u taj pohod mjesecima unaprijed - a vjerujem da im je najveca nagrada bilo vidjeti osmjehe na licima ljudi u nedjelju navecer! Jaca, Toni, Andrija, Ivana, Zvone, Cviki, SmjeŔko, Melita, Miljenko i svi ostali - od srca vam cestitam na ovom prekrasnom pohodu!
Hvala i svim ljudima koji su dosli na ovaj Krizni put, u moju zupu, na nase brege (mozda su se ovi koji su otisli na onaj drugi Krizni put maknuli od grada, ali nisu imali ovakve brege kakve smo mi imali! Wink )...
Hvala ljudima koji su nas docekali na postajama...
Hvala Bogu na prekrasnoj prirodi, na pjesmi, veselju, smijehu, na svemu sto nam je u ova dva dana dao...a dao nam je tako puno toga!
Nadam se da je i vama ostalima ovaj Krizni put kao i meni pokazao koliko smo sretni zbog svega sto imamo...
Neka vas sve Gospod prati svakoga dana i neka vam svaki dan bude kao da ste na PKP-u!
BVB!

Bez brige i mi smo imali penjanja i spuŔtanja po strmim liticama i Ŕumama.
Najbolji mi je bio jedan pred starim gradom Dubovcem, koji je bio pre strm za moje pojmove.

U radu je spas.
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 11:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

davorseljan2 napisa:
Istina je da su dvije orgarnizatora (bratovÅ”tina i Ekosspiritus), ali mislim da treba to vratiti na staro, kad se znalo dogaĆ°ati na PKP-u bude i do 1400 mladih.

Neznam baÅ”, u ovom se ne bi složio. Mislim da baÅ” nije dobro kadse radi da ovakva okupljanja budu previÅ”e masovna. ƈinjenica je da se ĆØesto s masovnoÅ”Ć¦u gubi na duhovnosti, a i puno bolje i ljepÅ”e ti je upoznat se s ljudima kad ih ia neÅ”to manje. Ja zato primjerice uvijek idem s bratovÅ”tinom gdje se skupi oko dvjestotinjak ljudi ili neÅ”to viÅ”e i osobno mislim da je bolje iƦi tako u manjim grupama nego masovno.

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
davorseljan

PostanoPostano: sri 05 tra 2006, 13:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ycteris napisa:
davorseljan2 napisa:

Neznam baÅ”, u ovom se ne bi složio. Mislim da baÅ” nije dobro kadse radi da ovakva okupljanja budu previÅ”e masovna. ƈinjenica je da se ĆØesto s masovnoÅ”Ć¦u gubi na duhovnosti, a i puno bolje i ljepÅ”e ti je upoznat se s ljudima kad ih ia neÅ”to manje. Ja zato primjerice uvijek idem s bratovÅ”tinom gdje se skupi oko dvjestotinjak ljudi ili neÅ”to viÅ”e i osobno mislim da je bolje iƦi tako u manjim grupama nego masovno.

Ne znam.
Ako se sve napravi kako treba duhovnost se ne gubi.
Gubi se samo vrijeme na trasi jer nije isto kad jedan iza drugog kreƦe 150 osoba ili 600 osoba.
Svaka ĆØast Dugoj Resi, zbilja su se potrudili i napravili ne zaboravan PKP. Duhovnost je bila cijelo vrijeme, niÅ”ta se nije gubilo, osim vremena, na nekim dionicama trase.

U radu je spas.
ivanĆØica

PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 9:51
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zita napisa:
...od forumaÅ”a: SmjeÅ”ko, Little, IvanĆØica, Žan, Yc, Jaca, Ancha ā€“ mislim da su to svi, ako sam koga zaboravila neka mi oprosti) ... Na predzadnjoj postaji toga dana pridružili su nam se: Po, Thlaspi, Ark i Chico, koji su se taj dan družili sa krizmanicima u Ciboni.

dragi moji! nije me dugo bilo, ali tko su Jaca, Ancha, Chico?! razmislja ZaŔto me nitko nije s njima upoznao?! place
I meni je na križnom bilo lijepo i veselo! kako i ne bi uz tako drage ljude kraj mene? jako sretan buhahahaha

Ljubav je kao pet kruhova i dvije ribice- uvijek premalo dok ne poĆØneÅ” davati... Smile
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 10:04
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Kataheza na drugom PKP-u je bila u subotu naveĆØer, kako sam ĆØuo.
InaƦe sve vas pozivam na novi projekt Ekosspiritusa a to je Krunica 'Otajstvo svijetla'. Ide se u Zrinski Topolovac. Sve informacije na web stranici dotiĆØne udruge.

U radu je spas.
Ycteris

Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 13:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivanĆØica napisa:
dragi moji! nije me dugo bilo, ali tko su Jaca, Ancha, Chico?! razmislja ZaŔto me nitko nije s njima upoznao?! place

Pa jaca i ancha su veƦ neko vrijeme ovdje na forumu (iako se pojave svega par puta godiÅ”nje belji se )

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Chico

PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 19:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
dragi moji! nije me dugo bilo, ali tko su Jaca, Ancha, Chico?! ZaŔto me nitko nije s njima upoznao?!

ne samo da smo se upoznali,veƦ smo i priĆØali Smile Smile jedino kaj nisi znala da sam ja chico jako sretan
naravno ako sam dobro skužio tko si ti kroz ove postove

naravno da ne zaboravim pohvaliti domaƦine na izvrsnom doĆØeku i gostoprimstvu.super orgaanizacija.

bilo je sssssssssssuuuuperrrr
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 19:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

VeƦ sam rekao na jednoj temi, pa Ʀu i ovdje jako sretan
Ovaj PKP je jako pozitivno djelovao na mene Smile Osim Å”to me duhovno obogatio i jako simultano djelovao na živce Laughing, joÅ” jednom sam osjetio toplinu prijatelja i zajedniÅ”tvo svih koji su bili tamo ne moram niÅ”ta objaÅ”njavati Ostat Ʀe mi u jako lijepom sjeƦanju jako sretan Mogu reƦ da nestrpljivo iÅ”ĆØekujem iduƦi Cool Wink

ivanĆØica napisa:

Da, dobro pitanje... Ni mene nitko nije s njima upoznao Confused place

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
ancha

PostanoPostano: čet 06 tra 2006, 21:20
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ha, vidim da tu treba rijesiti par misterija:

Jaca - pa tko ne zna Jacu??? Citala je vase nakane na svakoj postaji, davala vam obavijesti gdje god treba... Jaca je Jasminka iz Stenjevca, jedna od glavnih organizatora ovog pohoda! jako sretan

A ja... ja sam ona zlocestoca iz pantomime koja pokvari onu jadnu djevojcicu lovom i kreditnim karticama Embarassed

E, sad, tko je Chico, to ni ja ne znam... najvaznije je da smo svi bili tamo negdje, a jednom kad se svi opet vidimo i sluzbeno upoznamo cemo se lupit po celu i reci: Aha, to si ti! jako sretan

...pamte me mnoge provincijske pruge...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: pon 18 ruj 2006, 21:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Dragi moji!!!!!!!!
Eto dolazi nam polako jesen,a tako nam se i bliži jesenski planinarski križni put Smile Smile Smile Smile Smile .Ovaj put idemo po dugo željenom ŽumberaĆØkom gorju. ƈesto su nam dolazili i pitali nas kad Ʀe bit na samom Žumberku,eto hvala Bogu,uspjele su se i tu kockice poslagat pa se nadam da se vidimo.

Eto male kopije letka-
Dragi prijatelji!

Evo nas pred joÅ” jednim izazovom ā€“ 38. Planinarskim križnim putem.
A on nas prvi puta vodi na staze ŽumberaĆØkog gorja, u kojem se isprepliƦu dva katoliĆØka obreda ā€“ rimokatoloĆØki i grkokatoliĆØki. Stoga Ʀe naÅ”e postaje biti i u grkokatoliĆØkim crkvama.

Da bi taj put bio Å”to potpuniji potreban si i ti. Stoga ā€“ odvaži se i kreni!

Geslo ovog, 38. Planinarskog križnog puta kaže: ''Bog ti pruža ruku''. On ti je pruža u tvom prijatelju s kojim ƦeÅ” krenuti, u novom kojeg ƦeÅ” možda steƦi, u osmijehu neznanca, teretu ruksaka, upali miÅ”iƦa, u Å”uÅ”tanju suhog liÅ”Ć¦a pod nogama, ali i s križa, iz hostijeā€¦Na tebi je da ju prihvatiÅ”!

Stoga Mu uzvratimo pružajuƦi Mu svoju ruku!
VIDIMO SE!
Datum križnog puta je-7.i 8. listopada 2006.

Polazak iz Zagreba i Samobora bit Ʀe u 6 sati u jutro autobusima, u dogovoru s organizatorom ....
ZavrÅ”na sv. misa bit Ʀe u 18 sati u Stojdragi, a predvodit Ʀe je vlĆØ. Antun Sente, novoimenovani povjerenik za pastoral mladih ZagrebaĆØke nadbiskupije. Mladi Ʀe se organiziranim prijevozom vraƦati u smjeru Zagreba.

Nego dragi moji,prijave i uplate su iduƦi ponedjeljak od 12-18h u prostorijama povjerenstva za pastoral mladih......a ovaj put baÅ” nema Å”lepanja i kasnih prijava jer se treba znat na vrijeme broj ljudi zbog busa i treba uplatit bus.......zato požurite i nadam se da se vidimo
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

LJUBAV UVIJEK POBJEƐUJE!!!!
little_angel

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 16:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Jedva ĆØekam ovaj PKP...SmileSmile
Na proŔlom, meni prvom, mi je bilo predivno, od organizacije pa do svega ostaloga. Tko joŔ ide, ljudeki? Wink jako sretan

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Korny

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 19:42
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Mene je Kika pozvala da doĆ°em, no poÅ”to sam dobila dojavu da iduƦi tjedan vjerojatno radimo, a cura koja bi me mogla mijenjati 7. 10. ima terensku nastavu u Ljubljani, ĆØini se da vam se ipak neƦu pridružiti... place A baÅ” bih voljela vidjeti kako to izgleda i upoznati vas forumaÅ”e....... Confused No, ĆØini se da Ʀu za upoznavanje ipak morati priĆØekati Novu godinu i Zagreb Wink

Al nadam se da Ʀete se na žumberaĆØkom gorju sjetiti i mene Wink
Kika

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 19:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja idem, idem idem idem .... Smile

jedva ĆØekam Smile

koji Ʀe biti znak raspoznavanja Wink hehe Wink

Korny budeÅ” iÅ”la drugi puta Smile bit Ʀe ih joÅ” puuuuuuno Smile
iako je Ŕteta da ne možeŔ i sada tuzan Ŕmrc..
smjeŔko

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 19:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

s kojom zajednicom ideÅ” ti kika?????

davorseljan

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 20:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Opet je podjela, opet su dvije trase, ĆØak su i dva termina.
Ono Å”to meni smeta je da KMNL podržava prvi termin a za drugi su stavili ligu i naravno svih 58 ekipa ili mora tražiti odgodu ili ne iƦi na PKP u Zagorje Å”to je po meni puno zanimljivije nego se Å”etati po Žumberku.
Doslove postavljam pitanje i to javno, vaŔe miŔljenje o ovome.
Svaka ĆØast bratovÅ”tini i ekospiritusu ali daj se konaĆØno ujedinite, barem za vrijeme PKP-a zakopajte ratne sjekire jer ovo je suludo.

U radu je spas.
Kika

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 21:10
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Citat:
s kojom zajednicom ideÅ” ti kika?????

s frendicom iz GraĆØana ... mislim da Ʀe se tako i prijaviti, mislim kao graĆØani...hm...valjda Smile
.bubamara.

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 21:27
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

little_angel napisa:
Na proŔlom, meni prvom, mi je bilo predivno, od organizacije pa do svega ostaloga. Tko joŔ ide, ljudeki? Wink jako sretan

tebi je to bil prvi put??? Shocked ma daj... Wink
baÅ” mi je drago kaj ti se svidjelo... Wink meni je moj prvi joÅ” uvijek u jaaako dobro sjeƦanju i itekak ga pamtim makar je bil prije skoro 5 godina Smile prvi se zapravo i najbolje pamti...

ove godine su u 2 PKP u dva razliĆØita termina iiii.... ja idem na oba dva! Wink tak ljudeki da znate - ziher se moramo vidjeti!!! Wink

BVB+ i vidim ose..... Razz Wink

zaljubljeni
little_angel

PostanoPostano: uto 26 ruj 2006, 21:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

.bubamara. napisa:
little_angel napisa:

tebi je to bil prvi put??? Shocked ma daj... Wink
baÅ” mi je drago kaj ti se svidjelo... Wink

Jes.. prvi put mi je tad bilo. A prvi put sam za to uopƦe ĆØula proÅ”le godine negdje oko 10.mj. Wink Tak da... jako sretan Drago mi je Å”to sam uopƦe iÅ”la..Moglo je biti da uopƦe ne ĆØujem zato.. i kaj bi onda.. Laughing Laughing Jer stvarno mi je bilo jako jako lijepo.. srce

Vidimo se ljudeki.. ja se danas prijavila.. Cool

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
Gogi

PostanoPostano: sri 27 ruj 2006, 20:23
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bog ljudeki,

i ja bi na PKP!
Jel primate Splicane Wink ? Moze li se jos prijavit?
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailICQ [Vrh]
smjeŔko

PostanoPostano: sri 27 ruj 2006, 21:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Davore molim te da ne podcjenjujeÅ” ljepote Žumberka ako tamo u tim krajevima nisi bio.Ako je Žumberak bliže Zagrebu ne znaĆØi da je ne zanimljiviji,naprotiv,toliko blizu oku,a zapravo tako daleko......svako ko ode tamo može se samo nauživat ljepote koju pruža......
Gogi naravno da si nam dobrodoÅ”ao,juuuupiiiiii,a joÅ” i fratra oĆØekujemo,bit Ʀe nas odsvuda Smile Smile Smile Smile Smile Smile

davorseljan

PostanoPostano: čet 28 ruj 2006, 5:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

smjeŔko napisa:
Davore molim te da ne podcjenjujeÅ” ljepote Žumberka ako tamo u tim krajevima nisi bio.Ako je Žumberak bliže Zagrebu ne znaĆØi da je ne zanimljiviji,naprotiv,toliko blizu oku,a zapravo tako daleko......svako ko ode tamo može se samo nauživat ljepote koju pruža......
Gogi naravno da si nam dobrodoÅ”ao,juuuupiiiiii,a joÅ” i fratra oĆØekujemo,bit Ʀe nas odsvuda Smile Smile Smile Smile Smile Smile

Poanta nije žumberak, njegove ljepote. nego u tome da se PKP treba napravit kako treba, treba ujediniti orgarnizacije, a ne da svatko vuƦe na svoju stranu.

U radu je spas.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.