HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 14 srp 2020, 7:30. Pogledaj neodgovorene postove
mladi u Rijeci
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
sike

Spol: muško
PostanoPostano: sub 13 ožu 2004, 21:37
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,danas pocinje Devetnica za zajednicku Euharistiju mladih Rijeke(21.03.u Kosom Tornju u 18h),pa se ukljucite svojom molitvom da se zaista mladi u Rijeci i cijeli grad obrate.
BVB!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Sanders

PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 11:09
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Iz tvog posta u Njegove usi Laughing

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Jo

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 14 ožu 2004, 15:03
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Nema beda, bumo molili!!!! Laughing Sretno u organizaciji! I neka vam bude plodonosno!!!! Laughing

Lav je u zraku
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Helena

PostanoPostano: sri 17 ožu 2004, 16:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo, ukratko o zkž-u! U hrvatskoj djelujemo, ako me pamƦenje služi, 12 godina, a "sjediÅ”te" je u Zagrebu u PalmotiƦevoj. zajednice su u Osijeku, Rijeci (Opatiji) i Zagrebu, a njegujemo duhovnost sv. Ignacije Lojole. ProÅ”le godine smo uÅ”li i u svjetsku organizaciju.

GovoreƦi o svojoj zajednici u Rijeci, mogu vam reƦi kako volimo iƦi na izlete, pjevati, feÅ”tati u konobama....tipiĆØno primorski.

Nego, RjeĆØani ne zaboravite 21.3.-misa u Assunti u 18:00! NaÅ”li smo ime pod kojim Ʀemo se "okupljati"- EMRI (Euharistija mladih Rijeke)

NNatty, naƦi ƦeÅ” me kod mikrofona pa te mogu upoznati s mladima iz razliĆØitih zajednica. DoĆ°i, a Gospodinu prepusti ostalo Wink

sad pozivam ostale zkž-ovce da me nadopune s tekstom....znam da vas ima. Tomislav, di si?????

Helena
abraxas

Spol: neodrešen
PostanoPostano: čet 18 ožu 2004, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Najprije zelim pozdraviti sve moje drage Rijecane, posebno tebe Sike. Hvala sto si mi poslao mail s informacijama o ovom forumu. Pratim forum vec sedmicu dana i ugodno sam iznenadjen s kolikom jednostavnoscu ljudi mogu komunicirati o stvarima o kojima se ne prica svakodnevno. Svaka Vam cast i Bog Vas blagoslovio!
Hrvoslav
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
bogoslov-zd

PostanoPostano: sub 20 ožu 2004, 14:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ne zaboravite za je zemi u nedjelju u assunti!!! dodjite i zamite Smile
abraxas

PostanoPostano: sub 20 ožu 2004, 16:49
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Gledam prema Asunti u nedjelju 21. ali ne mogu nikako doci jer sam sprijecen. Brat se krizma, a ja mu kum. Zato se pomolite za brata i mene da nastojimo taj sakramenat cim dostojnije zivjeti!
sike

PostanoPostano: pon 22 ožu 2004, 12:15
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

U blagoslovima u Medjugorju u ova 3 dana svecenici su blagoslovili nas,nase prijatelje,sve koje volimo..pa ste ljudi svi blagoslovljeni!I ti abraxas,a po tebi i tvoj brat!
A volio bih da se netko tko je jucer bio na ZEMI-ju,isprica malo kako je bilo,mada sam cuo od kolegice novinarke da je bilo divno!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
sike

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 12:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajde Rijecani,nemojte mi sad spavati!Pa cudo je da 300-tinjak mladih iz naseg grada bude u crkvi,tako da se treba s tim pohvaliti i malo u detalje s tim..
A dok se vi ne javite sa svojim dozivljajima,samo vijest za ostale da ce slijedeca takva zajednicka euharistija mladih Rijeke (EMRI) biti na Cvjetnicu,04.04. u istoj crkvi,a valjda i u isto vrijeme
Jo

PostanoPostano: uto 23 ožu 2004, 16:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Hvala Helena za objasnjenje!

Dragi RijeĆØani, vec se i u Zagreb culo da je bilo zaista lijepo!
Pa bi zaista bilo lijepo da procitamo kako ste vi to dozivjeli! Mislim da je to na poticaj svima nama!

Lav je u zraku
Helena

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 13:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ajme, ljudi da ste bili na misi! Duh Sveti je pjevao s nama jako sretan

Jedva ĆØekam Cvjetnicu, pa da se opet naĆ°emo na "mjestu zloĆØina" Wink

Ljudi, hvala vam Ŕto nas podržavate! Bog vas sve blagoslovio!

Imama vas sve u svojoj molitvi!

Helena
sike

PostanoPostano: sri 24 ožu 2004, 13:08
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Helena,mislim da bi trebali na tim nasim EMRI-jima molit i za sve mlade na ovom forumu,izmedju ostalog.
Ma to je Bozje cudo!Nadam se da nece sad spalsnuti entuzijazam kad to postane jednom mjesecno.
I po meni,trebalo bi nakon Cvjetnice,iducu takvu misu organizirat negdje drugdje,pa predlozi malo Danijelu i ekipi da o tome razmisle.
Hoce li biti sto od tvoga kriznog puta?
Helena

PostanoPostano: sri 31 ožu 2004, 12:35
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

4.4. Cvjetnica, E M R I isto mjesto, Uznesenja Marijina, kod Kosog

VIDIMO SE

Helena
MM

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 10:14
PostNaslov : JOÅ  NAS IMA...JOÅ  U RIJECI KATOLIKA IMA...
Citiraj i odgovori

javljaju mi se mnogi prijatelji i potiĆØu na javljanje kako bi javnost imala objektive informacije o življenju mladih katolika u Rijeci. Pa eto, nije da u Rijeci ima dvije, tri neke katoliĆØke zajednice...ĆØudi me "zaboravljivost"braƦe i sestara, pa mi dozvolite nekoliko rijeĆØi:
u Rijeci od 1998. godine aktivno djeluje Hrvatski katoliĆØki zbor "MI". Danas razgranat u naÅ”oj nadbiskupiji u: SveuĆØiliÅ”nu zajednicu "MI", Osnovnu zajednicu "MI", Klub mladih katoliĆØkih žena "MI", župnu zakednicu sv. Križa "MI", župnu zajednicu Krista Kralja "MI". Brojimo neÅ”to viÅ”e od 100 ĆØlanova. Okupljanja su redovna tjedna, a ĆØesto znademo imati i zajedniĆØka, miovska masovnija druženja... U Rijeci smo prepoznati, kako od naÅ”eg nadbiskupa, tako i od svih ostalih institucija, kao jedna iznimno aktivna udruga mladih. VeƦ 4 godine u kontinuitetu organiziramo i predvodimo Akciju prevencije i suzbijanja ovisnosti "Rijeko na noge, svi protiv droge", radi koje smo ukljuĆØeni i u Povjerenstvo za suzbijanje ovisnosti. Za navedeni projekt dobismo potpore od PreuzviÅ”enog dr. DevĆØiƦa, Ministarstva Prosvjete i Å porta, rijeĆØkog gradonaĆØelnika, Medžlisa islamske zajednice, pravoslavne i BaptistiĆØke crkve...Kroz tu viÅ”emjeseĆØnu akciju odvija se mnoÅ”tvo svjedoĆØanstava, tribina, okruglih stolova, sportskih dogaĆ°aja, kulturnih i vjerskih manifestacija...TakoĆ°er veƦ tri godine organiziramo i Volontersku Å”kolu "MI", besplatne instrukcije za socijalno ugrožene obitelji...Svako ljeto u posljednje tri godine pjeÅ”aƦimo na hodoĆØaÅ”Ć¦a: tako smo 2001 potpuno pjeÅ”ke preÅ”li 476 kilometara do MeĆ°ugorja u 11 dana, 2002. smo pjeÅ”aƦili Presvetoj krvi u Ludbreg, 310 kilometara, 2003., smo hodoĆØastili u PoreĆØ gdje nas je lijepo primio i biskup Milovan. Izdajemo župni list, iz naÅ”e udruge je ĆØovjek predsjednik VijeƦa nevladinih udruga Primorsko-goranske županije, aktivni smo gdje god možemo biti...nema baÅ” ovdje ni mjesta (a ni Vama se ne da baÅ” ĆØitati) o djelovanju rijeĆØkih miovaca. Ovdje istiĆØimo samo ove vidljive stvari i Akcije, one nutarnje Ʀe se tek poĆØeti odražavati. Kroz naÅ”a temeljna naĆØela: Bog Crkva Domovina živimo vjeru koju baÅ”tinimo veƦ 14 stoljeƦa i djelovati Ʀemo dokle god budemo Gospodinu potrebni.
sike

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 12:19
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bravo MM!na pravom si mjestu,a kao sto je daniel,rekao imat ces sigurno ovdje sto i reci!
Naravno da nitko nije zaboravio na MI,nego se samo trewbalo ovdje i oglasiti a to si upravo sad i ucinio i dokazao,blago receno,da ste zivi.

Zadnja promjena: sike; pon 23 sij 2006, 14:55; ukupno mijenjano 1 put.
Helena

PostanoPostano: uto 06 tra 2004, 12:31
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bok Marine!

Znala sam da ƦeÅ” se ukljuĆØiti Wink DobrodoÅ”ao!

Helena
Helena

PostanoPostano: sri 07 tra 2004, 15:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

SVIM ZAJEDNICAMA DAJE SE NA ZNANJE Exclamation

SljedeƦi EMRI 18.SVIBNJA CRKVA GOSPE LURDSKE (NA ŽABICI) U 18:30 Exclamation

Helena
Rude

PostanoPostano: sub 17 tra 2004, 14:28
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Halo moji Rijecani, evo i mene od danas, neki me i znaju sa foruma! Laughing
sike

PostanoPostano: sri 21 tra 2004, 12:07
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ljudi,sad je sluzbeno pa mozemo objaviti

Hodocasce mladih u Medjugorje iz Rijeke na godisnjicu ukazanja

25. - 27. 06. 2004.

Cijena 400 kn
(Ukljucen prijevoz busom, 2 polupansiona 8nocenje, dorucak i vecera)

Prijave se do 5. svibnja primaju na telefone 098/900-2168(Daniel) i 098/562-058(Sinisa)

Pozvani su i svi oni koji se osjecaju mladima iz drugih gradova
sike

PostanoPostano: pon 17 svi 2004, 13:58
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Zaista je bilo sjajno jucer na EMRI-ju!Kad smo napunili crkvu na zabici onda ce nam i katedrala slijedeci mjesec biti premala!

Zadnja promjena: sike; pon 23 sij 2006, 15:00; ukupno mijenjano 1 put.
Helena

PostanoPostano: pet 21 svi 2004, 9:22
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sike je u pravu! BIlo je prekrasno! Umjesto propovijedi, on i ja smo svjedoĆØili! Ne znama za njega, ali kad sam stala pred onoliko ljudi...
Neopisivo iskustvo!

Katedrala, 13.6. STIŽEMO!!!!!!!!!!! Istina, jurit Ʀu jer Ʀu se tek skinuti s jedrilice ( za one koji nisu u tijeku, regata FIUMANKA od 11.-13.6. )

Ako ste u moguƦnosti, doĆ°ite. EMRI Ʀe biti u nizu manifestacija vezanih uz blagdan zaÅ”titnika Grada- sv.Vida!

Helena
Dara

PostanoPostano: sub 05 lip 2004, 8:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Evo i mene od danas,sto nas je vise to bolje anĆ°eo
Sanders

PostanoPostano: uto 08 lip 2004, 16:38
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

prava invazija Trsacana na ovom forumu Laughing

sike-trsat
Daniel
zlatna ribica
sljuncica
Marin-Trsat
Srki
Suzy
Daria-Trsat
Zoki
jela
Liki-Trsat
m. kozala
Hannah
Sanders

prava informatizirana FRAMA Exclamation

Hvalite i blagoslivljajte Gospodina moga, zahvaljujte njemu, služite njemu, svi u poniznosti velikoj!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
lil_mo

PostanoPostano: pet 11 lip 2004, 12:24
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

NE MOGU VJEROVATI DA SI NA MENE ZABORAVIO SANDERS!!!!!!
TUGA, ƈEMER I JAD!!!!!!!! tužan
Sanders

PostanoPostano: uto 15 lip 2004, 22:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

lil mo sorry sto sam te izostavio, al tek nedavno sam saznao da si nasa, naravno tu je i Rude, znao sam da cu nekog izostavit, sto nije cudo kolko nas je..

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.