HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: uto 25 lip 2019, 18:17. Pogledaj neodgovorene postove
Nova Ŕkola animatora!
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
pingi

Spol: žensko
PostanoPostano: sub 05 stu 2005, 8:26
PostNaslov : Nova Å”kola animatora!
Citiraj i odgovori

Danas zapoĆØinje nova Å”kola animatora u Å ibenskoj biskupiji! Održava se u Å ibeniku, u osnovnoj Å”koli "Tina UjeviƦa". ViÅ”e informacija kad se vratim. Pitanje: jel joÅ” netko s ovog foruma sudjeluje? belji se
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
pingi

PostanoPostano: čet 01 pro 2005, 16:17
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

2. vikend formacije animatora u Å ibenskoj biskupiji održava se od 02.-04. prosinca na otoku PrviƦu.
pingi

PostanoPostano: čet 02 vel 2006, 17:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

3. vikend formacije animatora Å ibenske biskupije održava se ovog vikenda od 3. do 5. veljaĆØe na otoku PrviƦu! cvijetak
sike

Spol: muško
PostanoPostano: čet 02 vel 2006, 23:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Sigurno Ʀe vam biti super,pogotovo kad je domaƦin dolje don Božo
Željno iÅ”ĆØekujemo novosti a i pingi dolje možeÅ” malo predstaviti ovaj forum i pozvati ljude da se prikljuĆØe

Gospodine,kome da idemo?Ti imaÅ” rijeĆØi života vjeĆØnoga!
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
pingi

PostanoPostano: čet 02 ožu 2006, 13:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Don Božo je sjajan, sve Ŕto smo ga tražili, rado nam je dao.
Btw, 4. vikend formacija animatora Å ibenske biskupije održava se ovog vikenda od 3. do 5. ožujka na otoku PrviƦu! cvijetak
fra Josip

PostanoPostano: sri 22 ožu 2006, 3:03
PostNaslov : IDEMO ANIMATORI!!!
Citiraj i odgovori

Pozdrav svim animatorima Sibenske biskupije posebice prvoj generaciji.
Animatori se mogu prestavljati danima ali iskustvo boravka i uĆØenja u jednom vikendu daleko viÅ”e govori.
Ljepota Å”kole animatora dobija na znaĆØenju kad ono Å”to si nauĆØio primjeniÅ” u praksi i uspije.

Žao mi je Ŕto i ove godine nisam s Vama ali uvijek ste mi u mislima i molitvama!

Pingi, ne daj se! Hrabro naprijed!

mir i dobro

Laughing

fra joke
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
pingi

PostanoPostano: pet 24 ožu 2006, 14:32
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

5. posljednji vikend formacije animatora Å ibenske biskupije održava se ovog vikenda od 24. do 26. ožujka na otoku PrviƦu! cvijetak
jagodica bobica

PostanoPostano: sri 02 kol 2006, 20:44
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ev ĆØist informativno prekjuĆØe zavrÅ”ila specijalizacija ode na PrviƦu, animatori bijahu iz Du,St i Å i biskupije (nad) bilo je fenomenalno, pozdrav ekipi i instruktorima pusa Jele jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web stranice [Vrh]
Manzi

PostanoPostano: čet 18 ruj 2008, 19:39
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ovo baÅ” i nije novo, al eto. Pa zavrÅ”ih ove godine za animatora i nekako sam ostao hladan niÅ”t spektakularno i posebno. Susreti su nam bili iscjepkani u mali milijun komada i poslije svakog sam gubio želju za nastaviti. Znam da su organizatori htjeli najbolje al to tako nije moglo i neƦe moƦi iƦi. Na specijalizaciju su stvarno doÅ”le neke osobe koje u najmanju ruku nisu trebale, tretiranje od strane instruktora nije bilo bajno, al dobro, preko tog sam proÅ”ao jer je bilo stvarno ljudi koji su mi prirasli srcu i koji su mi stvarno sad, poslije ovog braƦa i sestre u pravom smislu te rijeĆØi. Pola ljudi se tamo doÅ”lo zabavit, bar po onome Å”to sam ja doživio, dao Bog da se varam. Svoj tjedan sam izgurao zahvaljujuƦi ekipi s kojom sam bio, stvarno odliĆØni ljudi, i zahvaljujuƦu Raki- samo mi je ostao u gorkom sjeƦanju zbog toga Å”to nije doÅ”ao na podjelu certifikata.
A sad malo o podjeli certifikata. PraktiĆØki su je odvojili od same specijalizacije. Podjela je bila nakon tjedan, dva ne znam ni ja, niti me zanima. Uredno sam doÅ”ao i sjeo u stolicu u katoliĆØkom domu. A onda je uslijedio Å”ok, poĆØelo je jedno poduže predavanje i onda sam se osjeƦao kao da sam na poĆØetku, na kraju nije bilo ni D od druženja, nego samo puko predavanje kao u Å”koli. Poslije smo otiÅ”li na misu i svi obavili i tu "dužnost" i sve sredili i malo se podružili i otiÅ”li do kafiƦa te popriĆØali malo i pokupili se kuƦi. I sad me samo zanima hoƦe li se nastaviti tradicija da sve radi Å”ibenska biskupija sama i hoƦe li susreti biti rascjepkani, pa da se neupoznamo kao i ove godine????????????????
Jedino Å”to za sada mogu garantirati je duboko razoĆØaranje i jad koji u sebi osjeƦam zbog ovog. Sve je proÅ”lo nekako preobiĆØno, možda sam ja oĆØekivao previÅ”e, ali zar me možete kriviti? Ostao mi je osjeƦaj isti kao onaj koji ostane poslije gledanja osrednjeg filma, jednostavno prazan.
"O da si bar hladan il vruƦ, al zato Å”to si mlak ispljunut Ʀu te iz usta svojih" il kako veƦ ide taj citat, mislim da najbolje ovo pisuje. Sad mi se sve viÅ”e ĆØini da Ʀu odustat i reƦi: ADIO ANIMATORI.

A da, zaboravio sam reƦi da nisu uopƦe na glavnoj stranici spomenuli da je zavrÅ”eno i ubacili koju sliku il neki opis ILI BILO Å TA da se vidi da se neÅ”to radi i da animatori "rastu".

Jedino Å”to vam mogu reƦi je jedno "veliko" HVALA za sve ovo *sarkazam* veseo

Upamti da sreƦa nije cilj, sreƦa je naĆØin života
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Magali
mod team

PostanoPostano: pet 19 ruj 2008, 12:50
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Manzi napisa:
Ovo baŔ i nije novo, al eto. Pa zavrŔih ove godine za animatora i nekako sam ostao hladan niŔt spektakularno i posebno. ....

Jedino Å”to za sada mogu garantirati je duboko razoĆØaranje i jad koji u sebi osjeƦam zbog ovog. Sve je proÅ”lo nekako preobiĆØno, možda sam ja oĆØekivao previÅ”e, ali zar me možete kriviti? Ostao mi je osjeƦaj isti kao onaj koji ostane poslije gledanja osrednjeg filma, jednostavno prazan.
"O da si bar hladan il vruƦ, al zato Å”to si mlak ispljunut Ʀu te iz usta svojih" il kako veƦ ide taj citat, mislim da najbolje ovo pisuje. Sad mi se sve viÅ”e ĆØini da Ʀu odustat i reƦi: ADIO ANIMATORI.

A da, zaboravio sam reƦi da nisu uopƦe na glavnoj stranici spomenuli da je zavrÅ”eno i ubacili koju sliku il neki opis ILI BILO Å TA da se vidi da se neÅ”to radi i da animatori "rastu".

Jedino Å”to vam mogu reƦi je jedno "veliko" HVALA za sve ovo *sarkazam* veseo

Nemoj odustati...Svaki trud koji uložimo nije bezvezan...nego se trebamo nastaviti boriti ĆØak i kad nije sve najbolje...
vjeruj mi...
Pouzdaj se u Gospodina...i moli da te Duh napuni milosti...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
davorseljan

PostanoPostano: pet 19 ruj 2008, 14:54
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Svuda ti je tako.
Ja imam ĆØak dva animatosrska teĆØaja sa ceritifikatom i doslovce djelujem u jednoj humanitarnoj udrzi u kojoj mi ti teĆØaji uoƦe ne trebaju.
Možda je razlog i taj Ŕto sada imam 36 godina.
Mnogi u mojoj generaciji propadaju i želim im pomoƦ ali su mi zavezane ruke.
Treba imat stppljenja i bit Ʀe sve u redu.
PokuŔaj u svojoj župi neŔto pokrenut.
Ako trebaÅ” pomoƦ na ovim stranicama Ʀeh ih i dobit jer se mnogi animatori iz svih krajeva Hrvatske dolaze na ovaj forum.

U radu je spas.
Manzi

PostanoPostano: pet 19 ruj 2008, 17:12
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma znam da dolaze animatori na ovaj forum i sve to, al mi je i sveƦenik "drvo" i onako, bi pa nebi, tako da mi se stvarno neda, a pogotovo sad kad je Å”kola, jer mislim da mi je to važnije. Al jednostavno nisam pojmio da Ʀu se toliko razoĆØarat. I naravno, joÅ” ne znam Å”to bi napravio, al definitivno ima ljudi koje Ʀu zadržat pokraj sebe u životu, a ovo ostalo....

pingi

PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 7:00
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Manzi, vjerujem da si se razoĆØarao u neke stvari za koje si mislio da Ʀe u Å”koli animatora biti drugaĆØije; i sama sam doživjela istu stvar. Ali sam onda stala i rekla sebi da te negativne i neugodne stvari neƦu zadržati u pamƦenju, veƦ Ʀu nastojati misliti pozitivno i tako djelovati. Jer kad te neÅ”to razoĆØara i pogodi, onda to drugi osjete na tebi...
Ne predaji se, to je iskreni savjet. ƈesto puta možda treba iƦi "glavom kroz zid", ali sve Ʀe to Gospodin nagraditi kad On bude mislio da ti je najpotrebnije, a ti budeÅ” najmanje oĆØekivao.

p.s.s ako ti bilo Ŕto zatreba, tu sam, pa ipak smo iz iste biskupije. Wink
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali, davorseljan
Manzi

PostanoPostano: sub 20 ruj 2008, 9:48
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hvala, ako niŔta bar sam malo aktivirao ovaj dio foruma Smile Smile

Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Magali
Magali
mod team

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 17:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Manzi napisa:
hvala, ako niŔta bar sam malo aktivirao ovaj dio foruma Smile Smile

yeeep...
adje pokrenite malo Å ibensku biskupiju...
zajedno ste jaĆØi...

Ovo je upisano u knjizi života: Pod mojim nogama ocean buci. Vjetar puse oko mene, na Kristu, stijeni, temelj je moje nade, i moje sve. Usred bure da li si naŔao ovaj zaklon. Uhvati ovu mocnu ruku Isusa koji me je spasio...
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceYIMMSNM [Vrh]
Zahvalu i podršku autoru ovog posta dali su: Manzi
Manzi

PostanoPostano: ned 21 ruj 2008, 19:30
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

A znam sve je mrtvo. Moramo neÅ”t napravit. Skupit ljude koji su stvarno za to, naƦi neke stvarno ozbiljno, ja imam veƦ nekoliko na pameti i onda sve dobro razradit prije nego se krene u neÅ”to i naravno spajat biskupije da se skroz ujedinimo, bar mi mladi kad neƦe ovi "stari". Ok, ovo je joÅ” pod dojmon slika sa prviƦa i suza za ekipom sa tjedna i specijalizacije. Al moglo bi se neÅ”t.

gogo6ak

PostanoPostano: čet 25 ruj 2008, 4:52
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Manzi napisa:
A znam sve je mrtvo. Moramo neÅ”t napravit. Skupit ljude koji su stvarno za to, naƦi neke stvarno ozbiljno, ja imam veƦ nekoliko na pameti i onda sve dobro razradit prije nego se krene u neÅ”to i naravno spajat biskupije da se skroz ujedinimo, bar mi mladi kad neƦe ovi "stari". Ok, ovo je joÅ” pod dojmon slika sa prviƦa i suza za ekipom sa tjedna i specijalizacije. Al moglo bi se neÅ”t.

ĆØuo sam neslužbeno da ce biti nova formacija animatora
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceMSNM [Vrh]
Manzi

PostanoPostano: pon 29 ruj 2008, 20:16
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

I ja, al malo viŔe službeno XD

Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema