HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: ned 07 lip 2020, 9:08. Pogledaj neodgovorene postove
Bioenergija i ostala "alternativa"
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
miha

Spol: žensko
PostanoPostano: čet 29 ožu 2007, 20:14
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

veƦ par dana smiÅ”ljam kako da sroĆØim i kud da smjestim to Å”to želim ovdje, s vama, prokomentirati (ustvari, pitati vas za miÅ”ljenje i savjet)...
naime, gore u dobrodoÅ”lici sam veƦ spomenula - odrasla sam sa salezijancima, 12 godina sam svirala na omladinskoj misi, okuÅ”ali smo se i na festivalima, u obitelji smo oduvijek s polnoƦke iÅ”li kuƦi pjevajuƦi, u svakom sluĆØaju, ja znam da On jest i amen! (i hvala Mu na tome Smile )...

no, moja se životna priĆØa malo zakomplicirala, i nastranu sve to, kao i mnoge ĆØudne stvari i velikih neoĆØekivanih promjena u mojoj obitelji koje su se putem izdogaĆ°ale, jedno je sigurno - koliko god da lutali, koliko god da grijeÅ”ili, koliko god da nam to neÅ”to naopako bilo za petama nikada u pitanje nije doÅ”la vjera u jedinoga Boga i trud i silna želja u životu....

pa da vam sad ne elaboriram sve to skupa (da se forum ne sruŔi Laughing ), evo Ŕto se neki dan dogodilo....
otac je u svojoj garaži poÅ”ao napraviti malo reda (niÅ”ta nova) ... no, neke stare stvari i kutije sa svakakvim sitnicama obiĆØno nikad ne dira... taj neki dan ga je neÅ”to jednostavno "odvelo" da i to malo proĆØeprka....
spremajuƦi tako, pronaÅ”ao je jednu kutijicu (reklamnu od tupperware-a) koja nam ne pripada.... možda on u to ne bi bio siguran, ali majka i ja znamo svaki poklopac i ostalo Å”to je proÅ”lo kroz kuƦu unatrag 30ak godina (mamek i viÅ”e Wink ) ....
no, sve to ne bi bilo ĆØudno da je kutijica bila prazna....

tu se sad postavlja pitanje - Å”to je s onu stranu, i Å”to to treba znaĆØiti?
u kutijici se nalazilo: mala oksidirana metalna statua Marije, od najlona napravljen pravilan ĆØvor, režnjiƦ ĆØeÅ”njaka, neke sitne travke ... sve uredno posloženo u homogenu hrpicu i dobro zatvoreno...

mama je zanijemila, tata je malo zaĆØuĆ°en, malo ljut, malo Poirotski nastrojen, a ja sam imala priliĆØno loÅ” dan, no kad sam primila kutijicu u ruke kao da mi je netko ubrizgao duplu dozu adrenalina ... tog sam trena osjetila takvu snagu i budnost i .. ufff, bila sam u trenu k'o stijena ....
samo sam glasno komentirala: "ma mogu samo lajat na mjeseĆØinu, tko god da je! niÅ”ta nam ne mogu!"...

poslala sam tatu s tim kod župnika koji mu je savjetovao da isto spali jer se ne zna s kojom je namjerom ostavljeno (naravno da je prvo pitao da li smo 100 % ziher da to nije naŔe) ... tako je i bilo....

sad me zanima .... ma sve me zanima! Embarassed
tko, zaÅ”to, kako, Å”to to znaĆØi, kakva su djelovanja etc ....
i kako se od takve stvari na pravilan naĆØin zaÅ”titi (ako me razumijete)...
mislim, ima tu joÅ” sto ĆØuda pitanja u glavi, ali o tom potom ...
(isprika moderatorima ako sam promaŔila topic)
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
ivoo

Spol: muško
PostanoPostano: čet 29 ožu 2007, 20:55
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ma ovo je baÅ” posao za Poirota Wink
Najvjerojatnije se netko to doŔao naŔaliti sa vama ili vas možda pretraŔiti.
Ali kao Ŕto si i ti rekla
ma mogu samo lajat na mjeseĆØinu, tko god da je! niÅ”ta nam ne mogu

Meni osobno to podsjeca na one mailove u kojima lijepo piŔe i onda kaze da ga u nekom kratkom vremenskom roku popŔaljeŔ na odredeni broj adresa i da ces doziviti nesto izuzetno super, nevjerojatnu srecu. Ali ako ne poŔaljeŔ dogodit ce ti se starsna tragedija pa navodi primjere kako su oni koji nisu poslali umrli u roku sedam dana ili netko njihov bliski itd.
Pogledaj malo u skupini ankete teme praznovjerje i temu sudbina.
ja bih vjerojatno to bacio u smeƦe ali moze se i paliti he he.
Ali moramo priznati djelovanje Sotone on može djelovati to ne smijemo zanemariti. U onom primjeru koji sam ja dao u ovoj temi ova bioenrgeticarka nije mogla djelovati na onu ženu jer ona nije prihvatila ona je priznala samo Krista. Ovo je najvjerojatnije Å”ala ali ako i netko baci nekakvi urok on ne može djelovati ako je Krist s nama i ako smo mi s njim. Da mi je dolinom smrti proƦi ja se ne bojim jer je Gospodin sa mnom. Gospodin je s nama na puno naĆØina, dok se druzimo prijateljski dok molimo dok vrÅ”imo pobožnosti ali najviÅ”e je preko Sakramenata.U svetoj Ispovijedi nam oprasta sve grijehe i obnavlja nas a sama PriĆØest i primanje Krista u Euharistiji je najveƦi vrhunac Božjeg darivanja nama.
I to je najjaĆØe oruzje protiv svakog zla Wink
Stoga dok je Krist s nama ne može nam nitko niŔta.
Bog Vas blagoslovio!!!
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.