HBK forum
Pravilnik FAQ FAQ Pretražnik Pretražnik Članstvo Članstvo Profil Profil Privatne poruke Privatne poruke Registracija Registracija Login Login
Sada je: čet 17 lis 2019, 8:53. Pogledaj neodgovorene postove
Hrvatski festivali
Započni novu temuOdgovori na temu
Prethodna tema Sljedeęa tema
Autor Poruka
Ycteris

Spol: muško
Lokacija: tamo gdje sunce sije, kiŔa pada i ljubav Božja vlada
PostanoPostano: sri 31 sij 2007, 15:57
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

sike napisa:
ƈim sam ĆØuo da Vuco nastupa Laughing
Pa definitivno su Izbor pjesme za Eurosong pretvorili u najveƦu estradnu sprdaĆØinu kojoj se svi smiju!
Svatko tko neÅ”to vrijedi na domaƦoj estradi,izbjegava Doru nadugo i naÅ”iroko!

Heheheh, istina, mada ove godine ĆØak ima nekoliko izvoĆ°aĆØa koji obeƦavaju pa bi se stanje moglo malo proijeniti. Živi bili pa vidjelI! Smile

VeƦe ljubavi nitko nema od ove: da tko život svoj položi za svoje prijatelje. (Iv 15,13)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailMSNMICQ [Vrh]
ivoo

PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 14:45
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Heh, evo dora je zavrÅ”ila pa komentirajte ako ste gledali, ja inaĆØe i ne pratim baÅ” muziku i ovu vrstu glazbe, ja sam mozda poslusao dvije ili tri pjesme i to prethodna dva dana sasvim sluĆØajno, pjesma koja je bila po mom guÅ”tu od te 2 je od klape maslina ( e sad se ne sjeƦam kako se pjesma zvala) Wink
Jeste zadovoljni sa pobjedniĆØkom pjesmom, ĆØujem da se zove vjerujem u ljubav jako sretan
Korisnički profilPošalji privatnu poruku [Vrh]
Žan
mod team leader

PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 16:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

ivoo napisa:
Heh, evo dora je zavrŔila pa komentirajte...

Nisam pratio ovogodiÅ”nju doru tak da zapravo ni ne znam tko je sve nastupao... Ajd, ĆØak sam se jednom sluĆØajno zaletio i ĆØuo jednim uhom pjesmu-dvije na telki kad je bilo, i mogu reƦ da me nije baÅ” privuklo Rolling Eyes Imam neki filing da nije bilo neÅ”to kvalitetnih pjesama... razmislja Probat Ʀu naƦ pobjedniĆØku pjesmu pa komentiram Wink

Po ovom Ʀe svi znati da ste moji uĆØenici:
ako budete imali ljubavi jedni za druge!
(Iv 13, 35)
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPosjeti Web straniceICQ [Vrh]
Srki

PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 17:59
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Bilo je boljih pjesama nego proŔle godine.
Evo ja bio na Dori i mogu reƦi da je guÅ”t to vidjeti uživo.
IzvoĆ°aĆØi su bili bolji nego proÅ”le godine-tri operne pjevaĆØice i jedan operni pjevaĆØ koji je ispao u polufinalu. Tu su bili i Kemal Monteno,Giuliano,Tina Vukov,Femminem. Sve u svemu dobro,ali pobjednik ne.

Vjeruj u ljubav u dobru i zlu
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mail [Vrh]
Korny

Spol: žensko
PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 18:25
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Srki napisa:

Evo ja bio na Dori i mogu reƦi da je guÅ”t to vidjeti uživo.

A zato ti nisi bio na partyju sinoƦ... Laughing
Cccc, sraaam te bilo... Wink belji se Laughing

Meni je ovo valjda prvi put da Doru nisam pratila Shocked Laughing Gledala sam samo prve veĆØeri zadnjih par pjesama i meĆ°u njima je taman bila ova pobjedniĆØka tako da znam kako zvuĆØi...Ne mogu baÅ” previÅ”e komentirati jer ne znam kakve su bile druge pjesme i koliko ih je bilo boljih (neÅ”to mi je mama priĆØala, al ja stvarno nisam niÅ” praktiĆØki ĆØula od tih pjesama...), al ova mi baÅ” i nije neka...a i ona ženska ne zna pjevati... Rolling Eyes
little_angel

PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 19:40
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

Ja sam ĆØula skoro sve pjesme, ali pobjedniĆØku samo jednom, tako da o njoj baÅ” ne mogu puno reƦi. Oke mi je uglavnom, samo Å”to Ʀu je morat joÅ” par puta posluÅ”at pa Ʀu reƦ detaljnije kakva mi je Wink
Ali kad gledam na cijelu Doru, meni se ĆØini da su pjesme bile kvalitetnije od onih proÅ”lih godina. SviĆ°aju mi se te opere Å”to je veƦ Srki spomenuo, koje su se odliĆØno uklopile u odreĆ°ene pjesme. ƈak su me iznenadili i neki izvoĆ°aĆØi koji su po prvi puta nastupili. Bilo mi je stvarno puno dobrih pjesama, ali nijedna baÅ” stvorena za Eurosong, nijedna da bi je sad ljudi ne znam kako zapamtili i da bi ne znam kako ljude oduÅ”evila. Ali u nadi je spas zeleni

I zato križat rane neƦu ja
jer postat one niz Ʀe zlatnika
a svi Tvoji Bože teŔki križevi
prvi znaci su pobjedi
Korisnički profilPošalji privatnu porukuPošalji e-mailPosjeti Web straniceMSNMICQ [Vrh]
5rich
mod team

PostanoPostano: ned 04 ožu 2007, 20:29
PostNaslov : 
Citiraj i odgovori

hm...meni ovogodiÅ”nje pjesme nisu baÅ” nekaj,pa ih gledam viÅ”e manje po vokalnoj izvedbi....dobri su mi bili Tina VUkov(cura ima fenomenalan glas),Guliano( tekst mi se sviĆ°a, a i dugo ga nije bilo na scveni pa me ugodno iznenadio), Livio Morisin i Miroslav EvaĆØiƦ(neÅ”to novo,a tu je i lokalpatriotizam,poÅ”to je evbaĆØiƦ koprivniĆØanec),Danijela PintariƦ(super ima glas žena) trio fancasticus mi je bio simpa,klapa maslina me razoĆØarqla(mogu oni i bolje),a kemal monteno je legenda,ali je ovo veƦ isfurano..i nek se glasovne sposobnosti nekih izvoĆ°aĆØa(pr. jelena rozga-izgleda ko da umire, a ima raspon glasa od pol oktave{karikiram}) sakriju prema boji tona i glasu upola mlaĆ°ih izvoĆ°aĆØa...

K suncu prosi vsaka roža, k suncu trava vsaka,
tak i k tebi, Majka Božja, srce siromaha.
Milostiva vsakom ti si, vse ti vraĆØiÅ” boli,
odbila joÅ” nikog nisi, koji za pomoƦ moli.
Prethodni postovi:    
Prethodna tema Prethodna tema
Započni novu temuOdgovori na temu

Izaberi forum:   

Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš urešivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.